Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

assiaaaaa rób test z krwi jak masz chęć :) badanie na beta hcg mi wyszło po kilku dniach :) Paula to co piszesz może świadczyć o jednym i o drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
asiulka zrobiłam, dziś o 14 mam mieć wynik, nie mogę się na niczym skupić odliczam minuty:) to czekanie jest straaszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz na imię Asia jak ja to chyba potwierdza sie prawda ze jesteśmy w goracej wodzie kąpane...ja miałam wynik dopiero po 19:00 i do dziś się zastanawiam jak mi się przeżyć bez zawału udało :) czekam na wieści chociaż powiem Ci że niezależnie od wyniku będziesz musiała powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dawno nie pisalam nic, w sumie staralismy sie z moim M naturalnie, ale nici z tego. Wczoraj zaczelismy dlugi protokol. Jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to na poczatku lipca bedzie transfer. Trzymajcie kciukasy. Nie poddajemy, bedziemy walczyc:) Przy okazji gratulacje dla dziewczyn, którym sie udało zaciążyc i dla tych które juz są mamami:) Ciesze sie bardzo i mam nadzieje ze mi równiez to będzie dane:) aasiaa79 --> trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
Dziewczyny mam wyniki 0,18 pani powiedziała,że bardzo niskie wiem, że w tych dniach powinno ono wynosić 5-50, jestem załamana, upłakałam się już, muszę się uspokoić i zadzwonić do lekarza. Dziewczyny czy jest szansa, że ona wzrośnie? dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assiaaa jak Ci pisałam wcześniej albo do powtórki np. we wtorek albo czekasz na ty czy się pojawi @ czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memories02 a gdzie się staracie? ile odczekaliście z tym naturalnym? napisz co się działo jeśli masz chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalismy dokladnie rok, ja chcialam sie ustabilizowac hormonalnie po tym pierwszym programie i ogólnie się zrelaksować, bo ciężko zniosłam ten pierwszy program. starmy sie w invikcie i mam nadzieje ze tym razem skutecznie:) jak zwykle jestem dobrej mysli:) musi sie udac tym razem:) teraz juz wiem co mnie moze czekac, jak wygladają procedury itd, wtedy był był wielki strach. Teraz tez pewni bedzie obawa o to ile komórek wyhoduje i czy zarodki sie przyjmą, ale wierze ze tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy, ale sie nie udało. jak gdzies sie dogrzebiesz w tym wątku to się doczytasz:) pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Memories trzymam kciuki aby tym razem się Tobie udało >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi77 --> dziękuję i GRATULUJĘ Amelki:):):) bardzo sie ciesze ze sie udało:) Jestem dobrej mysli i wierze ze nam tez to bedzie dane:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko podczytuję Was teraz od czasu do czasu :) U nas wszystko ok! młoda rośnie, jest zdrowa , od września już idzie do przedszkola (matko jak to szybko zleciało :) ) gada już wszystko :) ma takie teksty, że czasem idzie paść ze śmiechu :) ja pracuję i właśnie staramy się o drugie dziecko! no mam nadzieję, że tym razem pójdzie szybciej niz z młodą! jutro mam monitoring cyklu. na razie biorę tylko bromergon na obniżenie prolaktyny i eutyrox 50 bo miałam za wysokie tsh. dodatkowo biorę wiesiołek. powinnam na dniach mieć owulację dlatego ten monitoring. Cieszę się, że tak dużo dziewczynom udało się zaciążyć! za te które walczą trzymam kciuki z całych sił! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit, memories, margi!!!! jak się cieszę że jesteście, Sara była ...ech warto jednak ze tu się starałam choćby głupoty pisać :) Mamories trzymamy kciuki, pisz co się dzieje Gawit druga dzidzia ale czad!!! Margi jak Ci czasu nie brakuje to ja chętnie poczytam i Twoim małym cudzie :) czekam na Egz...wierzę że kiedyś tutaj napisze do nas radosne wieści i wtedy ten wątek będzie mógł się skończyć! Asia jak tam beta? powtarzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
Asiulka powtarzałam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
Asiulka powtarzałaam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
coś mi sie dzieje z laptpem nie widać całego mojego tekstu,dziekuję wam za wsparcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
o teraz może się uda całość. Bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aasii
zeby nie ucinało co tekstu nie wpisuj znaku myślnika przy wartości bhcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aasii
to znaczy miałam na myśli nie myślnika tylko znaku mniejszosci "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do egz
Hi egz tu Kiki, mam nadzieje, ze tu czasem zagladzasz. jak tam przygotowania do adopcji. Ja juz wczesniej pisalam, ze ja tez najprawdopodobniej bede adoptowac rodzenstwo dla mojej corci. Nie chce przechodzic przez nastepne invitro, to nie dla mnie. Caly czas brak mi czasu zeby napisac do Ciebie dluzszy email na privet. Ale kiedys sie zbiore. Czy ktos wie co slychac u Inki, Tosi, Guz, sportsmenki i i innych dziewczyn. Pozdrawiam wszystkie staraczki i nowe mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiki
kiki - szczyt delikatności i wyczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będzie dobrze zobaczycie, poczekajmy na EGZ ja wierzę że się odezwie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiaa79
Asiulka wyszło poniżej 2, a dziś wczoraj dostałam miesiączkę, jakoś nie mogę się pozbierać, jestem strasznie podłamana. Ot życie. Teraz muszę się wziąśc w garść znaleźć pracę i zbierać na następne bądź zastanowić się nad adopcją, ale jakoś w ogóle nie chce mi sie o tym wzystkim myśleć, liczyliśmy się z tym,że może się nie udać ale tak bardzo wierzyliśmy, tak się cieszyliśmy,że jednak zapomnieć ot tak się nie da. Dziś już lepiej, i z każdym dniem mam nadzieję że też będzie lepiej, to straszne uczucie pomimo wszystko. Dziękuję ci za dobre słowo i życzę wszysktiego najlepszego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaasiaaa to boli, wiem jak to boli mimo że ivf miałam jedno nieudane, ale dwie IUI oraz 4 lata gdzie co miesiąc jak przychodziła @ to wyłam i rozpaczałam... rozumiem Twoją rozpacz, przykro się to czyta i brak słów by coś pocieszającego napisać...ale wiedz że jest nadzieja i jest szansa...takim przykładem jestem ja i reszta dziewczyn na forum, ze warto walczyć...i wiem że EGZ o której pewnie czytałas też wygra walkę...wszystko się ułoży choć teraz tak bardzo boli...3maj się i zaglądaj tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dzieje
a co z sara? maja to dzieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aasiaa79 glowa do góry uda nam sie trzeba wierzyc ja tez sien ie bede poddawać napewno sprubujemy jeszcze 4 prób damy rade!!!! mimo ze jest ciezko i bardzo bardzo trudno sama mam kolezanke ktora mialam 5 IUI zmienila klinike i lekarza i udalo sie jej za 7 razem IUI czyli za 2 IUI u nowego lekarza glowa do góry mi tez jest bardzo ciezko ale co zostalo ? wierze a przynajmniej sie staram wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucięło mi resztę postu: napisałam że mi przykro, wirtualnie ściskam i cieszę się ze bedziesz działać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×