Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

pewnie, ze rozumiem - sama jak bede w ciazy to krzkne az mnie wszystkie w sekundie uslyszycie - i bedzie wiadomo o co chodzi :) pozdrawiam , gratuluje i czekam na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez dziekuje :) no ale jak sie czuje przyszla mama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie:-) ciągle zszokowana, jeszcze trochę przestraszona... fizycznie na groszka wskazują tylko moje nabrzmiałe piersi... no i powoli mnie zbiera na mdłości ale bardzo powoli... dziś zakupię sobie zgodnie z zaleceniami pana gina prenatal complex i już na stówkę groszek będzie rósł i za 2tyg będzie już fasolką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi masz racje forum jest po to żebyśmy sie wzajemnie wspierały, dziewczyny starają się tak krotko i wymiękają to co mają powiedzieć te które tak jak ja starały się dwa i pół roku albo i dłużej? Wiemy jak to jest jak sypią się fasolki a ty ciągle nic a le to że innym sie udaje daje nadzieję że i tobie tez sie uda i to wtedy gdy wcale nie będziesz się spodziewać... :) Zabolało mnie że Tiamat pisze że te którym się udało nie zauważają problemów tych które się starają___ tak na pewno nie jest!!! Większość dziewczyn którym się udało naprawdę wiele wycierpiała i za to należy im sie uśmiech i wsparcie z powodu fasolek. Zresztą jak Czokdi słusznie zauważyła temat forum brzmi Pomocy CHCĘ MIEĆ DZIECKO a nie pomocy chcę zajść w ciążę. A więc od staranek do szczęśliwego rozwiązania ! Każda pozytywna zazdrość o fasolkę motywuje do dalszych starań. monia mi ziemniaki na mdłości pomagały. Ja jem jabłka małej nic nie jest ale może dlatego że w ciąży żarłam je jak głupia. Dziewczyny pamiętajcie jedzenie jednego jabłka dziennie w ciąży zapobiega astmie u dzieci!!! Czokdi po starankach trzymaj dupkę w górze ! pamiętaj :classic_cool: Co ja słyszę ! - Misiaczek na Mikołaja ma nam fasolkę sprezentować ???!!!! Trzymam za słowo!!! nikolka dzielna jesteś. mam nadzieję że ten bolesny zastrzyk okaże się szczęśliwy i uda ci się. tylko dobrze wyceluj ;) kakusiu nie mam twojego maila. Ale mój jest efqa@amorki.pl napisz do mnie to ci wyślę. klapku ja cie mam w znajomych na naszej klasie chyba i możesz zdjęcia podejrzeć. Saro tobie bezsprzecznie fasolka sie należy i to natychmiast!!! Maltretuj tego doktora! graminis słyszałam że dobre są preparaty witaminowe dla kobiet w ciąży zawierające jod który wpływa na rozwój mózgu np. Centrum Materna. Oczywiście jeżeli ktoś nie mieszka nad morzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko sie powoli układa tylko cos hmmm co do kupek nie jestem pewna. jak ktoś ma doświadczenie to niech sie ze mną podzieli proszę .... ;) bo hmmmm w tym pampersie jakieś brązowe plamki są ale czy to kupa... :) :) :) Ale mam rozterki co?!!! :D Witamy w świecie zupek i kupek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha z tą dupą w górze to chyba ma sens... :-) ja się przyznaję... uważałam żeby główki z ogonkami spłynęły bezpiecznie ;-) ewuś prenatal complex, ten który zalecił mi gin mają jod w składzie :-) ale dzięki za wskazówki... :-) wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis strach? co Cie martwi? .. ja mysle sobie czasem, ze to musi byc cos niesamowitego, byc w ciazy. caly ten proces ... i czasem to powoduje strach, czy sobie poradze... Jednak wiem, ze skoro kobieta jest do tego stworzona to sobie poradzic musi. Wiec glowka do gory, uwazaj i dbaj o siebie, czuj sie bezpieczna a z pewnoscia wszytsko bedzie dobrze :) pamietam, pamietam - dupka do gory :) juz stosuje ten "patent", ktory za kazdym razem wywoluje usmiech u meza, jednak kwituje to krotko "jak ma pomoc - to nawet ja moge.." ;) jak bylalm u swojej gin, gdy nie mialam okresu i test byl pozytywna - dala mi probki tabletek dla kobiet w ciazy - i to byl centrum http://www.nokaut.pl/oferta/materna-centrum-od-a-do-z-d-kobiet-w-ciazy-30-tabl.html i cos pod nazwa Vinalacimmunitum -ale nie ma tego chyba w Polsce, nie znalazlam w Internecie. Ma bodajze zapobiegac powstawaniu u dzieci alergii. No i do tego wszytskiego oczywiscie kwas foliowy. EfQa w sprawach kupkowych to ja niestety nie potrafie pomoc :) ale pewnie Twoje doswiadczenie jakie zdobedziesz teraz przyda sie innym kobieta :) wiec edukuj sie w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czokdi to jest taki nieuzasadniony strach... w ogóle ostatnio jakaś wrażliwa się zrobiłam... wczoraj np jechałam do gina i utknęłam w korku. bałam się, że się spóźnię i z tej niemocy się poryczałam... kurcze szaleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nazywa sie zmianami nastroju - czy jeszcze nie? jesli tak, to tradycycjnie z ogorkiem w reku o 2 w nocy bedziesz biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie EfQus juz widzialam Twoje szczescie na nk jest slodziutka i fajna sprawa ze z chlopca zrobila sie dziewczynka ale przeciez plec nie wazna najwazniejsze ze zdrowe!!!! Co do kupek tol moj niunio robil w kazda pieluche roznie czasem malo czasem duzo narazie to takie nie policzalne z czasem bedzie sie normowac.Co do diety to ja przez 1,5 miesiaca dieta scisla czyli wszystko gotowane nic nie zaprawiane maka i smietana bez ostrych przypraw z owocow tylko jablka pozniej banany zadnych ogorkow pomidorow kapusty itp. dopiero po 1,5 miesiaca zaczelam rozszerzac pomalutku diete po jednym skladniku na ok tydzien no 5 dni zeby sprawdzic czy niunio toleruje :) i pamietaj z kazdym dniem bedzie lepiej niunia bedzie rosla i wszystko sie unormuje :) dziewczyny nie piszcie ze te co maja swoje dzieciatka to juz maja reszte gdzies to nieprawda to ze np mamy ktore juz urodzily sie malo udzielaja wynika z obowiazkow ale w kazdej wolnej chwili stramy sie zagladac i to ze piszemy ze nie ma sie co martwic bo krotko sie staracie to nie jest olanie ze wam sie jeszcze nie nalezy poprostu chcemy was pocieszyc i podtrzymac na duchu ze nic zlego sie niedzieje i tez sie doczekacie pociech i ze nie ma sie czego bac tylko probowac i probowac bo skoro udaje sie po kilku latach staran to wam tez sie uda i nie ma co sie stresowac ze niewychodzi bo kiedys napewno wyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie Smerfetko supeer ze czujesz sie dobtrze ale zlecialo u ciebie dopiero nam oglaszalas dobra nowine a tu juz blizej konca oszczedzaj sie teraz kochana Myszko dziekuje za zdjecia! Ty i Misiaczki tez lada chwila bedziecie sie chwalily brzuszkami napewno bo wspaniale z was osoby i wam sie nalezy!!! Zreszta wy wszystkie jestescie super i zaslugujecie na to zeby wam sie udalo zycze tego z calego serca!!! Mysle ze ta jesien i zima bedzie owocna kochane wiecie ze za niecale 2 tygodnie bedzie rok jak zobaczylam 2 kreseczki na tescie az niemoge uwiezyc tak szybko zlecialo i mam juz takiego slodkiego skarba kolo siebie wiec pamietajcie wam tez sie uda :) Kurcze ale sie rozpisalam a niunio siedzi kolo mnie i patrzy slodkimi oczkami co robie :) uciekam sie z nim pobawic bo juz mu sie nudzi samemu :) Pozdrawiam i bede zagladac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle pisalam i zapomnialam o waznej sprawie OGROMNE GRATULACJE NOWYM PRZYSZLYM MAMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dbajcie teraz o siebie przed wami naprawde piekne chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia dziękuję za rady !!! Właśnie gotuje ryż z jabłkami. Czokdi ten strach o którym mówi graminis wydaje się irracjonalny i trochę dziwny no bo przecież człowiek powinien chodzić tylko szczęśliwy z głową w chmurach a tak naprawdę zaczynają szaleć hormony, dziewczyny płaczą czują strach że sobie nie poradzą, i momentami wszystko widzą w czarnych barwach. To jest nieprzyjemne bardzo ale chyba każda przez to przechodzi więc sie nie zdziw jak i tobie się przydarzy niedługo :) Graminis to początki poczekaj dalej!!!!! A przypomniało mi sie że te trzymanie dupki w górze nazwałyśmy JOGA z medytacją wizualną o plemniku wgryzającym sie w jajeczko :D :D :D :D No tak nie edukowałam sie w sprawach zupek i kupek to muszę teraz nadrabiać :o Klapek jak tam twoje hormony? 👄 Madzik jak tam staranka? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nie ma za co jak bys tylko miala jakies pytnia chetnie odpowiem wkoncu mozna poweidzie ze jestem na biezaco moj niunio wlasnie ma 3,5 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do edukacji w sprawach zupek i kupek to nie ma idealnej edukacji wszystko i tak weryfikuje zycie wiec sie nie stresuj :) caluski dla Emilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Mamy opanowały kafe:D:D:D:D miło Was widziec Kochane:):) Kakusia22 taaa a teraz lada moment maly zacznie biegac hihhiih EwQus 👄 oj chcialabym prezent na Mikołaja:) madzik 👄 widze Wojaka masz??:0 bedZie dobrze moj brat w tamtym roku w grudniu wyszedl szkołe ale żyje:P czoki 👄 Smerfetko odpoczywaj :P maluchy Ci dadza sie w znaki juz niedlugo hihiih 👄 a 2 ke hmmm chetnie ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Czokdi zgadzam sie z Toba w 100%, ciekawe- dziewczyny zalozyly nowy topik, a jestem ciekawa jak bedzie wiecej zaciazonych niz staraczek na ich topiku, to co zabiora zabawki i znikna????? Dziwne to wszystko ale to jest ich wybor i nic mi do tego.....zycze im zeby jak najszyciej pojawila sie u nich fasolka🌻 A ja rano juz bylam w kosciolku bo mojej szefowej maz zmarl w Polsce i szefowa poleciala do Polski, a corka zamowila tutaj msze wlasnie na dzis.....wiec wrocilam, zjadlam sniadanko i teraz wcinam kinder bueno:D:D:D:D:D:D:D A co tam u Was slonka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa123
Czasami czytam wasze forum. Jesteście świetne - tak trzymać!!! Trochę mnie zaszokowały te nowe dziewczyny, zostały przyjęte cieplo a zachowały sie nieładnie - co za egoizm... Ich strata _ jak zajdą w ciążę nie będą się miały się z kim radością podzielić.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku ja jestem na chwileczkę, upiekłam sobie ryż z jabłkami mniam mniam i z cukrem waniliowym, nie mogę dodać śmietanki ale i tak pyszny jest!!! czekam aż się dobrze zapiecze i go wyjmę mam nadzieję że zdążę spałaszować zanim mała się obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWqUS TO SMACZNEGO MNIAM:p ja sie nie moge doczekac ciazy patrzec jak brzuszzek z dnia na dzien okraglejszy:P ruchy dziecka uch:P sie rozmarzylam;p ja dzis na noc do pracy ..ale jutro wolne;p TAK KOchan e koljny cykl ..żrem tabletki dobrze by bylo zeby wkonuc efekt sie pojawil/..;p ale mam chec na winogrona mmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja musze Was opuscic, bo ide do pracy na jakies 2-3 godzinki...zagladne jak wroce....milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Jestem załamana. Wczoraj się cieszyłam, że mam owulację - z reszta rano test też to potwierdził (dwie krseczki), a tu dupa jasio. Właśnie wróciłam od ginekologa i powiedział, ze niestety nic nie pękło ;( Jutro rano ide jeszcze raz żeby sprawdzić. Jak narazie to załama jestem. Płakac mi się chce. W ogóle wszystko mnie denerwuje nawet wiatr na dworze aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 a dostalas cos na pekniecie?? uszki do gory pogadaj z lekarzem jaka przyczyna i na nastepny cykl mam nadzieje ze dobre wiesci bedziesz miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki wczoraj dostałam jakiś zastrzyk. Zaraz po nim zaczęły bolec mnie jajniki i bolą do tej pory, śluz też wskazuje na owulację do tego 2 pozytywne testy i niiiiiiiiiiiiic. Jak jutro nie pęknie to mam jakieś tabletki przyjmować. Lekarz powiedział tylko tyle, że to może być choroba tak zwanego niepękającego jajeczka i tyle. Nie byłam w stanie się wypytywać o nic bo tak mi się chciało płakac, że gdybym powiedziała jedno słowo to wybuchłabym płaczem. Mam nadzieję, że jutro sie nie rozkleje i dam radę pogadać :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka jestem z Tobą, moje pęcherzyki też sobie ze mną w kule grają i za cholerę nie chcą pękać, tylko, że ja jeszcze nie byłam na etapie zastrzyku. W przyszłym cyklu mam nadzieję, że to się zmieni bo w poniedziałek jadę do doktorka i muszę go oświecić w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyszla @ wiedzialam ze nic z tego nie bedzie nawet nie wiedzialam kiedy mam sie jej spodzierwac moze odpoczne do konca roku cos mi mowi zebym zrobila przerwe a [ptem dzialaal chociaz dotykalam brzyszek mojej szwagierki to moze w tej przerwie jaks niespodzianka bedzie 😘 [kiss ] dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz bo ten zastrzyk może działać do 36 h po podaniu ale lekarz powiedział ze juz po 24h powinno zadziałać... Jak będziesz miała jakieś informacje to koniecznie pisz bo ja juz trace nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 bedzie dobrze:) lekarz napewno pomorze:) tylko nie smuc sie !!!! trzeba niestety powalczyc o dzidziusia:):) uda sie!!!!trzymam kciuki !!!! Sara no ja mysle ze sie wezmiesz teraz na nas kolej zdalo by sie:P co???Myszka tez sie wezmie moze razem bedziemy:D madzik głaskanko moze pomoc i zarazisz sie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×