Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mnie tez nic nie boli, tylko wysypalo mnie jak jakas nastolatke! Wiec nie dosc musze czekac, to jeszcze jestem pryszczata :) A ja bardzo niecieprliwa jestem i mysle ze juz tydzien czekania wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busy day.... teraz obiadek i relaks z mezusiem... a dla Was dziewczyny buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale się Was naczytałam :) Ale tak to jest jak sie ma zaległosci :) Mi własnie kończy się @ I całe szczescie to zaczynam działania od nowa :) Juz standardowo dowiedziałam sie dzisiaj ze kolejna kolezanka jest w 7 tygodniu ciązy wiec jak by sie wszystko przezciwko mnie zmówilo wszystkie moga tylko ja nie :o normalnie łezka w oku się kreci :(Ale gdzies tam w srodeczku w serduszku ❤️ mala iskierka nadziei kiełkuje ze tym razem sie uda:D i tego sie trzymam :) KOTECZEK- Ja ci powiem tak nie mów hop :) ja mam kumpele lekarke i ona twierdzi że jak test wyszedł negatywny , a okresu brak nadal to trzeba go zrobic ponownie za 7 dni :D i zobaczysz ja tam wiem że beda IIkrechy tego ci życze z całego ❤️👄 DORKA- tobie tez IIkrech z całego ❤️ życzę :DA co do opoźnionych @ ja miałam takie 2 ostatnie a teraz wszystko same sie unormowało i mam tak jak miałam wydaje mi sie ze to wszystko przez nakrecanie się , pragnienie dzidzi i od tak psichika plata nam figle :) bedzie dobrze👄 POLUSIA86- witam bo chyba jeszcze nie miałysmy okazji się poznać 👄 SYLWINKA- teraz ja zajadam banany udzieliło mi sie od CIEBIE kochana👄 Agi26👄 Grazka👄 Asia👄 lolcia👄 Kiciuchna👄 Samira👄 Majka👄 Kruszyna👄 GaGa👄 Jordan👄 KasiaT21👄 I dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wybacz mi ja za Ciebie też trzymam kciuki a zresztą ja wszystkim życzę dwóch kresek na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą... dziewczynki nie uwierzycie, ale normalnie brzuch mi się zaokrągla... nie jem za dużo więc to chyba nie od tego... widziałam na amerykańskiej stronie ze w 6 tyg mają już brzuszki... hehehe ciekawe o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hej;) Hej kobitki! Syla👄 mi sie konczy@ po jutrze:) i staramy sie od 14.12:) wrocilismy od znajomych bezdzietnych poki co z wyboru:) poki co:P) ale nie anty dzieciowych:D Wszstkim duzy👄 Asia👄 Sylwinka👄 Graża👄 KOteczek-sliczne fotki:)👄 Anna,Polusia,Dorka,Majusia,Jordan, Novida, Samira, Kiciuchna, KasiaT21, GaGa:) wszystkie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kawka herbatka na stole no i ciasto ja już od 5 nie śpię i moje dziecko też nie musiała iść ze mną do sklepu::D:D:D:D:D:D Aguś dziękuje za buziaka ale słodki :) ja 14 dostanę @ a Ty się będziesz starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dzieki za kawke! ja niewyspana i w pracy :D ale nowosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Michaś🌻 Idzie misio... Idzie słonik... Idzie lalka... No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi życzonkami... Bo to dzień radosny wielce... Masz już jeden roczek więcej... 👄👄👄[usta👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja leze w łóżku chora, ale dzisiaj mam juz mniejsza goraczke :O dzis powinnam dostac @ mam nadzieje, ze sie nie spozni :) Sylwinek ja dzisiaj nie wpadne na rybe bo nie chce was zarazic ale mam nadzieje, że mi troche zostawisz :P Najlepsze życzenia dla Michałka :)👄 to miłego Mikołaja i weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Michasia 100 lat:)! i duzooo prezenciorow!!;) ja zdycham w pracy......aaaaaaa Grazka kuruj sie:) i do dziela po @@@@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak nie wpadniesz to nie wiem czy coś zostanie bo Paweł już połowę zjadł a dzisiaj goście przyjadą ja mam dziś lenia nic mi się nie chce :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja przyjaciolka kolejna w 3ciej ciazy:) ma juz 2 synow;) teraz chvce dzioewczynki bardzo;) pisze sie, ze sie zdziwila jak si edowiedziala, ze jest w ciazy....chcialabym sie tak zdziwic:) ZAZDROSZCZE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! Wszystkiego naj naj dla Misia! A ja dzis radosc, bo w koncu @ przyszedl! Po dwoch i pol miesiaca! Wczoraj juz nie wytrzymalam, wyplakalam sie chlopakowi, no i chyba pomoglo :) Pol nocy zdychalam, ale co tam! nam staranka niestety w tym miesiacu przepadaja, bo ja bede w Polsce a ukochany tutaj, ale co tam w nowym roku damy czadu :) zaraz przychodzi do nas siostra z malym chopczykiem no i w 7 miesiacu ciazy z drugim! Pozazdroscic! ale j wierze ze juz niedlugo inne bede na nas patrzec z iskierka zazdrosci, bo wszystkie bedziemy z fasolkami w brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey Agus - buziak i oddaje Tobie moja cala energie, bowiem mi nie potrzebna, bo bede sie dzis obijac caly dzien, zaraz do tesciowej jedziemy, a wieczorkiem jak nas ochota nie opusci zaczynamy staranka, troche wczesnie bo dzis 11dzien cyklu, ale co tam :) Grazka, trzymaj sie cieplo i kuruj sie! Buziak Sylwinka jak ciasto wyszlo? Pije wlasnie kawke i tak by sie przydalo :) Buziak Dorka, no szkoda ze przyszla, ale moze teraz sioe wszytko unormuje, i od nowego roku staranka rusza owocne. Buziak Koteczek wszytkiego najlepszego dla synka Twego :) Buziak dla Syli oczywiscie :) i dla reszty staraczek i zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ciasto wyszło ale jeszcze nie próbowałam teraz skończyłam sałatkę z tuńczyka chce ktoś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×