Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

światełko - a wiesz dlaczego? Bo u mnie też się jakiś czas temu dokładnie tak samo zaczęło - wpadłam tutaj z życzliwą radą, która jak się okazało była nie po Waszej myśli i zostałam zmieszana z błotem jak bura s... Po co to taka agresja od razu? Ja po prostu postanowiłam stłumić bunt w zarodku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
sie pierdol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i a propos racji - nie zamierzam nic nikomu udowadniać. To przecież oczywiste i jasne jak słońce, że mam rację, że nie podoba mi się, że aśka wyzywa kogoś bezpodstawnie od debilek. Przyznaj światełko czy byłabyś równie "bezstronna", gdybym to na przykład ja wyzwała aśkę od debilek? Również zaczęła byś odpowiedź od słów: "Luzik, Święta się zbliżają i chyba fajnie byłoby pozostać w pokojowym nastroju"??? I żeby było jasne - ja również na Ciebie nie napadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
przylazła tutaj udowadniac swoje racje!!! nudzi ci sie? to spryatnij chalupe na SWIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez ty taka sobie ja - ależ jak sobie życzysz skarbie, z małą różnicą: nie będę SIĘ pierdolić, tylko będę WAM pierdolić o waszej rzekomej kulturze i dobrym wychowaniu. Żałosna pieprzona staraczka - obyś się jeszcze 10 lat starała o to swoje jedno marzenie. Twemu dziecku niczego złego nie życzę, ale tobie wszystkiego najgorszego. Przynajmniej będziesz miała o czym marzyć karykaturo kobiety. Tego sobie życzyłaś? No to hoł, hoł, hoł - wesołych świąt!:P I zanim wyjedziecie mi z brakiem kultury, to poczytajcie sobie wasze ostatnie wpisy. Nie ja zaczynam, a cackać się z nikim nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka -sobie-ja -wybacz ale nie odpowiem już na Twój ostatni post, bo nie chcę brać udziału w tym obrzucaniu się mięsem. Mam mase spraw na głowie przed Świętami ;) I sory ale ja też nie odpowiadam za te pomarańczowe wpisy i grono dziewczyn z tego topiku również nie ma z tym nic wspólnego, więc proszę tylko, żebyś nas nie wrzucała do jednego wora !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
światełko - ok. ja też mam kupę zajęć, ale diabli mnie biorą jak czytam takie wpisy - forumowiczki od siedmiu boleści:O Ja wiem, że to może nie Ty, ale to piszą Twoje koleżanki! Nie mam zamiaru wrzucać wszystkich do jednego wora, ale chciałabym, aby ta co jest tak fałszywa w stosunku do innych kobiet i tak wrogo i wulgarnie do nich nastawiona - przewyła całe świeta, aby były to były najgorsze święta, jakie miała w swoim życiu. Niech całe zło, które kieruje w stronę innych osób wróci do niej w dwójnasób! I nie piszę tego wulgarnie i niegrzecznie. Ja jej tego bardzo grzecznie życzę. Z całego mojego serduszka. I pozdrawiam ją najgoręcej jak potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka-bylas na usg? Co powiedzial lekarz? Jest peherzyk? A bete badalas? I pamietaj jak boli bierz nospe,powinno pomoc,trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum to jakas masakra. Asiulka nie przyjmuje zadnych uwag jej chodzi tylko I wylacznie o ciagle pocieszanie I litowanie sie jaka to ona bidulka. Rozumiem ze jak sie czlowiek stara to duzo bardziej sie boi I jest na wszystko uwrazliwiony ale ten post to przegiecie I zaczynanie klotni mimo iz nie bylo zadnego powodu zeby od razu atakowac. Jakas pomaranczowa menda sie tu wtraca I probuje mieszac bo wyczula okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytając
Pomarańczowa to asiulka właśnie,wstyd że taki pustak o dziecko się stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja - wiecz co, nie uważam pomarańczowej, która się tak "pięknie" wyraża za swoją koleżankę ! A jeżeli potrafisz wykazać, że jest to jedna z dziewczyn z forum, (ja nie jestem przekonana, bo nie robiłam dochodzenia) to napisz do moderatorów o zablokowanie numeru IP czy coś podobnego;) Zrobisz tutaj większości przysługę a sobie tym największą :P Ty jesteś wygadana, zresztą już doświadczona w tej kwestii, bo pisałaś, że kiedyś na innym wątku z dziewczynami miałyście podobny problem i został załatwiony. Zresztą dziwię Ci się czemu jeszcze do tej pory tego nie zrobiłaś, bo przecież po Tobie najwięcej "jedzie" A co Ci to da, że życzysz komuś jak najgorzej? Znowu jesteś na straconej pozycji, bo może nie wychodzisz na taką wulgarną ale za to na złośliwą. Bo ktoś może Ci zaraz napisać, że nawet wrogowi źle się nie życzy, bo to wraca z podwojoną siłą ;) Po co mają Cię "brać diabli" przed Świętami ;) Skończmy z tą dziecinadą raz a porządnie, bo tego się już nie da czytać !!! I nie pisz, że to nie jest Twój wątek i nie Twój problem i mamy sobie to same załatwić, bo jak sama wspominałaś nie jeden raz, jesteś obecna od samego początku i może nie zawsze się udzielasz ale czytasz na bieżąco, może nawet więcej niż ja i niektóre inne osoby częściej się udzielające. Nie jest tak? :) Ktoś tu miesza, może nawet więcej osób i za to się obrywa niewinnym, niestety :( Wątek upada, coraz mniej osób pisze, bo boją się cokolwiek wyrazić, żeby nie zostać od razu ocenionym i skrytykowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronniczaB
Nigdy się nie wtrącam ale droga asiulko może warto sobie wziąć do serca uwagi innych i w końcu przestać biadolić. Nie byłaś w ciąży było źle, jesteś w ciąży też narzekasz więc czego Ty dziewczyno chcesz ? I nie wyzywaj innych od debilek tylko postaraj się być obiektywna względem siebie ... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
Kochana EGZ z niecierpliwoscią czekam na wpis od Ciebie :) i na same dobre wieści oczywiście. Jesteś jedyną osobą (i parę jeszcze innych dziewczyn) dla których od czasu do czasu podczytuję to forum. Reszta zupełnie mnie nie obchodzi... Wesolych świąt dziewczynki :) P.S. Mój Kubuś jak wczoraj zobaczył taaaaką wielką kolorową choinkę u nas w domu to złapał się za główkę i powiedział wooooowww (no coś w ten deseń :) I tak stał sobie obok tej choinki i nie mógł wyjść z zachwytu. I jeszcze jedno: myślałam że jak już się napatrzy i mu troszkę przejdzie to zachwycanie się to rzuci się na te bombki i inne cudeńka, ale on nic z tych rzeczy. Podszedł, delikatnie dotykał bombki i robił im cacy. Zobaczymy czy tak mu zostanie przez całe święta. Jeszcze raz wesołych i zdrowych (przede wszystkim) świąt życzę ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Kochani, ponieważ od dziś mnie nie będzie przez kilka ładnych dni, więc wszystkim tutaj składam najlepsze życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia , takich bogatych pod każdym względem, w rodzinnej atmosferze;-) za wszystkich trzymam kciuki a w szczególnosći za naszą Egz ( przepraszam kochana ze nie pisze ale bieg przedswiąteczny, obiecuję ze zaraz po świetach naskrobię ) Mam takż nadzieję ze to będa piękne święta ( już w trójkę) czyli coś na co czeka każda z nas... niech to będa dla Was najpiękniejsze chwile tego roku, ściskam i całuję mocno!!! Dziewczyny - pozdrawiam każdą z Was, trzymajcie sie ciepło, w te dni... musze lecieć, buźka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka napisz jak po wizycie u lekarza egz czekam tez na twoje wiadomości po usg ja mam już wyznaczony termin laparoskopii, 23 stycznia idę do szpitala a 24 będę miała operacje, bardzo się boję :( dziewczyny napiszcie mi co zabrać ze sobą do szpitala dres?szlafrok czy jakaś koszulke nocna ? jakie rzeczy będą mi jeszcze potrzebne ? nigdy nie byłam w szpitalu i nie wiem co mam sobie przyszykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światełko - zablokowanie numeru IP nie jest tutaj rozwiązaniem, ponieważ podobnie jak ja, osoba ta może pisać z komputera stacjonarnego, z laptopa, z komórki albo z pracy i przy każdym poście może mieć inny numer IP, podobnie na każdym kompie może sama, przy odrobinie dobrych chęci i pewnych umiejętnościach ten numer zmienić w ciągu jednego dnia. Na moim topiku dziewczyna, która wykazywała się tak wspaniałą kulturą, po zdemaskowaniu zamilkła i nagle zniknęła, usuwając wszystkie topikowe koleżanki ze znajomych na facebooku i naszej klasie. Bardzo to dojrzałe z jej strony było jak widzisz;) Fruwa mi to koło d* czy ktoś uważa mnie bardziej za wulgarną czy bardziej za złośliwą. Czy jestem na straconej pozycji? No nie wiem, bo po mnie spływa jak po kaczce każda opinia kiki, czy alusi, czy aśki - odpiszę to odpiszę, a nie to nie. A one siedzą i gotują się w środku zastanawiając się jaki nieudolny kamuflaż zastosować, żeby mi (albo którejś z Was) dosrać i nie zostać przy tym rozpoznanym przez ogół. Co mi to da, że życzę komuś wszystkiego najgorszego? Dziką satysfakcję:P A tak poważnie, to ja tylko odbijam piłeczkę złych życzeń skierowaną w moją stronę. A sama powiedz - grając w tenisa - który cios jest silniejszy: tego co serwuje czy tego co odbiera i ścina? Sama napisałaś, że złe życzenie wraca ze zdwojoną siłą, więc już sama sobie odpowiedziałaś. Te życzenia już do mnie nie wrócą, bo ta karykatura kobiety nie zdoła po raz kolejny odbić skutecznie piłeczki. Aby zrobić to skutecznie, musiałaby się ujawnić. W przeciwnym wypadku będzie to jedynie nieudolne pukanie ping ponga. Dlaczego coraz mniej osób tutaj pisze? Bo się boi WAS! Boi się mieć inne zdanie od WAS, żeby nie zostać nazwanym mendą, dziwką, k*ą, ogórkiem, debilką i jeszcze kilkoma innymi, bardzo przyjemnymi epitetami, od których się tutaj ostatnio aż roi. Nadia - uwierz mi - tu było tak zawsze. No może dopóki była Sara to nie, ale już wówczas jej zazdrosne koleżaneczki potrafiły przybrać pomarańczowy płaszczyk i się po niej wozić. Za babami nie trafisz. A jak masz do czynienia z zazdrosnymi, zdesperowanymi babami to albo wkraczasz między wrony, albo zostajesz "debilką", której pozostaje jedynie zamilknąć i "wypierdalać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka - ja miałam laparoskopię. W szpitalu byłam 3 dni - jednego dnia przyjęcie i badania, drugiego zabieg, wybudzanie z narkozy i dochodzenie do siebie, trzeciego wypis i do domu. U mnie sprawdziła się koszula. Miałam cewnik, żeby po zabiegu nie wstawać z łóżka, dół i tak był przykryty a poza tym miałam swobodny dostęp do brzucha i szwów. Co Ci potrzeba? Przybory toaletowe (ręcznik, papcie, szczoteczka do zębów, jakiś kubek i sztućce) i ciepłe skarpety bo mi po zabiegu było strasznie zimno w stopy. Coś do czytania (chyba, że wypuszczą Cię od razu do domu, w niektórych szpitalach tak robią) aktualną legitymację ubezpieczeniową, albo inny dowód ubezpieczenia. Szlafrok możesz zabrać. I nie bój się zasypiasz nie wiesz kiedy i budzisz się mając wrażenie, że dopiero co usnęłaś. Zaopatrz się na wszelki wypadek w krople na katar i coś od bólu gardła. Mogą Cię intubować i wówczas może zaschnąć Ci w gardle na tyle, że potem będzie Cię bolało. Przyda się coś do złagodzenia tego bólu. Te dwie ostatnie rzeczy mogą Ci się przydać, ale nie muszą. Ja zmarzłam po zabiegu strasznie, aż miałam dreszcze, nie wiem dlaczego, bo w pomieszczeniu było ciepło,a wieczorem miałam już i katar i nieziemski ból gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświadczam że nigdy nie pisałam pod żadnym pomarańczowym plaszczykiem; bardzo proszę mnie nie mieszać w pomarańczowe posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - nie piszę, że pisałaś na pomarańczowo, ale wspomniałam jedynie o tym, że Twoje wulgarne opinie spływają po mnie jak po kaczce. co nie oznacza, że będą spływać również po innych. Więc racz zastanowić się kolejnym razem, zanim komuś bezpodstawnie ubliżysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka uderz w stół
a nożyce się odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DERY
OO CO ZA WARIATKA CIĄGLE PISZE POD INNYMI PSEUDONIMAMI SAMA Z SOBĄ GADA I ZACZEPIA WAS KOMEDIA OMIJAM TE JEJ DŁUGIE PIERDOŁY. PARANOJE MA PSYCHOLKA Z NATRĘCTWEM PISANIA NA WASZYM FORUM TO SIĘ LECZY!!!!NIECZYTAĆ BZDUR!!!DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skoro tu jest taka atmosfera to już postanowiłam nie czytać i nie pisać tu bo i po co? Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, w szczególności dla egz i takiej sobie...egz oby maleństwo rosło zdrowe i było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
dery zgadzam sie z toba, ze ona ze soba sama pisze. asiulka mam nadzieje, ze czujesz sie lepiej. egz co u ciebie. pozdrawiam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naduśka - Tobie również życzę wspaniałych świąt w rodzinnym gronie i ciepłej atmosferze i życzę Ci, aby Twoja droga do maleństwa była krótka i jak najmniej wyboista. DERY - aleś zabłysnęła. Ale ponieważ my wariatki:P świetnie odnajdujemy się w swoim gronie, to mniemam przypuszczać, iż nadal będziesz się tutaj udzielała i błyszczała równie wysokim poziomem inteligencji. Na pewno topik zyska wówczas aprobatę kolejnych staraczek i na pewno przetrwa kolejne lata. Na pewno dzięki niemu urodzi się mnóstwo wspaniałych dzieciaków a ich mamy staną się z pewnością najszczęśliwszymi kobietami pod słońcem. TY SIĘ LECZ PSYCHOPARANOIDALNA PODRÓBO KOBETY, BO WYKORZYSTUJĄC SWOJE WYSOKIE IQ ROZWALASZ TEN TOPIK I CEL, KTÓREMU MIAŁ SŁUŻYĆ. Zaburzenia i urojenia, które cię omamiają mogą prowadzić do samobójstwa albo innej równie makabrycznej zbrodni, więc zanim wylądujesz w pokoiku bez klamek racz nie przyczyniać się do tego, aby w sąsiednich pokoikach znalazły się również inne staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki - Czemu robisz z dziewczyn idiotki?! Może najpierw zasięgnij opinii u modów, w jaki sposób zakamuflować się tak, żeby cię nikt na pewno nie zidentyfikował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki - właśnie poczytałam sobie w wikipedii, że zaburzenie dysocjacyjne tożsamości zwane powszechnie schizofrenią charakteryzuje się m.in. tym, że poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych. Rozumiem zatem już istotę twojej choroby i fakt iż możesz nie panować nad tym, że piszesz raz jako kiki a raz jako inna panienka pod innym nickiem i obrażasz dookoła wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Spokojnych Świąti spełnienia tych najważniejszych dla Was Marzeń Życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę ja romantycznie:) To jeszcze zaczernij swój drugi nick i już będzie całkiem miło, nastanie jasność i wszyscy poznają oblicze prawdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Jak jestes taka inteligentna z jaka sie uwazasz to bys wiedziala, ze wikopedia ( i nie bede sprawdzac jak sie to pisze bo mi sie nie chce)nie jest odpowiednim zrodlem do uzyskiwania wiadomosci. A skoro ty bazujesz swoja wiedze na wikopedii to powodzenia. Ja twoje nudne wpisy o kulturze, poziomie inteligencji i wyslawianiu sie dawno omijam bo ilez tego samego mozna czytac. Zycze Ci wesolych Swiat i mam nadzieje, ze w Nowym Roku bedziesz szczesliwszym czlowiekiem. Tosia jak Ty sie czujesz? Dziewczyny zycze Wam wszystkim spelnienia marzen, a nowo zaciazonym :) bez problemowych i przyjemnych dziewieciu miesziecy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×