Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........36..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............34.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....28.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........15.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ dziś zaczynamy 37 tydzień :) ale leci :) Asia nie martw się pokarmem, moja siostra też miała na początku mało, ważne żeby przykładać jak najczęściej małego do piersi to pokarmu z dnia na dzień będzie coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia Samosia
Witam wszystkich :D :D u mnie po staremu czyli nadal nic... ;) ale co tam... Dorka, mam pytanie do ciebie: Czy zastanawiasz sie nad sprawdzeniem droznosci jajowodów? mi na mysl juz powoli krazy i w piatek zamierzam sie gina podpytac... w sumie staram sie ponad rok i nic... pozostaje ta droznosc i badanie na wrogosc sluzu... juz nawet nad inseminacja sie zastanawiam... a wiecie ze inseminacja jest od zeszlego roku refundowana z NFZ? lekarze czasem kaza sobie bulic za nia a robia ja w szpitalach w ramach NFZ... szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia Mój gin poradził mi, żeby po 3-ch miesiącach z clo zrobić HSG - czyli właśnie tą drożność. Mówił że przy okazji usuwane są drobne polipy jeśli są i inne małe grudki, które czasem też potrafią w owulacji przeszkadzać. I od razu mówił, że on daje skierowanie i na NFZ też on by mi robił to badanie, więc spoko. Niestety nie każdy lekarz "łaskawie" poinformuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia Samosia
to fajnie ze uczciwy... bo o tej inseminacji ze juz refundowana to malo pacjentek wie bo to dobry biznes.. kosztuje przeciez 600-800 zl i wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia - niektórzy lekarze zalecają 3 m-ce z clo, inni 6m-cy, ale i tak potem trzeba zrobić przerwę w zażywaniu, bo clo niszczy śluzówkę macicy i trzeba jej dać czas na powrót do normy. Wierzę mocno że uda Ci się z clo !!!!! I że już żadne badania nie będą potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Wstawać śpioszki, kawkę serwuję :) Byłam rano na spacerku, teraz popijam kawkę :) Mąż wczoraj był w laboratorium po moje wyniki i jakaś niemiła baba mu ich nie dała! Dziś tam jadę z mężem, odbiorę te wyniki bo ciekawa jestem czy wszystko ok, no i zapytam dlaczego mąż nie może wyników żony odbierać :P Może wystarczy jak im coś podpiszę czy coś...? Dorcia jak samopoczucie dzisiaj? Asia, Polusia, Sylwinka, Kasia ❤️ ❤️ ❤️ dla Was :) Suri wczoraj przyszedł ten rogal, jest z granulatem styropianowym. Spało mi się duuużo lepiej :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kruszyna - to masz taka sama poduche jak ja :) zlego slowa sobie nie dam na nia powiedziec!!! :) kasia - no wlasnie myslalam o Twoim M ze to ten,ktory na ramieniu trzyma Wiktorka:), ale Ty wiesz lepiej a na zdjeciu czasami sie inaczej wychodzi niz w rzeczywistosci wczoraj kupilam sobie w aptece potrzebne rzeczy do szpitala i dzis spakuje torbe gardlo mnie troche pobolewa,cala zgrzana sie dzis w nocy obudzilam,burza byla i strasznie duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri Ta poducha naprawdę jest super :) Mąż próbował mi ją w nocy podebrać ale się nie dałam :D:D:D:D:D:D Torba mówisz będzie w gotowości - super, to już tak niedługo :D:D:D:D Wczoraj jeszcze przyszła paczka z zamówieniem, rożek i czapeczki takie maleńkie.... Aż się rozczuliłam nad nimi normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........36..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............34.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....28.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........16.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj miałam super spodkanie z kolezankami ,ach jak fajnie było ponazekac na facetow i sie posmiac:) smiały sie ze mnie ze nie widac ze jestm w ciazy , ze cycyki mi urosły a tak to jakbym troche podjadla, no 3 kg do przodu mam i to w brzuszek poszlo wiec niech nie gadaja:) maz mi wczoraj wieczorem powiedzial ze "rosne w siłe" czyli juz mnie wybula :) przed chwila wrociłam z zakupow z mama , obiad jest z wczoraj wiec słodka bezczynnosc dzis ...:) , no moze poprasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Fajne są takie spotkania :) Zawsze się człowiek trochę rozerwie :) Ja dziś też mam zupke od wczoraj, teraz wsuwam bułki z serem :P Zaraz przyjdzie teściowa na herbatkę, to sobie posiedzimy troszkę. Kochana jest naprawdę, a ostatnio do rany przyłóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Wikuś mi dziś spać nie chce. Uśnie na 10 min i się budzi. W nocy spał super na szczęście, bo mnie masakrycznie głowa bolała. M wyjechał dziś o 5 rano na jakąś robotę, żeby zdążyć wrócić na otwarcie naszego sklepu. Zaraz następne na porodówce wylądują :) Super, super. Oooo znów się budzi. Tym razem pewnie zje troszkę i może uśnie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w marnym humorku, bo woczraj mialam wyjscie z pracy a dzis glowka boli ;) Oj za duzo winka wypilam ;) TOsia super ze sie odezwalas. Moja gin powiedziala ze skoro poronilam to jajniki sa drozne. Ale tez sie zastanawiam nad sprawdzeniem.... Oj juz sama nie wiem co robic, poprostu cierpliwie sie bede starac az do skutku. A jak sie nie uda przez jeszczejakies 6 miesiecy, to zastanowie sie nad inseminacja... Tosia moze my za bardzo chcemy i za bardzo sie niecierpliwimy... Ja clo bralam dwa razy i nic :( Owu mam podobno super, co miesiac. Ukochany zdrowy, ale cos nie zaskakuje... Sama nie wiem co wiecej mamy zrobic, ale nie chce juz latac po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, gdzie wszystkie ucieklyscie???? Ja dzis mam troszke luzniejszy dzien, wiec moge sobie z wami troszke popisac, a tu nikogo juz nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia 🌼 for you :) U mnie była teściowa i długo siedziałyśmy sobie. Przyniosła mi firankę którą mi szyła do pokoju małej. Więc teraz właśnie umyłam okno i ją powiesiłam, w końcu pokój nabiera kształtów i robi się taki przytulny :) Jeszcze zasłonki mi teściowa skróci i w tym tygodniu będą gotowe do powieszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna sliczny pokoik bedzie miala Twoja mala ksiezniczka :D:D Ale super! Tak sobie czasami mysle jak to bedzie super pewnego dnia planowac pokoik dla mojej dzidzi :) w sumie mam juz wszystko w glowie zaplanowane :D:D:D I wlasnie dzis sobie postanowilam, ze jak juz bede w ciazy, to nie chce znac plci przed narodzinami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja tylko na chwilkę dziś bo miałam dziś gości i teraz leże ;) mam dzisiaj skurcze! to chyba te przepowiadające ale zrobiły się bardziej bolesne. jutro mam wizytę u lekarza, ciekawe co mi powie. Mąż idzie jutro ze mną, wziął sobie wolne :) buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja miałam podobnie, też w głowie zaplanowane pewne rzeczy :) Ale w praniu wychodzi często inaczej, co nie znaczy gorzej :):):):) W październiku kupuję łóżeczko i chcę naklejki na ścianę, jakiegoś Kubusia Puchatka chyba i te inne stworki typu osiołek, tygrysek i prosiaczek :D Grażka 🌼 Szykuje Ci się tam w środku do porodu chyba :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mój też ma na poniedziałek wziąć wolny dzień bo wizyta u gina :) Do tego jestem bez auta więc to mi na rękę, nie będę musiała autobusami jeździć, bo jeszcze do firmy L4 zawieźć a to kawał drogi. Więc mam nadzieję że M wolne weźmie bez gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka powoli sie zaczyna... Pamietasz jak Asia miala skorcze kilka tyg przed porodem! Ale super!!!! Kruszyna, pewnie ze zawsze wychodzi troszke inaczej, ale ja wiem ze bede miala oliwkowe sciany i brazowe meble :) dodatki beda kremowe aby wszystko rozjasnic. I w sumie bez znaczenia czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka, to pokoik bedzie wygladal tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny pewnie się tam wszystko już do porodu szykuje, tyle że te skurcze bolesne się zrobiły i zaczęłam się zastanawiać jakie bedą te porodowe! ;) jakoś przeżyję ;) Kruszyna super, że już przygotowujesz pokój dla Twojej córeczki :) ja już wszystko mam zrobione w mieszkaniu, nawet kuchnię pomalowaliśmy na nowo i teraz tylko zostało mi czekać na tego najważniejszego człowieczka :) dziś kuzynka przywiozła mi książki: WARTO KARMIĆ PIERSIĄ i JĘZYK NIEMOWLĄT więc mam co czytać znów :) Dorka kurcze ja bym już chciała zobaczyć zdjęcia Twojego pokoiku dla dziecka więc teraz chyba zacisnę kciuki też u nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, no postaram sie jak zawsze :D:D:D @ juz sie dzis skonczyla, wiec juz niedlugo zaczynamy :D:D:D Grazka, spokojnie dasz rade! Nic sie nie martw na zapas!Mylse ze sama swiadomosc ze za kazdym skorczem malenstwo jest coraz blizej musi dawac niesamowita sile!!! I wydaje mi sie ze maz z Toba zostanie, bo jak na prawde zacznie Cie bolec, to nie bedzie chcial Cie zostawic samej. Ale super masz podejscie ze go nie zmuszasz i dajesz mu wybor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka staraj się staraj bo ja też chce ciotką zostać :) niech ta @ już nie przychodzi do Ciebie! nikt jej nie chce. Mój M ostatnio mi powiedział, że on właśnie najbardziej się boi tego, że ja tak bede cierpieć i on tego nie zniesie :) że nie będzie mi mógł pomóc to mu powiedziałam tylko, że właśnie pomoże jak tylko będzie ze mną :) ja nie naciskam ale zauważyłam że on sam o tym myśli i czasami coś powie, zapyta. ja uważam, że zostanie ze mną ale jak nie to też będzie ok :) dam radę :) Ja odezwe się jutro po wizycie bo teraz zabieram się za czytanie książki :) miłego wieczoru dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja chcę zostać ciocią Ty wiesz chłopaka do łóżka i atakuj banana :D:D:D:D:D:D u mnie wszystko gra w środę była położna rana mi się dobrze goi u małej pępuszek nie długo odpadnie położna się śmiała że może nie będzie przychodzić jak sobie tak dobrze daję radę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w szpitalu jak byłam to małą sama przebierałam dawałam cycka i jak była naświetlana pod lampami to sama ją wyciągałam z inkubatora :D:D jestem taka Zosia samosia no i chociaż jest u mnie mama to i tak sama kapie Dominikę bo tak jest mi dobrze :D:D:D dzisiaj mieliśmy wizytę pediatry dostałam skierowanie na usg bioderek i receptę na witaminę d3 mała jest grzeczna tylko to jest mój mały kochany głodomorek wczoraj godzinę przy cycu wisiała a pokarmu mam pełno :D ja będę dopiero w poniedziałek na kaffe bo mam jutro dużo spraw do załatwienia więc życzę miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to super ze tak ladnie wszystko sie uklada i super sobie dajesz rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........36..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............34.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....29.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........16.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Uaktualniam się, zaczęliśmy 30tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×