Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość nadzieja1983
egz30-nadal trzymam kciuki wynik nie jest zy najwazniejsze zeby cala ta 6 byla dojrzala :) wiec czekamy na dalsze wiadmosci teraz ciezki okres przed Toba..dzis telefon ile jest dojrzalych jutro ile sie zaplodnilo w 3 dobie mozesz ale nie musisz prosic o telefon jak sie dziela (chociaz ja dopiero o telefon prosilam dzien przed transferem) pozniej transfer piekna chwila wez meza ze soba no i pozniej weryfikacje...ale bedzie dobrze :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już do mnie dzwonili z kliniki i niestety tylko 2 komóreczki są dojrzałe:(:( ;( Obie się zapłodniły, ale jedna komóreczka jest słabsza a druga trochę lepsza....Pozostałe komórki było podobno całkiem zdegenerowane. Nie spodziewałam się że wynik będzie taki słaby:( Zaraz po telefonie się rozryczałam, mam teraz takie niewielkie szanse... Tak bardzo boję się że te malutkie samotne komóreczki nie przetrwają do wtorku, to jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Przyleciałam od gina i od razu zaglądnęłam na topik, co u ciebie, kochana Egz. Ja bardzo mocno wierzę, że te dwie komóreczki będą mega silne i wytrwają z powodzeniem do wtorku, a potem zadomowią sie u ciebie pod serduszkiem na całe 9 miesięcy. No a potem wyrosną z nich maga silne i zdrowe dzieciaczki :D Będę sie za to gorąco modlić, droga Egz!! Wszystko będzie dobrze, myśl bardzo pozytywnie, nie stresuj się, dużo odpoczywaj. Weź sobie może urlop albo l4 po transferze. Jesteśmy wszyscy z tobą. Trzymaj się dzielnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik33
egz-kochana nie stresuj sie na pewno przetrwaja,pamietaj zeby byla dzidzia potrzebna jest tylko jedna ,moze nie bedzie blizniakow ale na pewno conamniej jenda zostanie z Toba.zobaczysz uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TRZYMAM
E G Z głowa do góry - zobaczysz że Wszystko bedzie dobrze . Ignoruj statystyki , myśl pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Egz, i to bardzo mocno musi sie udac :):):) za Was dziewczyny, tez wszystkie ... i Ciebie Georgio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Egz - nie martw sie kochana to ze masz 2 komoreczk to nic jeszcze strasznego, wazne zeby byly dobrej jakosci i dzielne jak TY :) to na pewno przetrwaja do wtorku i wszystko zakonczy sie szczesliwie :) Oj strasznie przezywam ten twoj proces ivf, kiedy u mnie jeszcze byla noc ty mialas pick up :) zaraz jak tylko wstalam przybieglam do komputera i prosze, nawet juz bylas po tel. z kliniki. Widzisz przynajmniej wiesz jak te twoje komorki wygladaja, ja chcialabym dlatego tez przejsc ivf bo wtedy dowiem sie co z moimi komorkami, bo na sonogramie wyglada wszystko pieknie ale jak pobiora komorki to wtedy sie okazuje cala prawda. Egz - wierze, ze sie uda, zycze Ci tego z calego serca :):) Bede sie modlic za tye 2 komoreczki aby byle silne jak TY :) Buzka :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie, musze leciec na zajecia , pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochani, mam nadzieję że macie rację i te nasze kruszynki wytrzymają...Nie wiem jak ja wytrzymam do wtorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
egz30-kochana glowa do gory masz 2 malenstwa i dla nich musisz byc silna, lekarze wiedza co robia malenstwa zaczna sie dzielic w 3 dobie wiec wszystko jest pod kontrola nie martw sie i nie placz bo i Nam jest smutno badz silna i dzielna tak jak zawsze...dodam ze u mnie z 12 kumulusow -6 bylo dojrzalych a 4 sie zaplodnilo ale w ostatecznosci zostaly 2 bo tamte byly slabiutke...i nie mamy mrozaczkow , modlmy sie zeby te 2 pieknie sie podzielily i zostaly u Ciebie przez 9 miesiecy, trzymam kciuki z calych sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgio
Witam dziewczyny!! Egz pomyśl może że to aż dwie komoreczki.Najwazniejsze,że sie zaplodnily.wiem że do wtorku zostalo troszke czasu,ale postaraj się nie mysleć o tym(chociarz wiem że to jest bardzo trudne).Miej na uwadze także swoje zdrowie.Musisz być silna i w dobrej formie przed transferem.Wszyscy jesteśmy z Tobą. U nas troszkę lepiej.Endo zmniejszylo się do naturalnych rozmiarow.Jak na razie na szczęscie zabieg nie jest potrzebny.Teraz czekamy na przyszly miesiąc,aby w połowie cyklu pójść na badanie kontrolne.No i najważniejsza informacja.Jeśli wszystko będzie dobrze to będziemy mogli przygotowywać się do programu.Jak na razie to chyba jest moje jedyne marzenie,które bardzo bym chcial aby sie spelnilo.No ale zdrowie jest najważniejsze.Tak więc czekamy nadal na dobre wiadomości od naszego doktorka. Pozdrawiam Was wszystkie.Dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść, ale mi głupio, że się tyle działo a ja nie miałam dostępu przez te 2 dni do neta :( ale cały czas myślałam o Tobie Egz. Kochana - błagam Cię nie myśl o najgorszym, jestem pewna, że te 2 komóreczki tylko czekają, żeby wskoczyć do Twojego brzuszka i zadomowić się na 9 miesięcy :D myśl pozytywnie i chociaż staraj się troszkę odstresować, wiem że Ci ciężko bo to bardzo ważny czas dla Ciebie i Twojego męża. Pamiętaj, że my tu cały czas za Ciebie wszyscy mocno trzymamy kciuki!!!! i modlimy się, żeby wszystko się udało i musi tak być. Giorgio - super, że u Was pojawił się nowy cel i kolejna szansa, mamy nadz. że będziesz drugi po Egz, alboo trzeci po Alicji, właśnie Alicja co u Ciebie? Kiedy zaczynasz? Malutka - napisz koniecznie co u Ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Heyka Kochani ! ja też z niecierpliwością wypatrywałam wieść od naszej Egz!!! więc Kochana EGZ głowa do góry wszystko jest na dobrej drodze. żeby poprzec to dowodem , a nie tylko słowami przypominam jeszcze raz: moje udane in vitro udało się właśnie na 1 uwaga 1 komórce która nie wygladała za dobrze, ale pozostałe 11 było niestety w ogóle nienadające się do zapłodnienia. I co? i udało się. Natomiast przy drugim, gdzie wypasłam sobie aż 33 komóry i 12 z nich było dobre i 4 się zapłodniły , nic nie wyyszło... wniosek: niegdy nie wiadomo, która z komórek zaskoczy to znaczy że do konca musi być nadzieja!!!!!!!!!!!!!!! Egz, będzie good, wszyscy tutaj trzymamy kciuki, modlimy się... ale super , będziesz naszą 1 mamuśką w tym nowym 2010 roku....;-) już się cieszę, a Alicjo, kochana szykuj się w kolejeczce następna.. Georgio- jak miło czytac Twój post, same dobre wieści, bomba, czuję że ta wiosna będzie pod znakiem bociana;-))pozdrów żonkę i tak trzymać!!! aha - czy zamierzacie ponownie podejść u dr. M ? bo ja też mam lakie plany na lato, Sara mi go poleciła, poczytałam o nim w necie i wygląda to dobrze, prosze tylko o słówko w jego temacie, z góry dzięki, pozdrawiam! Egz, z tego co piszesz transfer masz we wtorek, czyli w 5 dobieod pobrania, zobaczysz zleci szybciutko, nawet sie nie obejrzysz!!!! ściskam Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Egz, dobrze ze zniosłas te punkcje bez problemów, nie było tak żle prawda? A co do zarodeczków to czy wiesz jakiej klasy one sa? Za dobre uważa sie zarodki klasy A, A/B, B i takie maja najwieksze prawdopodobienstwo na zagnieżdzenie. chociaż ja mam znajoma z forum która miała bardzo słabe zarodki z mrożaczków klasy C i C/D, w zasadzie nie wierzyła w powodzenie i nawet chciała zrezygnowac z transferu by uniknac rozczarowania, a jednak jeden z nich sie przyjał i jest teraz w 6 miesiacu. Ja miałam tylko 2 zarodki jeden klasy A/B i drugi B i sie udało. Mogłabyś ewentualnie zapytac w klinice czy mozna by było przeprowadzic transfer w 3 dobie zamiast w 5. Zazwyczaj do stadium blastocysty czeka sie w przypadku kiedy jest duzo zapłodnionych komórek. Kazda klinika ma inne zasady, ale warto zapytac czy byłaby taka mozliwośc. Trzymam kciuki aby twoje dzieciaczki rosły zdrowo a ty postaraj sie zrelaksowac i nie denerwować, moze to trudne ale postaraj sie i mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani, ja sobie nie mogę znaleźć miejsca w domu,cały czas myślę o tym jak tam moje kruszynki sobie radzą,za każdym razem jak zadzwoni telefon to stresuję się czy to z kliniki... Mają dzwonić tylko wtedy gdyby coś złego się działo więc każdy dzień bez telefonu daje nadzieję. Jutro wybierzemy się z mężem na jakiś spacer czy do kina żeby się odstresować,ale myśli cały czas krążą wokół wtorku.Modlę się cały czas żeby było dobrze...Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie! Alicja- ja zaczynam od poniedziałku urlop więc po transferze będę w domu wypoczywać, ja mogłabym leżeć plackiem cały ten czas oczekiwania na wynik ale podobno takie leżenie non stop nie jest wskazane.Aluś Ty już byłaś w klinice?? Miałaś mieć jakoś w połowie lutego pierwszą wizytę w sprawie programu, kiedy to będzie?? Już się nie mogę doczekać co Ci lekarz zaproponuje.Całusy! kasik33- co u Ciebie???Dzięki że się odezwałaś i trzymasz kciuki! Misia72-obyś miała rację i te komóreczki dadzą radę, dobrze że u Ciebie sprawy finasowania ivf wyglądają już lepiej, trzymam kciuki żeby udało się zebrać calą kasę a najlpiej jakby się udało bez tego!! Nadzieja- czy Tobie mówili jakiej klasy masz zarodeczki? Ja chyba w poniedziałek zadzwonię i sie zapytam. Czytam Twoje wpisy i Invictowy topik którego link wkleiłaś jakiś czas temu, sporo tam dziewczyn którym udało się zaciążyć po ivf w Invicie, modlę się żeby i mi się udało. Dbaj o siebie i uważaj na przeziębienie w taką zimową pogodę, ściskam! Georgio-bardzo się cieszę że u Ciebie już lepiej, dobrze że to endo się wchłonęło i zabieg nie był potrzebny. To jest bardzo dobra nowina i mam nadzieję że teraz już będą tylko dobre. Jak ten czas szybko zleciał, zaraz będziecie podchodzić do programu, to będzie piękna wiosenna pora, będę trzymać kciuki tak mocno jak Ty za mnie, dziękuję! Malutka-mam wyrzuty sumienia że nie mogłaś przeze mnie skupić się w pracy, nie chciałam Was tak tutaj martwić, ale ten topik to jest takie miejsce gdzie mogę szczerze pisać co czuję, nie muszę niczego udawać. Ale kochana nie przejmuj się tak mną, pisz o sobie! Co się dzieje??Bardzo się zmartwiłam Twoim wpisem, napisz koniecznie,może będziemy mogli pomóc, ściskam cieplutko! Guzia-staram się nie myśleć o najgorszym,ale wiesz ten strach czy wszystko pójdzie dobrze ciągle siedzi w głowie.Mam jednak nadzieję że z takim wsparciem jakie mi dajecie Wy tutaj i moi najbliźsi mogę mieć szansę, może Bóg wysłucha tylu osób.. Ja trzymam kciuki za Ciebie i Twoją wizytę w szpitalu-oby wszystkie badania było dobre i szybko Cię wypuścili!! Inka-ja pamiętam że u Ciebie też była tylko jedna komóreczka i się udało,to dodaje mi otuchy. Tylko ja się boję czy te komórki wytrwają do wtorku, chociaż ta jedna. No ale cóż, nic już nie zmienię, pozostaje mi wiara i modlitwa. Kochana a co u Ciebie? Ciągle trzymasz dietkę i ćwiczenia? Pewnie sporo schudłaś. Ja teraz jestem na diecie wysokobiałkowej i już mam jej dość, ciągle te mleko,jogurty, jajka..A ja marzę o frytkach:) Ale nie ma wyjścia-zrobię wszsytko co pomoże w zagnieżdżeniu się komóreczek.A ten dr M, o którym tak dobrze piszesz z jakiej jest kliniki? Pozdrawiam gorąco! Dosia- ja miałam zapytać się o klasę zarodków jak dzwonili z kliniki ale byłam w takim szoku że są tylko dwie komóreczki że zapomniałam, a teraz z kolei boję się tam dzwonić żeby przypadkiem czegoś złego nie usłyszeć. Zadzwonię tam w poniedziałek. A co do czasu podania- to mam nadzieję że w klinice wiedzą co robią. ja też myślałam że podanie w 3-ciej dobie jest bezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro w klinice wybierają taką metodę to muszę im zaufać..I wierzyć że wszystko jednak zakończy się dobrze. Ale jak będę u lekarza to zapytam dlaczego wszystkie komórki bez względu na liczbę podają w 5tej dobie. Pozdrawiam! Sportsmenka- co u Ciebie?? JA TRZYMAM, ja też trzymam, śledząca wątek, światełko-dziękuję za Wasze kciuki i proszę o jeszcze:) Moi kochani co ja bym bez Was zrobiła... Moc buziaków,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Hej, dzis sie dowiedziałam ze moja przyjaciółka jest w szpitalu i szykuje sie do porodu. Rano miała podana oksytocyne i po niej miała skurcze co 2 min, ale małe rozwarcie i nie wiadomo czy właściwa akcja ruszy czy trzeba bedzie ponawiac dawke. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
egz30-kochana jezeli nie prosilas szybciej o telefon to faktycznie jak dzieje sie cos zlego to wtedy sami zawiadamiaja wiec glowa do gory wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja prosilam o telefon dzien po pick upie bo chcialam wiedziec ile sie zaplodnilo i dzien przed transferem ale wiem ze wiekszosc dziewczyn nie chce wogole wiedziec bo jakby nie bylo to kosztuje duzo nerwow a inna sprawa z godziny na godzine zarodeczki sa lepsze przekonalam sie o tym mi podali zarodki blastocysta 3AC to jest ladny zarodeczek i jeden powyzej 8B troske gorszy ale tylko dlatego ze kilka godzin mu zabraklo do blastocysty. Tego linka co Ci podalam to tak na pocieszenie , ze trzeba miec nadzieje jak bedziesz sledzila ten watek to sama sie przekonasz ze I ma sobre statystyki a TY zaraz je podniesiesz :) Glowa do gory TRZYMAM KCIUKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ myśli ten cały tydzień byłam z Tobą, i postanowiłam dzisiaj jeszcze w dzień świętego Walnetego napisać :) spodobało mi się to co napisała Misia72 żeby te dwie komóreczki były tak dzielne jak Ty :) bo musisz wiedzieć że własnie Ty jesteś tutaj na topik teraz najdzielniejsza i działasz z wszystkich sił, więc musi się udać, i choć jedna z tych komóreczek zostanie z Tobą te 9 miesięcy u mnie teraz już kolejne dwa tygodnie czekania na ewentualne rezultaty bardzi inetsnsywnych naturalnych działań :p ale nie licze zbyt mocno, jak nie teraz to następnym razem, powiem Ci szczerze że w tej chwili wolałabym aby się Tobie udało :) pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sportsmenka- dziękuję Ci bardzo że trzymasz za mnie kciuki, ja za Ciebie też trzymam żeby za 2 tyg była miła wyczekana niespodzianka:) A ja wcale nie jestem najdzielniejsza-my wszystkie jesteśmy tu dzielne! Każda z nas niestety wiele przeszła, każda z nas czeka na dziecko już sporo czasu i każda ma tylko to jedno marzenie by zostać mamą (lub tatą jak Georgio który jest super dzielnym facetem), niestety wszyscy przechodziliśmy etapy bólu,rozczarowania i zwątpienia ale zobaczcie że nikt się nie poddał, wszyscy walczymy dlatego ja cały czas wierzę że prędzej czy później uda się nam wszystkim!:) A zatem Sportsmenko droga trzymam kciuki za pozytywny test za 2 tyg:) Ja jeśli uda się transfer moich komóreczek też będę testować mniej więcej w tym samym czasie. Dzwoniłam dziś do kliniki żeby zapytać jak radzą sobie moje komóreczki,ale będę musiała zadzwonić jeszcze raz po 11, bo teraz w laboratorium nikogo nie ma bo wszyscy są na zabiegach. Ale pani w rejestracji powiedziała że jeśli nikt do mnie z laboratorium nie zadzwonił to znaczy że wszystko jest ok:) Zaczynam pomału wierzyć że może jednak będzie dobrze,ale i tak jest jeszcze jedna doba... Całusy dla wszsytkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz wszystko bedzie dobrze!!!Jeny juz nie moge doczekac sie juztra.Przepraszam dziewczyny ale sledzilam ostatnio tylko wpisy egz... Dziekuje za wczesniejsze wsparcie z calego serca.Postaram sie w najblizszym czasie troche wiecej popisac.Caluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Egz, czekamy na wiadomości od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
egz30-kochana dzwonilas do laboratorium? wiesz juz cos jestesmy z Tobą jutro juz 2 malenstwa beda z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do kliniki i pani w rejestracji umówiła mnie na rozmowę telefoniczną ok.16.,wtedy zadzwonią z laboratorium i powiedzą mi wszystko. I po raz kolejny powiedziała że jak do tej pory nie dzwonili to na pewno wszystko jest dobrze:):):) Boże,ale się denerwuję.. Sara- witaj!!!:) Myślałam ostatnio o Tobie i zastanawiałam się czy już może urodziłaś, pewnie już też nie możesz doczekać się córci:) Bardzo Ci dziękuję za pamięć i trzymanie kciuków,na pewno się przydadzą, ja trzymam za Ciebie,za Was:) Obym ja też mogła za 9 m-cy oczekiwać dzidziusia tak jak Ty:) Pozdrawiam! Dosia, Nadzieja- dzięki, dam znać czego się dowiem po 16.00, oby to były dobre nowiny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
egz30-no to czekamy z Tobą :) ale pani ma racje jak nie dzwonia to jest dobrze tymbardziej transfer jest jutro :) wiec glowa do gory wszystko idzie w dobrym kierunku mi tez dzien przed ET mowila ze zadzwoni ale mam sie uzbroic w cierpliwosc bo moze byc to po 16 bo szybciej tam jest zawsze male zamieszanie tymbardziej jest poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
heyka, ja na chwilkę emocje rosną, ja też juz nie mogę się doczekać wieści od EGZ!! Egz, -trzymam mocno kciukasy za Twoje kruszyny, zobaczysz wszystko pojdzie gładko, modlę się za Ciebie, ściskam, i pisz do nas prędziutko jak się tylko dowiesz co i jak!!! Saro - super ze jednak tu wpadasz, ja popisałam do Ciebie na naszym topiku wczesniej, jak bedziesz maila chwile to kiedsyś nadrobisz, ale bardzo mocno Cie ściskam i pozdrawiam ( oraz dodam, że Twoje rady niedługo wprowadze w życie;-)) wiem ze masz termin porody na 1 marca chyba takze to już z górki, zobaczysz juz niedługo weźmiesz na ręce swojąmkiruszynkę, a tak długo na to czekałas.. to niesamowite;-)) trzymaj się ciepło, nasza mamuśku;-) reszta - pozdrowienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwonili z laboratorium i niestety nie jest dobrze:( Jest tylko jedna kruszynka i to słabiutka, słabo się dzieli, podobno na ten dzień powinna już być bardziej podzielona ale podobno tak się czasem dzieje i do jutra może być lepiej... Na chwilę obecną zarodek jest 6 blastomerowy i niestety klasy C więc nie za dobrze. Babka w laboratorium powiedziała że jeśli w takim stanie przetrwa do jutra to będzie transfer a jesli się pogorszy to niestety nie..:( Boże ryczeć mi się chce, mam coraz mniejsze szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Egz - nie wolno się poddawać, musisz wierzyc że się uda. Będe siię modliła za kruszynkę, żeby się ładnie dzieliła. Pozdrwiam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Egz - nie martw sie jeszcze nie wszystko stracone, przykro mi ze zostala tylko jedna kruszynka i ze jest slabiutka :( Ale wiem jedno, ze jeszcze wszystko jest mozliwe, jesli przetrwa do jutra i bedziesz miala transwer to dalej jest szansa. Pamietaj trzeba wierzyc do konca bez wzgledu na okolicznosci, bo przeciesz ta jedna kruszynka moze okazac sie bardzo zdeterminowana aby sie w tobie zagniezdzic :) Tego ci zycze aby ta kruszynka byla silna :) Trzymam kciuki i bede wierzyc do konca ze Ci sie uda !! :) Daj znac czy jutro bedzie transwer. Sciskam Cie mocno :) ja teraz jestem w trakcie klucia sie gonalem :) wiec przede mna za kilka dni insemka : ) na nic sie nie nastawiam, ale wiem ze sie uda :) nnie wiem tylko kiedy :) mam nadzieje, ze juz niedlugo :) Zawsze sobie mysle, ze ten moj dzidzius gdzies na mnie czeka, ale strasznie sie opiera zeby przyjsc na ten swiat :) Wiec dalej czekam ... :) Saro - zycze lekkiego i szczesliwego rozwiazania, to juz tuz tuz, bedziesz niedlugo tulic swoje marzenie a wtedy zapomniesz o wszelich troskach bo nic nie bedzie sie juz liczyc, tylko twoja coreczka :) Pozdrawiam Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za moja pisawnie :) zauwazaylam, ze pisze coraz gorzej po polsku, bo tak na prawde poprzez topik mam kontakt z jezykiem polskim , na codzien raczej nie mam takiej mozliwosci. Niestety nie sprawdzam co napisalam przed wyslaniem , straszne byki ups.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×