Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Łożeczko jest super, już się nie umiem doczekać kiedy bedziemy je składać ale to dopiero przed samym porodem :) zmykam myć włosy i musze iść na zakupy bo nic nie mam na obiad :P odezwe się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiesz mi wtedy jak się sprawuje ;) Bo my pewnie gdzieś w grudniu będziemy kupowali dopiero :) Ja już obiadek prawie mam - kasza się gotuje, mięsko gotowe :) Teraz sobie posprzątam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kaska, no to noc nie najgorsza byla, oby z kazdym dniem bylo lepiej. A Wikus widzi juz i odroznia rzeczy tylko wszystko bardzo rozmazane, a gdybys zmienila np fryzure to bez problemu rozpoznaje ze mama jest jakas inna, takie madre sa te malenstwa :) Polusia no to juz ostatnie dni przed Toba i juz niedlugo Aleks bedzie z Wami suuuuuuuuper... Dorka, to bratowa ma super ze przyleca wszyscy, bedzie miala wsparcie, do mnie mieli przyjechac rodzice 2 tyg po porodzie, ale mama stwierdzila ze ja sobie dam rade sama, wiec na swieta dopiero przyleca, a tymczasem beda sie zajmowac dziewczyna brata w ciazy ktora niedawno wpadla z moim nieodpowiedzialnym bratem :), ona ma rodzicow i dzidkow ale mama stwierdzila ze ona jest mloda wiec potrzebuje opieki wiecej.... Ja pewnie ze sobie poradze, dobrze miec kogos tutaj zeby miec komfort psychiczny bardziej, ale jakos odechcialo mi sie tlumaczenia tego...bo i po co.... Dziewczyny nie zazdroszcze Wam tych nie przespanych nocy, u mnie sie zdarza ale sporadycznie, teraz w 9 miesiacu brzuch przeszkadza w ulozeniu sie i maly sie buntuje, bo nie lubi na lewym boku jak spie, no i toaleta 4 razy min, ale potem szybko zasypiam znowu :) Dzis gdy moj maz wrocil z pracy rano, a wczesniej mial urlop, wiec Tomek sie odzwyczail ze taty w lozku nie ma, to Maly tak wariowal jak tylko dwa pierwsze slowa uslyszal taty... Wystawil na jakies 10cm stope i machal, przekrecal sie, skakal, szczerze to nie wiem jak moja skora na brzuchu to wytrzymuje :) Grazka lozeczko bardzo ladne :) Suri, mi bardzo czesto rece dretwialy w drugim trymestrze, potem bralam magnez i bylo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mala aktualizacja, bowiem zaczelismy juz 36 tydz :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........37...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........35..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........29..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............27.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no to rodzinka sie powieksza.... ;) moja bratowa tez myslala ze dadza rade, ale nie przypuszczala ze bedzie cesarka. Mieszkaja na pierwszysm pietrze wiec troszke ma schodow i tu jest najwiekszy problem. Ale mama jej przyjezdza juz we wt aby jej pomoc. Asia a maz bedzie mial wolne jak synek przyjdzie na swiat? Grazka sliczne lozeczko! Polusia moge wpasc na obiad, brzmi bardzo smakowicie! Oj zjadlabym taki prawdziwy poslki obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam. Mąż z rana zarejestrował małego w przychodni u znajomej Pani doktor (cioci mojej bratowej). Okazało się, że wyjeżdża na miesiąc na urlop i przyjdzie dziś obejrzeć małego. Jak się moja mama dowiedziała, to od razu "trzeba tu posprzątać, ooo tu kurz widać, i to zabierz stąd i to przestaw i do łazienki zajrzyj". ehh... czysto jest jako tako, a nikt kurzu nie będzie wypatrywał, majtki nigdzie nie leżą, skarpetki też, w kuchni czysto, łazienka ok. Nie wiem co ona chce. Przejechałam mopem po mieszkaniu i starczy. Do dziecka przychodzi, a nie do mnie w białych rękawiczkach kurz sprawdzać na szafkach. A Wikuś jest dziś wyjątkowo grzeczny. Śpi mi ładnie od 12 więc mogę coś porobić :) Grażka dobrze, że szybko uporaliście się z uszkodzeniem podłogi. A łóżeczko faktycznie śliczne. My mamy takie zwykłe. Polusia, Dorka, aska 🌼 Kruszyna daj trochę tego obiadu bo u mnie bieda dziś z jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś formy odzyskać nie mogę po porodzie. Wiem, wiem, dopiero 6 dni, ale skoro nie mam brzucha to mogłyby i wszystkie siły wrócić :D Zmyłam tą podłogę i muszę odpocząć. Postoję trochę dłużej i muszę się położyć bo szwy ciągną a i kręgosłup daje o sobie znać. A brzucha nie mam już praktycznie wcale :) Normalnie mogłabym się wbić w bikini :D Strasznie się cieszę, że wszystko się tak ładnie obkurcza. Karmię i czuję skurcze macicy, cały brzuszek pracuje :) Jeszcze tylko trochę z ud i tyłka zrzucę i będzie git. Chociaż już teraz nie wyglądam jakbym kiedykolwiek w ciąży była :) No i te piersi :D :D Aaaa tak się chwalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja sie ciesz ze rodzinka sie powieksza, bo nie ma u nas malych dzieci a tak Tomek bedzie mial kuzyna albo kuzynke :), tylko sytuacja malo fajna bo rodzice dziecka jakos nie ciesza sie ze tak wyszlo, a ja tam zawsze mowie kazde dziecko to cud :) Mezus bedzie mial dwa tyg wolnego wiec to dla mnie najwazniejsze :) :) Kaska super ze tak szybko cialo wraca do "normalnosci", sily tez niedlugo odzyskasz jak sie krew ladnie wyrowna, bo teraz na 100% masz nieladna anemie... Piersi juz chwalilam wiec nie bede powtarzac sie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ta moja morfologia wcale nie jest jakaś tragiczna. W ciąży miałam o wiele gorszą a czułam się rewelacyjnie. Jestem osłabiona to fakt, ale liczę na szybkie odzyskanie sił. Oby mnie to krocze tak nie bolało to już będzie git. Bo siadać, wstawać i chodzić z takim bólem nie jest fajnie. Już jutro zdjęcie szwów. Brrr boję się strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia odzyskasz siły, no ale faktycznie tak jak mówisz to dopiero 6 dni. A przy takim maleństwie to trudno odpocząć :) Ja takie mam wrażenie, że sposób Sylwinki 3xS (sprzątanie, schody i sex) powoli zaczyna działać ;p Wieczorkiem jak M. wróci z pracy poprawimy i może coś się ruszy? :) Asia super, że Tomuś będzie miła kuzyna lub kuzynkę :) A przyszli rodzice na pewno są zaskoczeni i pewnie nie przygotowani kompletnie na to. Szkoda, że mama nie przyjedzie, ale najważniejsze, że będziesz miała męża na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie za 20 min do domku! oj chyba dzis chyba wczesnie pojde spac bo doslownie padam! Mialam isc do klubu z ludzmi z pracy, ale udalo mi sie wykrecic, bo nie chce pic.... A cala noc w klubie, barach bez drinka - troche podejrzliwe..... U nas w koncu slonko wyszlo i sie ludze ze zostanie przez caly weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszylyscie z tym dretwieniem dloni :) za tydzien mam wizyte u gina to moze da mi jakis dodatkowy magnez bo sama to nie wiem czy mam brac , z witamin biore Prenatal Classic ale widocznie i tak za malo magnezu grazka - super to lozeczko :) my jutro zakladamy listwy przypodlogowe i przy panelach tez na suficie, rano ma przyjsc brat od M i maja to zrobic,tez juz bede spokojniejsza jak to bedziemy mieli gotowe przy suficie macie listwy wykonczeniowe takie plastikowe czy steropianowe?i do lozeczka macie baldachim?ja sie zastanawiam czy jest sens go miec aska - oooo wchodzisz w magiczny 9 miesiac :D ale ten czas leci :) kasia - fajnie ze sobie tak dobrze radzisz i Wikus "do rany przyłóż" taki grzeczniutki :) polusia - masz w domu taka duza pilke dmuchana do cwiczen??ja sie zastanawiam czy kupic sobie,podobno pomaga sie dobrze ulozyc dzidzi dorka - wypocznij dzisiaj :)tez bym sobie podarowala alkoholowa balange, lepiej jakis dobry soczek wypic i z ukochanym poszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........37...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........35..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........29..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri piłki nie mam, więc niestety nie wiem nic na ten temat. A co do magnezu to ja od 4 miesiąca zażywałam dodatkowo, oprócz witamin (Centrum Materna) Asmag Forte. Ale najlepiej zapytaj lekarza faktycznie :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........39...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........35..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........29..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........8............????????...............26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzę tylko powiedzieć, że u mnie wszystko gra :) Mąż z bratem właśnie pojechali do castoramy po parę rzeczy, a ja wynoszę się dziś do cioci i mamy, bo chłopaki będą malować sypialnię i nie chcę wdychać zapachu farby :) Jak mi się uda, to zajrzę wieczorkiem :) Buziaki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkie!!! Ja rano czekam na wiesci od brata, zaraz lece po zakupy, ukochany bedzie gotowal im obiad, a ja bede buszowala w sklepie dla maluszkow :) chce kupic male skarpeteczki, czapeczke, i zobacze moze nianie, bo wiem ze nie maja. buziaczki i milej soboty zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie też oki - ciągle w dwupaku :p Dzisiaj wybieramy się do Ikei na zakupy, więc będe miała zajęcie na popołudnie jak M. skręci szafki :p Na razie siedzę sobie i się obijam, bo porządki zrobiłam wczoraj, a M. jeszcze w pracy... Kruszyna masz rację, po co się truć w domku... Dorcia super zakupy Ci się szykują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Suri my mamy tylko listwy do paneli, przy suficie mamy równiutko pomalowane. Też dzis zakładamy te listwy ale wieczorem dopiero bo teraz M pomaga teściowi przy płocie. Byliśmy rano na zakupach i jestem po nich zmęczona, chyba zaraz się położe :P Dziewczynki miłego weekendu :) do pn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey i mlego weekendu dla wszystkich :) Polusia melduj sie jak bedzie sie cos dzialo, chyba to Twoj ostatni weekend z mezem, potem juz w trojke :) Kaska jak dzisiejsza noc? mam nadzieje ze Wiktor dal choc troche pospac :) Dorka udanych zakupow, to sa jedyne zakupy ktore lubie dla Maluszkow :) U mnie zapowiada sie spokojny weekend, maz do pracy wiec jutro dopiero bedziemy razem spedzac dzionek :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Polusia86.........39...........07.08.2009.........23.... ......Aleksander aska.osa.........35..........06/09/09.............26.... ......Tomek Grażka23.........29..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....22.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmianiłam tabewlke juz na nast tydz:) przeprasam ze tak was zaniedbuje ale juz sie tłumacze, mam bnratowoa z mały juz 2 tydz wiec jest co robic , pracy jeszcze tydz mi został co do tego jak sie czuje to tragicznie... od pon zaczełam brac duphaston na podtyrzymanie 2x1 i w czwartek złapała mnie taka migrena ze sobie rady dac nie mogłam nigdy takiego bolu nie mialam , normalnie cały dzien i noc, poterm pt i sob taz mnie blała ale juz mniej . wyslalam moja mame ( bo ja w pracy) do lekarza w moim miescie ( moja mama pracuje w zozie wiec było latwo sie dostac) powiedziała lekarce jak sie czuje i kazała mi zminiejszyc dawke leku do 1 tabletki i mierzyc cisnienie bo byc moze podwyza lub obniza mi cisnienie. a mama poszła do tej pani do moj lekarz na urlopie i tel wylaczony. wiec mierze cisnienie i biore od dzis po 1 tab. jesli nadal tak bedzie to moze bede musiala sie kontaktowac z neurologiem , ale to juz skonsultule 11 sierpnia z moim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niedlugo bede miala wiecej czasu to bede sie odzywac ...:) pozdrawiam wszystkich bez wyjatku :) i sle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpioszki :D Anna leci ten czas, ani się obejrzysz a tu brzuszek wyskoczy :D Ja znów nie spałam w nocy, to już chyba 4 noc pod rząd. Od wczoraj ból głowy mi dokucza :( Chyba właśnie z tego niewyspania. Pytałam gina jak byłam ostatnio u niego, o te bóle głowy i powiedział że teraz mnóstwo kobiet się na to skarży. Być może po części przez pogodę, a poza tym ciężarne są bardziej wrażliwe na czynniki takie jak skoki ciśnienia, pogoda, niewyspanie itp. Ale pogadam z nim jeszcze, bo to że tyle czasu spać nie mogę chyba nie jest całkiem normalne. Wstawać dziewczynki kochane, wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Anna szkoda ze sie tak niedobrze czujesz! ja miewam straszne migreny, takie ze nawet oczu nie moge otworzyc no i przy tym jeszcze strasznie wymiotuje :( no i nic nie pomaga :( Kruszyna dziewczyno przeciez ty sie wykonczysz bez snu... a mozesz drzemac sobie podczas dnia? moze w ten sposob nabierzesz troszke sil! Ja caly weekend spedzilam u brata, pomagajac im troche! posprzatalam, ugotowalam obiad, wstawilam pranie itp. Przywiozlam troche zakupow, bo oni sa tacy zagubieni. Bratowa sie nie za dobrze czuje, a brat tak za bardzo nie zna na prowadzeniu domu :) Malutka juz przybrala na wadze! i jest niesamowita, otwiera wielkie niebieskie oczka i oglada wszystko do okola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja jeszcze w dwupaku, choć noc nieprzespana za mną :( Od 2 łapały mnie skurcze, najpierw nieregularne, ale strasznie mocne. A po 4 były co 10 minut, ale niestety tylko do 8... Teraz co jakiś czas mnie łapią, ale są bardzo mocne i bolesne dzisiaj :( No i zaczął się pojawiać po nich śluz podbarwiony krwią, więc chyba pojedziemy po południu do szpitala, żeby zobaczyli co i jak. Zmykam się położyć i może uda mi się chociaż zdrzemnąć. Kruszyna rozumiem dobrze jak się czujesz, bo ja mam dokładnie tak samo :( Dorcia super, że malutka rośnie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, biedulko! Trzymam mocno kciuki, abys juz z tego szpitala wyszla z dzidzia!!! no i aby porod przebiegl tak szybko jak Kasi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Kruszyna, Polusia ja też dziś w nocy spać nie umiałam :( było tak duszno ze co chwilę się budziłam, dobrze że teraz się troszkę ochłodziło to jest czym oddychać. Dorka jak fajnie mieć taką ciocię przy sobie co pomoże i jeszcze zakupy zrobi :) Polusia oby szybko zaczął się poród, biedulko się naczekasz i namęczysz z tymi skurczami. co ten Aleks taki uparciuch? :) Ja dzisiaj odpoczywam cały dzień, bo weekend był ciężki! w sobotę wymiotowałam, wczoraj sprzątałam po remoncie i spuchły mi nogi :( i jeszcze ta noc :( obiad już zrobiłam przed chwilką i poczekam sobie na męża bo już koło 14 ma przyjechać z pracy :) Buziaczki dla reszty śpiochów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, co tu sie dzieje, wszystkie mi sie zle czujecie! Nie dobrze!!!! Ja sie w niedziele troche wscieklam, bo sasiadka z gory zalala nam lazienke! Mamy nowiutki podwieszany sufit, przez ktory leci nam teraz woda! Jak do niej poszlam to powiedziala ze jutro wezwie hydraulika i tyle! Nawet zero przpraszam, pokryje szkody - nic! Cala noc sie lalo, bo jak poszlam na siusiu w nocy to kapalo mi na plecy :( Az sie boje wracac do domu, bo boje sie ze sie ten sufit zawali... no ale zobaczymy! A to tak chcialam sie wyzalic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kruszyna - mnie 2 razy dopadla taka migrena z wymiotami,pierwszy raz byla gorsza bo trwala az 3 dni :(,gina mojego nie bylo i bez tabletek sie meczylam,potem na wizycie powiedzial ze moglam nawet 2 apapy wziasc bo jak sie rozkreci taka migrena to mozna plakac z bolu,oj nie zapomne tego :( polusia - wyobrazam sobie jak sie musisz czuc,ale moze to juz niedlugo ... :) ja wczoraj poszlam spac z bolem gardla,psiknelam sobie szalwia, dzisiaj dalej lekko boli ale juz lepiej, masakra ten upal wczorajszy byl :( nic tylko zanurzyc sie w wodzie i tak lezec,wogole ciezko mi sie przez nos oddycha,tak mam sucho :(nawet psikanie sola morska nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×