Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość netax
strasznie jestem ciekawa czy do poniedziałku coś sie jeszcze wyklaruje... W poprzednim cyklu endo w 13dc 7 mm i wtedy lekarz mówił że jest ok bo rośnie... nie wiem czemu teraz tak się pokićkało ... no ni poczekam i psychicznie przygotuję sie na HSG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netax
asiulka358 - czy ten Estrofem to na receptę po przepisaniu przez lekarza?? i jak Ci się powiększyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam dość tego kraju - tak, mam kontakt z EGZ wymieniamy maila...czekam tu na nią niecierpliwie i coraz bardziej wierzę że się doczekam..nie chcę pisac szczegołow co u niej ale po mailach czuję ze jest lepiej i ma pozytywne nastawienie... co do estrofemu to jest na receptę i bez lekarza proponuję nie próbować , ile mi wzrosło nie wiem w mm ale dwa razy większe miałam i czułam to po @ jaką dostałam po pierwszym miesiącu...co do HSG sama miałam robione dopiero po 4 latach starań bo wcześniej nie było potrzeby uważam ze to ważne badanie i chyba tak jak piszą ze jak drożne to nic nie czuć bo ja nic nie czułam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podczytuje z boku i dalej kibicuje starajcym się !!! :) :) :) trzymam kciuki za duże brzuszki ;) pozdrowiania dla mamusiek i wszystkich odwiedzających ten temat a także nowe osoby :D Egz - dla Ciebie specjalne pozdrowienia !!! miło czytać, że wracasz do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Byłam dzisiaj na USG (prenatalne) Wszystko w porządku, więc odetchnęłam Dzidzia ma 8cm i wszystko na swoim miejscu: główka, brzusio, rączki, nóżki, serduszko.. A do tego niespodzianka, bo prawdopodobnie będzie dziewczynka :) A tak na 100% to będzie wiadomo jak się urodzi ;) Machała i wierciła się we wszystkie strony :) A co tam u Was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam upragnionych 2 kreseczek na teście a tym, które już oczekują życzę szczęśliwego przebiegu ciąży i rozwiązania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja święta i wiosnę witam zapaleniem oskrzeli, antybiotykiem i masą innych tabletek .... na szczęście 14.04 połowkowe bo inaczej bym zwariowała bez zobaczenia dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do margii
Margii- mam do ciebie pytanie- miałaś ivf z KD czy AZ? Wiem,że w podpisie masz o AZ ale od czasu do czasu poczytuję forum i wydawało mi się,że wspominałaś o KD, sama o tym myślę..,czy możesz mi napisać ile czasu czekałaś na komórkę/zarodki i w jakiej klinice robiłaś ivf? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "pytanie do margii" ja miałam ivf z AZ, na zarodki czekałam od połowy marca 2011, na przełomie czerwca i lipca zarodki już na mnie czekały a 30/08 miałam już transfer. Do zabiegu podchodziłam we Wrocławiu w klinice Polmed. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do margii
margi- dziękuję za info:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka masz rację, z dawstwem komórek jest trudniej i procedura bardziej skomplikowana :) do "pytanie do margii" wejdź na ten link, tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat dawstwa komórek jajowych http://www.biomedical.pl/ciaza/na-czym-polega -i-jak-wyglada-dawstwo-komorek-jajowych-1555.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem po usg 21 tydzień...mamy 100% dziewczynkę...zdrowa i waży już 0.5 kg!!! ruchy czułam wcześnie bo mam z tyłu położone łożysko a dzidzia na przodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do margii
Dziękuję dziewczyny za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co taka cisza Dziewczynki? zadna nie prowadzi działań? żadna nie ma badań? a laseczki w ciązy? znacie płeć? jak się macie wszyscy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Asiulka u mnie wszystko ok, w czwartek zaczęłam 35 tc, dzidzia rośnie, waży już 2250g ale to było przed świętami, więc teraz pewnie waży trochę więcej :D cieszę się że u ciebie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, słyszałam że pytacie o mnie więc wpadam tylko na chwilę,żeby dać znać że żyję..Dziękuję że o mnie pamiętacie. U mnie różnie-raz lepiej raz gorzej, ciągle nie mogę pogodzić się z utratą kolejnej ciąży, przeliczam sobie, w którym tygodniu bym juz teraz była,ile dzieci bym już miała gdyby wszystkie ciąże zakończyły się powodzeniem, zadręczam się że może mogłam coś jeszcze zrobić żeby się udało..No ale czasu nie cofnę, staram się jakoś funkcjonować. Wiem,że droga do macierzyństwa może prowadzić w różny sposób i niezależnie w jaki sposób zostaniemy mamami możemy być bardzo szczęśliwe. My zapisaliśmy się do ośrodka adopcyjnego i będziemy czekać ponad rok na same szkolenia, bo jest mnóstwo, coraz więcej, par które chcą adoptować. Zobaczymy co się jeszcze wydarzy, mamy czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Fizycznie czuję się dobrze i poza wahaniami w długościach cykli to wszystko chyba wróciło do normy. Cieszę się, że forum ciągle funkcjonuje. Z częścią z Was ciągle mam kontakt i bardzo się z tego cieszę. Bardzo jestem ciekawa co u "starych" forumowiczek... Misia-jak dzieciaczki? Synek już wychodzi na prostą? Kiki,Sportsmenka, fjolecik,światełko-jak Wasze dzieci?? Dziewczyny jeśli chcecie do mnie napisać na maila (egz30@wp.pl) to zapraszam, bo bardzo jestem ciekawa co u Was... Margi, asiulka-cieszę się że u Was wszystko dobrze i Wasze ciąże pięknie się rozwijają:) Pozdrawiam wszystkich bardzo,bardzo gorąco, wybaczcie że nie będę pisać na forum, to ciągle przywołuje bardzo dużo wspomnień, może kiedyś... Całusy dla całego wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Egz bardzo się cieszę, że się odezwałaś, byłam ciekawa co się u Ciebie teraz dzieje i jak sobie z tym wszystkim radzisz:) cieszę się, że u ciebie wszystko ok i że wracasz jako tako do równowagi :) Trochę długo się u was czeka na szkolenia dla rodziców adopcyjnych. Mam nadzieję, że jednak uda się Wam wcześniej na nie dostac :) Moja koleżanka czekała niecały rok na dzidzię (łącznie ze szkoleniami) i dostali dwumiesięczną dziewczynkę. Teraz ma już 6 m-cy i są bardzo szczęśliwi. Tobie również życzę takiego szczęścia :D:D Odwiedzaj nas czasami i dawaj znac co słychac, bo bez Ciebie to forum nie jest już takie same :) Ściskam Cię mocno, życzę powodzenia i wytrwałości :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi-a gdzie Twoi znajomi chodzili na szkolenia? Bo wiem,że jest różnie w różnych częściach kraju, w moim ośrodku też kiedyś było szybciutko,ale przez to ze teraz dużo ośrodków zostało zlikwidowanych (u nas teraz na całe województwo sa tylko 2 ośrodki..) no i przez to że teraz bardzo dużo par ma problemy z płodnością i zgłasza się do ośrodków to kolejka się wydłuża...Babka z naszego ośrodka mówiła,że kiedyś zgłaszała się średnio jedna para na tydz. a teraz nawet po kilka w ciągu jednego dnia...Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz ... :):):):) co do problemu to jest ogormny, gdzie nie pójdę ktoś się stara i nie może, my mamy takie towarzystwo 5 par, gdzie starają się o dziecko i nic średnio dwa lata...nie leczą się tak jak my bo stwierdzają ze są młodzi (średnia wieku 30-32) i może jeszcze sie uda samo...a potem często brakuje czasu w sensie wieku i jest cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz moi znajomi chodzili w tamtym roku do ośrodka w Legnicy woj. dolnośląskie i zdążyli jeszcze dzidzie zabrac przed zamknięciem tego ośrodka. Teraz to pewnie trzeba jechac aż do Wrocławia i tam składac papiery do adopcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Bardzo się cieszę Egz,że się odezwałaś.Ja co jakiś czas wchodzę na to forum,ale niestety nic ciekawego się teraz tu nie dzieję.Rzadko ktoś się tu odzywa. Ja już też doszłam do siebie.Fizyczne od razu -od pierwszego cyklu,natomiast psychicznie dopiero niedawno.Dlatego podjęliśmy decyzję,że w maju jedziemy do Białegostoku po mrozaczki.Już się nie mogę doczekać Asiulka szybkiego powrotu do zdrowia. Margi trzymam kciuki aby Amelka za miesiąc bezproblemowo przyszła na świat. Wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tosia to Ty takie wieści schowałaś przed nami? to jak się tu cos może dziać jak nikt nic nie pisze...ja czekam na Wasze starania bo to ze jestem w ciazy to jedno a to ze bede chciała mieć drugie dziecko to co?? :) odzywać się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×