Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość pocahontas8k
Egz- nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że jesteś w ciąży. Już za dużo kobieto w życiu przeszłaś żeby teraz się nie udało. Wierzę w to że będzie dobrze- widać że kruszynka dzielnie się trzyma :) Sorki że piszę tylko do Egz ale naprawde nie mam czasu, a wiadomości od niej najbardziej mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
egz trzymam kciuki za Siłacza/Siłaczkę! i za Ciebie mam nadzieje, że drugi zarodeczek ładnie się wchłonie i pozwoli braciszkowi/siostrzyczce na spokojne 9 miesięcy pozostać z mamą trzymaj się Dzielna Kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - bidulko, przez co ty teraz przechodzisz, stres za stresem. Podziwiam cię za to wszystko. Ale najwazniejsze, że dzidziuś sie nie poddaje i dzielnie walczy. Mam nadzieję, że doktorek się myli, co do tego zaśniadu. Mocno trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło i żebyś za 8 miesiecy pochwaliła nam sie fotką swojego skarba :) trzymaj się dzielnie razem ze swoim maleństwem. Asiulka - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - U Ciebie wiecznie coś .... ale serduszko bije dla Ciebie :) Miejmy nadzieję, że na strachu się skończy lulita - W takim razie życzę, żeby Maleństwa zostały już z Wami na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magste - witaj :) obyś się szybko uporała z chorobą a lekarze określili trafną diagnozę. asiulka - u mnie mdłości chyba po 6 tc. się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam do was małe pytanie ,gdy brałyscie luteinę dopochwowo tez odczuwałyście lekkie swędzenie .Ja poprzednio brałam dufaston doustnie i niewiem czy z tą luteiną tak zawsze czy jest ok czy się denerwowac . egz-trzymam kciuki za inne staraczki oczywiście też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,dzieki za wsparcie,ja caly czas wierze,ze bedzie dobrze i na nastepnym usg bedzie juz lepiej:) asiulka-mi mdlosci tez b.szybko sie zaczely,teraz jest juz lepiej,kiedy idziesz na nastepna wizyte?trzymam kciuki! lulita-trzymam kciuki zeby kruszynki z Toba zostaly na cale 9m-cy! Jakie zarodeczki mialas podane?Dbaj o siebie teraz:) ann1989-i jak powtrzalas test? Magste-trzymam kciuki zeby udalo Ci sie jak najszybciej zaciazyc!bedzie dobrze:) Calusy dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej egz ja miałam podane 4i5 blastomerowe w drugiej dobie ,a ty? Wiesz coś może co z tym swedzeniem po luteinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
lulita lutka dopochwowa często uczula, pogadaj z lekarzem i jezeli dolegliwości są mocne, to pewnie poleci zmienić na dupka albo lutkę doustną (ew. nowość Lutenyl). ja miałam podobnie, po paru dniach byłam przekonana że to grzybica jednak po odstawieniu i po okresie wszystko minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
lulita lutka dopochwowa często uczula, pogadaj z lekarzem i jezeli dolegliwości są mocne, to pewnie poleci zmienić na dupka albo lutkę doustną (ew. nowość Lutenyl). ja miałam podobnie, po paru dniach byłam przekonana że to grzybica jednak po odstawieniu i po okresie wszystko minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita-ja przez te plamienia nie mialam luteiny dopochwowej tylko podjezykowa (plus duphaston) ale skoro odczuwasz taki dyskomfort to zadzwon do lekarza,ja nie raz slyszalam ze mimo ze luteina dopochw.jest b,skuteczna to jednak czesto podraznia. pocahontas8k-dzieki:) a co u Ciebie?? Buzka,mileo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulita , tak luteina może uczulac, mnie uczulała i tez miałam podobny dyskomfort, popraosiłam lekarza o zmiane na cos innego i dostałam duphaston. Egz-bądż dzielna, nie daj sie!! Dobrze ze masz takie częste wizyty. w razie czego może lekarz by pomyślał aby wziąść cię na oddział patologii ciąży. Wtedy byłabys pod stałą kontrolą. To taka sugestia, było by to bezpiczniejsze dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o luteinie, ja obecnie jak mi się skończy luthinus to przechodzę na luteinę i duphaston...troszkę sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam bo lekarz pytał czy nadal chcę luthinus (on jest wielkością 2xluteina więc sporo go wylatuje co daje dyskomfort i kosztuje ok. 150 zł). Powiedzcie mi jak głęboko wkłada się luteinę? na długość palca wskazującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już bardziej spokojna, 16 dpt beta 552,7 :) chyba się Dzidzia zadomowiła :) Dziewczyny dziś się poryczalam...wreszcie powiedziec mogę że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Asiulka super ze beta tak ładnie przyrasta ,byle tak dalej. A ja w ramach relaksu lepiłam dzisiaj pierogi na wigilie,trochę oderwałam myśli i zapomniałamo tym ciągłym czekaniu na wyniki . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie przyszla @ idealnie jak w zegarku.a taka mialam nadzieje tym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede testowac dopiero po świętach ,pewnie polecę zaraz 27 grudnia to bedzie 12 dzień po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia niestety z @ tak już jest...,nie chcą się odczepić...ale może się zrelaksujesz w sylwestrową noc...moje 2 koleżanki tak poszlalały :) Lulitka to Ty pójdziesz na betę a ja na serduszko...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz jak byłaś w szpitalu z powodu plameinia to wewnętrzne usg Ci robili czy zewnętrzne? boli mnie brzuch i chyba pojadę na usg ale troszke się boję o to wewn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mozna sie przyłaczyc ??? ja staram sie 3 lata z mężem o dzidzie, od stycznia 2011 leczymy sie w klinice leczenia niepłodnosci okazało sie ze ja mam wrogi sluz a prawdopodobnie przyczyna tego jest silna bakteria meza która jest w nasieniu, stąd jest to nasienie słabsze moj maz juz 3 razy robil posiewy dostal antybiotyk po czym znów zrobil posiew i okazalo sie ze ze bakterii jest juz resztka przez ten tydzien bral antybiotyk kolejny ,jutro kolejny posiew i z wynikami 23 do gina 2 raz juz w tym miesiacu wizyta:/ lekarz jest pewny na 100% ze wrogi sluz jest dlatego bo przez ta bakterie ,ale jak spytalam o IUI to powiedzial ze on nie widzi wskazan i stad moje pytanie co byscie zrobily na moim miejscu poddały sie iui mimo wszystko? czy od nowa zaczely starania? bo ja sobie to przemyslalam i tak naprawde on nam nie da gwarancji czy np do poł roku sie uda i czy sie wogóle uda a w sumie my z męzem pogodzilismy sie ze tak napewno sie nie uda dalismy sobie spokoj ze staraniami potem okazalo sie ze ta bakteria jest i co na nowo zas sie starac:/ nie chce juz co miesac znow sie załamyywac jakby sie nie udalo wiem ze iui nie daje gwarancji ale moze by sprubowac i wlasnie chcemy podejsc w styczniu do 1 próby ja wiem ze moze napiszecie a jak juz tyle czekam to moge poczekac o to chodzi ze ja juz wlasnie nie chce czekac dla mnie 3 lata to i tak cala wiecznosc i tak nie wiem jak to wyptrzymalam ze jestem taka silna ale nie chce na nowo sie starac i co miesac znow sie nie daj boze załamywac a tak iui moze załatwila by sprawe do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
Witam z moja ciaza jest nie najlepiej napoczatku beta spadla ale nadal rosnie ,tydzien czasu bylam w szpitalu rózne diagnozy uslyszalam.Jutro ide robic bete a we wtorek jade do mojego doktora.Strasznie sie boje bo niewiem jak to sie skonczy. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka358 wiesz tak naprawde nie mamy gwarancji ze sie uda do tego nasienie meza jest słabe a gin nie daje nam 100% pewnosci wiem i licze sie z tym ze moze sie nie udac 1iui badz tez wcale ale co mi zalezy??? nic nie uda sie to nie trudno ale nie bede sobie pluła ze jednak nie sprubowalam nie na tym nie strace a moze akurat nigdy nic nie wiadomo przykro mi ze ci sie nie udalo ale tez czytalam ze sa zdrowe pary a udaje sie za 1 razem tak wiec zobaczymy nie chcemy znow od nowa sie starac i czekac a tak moge sprubowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka879
panterka w waszym przypadku wrogi sluz jest jednym z podstawowych wskazań do inseminacji. W pełni kwalifikujecie sie dotego zabiegu. Mimo ze od razu nie zawsze sie udaje to na pewno da wam znacznie wieksza szansę na ciążę niz w sposób naturalny , o czym świadczy 3 lata bezowocnych starań w sposób naturalny. Myślę ze w przeciągu kilku prób jedna zakończy się ciążą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska ale co usłyszałas? może było tak że się przyjęły dwa zarodki potem jeden niestety uległ poronieniu dlatego spadla a teraz rośnie wraz z tym jednym? tak mi lekarz powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×