Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
DERY i asiulla - a w których klinikach się leczyłyście? (leczycie?) zastanawiam się nad prowadzeniem ciąży w którejś z fachowych klinik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam policystyczne jajniki nie wiedziałam czy zajdę w ciążę starałam się ok1,5 roku prowadził mnie tylko gin w moim mieście i udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klinikach leczenia niepłodności raczej nie prowadzą ciąży tlyko kogoś polecają ja chodzę do medicover prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
gdzie jest medicover? Dery a ty z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
Dziekuje za odp :* Uspokoilyscie mnie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
dery ale napisz mi jeszcze skąd Ty jesteś i gdzie się leczą dziewczyny. Nie czytałam wcześniej topiku, a koleżanka szuka też jakiegoś dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
Ktos pisze pod tym samym nikiem co ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
bo ja też mam podobne pytania w tych kwestiach, nie jestem stałą bywalczynią topiku i nie chcę robić zamętu dziewczynom. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee1111
nie ma za co :) zmienilam nik troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
w sumie ja mogłam zmienić:) To powiecie mi kogo gdzie polecacie? U jakich lekarzy się leczycie w jakich miastach? Oldegłość nie gra roli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee1111
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
chyba wszyscy sobie stąd poszli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee1111
Asiulka i jak usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nie odeszłam pod gabinetem ale jakoś się udało nie paść z nerwów :) doktorek widział moje nerwy więc w ciągu 5 sekund badania krzyczał: wszystko ok, wszystko ok proszę oddychać :) więc jak zaczęłam to zawołał M i nam pokazał mały pulsujący punkt :) i powiedział że dzidzia ma 5 mm i na razie jest ok..ja ryczałam...M ryczał...doktorek był wzruszony..uściskałam go (w przypływie hormonów) i umówiliśmy się na kolejną wizytę 11.01...złożyliśmy życzenia i tyle...ryczę z przerwami nadal...powiedział żebym się przyzwyczajała że się udało bo przy takich nerwach to mu zejdę kiedyś ale się śmiał :) i tyle.. chociaż dziś wszystko skupiło się na dość dramatycznych przejściach teścia więc ta nasza sprawa jakoś tak na dalszy plan zeszła egz ja również pamiętam o Tobie...może po nowym roku będziesz miała nowe nadzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee1111
Super :) ja mam dopiero w styczniu wizyte serduszkowa i nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee1111
mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - super :) masz zdrową ciążę ... ciesz się ile się da :) egz - jeżeli czytasz, to ściskam i trzymaj się !!! tosia - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, to wspaniale że wszystko dobrze, teraz na pewno jestes juz spokojniejsza. Niech serducho bije ile może. Ciekawe czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka, co byś wolała? Na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanieeeeeeeeeee
Dosiu - ja myślę, że każdej kobiecie po kilku latach starań, a tych asiulka ma już za sobą kilka, jest płeć dziecka zupełnie obojętna, byleby się tylko urodziło - ZDROWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje asiulka358 Cieszę sie razem z Tobą całym sercem i trzymam kciuki!!!!! Dzisiaj byłam u swojego lekarza na wizycie i czekała dziewczyna w zaawansowanej ciąży i aż oczka zaszkliły mi się z jej szczęścia - naprawde gratuluje wszystkim przyszłym mamom ktorym się udało zajść w ciążę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, płec jest mi obojętna :) ale gdybym miała naturalne warunki i miała wybrać to ja wolę dziewczynkę a M chłopca czyli chyba tak tradycyjnie :) to, czy wszystko będzie ok dobrze wiemy z ostatnich dni, że się zobaczy...lekarz kazał mi zacząć wierzyć że się udało bo przysparzać będę tętna Dzidzi :) chociaż o porodzie i terminie powiedział ze pogadamy jak przyjdę 11.01 i ze wszystkimi badaniami :) ale przez te lata nauczyłam się wyliczać :) do ostatniej miesiączki + 7 dni - 3 miesiące co mi daje 21.08.2012 ale to tylko podręcznikowe wyliczenie :) jakby nie patrzeć początki są w M urodziny a roziwązanie na 5 rocznicę ślubu :) Doktorek się też śmiał że jakaś Dzidzia taka świętolubna ale mnie takie żarty jeszcze nie śmieszą...uspokajac się pewnie będę stopniowo z każdym badaniem i usg...i naprawdę będę wdzięczna za wiele wiele zacisniętych kciukasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magste ja mam to samo...wodzę wzrokiem za każdym brzuchem ale nie z zazdrością tlyko z takim marzeniem żebym to była ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim niestety nam się nie udało to były nasze ostatnie zarodki beta 1,2 w czternastym dniu ,niewiem jeszcze co dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibiminatiew
do egz kochana , jedyne co przychodzi mi na mysl podczytujac twoje zycie to: Boze czemu mnie opusciles? wiem ze nie czytasz tych wpisow , ale jesli to wiedz ze dobrze ze juz Cie tu nie ma , zapomnij o tym wszyskim i zyj , zacznij zyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podczytuje Was od samego początku-kilka razy coś pisałam, ale mi nie dodawało więc rezygnowałam. Zaczynałam swoje i męża starania o jedno marzenie w tym samym czasie co Sara. Przeszliśmy wiele, ale w porównaniu z niektórymi z Was to jeszcze mało. Ja miałam HSG, chyba tak to się pisze histeroskopie, laparoskopię- wiele różnych badań, mąż miał biopsję jąder (azzospermia), a u mnie niedrożny jeden jajnik, a drugi bardzo wąziutki prawie bez światła przejścia. Nim była laparoskopia, ale i po niej podchodziliśmy 6-7 razy do inseminacji, później było INV-bezskuteczne- nie doszło nawet do transweru, nie było z czym, źle się stymulowałam. W końcu zdecydowaliśmy się na AZ, ale w innej klinice. My nie chcieliśmy już czekać, a może teraz się uda, cóż nie było nas już stać, rodzice i tak dużo nam pomagali- choć swoje pewnie myśleli, do końca jednak co czuliśmy i jaką podjeliśmy decyzję wiemy tylko my. Dziś nasze marzenie ma prawie 2 latka, a niedługo spełni się drugie- od tej samej pary mamy AZ. Nie było tez kolorowo byłam w szpitalu w pierwszej ciąży z plamieniem, a teraz w drugiej z krwotokiem- pogotowie mnie zabierało- myślałam już po wszystkim, ale nie- nasze maleństwa też mają siłę i chęć życia. A Teraz jesteśmy najszczęśliwsi na ziemi. Tego życzymy Wszystkim z tego topiku- niezależnie w jaki sposób ma się to marzenie spełnić. Podziwiam Was i dążcie do upragnionego celu, tak jak my co miesiąc kilka wizyt, co miesiąc jakieś badania i próby podejścia. NIE SŁUCHAJCIE DZIEWCZYN KTÓRE PODNOSZĄ CISNIENIE NIE WARTO, WSŁUCHUJCIE SIĘ W SIEBIE, SWOJE SERCE- TO JEST WASZE ŻYCIE. JA CAŁY CZAS PODCZYTUJĘ I TRZYMAM KCIUKI- JESTEM Z WAMI. DOSIA JESTEŚ MI BLISKA- RAZEM BYŁYŚMY W PIERWSZEJ CIĄZY- IDENTYCZNIE I STRASZNIE PRZEŻYWAŁAM Twoją stratę- teraz ciesze się Twoim szczęściem. Egz30-cokolwiek zrobisz myśl o sobie, będzie dobrze. Ściskam WAS wszystkie gorąco i życzę spełnienia tego marzenia już w tym nadchodzącym 2012roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×