Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka 🌼 Oj niezłą mieliśmy batalię z tym internetem, od 4 czerwca!!!! Wczoraj mąż siedział do nocy żeby mi wszystko włączyć, bo znów jakiś problem wyskakiwał, ale udało się :D:D:D:D:D A Ty jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest z tp :) ja dobrze się czuje dzisiaj mam wizytę zobaczymy co lekarz powie martwię się glukozą bo po wypiciu jej wynik miałam 142 i mam nadzieję że nie będzie mi kazał pić tego świństwa jeszcze raz śmiałam się do teściowej że mu powiem niech sobie sam to wypije :) no i razem będziemy mieć córeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia to było od zawsze moje marzenie :) No i tak od 3 miesiąca po prostu czułam że jest dziewczynka :) Oj mnie też czeka ta glukoza, ale mam jeszcze trochę czasu no i na szczęście nie mam mdłości to może będzie mi łatwiej. Trzymam kciuki za wizytę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy u mnie same chłopaki się rodzą normalnie, tylko 1 dziewczyna urodziła córkę. Za to w mojej dalszej rodzinie miesiąc temu urodziła się dziewczynka i niedługo będzie kolejna, bo kuzynka ma termin na 14 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie w lipcu kuzynowi urodził się synek a u mnie urodzi się dziewczynka jestem ciekawe ile mała już waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w 6 i 7 miesiącu dziecko najwięcej rośnie i przybiera na wadze, a w 8 m-cu nabiera więcej tkanki tłuszczowej. Życzę Ci dorodnej córci, oczywiście nie za dużej - urodzić trzeba przecież jakoś :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia miała 3700 g mam nadzieję że ta druga córcia tyle ważyć nie będzie :D ja też Tobie życzę dorodnej córci :)a kiedy masz teraz wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna wizyta dopiero 17 sierpnia, bo ostatnia była w miniony piątek :) Lekarz pokazał mi prognozę wagi i wyszło że jak tak dalej będzie rosła to w terminie będzie ważyła 4200!!! Na szczęście za wcześnie na takie sądy, ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka urodziła córcię naturalnie 4200 g ale ja pewnie bym nie dała rady :D moja w 28 tyg ważyła 1180 g a przy porodzie to zobaczymy dzisiaj zapytam się lekarza ile może tak orientacyjnie ważyć przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz był ostro zdziwiony że czuję ruchy od początku 18tc i to przy pierwszym dziecku. I skwitował to humorystycznie, że jak mała będzie większa to mi wszystkie wnętrzności posiniaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam, ale tylko na moment! Brat zaraz przyjedzie dalej remontować i idę postawić wodę na kawkę dla niego, oj to dopiero początek tego bajzlu ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piekne :) snilo mi sie ze polusia urodzila i zaraz na neta musialam wejsc :) trzymam dalej zacisniete kciuki az sie w nocy obudzilam i palec wskazujacy mi zdretwial ;) kruszyna - kope lat :) dobrze ze juz masz neta :) dorka - lepiej Ci dzis?? kasia - tez mnie balagan czasem denerwuje i chocby pasc z sil to sprzatam grazka - ja w domu jak mierze cisn to mam zawsze nizsze niz u gina ok 106/75 a u gina 120/80 ale jak sie czuje slaba i senna to kawke sobie zapodaje,mam nadzieje ze nie szkodzi. Twoje cisnienie jeszcze najgorsze nie jest ale lepiej dmuchac na zimne, podobno kakao obniza cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka :) - jak znac potem jak tam u gina :) i czy potwierdzil dziewczynke :) zjadlabym takeigo nalesnika co kiedys pisalas ze na sniadanie robilas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lekarz sam nie powie o płci to go już nie pytam :D z Madzią to sam powiedział płeć nawet sie nie spytał czy chcemy wiedzieć a teraz musiałam go ciągnąć za język ale już dam mu spokój no chyba że sam mi powie :D wizytę mam na 16:30 jak wrócę dam znać co i jak:D jak chcesz to mogę podać Ci przepis na racuchy z jabłkiem bo znalazłam go w internecie jak wczoraj upiekłam to raz dwa były zjedzone a mąż powiedział że mam jeszcze je upiec bo smaczne były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo podaj :) akurat mam jablka w domu to chetnie zrobie :p trzymam kciuki za gina o 16:30 :)ciekawe ile dzidzia urosla :) ja ide na basen z kolezanka, przynajmniej tam sie lzejsza czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki! Kruszyna witamy po dlugiej przerwie! Od razu kaffe sie ozywilo jak wrocilas! SUPER ! Strasznie sie ciesze ze corcia zdrowo rosnie i dobrze sie czujesz.... Ciekawe jak Polusia! Mam nadzieje ze juz po i jest najszczesliwsza na swiecie!!!! Dziewczyny jakis przystojnych lekarzy musicie miec jak cisnienie wam tak skacze :D:D:D Ja czuje sie odrobine lepiej, ale nie super! Jestem w pracy i wszyscy sie na mnie wsciekaja ze ich pozarazam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jak super, że wróciłaś do nas 🌻🌻🌻:) teraz znów zapisz się do tabelki i odliczamy dni do porodu ;) Dziewczyny trochę uspokoiłyście mnie z tym cisnieniem, dzis znów niskie 107/68 wiec na wszelki wypadek mierze i jutro pokaze ginekolowi i zapytam :) a ja wstałam dzisiaj o 9:30 całe 12 godzin spałam ;) taki śpioszek się ze mnie zrobil, a w nocy czuje jak mały mocno kopie :) Sylwinka nie martw się na zapas tą glukozą, mam nadzieję, że nie bedziesz musiała pic drugi raz! ciekawe czy Polusia już po czy jeszcze się meczy :) myśle o niej cały czas :) Kasia a Ty jeszcze w dwupaku? Dorka jak się czujesz? chłopak wygrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopak marnie grzeje, bo nie chce sie zarazic :( no ale jeszcze mam chyba kilka dni do przytulanek... No nic co najwyzej postaramy sie w przyszlym miesiacu :( Jakos sie tak strasznie nie przejmuje juz... Mery buziaczki dla Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuchy z Jabłkiem 2 szklanki mąki 2 jajka 1,5 szklanki maślanki (ja miałam taką maślankę z pieczonymi jabłkami ) torebka cukru waniliowego 3-4 jabłka cukier puder mąkę+jajka+maślankę zmiksować wsypać cukier waniliowy jabłka pokroić w większą kostkę wsypać do ciasta i wymieszać racuszki piec na oleju a po upieczeniu posypać cukrem pudrem Smacznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia okład z męskiego ciała na pewno pomoże :D:D:D:D Zmolestuj chłopaka albo zgwałć :P Grażka zazdroszczę takiego snu... Ja dziś w nocy obudziłam się o 1 i nie spałam chyba do 4-tej. I wstałam o 6 rano bo już się nie chciałam męczyć próbami zaśnięcia. Po takiej nocy potem często głowa mnie boli :( Dziś jeszcze cisza i bólu nie ma, ale wiem że po południu mnie dopadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka i nie martw się że lekarz Ci powiedział że przy takim ciśnieniu będzie cesarka bo to nie prawda a gin na pewno Ci powie że ciśnienie jest dobre zobaczysz :) Dorcia ja to lekarza mam przystojnego po 50 trochę siwych włosów ma wąsa no i duży dom :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i w dodatku rozwiedziony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×