Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neta1983

Jak powiedzieć partnerowi o ciąży??

Polecane posty

Cześć! Chciałam zapytać w jaki orginalny sposób można partnerowi powiedzieć, że zostanie ojcem.? A u Was jak to było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie żadnego pomysłu?? Bo maleńkie buciki dane partnerowi podczas uroczystej kolacji to raczej już takie oklepane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój poszedł do sklepu, ja w tym czasie zrobiłam test, jak wrócił, po prostu podsunełam mu go przed oczy. Na szczescie wiedział, że dwie kreski, to właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż my od poczatku wiedzieliśmy,że jestem w ciazy brak miesiączki i test tylko to potwierdził:)więc nie było tego całego napięcia ale cieszył się i tak jak wariat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pojechal ze mna po odbior bety. Po mojej minie wiedzial jaki wynik :D ( czekal w samochodzie) . Mocno przytulil i powiedzial, ze kocha :) Nie musialam nic szykowac, dlugo staralismy sie o dzidzie i oboje czekalismy z niecierpliwoscia na wynik badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw zrobiłam 3 testy i były negatywne wyłam jak bóbr a on mówi topierwszy cykl uda sie nie martw sie ( pierwszy cyk;l staran zaraz po tabsach ) i kolejny test zrobiłam w pracy był pozytywny leciałm do niego na skrzydłach wpdałm do niego i on już iwdział i na cała prace krzyknął bede ojcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, zazdroszcze Wam. Ja dopiero w przyszłym miesiącu zacznę się z mężem starać o dzidziusia i już sie nie moge doczekać dwóch kreseczek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxll
zapakowalam w ladna koperte pierwsze zdjecie usg ktore dostalam na pierwsej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksieczka
Tak jak w tej reklamie z samochodem.. co kobietka mówi " będziesz tatą " niekoniecznie musisz dać mu wymarzone auto, ale coś co do złudzenia kojarzy sie z dzieckiem ;D Ja pokazałam zdjątko usg ale widoczna była tylko mała fasolka wiec nie wiedział gdzie jest główka a gdzie jest dupka... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,ze są takie albumy na zdjęcia dla dzieci gdzie wpisuje sie kiedy pierwszy ząbek ,daje sie zdjęcia nawet te z usg pierwsze,pierwsze odciski stópek malutkich .Nie wiem czy jest coś takiego dla ojców ,ale to bez różnicy moze być taki uniwersalny.A i pamiatka też miła ,bo jak ja miałam pierwszego synka to takich albumów nie było a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dowiedziałaś się, że zostałaś mamą, i nie wiesz jak oznajmić ten fakt swojemu partnerowi ? Kup "SPECJALNĄ WIADOMOŚĆ" - "zdrapkę", którą możesz wręczyć osobiście, bądź za pomocą poczty. A kupisz ją w sklepie: www.gugu-gaga.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaaaaa
kup śpiochy typu - kocham mojego tatusia - są na allegro i w sklepach dziecięcych - gwarantuje że wymieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×