Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Co taka cisza? Ja właśnie skończyłam rozliczać dostawę i instalować sterowniki na laptopie. Ogarnęłam w końcu wszystko, podzwoniłam po ludziach, żeby odbierali to, co zamówili i mam labę. Deszcz już nie pada więc znów duszno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie usychaj proszę napój z lodem dla Ciebie :D:D:D Dorcia dla ciebie lód bardzo zimny :D:D:D:D:D Polusia czym się przejmujesz po szpitalu można nago latać tylko z podpaską :P przecież i tak jest gorąco :P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ten lód to Ty chyba produkowałaś dopiero :) Już sobie wyobrażam Polusię biegającą po szpitalu nago z podpaską :D Chyba skrzydełkami do ciała musiałaby ją przykleić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera to biegnę i ja po kapturki cokolwiek to jest :D :D :D A tak serio, pomaga to? Naprawdę to takie fajne? No i gdzie się to kupuje - w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na kropelkę można przykleić podpaskę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie kupuj czerwonego kapturka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak mi akurat pomogły ze mną leżały na sali 2 dziewczyny i tez używały tych kapturków w aptece można je kupić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę jeża, na kropelkę?? :D :D Wyobraź sobie zmianę na nową :D Depilacja normalnie od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to były by podpaski 2w1 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja jadłam ogórki są lepsze bo dłuższe :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja mimo długości ogórka, banana, czy ptasiego mleczka i tak gryzę więc długość nie ma dla mnie znaczenia w tym wypadku. A Ty?? Po co Ci dłuuugi ogórek?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile krzyku będzie przy odrywaniu i zmienianiu na nową cały szpital się zleciałby :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo muszę mieć zastępczy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak poza tym to najlepsze są tylko XXL :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekajmy na Polusię, zobaczymy co ona na to :D :D No, chyba że przyszły koszule to po ptakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórek najlepszym przyjacielem kobiety?? Myślałam, że słuchawka prysznicowa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można to i to dla każdego coś dobrego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a dziewczyny to się chyba pochowały wstydzą sie z nami gadać :P:P Kasia a Ty masz koszule do szpitala bo może my wypróbujemy też ten sposób z kropelką :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadniesz - mam aż dwie :P :P :P Została nam Polusia do eksperymentów, a jak się sprawdzi to Ty będziesz mogła się wykazać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam koszule ale jak będzie gorąco to wypróbuje będą drugą kobietą po Polusi co nago po szpitalu będzie latać :P:P jak urodziłam Madzie to wyobraź sobie że nawet nie wiedziałam że takie majtki siatkowe istnieją i pierwszy dzień po porodzie jak szło się wykąpać to musiałam ściskać nogi żeby mi podpaska nie wypadła :P:P fajnie to wyglądało szłam jak kaczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nieźle :D Teraz będziesz mądrzejsza i kupisz podpaski ze skrzydełkami i przykleisz sobie do ciała :D Kurcze mój maluch coś kombinuje. Non stop głową się rozpycha na wysokości rozporka :D A gdzie reszta? Już możemy być spokojne, jeśli się zgorszyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ale koszulę miałaś wtedy?? :D :D Ludzie się na mnie dziwnie patrzą jak parskam śmiechem do monitora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam koszulę wtedy na szczęście bo bez koszuli fajnie by to wyglądało :P:P dziewczyny siedzą przed kompem i się uczą jak przykleić podpaskę na kropelkę :D:D:D:D:D:D:D daj ludziom przeczytać o czym tu piszemy to sami parskną śmiechem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że właśnie testują nasz pomysł? :D Nie dam ludziom czytać, bo ci ludzie to obecnie trzech gimnazjalistów, którzy grają w jakieś dziwne gry na kompach. Raczej nie dla nich ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, co wstaję to mnie tak ciągnie coś w dole brzucha. Nie jest to bolesne, ale upierdliwe takie. I brzuch się napina wtedy. Może tak jak aska pisała to macica mi wariuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorkowi sie na pewno podoba co tu piszemy i cieszy się że mama zadowolona i skacze sobie tam :D:D:D:D jak dziewczyn nie ma to na pewno teraz sprawdzają ten sposób :D:D:D:D:D poczekamy jeszcze trochę jak usłyszymy krzyk to będziemy wiedzieć że to dziewczyny od nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł napiszemy książkę o najlepszym sposobie na trzymanie podpaski żeby nie spadła :P:P może dostaniemy nagrodę nobla :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba JOBLA a nie NOBLA :D :D A sposobów może być mnóstwo - na kropelkę jak sama napisałaś, na gumę do żucia, na klej biurowy, albo ciastolinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy pierwszymi kobietami co dostaną nagrodę Jobla :D:D:D:D:D:D trzeba porozdzielać kto decyduje się na gumę kto na kropelkę kto na klej a kto na ciastolinę dziewczyny wybierzcie sobie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×