Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nie wiem olawd czy juz to pisalam ale spine masz slodka ;) aha pozwolilam sobie uporzadkowac co nieco tabelke zauwazylam ze dziewczyny ktore odeszly zalozyly wlasna. STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psine mialo byc :) Madzik odetchnij troszke odpocznij pewnie masz sporo nauki i zaliczen bo polowa semestru prawie za toba 🌻 Kalpek uda sie na pewno zobaczysz ja w to wierze mocno. Sara Tobie tez zycze duzo sily w starankach ale wiem ze ci sie uda w koncu choc pewnie masz czasem mysli ze ju zbyt dlugo to wszsytko trwa ale tak se mysle ze juz niebawem :) Myszka na ciebie tez tabelka czeka i juz doczekac sie nie moge tej pileczki na twoim brzuszku ;) Misiaczki ja ciebie podziwiam kobieto :) zawsze w tobie pelno optymizmu i wiary w innych jak i wlasna osobe bez ciebie ciezko by tu bylo 🌻 Monia mam nadzieje ze sie ciut lepiej czujesz 😘 ucalowania dla rozy. No i caly czas kibicuje swiezym mamusiom aby fasolki dobrze sie rozwijaly :) czokdi mam nadzieje ze fluidki ktore otrzymalas nie pojda na marne ;) Smerfetka jak tam twoje smerfiatka sie czuja brzuszio pewnie juz masz slodki :) chetnie bym chciala go zobaczyc bo cos obilo sie o fotkach :) czy zle zrozumialam bo jesli dobrze to ja rowniez poprosze. Kakusia ucaluj swojego szkraba oraz duza 😘 dla ciebie ze ciagle z nami jestes i kibicujesz dziewczynom. Olawd skrobnij co tam u ciebie??Jak brzusio i samopoczucie?? wybaczcie jesli ominelam inne dziewczyny ale pamietam o was wszsytkich nicola nikusia ewelka i inne :) trzymam kciuki tak mocno jak sie tylko da. ja oczywiscie spac nie moge normalka u mnie kazda noc taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja uciekam na jakis fajny film mam nadzieje ze sie znajdzie :) i poprasuje troszke i moze najdzie mnie ochota na sen. buzka i do uslyszonka 😘 alutek wybacz ze przeoczylam cie 😘 takze trzymam mocno kciuki aby wszystko bylo jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarna noc juz nie śpię od 4:20 i w głowie mi się kręci, ale zasnąć nie mogłam.może popołudniu się jeszcze zdrzemnę. Już do tej pory tyle rzeczy zrobiłam, że ho ho STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7..........................25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Patinko, ty też się trzymaj cieplutko i powodzenia, bo już jesteś na finiszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alutek? jesteś jeszcze czy odsypiasz \"koszmarną noc\"? :-) jak się czujesz? czokdi, przepraszam, że się wczoraj nawet nie pożegnałam ale od 15 za szybko się potoczył mój dzień... ewuś, mówisz, że to początek? ha ha :-) więc czekam co będzie dalej... moja męża wpadnie w depresję od tej mojej \"huśtawki nastrojów\" ;-) nikolka... pęknie, pęknie :-) na pewno!!! kalpek... już czuję tą fasolinkę w twoim brzusiu... :-) życzę owocnych staranek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramins jeszcze musze byc przytulanko,zeby byla ta fasolinka...:) Patinko po tym co Ty przeszlas to ja nie trace nadzieji!!! Dziewczyny przedwczoraj i wczoraj mialam przytulanko a dzis mam sluz tzn nie wiem czy to sluz czy to czasem\"chlopkai\"nie wyplywaja..Dzis znow musze mezusia wymeczyc,nie chce przegapic najwazniejszego momentu,bo teraz wiem kiedy mial peknac pecherzyk,mam nadzieje ze juz peknal.. Myszka co robisz? Smerfetko Ty jestes taka drobniutka kobitka,podziwiam cie,ze nosisz az dwojke,ale dla Ciebie to szczescie to musi byc jejka..dla ciebie👄 Ja mam dobry humorek dzis muza na full potanczylam sobie sama pospiewalam a teraz pije kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek będzie przytulanko chłopaki popłyną z nurtem śluzowej rzeki i będzie fasolinka... pamiętaj... dupa w górę ;-) ja też się martwiłam śluzem w tym ostatnim cyklu i mimo dupy w górzę chłopaki czasem wypływały... ale to pewnie te cianiasy ;-) twardziel dotarł do celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis wczoraj pol godz albo i lepiej trzymalam nogi w gorze,gimnastykowalam sie wczoraj jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobry znak :-) trzeba nam dbać o chłopaków i pokazać im gdzie mają płynąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
cześc dziewczyny :) a ja myslałam że z tymi tyłeczkam do góry to żarty sama kiedys próbowałam ale mąż sie ze mnie śmiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻 U mnie niestety coraz gorzej, tracę już siły, naprawdę. A do tego mój mąż tak mnie dobija, że już nie mogę! ma zły humor i musi sie na mnie wyżyć! Najchętniej poszłabym gdzieś daleko... daleko... Byleby oderwać się od tej szarej rzeczywistości! Sorki, że tak Wam marudzę, ale nie mam się komu wyżalić, jak zawsze mogę liczyć tylko na siebie. Lekarz i powiedział, że jak wymioty nie przejda, to w przyszłym tygodniu szpital... Jest mi już wszystko jedno... A co do witamin dla ciężarnych, Ja sobie od razu kupiłam Prenatal,ale mój ginekolog zakazał mi cokolwiek brać, tylko kwas foliowy i to na receptę, bo to jet większa dawka. Powiedział, że na razie nie można organizmu maltretować witaminami, bo to za wcześnie, dopiero później i poobno witaminy też mogą powodować wymioty. Tak więc jak na razie łykam kwas foliowy i 2 razy dziennie Magne B6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
Monia współczuje Ci mdłości i wymioty 24 h na dobę to nic przyjemnego. Może spróbuj pic sobie zieloną herbatę z jaśminem z "serii czas na herbatę" ona jest taka troszkę uspokajająca i kojaca na zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Skonia, ale ja już tylu rzeczy próbowałam, że sama nie wiem... Musze to po prostu przeżyć. Tak bym chciała odzyskać siły! A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) P Ę K Ł O!!!!!!!!!!!!!! ALE się cieszę:) W ogóle ten gin ma takie poczucie humoru , że czasami az mnie rozbraja :) Patrzył z kamienną twarzą na usg, patrzył, patrzył.... mi juz łzy sie w oczach kręciły bo widziłam trzy miliony tych niepękniętcyh jajeczek, ten dalej patrzył bez słów i nagle \"to teraz szybko śniadanko, winko i do dzieła\", a ja w ogóle w szoku - oczywiście z łzami w oczach mówię \"ale przecież te jajniki tak mnie bolą, ze ból na kręgosłup az promieniuje\", a on \"nie marudzić tylko szybko po winko :)\" Także lecę się pogimnastykować, spróbuje z tymi nogami w górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
a mi sie właśnie kończy @ i zaczynam starania postanowiłam ostawic testy owu bo u mnie zawsze są pozytywne mam PCOS i stawiam na naturalne metody będe mierzyć temperature noi musze sie wyluzować bo ciągła myśl o dziecku stresuje mnie a to tez pewnie troszke przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka!!!! ale się cieszę :-) teraz tylko czekać na zafasolkowanie :-) przytulanko i dupcia w górę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś a co do witaminek to w tym prenatalu complex są też jakieś składniki które teoretycznie mają łagodzić mdłości... no ale pewnie ginek wie lepiej bo przecież każda z nas jest inna :-) trzymam za ciebie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nikolka- Do roboty jak trzeba to trzeba:-)) Graminis- wiem, że tam są składniki(m.in imbir). które mają pomagać, dlatego sama się dziwiłam, ale cóż, jak odstawiłam, to było mi ciut lepiej, podobno magnez też ma pomagać, no cóż, na razie zdaje się na gin. nic mi nie pozostało innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzymam za ciebie kciuki kochana, a właściwie za twoją walkę z mdłościami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mi t5eż laekarz nie kazał brać żadnych witamin dla ciężarnych tylko kwas foliowy, powiedział że nawet burza witamin przy wczesnej ciąży może zaszkodzić niektórym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziś znalazłam ten topik i sumiennie przeczytałam każdy post do ok. 70 strony (tam, gdzie IZULKAA przekazała wszystkim dobrą wiadomość). Poczułam, że wszystkie kobietki z tego forum są mi wyjątkowo bliskie i postanowiłam czynnie uczestniczyć w życiu tego tematu... MAm nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu? We wrześniu wyszłam za mąż i razem z ze zmianą stanu cywilnego, pojawiła się myśl o dziecku... Tzn. dzidzię to ja już chciałabym mieć od kilku lat, jednak wcześniej nie mieliśmy żadnych perspektyw, poza tym mąż bał się odpowiedzialności i dopiero teraz dorósł... Przez kilka lat brałam pigułki i dopiero we wrześniu je odstawiłam. Oficjalnie w tym pierwszym cyklu po odstawieniu nie staraliśmy się o dziecko, jednak nie ukrywam, że zabezpieczaliśmy się praktycznie wcale... Prawdopodobieństwo było duże. Okres spóźniał się tydzień (choć trudno mi mówić o \"spóźnianiu\", bo po latach brania tabletek, nie znam mojego cyklu). Oczywiście nadzieje szybko minęły i wróciła codzienność. Zrobiłam wszystkie badania i w poniedziałek idę na wizytę do gin. Wszystko jest ok (na pierwszy rzut oka) i teoretycznie (z zakresu niezbędnych badań) jestem przygotowana do ciąży, ale niestety lekarz kazał nam odpuścić ten cykl, ze względy na leki, jakie mi przypisał :( Piszę w tym temacie, bo potrzebuję wsparcia i wydaje mi się, że znacznie łatwiej dzielić się z kimś smutkami i radościami. Nie mam z kim rozmawiać w najbliższym otoczeniu, bo najzwyczajniej w świecie wstydzę się... Bo niby ze mną jest coś nie tak... Moja najlepsza koleżanka jest w 5tym m-cu ciąży, co też skreśla ją z listy potencjalnych słuchaczy... W rodzinie zdarzały się przypadki bezpłodności, zarówno w mojej jak i męża... Poza tym, mam inne obawy. Było wiele sytuacji, w których teoretycznie mogłam zajść w ciążę (z moim obecnym mężem byliśmy 8 lat przed ślubem). Miesiączka spóźniała się znacznie, po czym występowało nienaturalne krwawienie... Raz nawet test wyszedł pozytywny, jednak po tygodniu wystąpił okres :( Bardzo boję się, że ze mną jest coś nie tak... Teoretycznie dochodzi do zapłodnienia, jednak jajeczko nie może się zagnieździć... :( Chciałabym być z Wami podczas tych starań. Nie chcę zostawać zupełnie sama po nieudanych próbach i czekać do kolejnego cyklu... Mam nadzieję, że przygarniecie mnie do siebie ;) i pozwolicie wypowiadać się na różne tematy? Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i za Wszystkie z nas trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane1 poczytuję Was i mam pytanie , staram się o baby od jakiś 6 cykli, w zasadzie mam syna 4,5 letniego i nigdy zbytnio nie uważaliśmy a ja w ciąży nie jestem. mam dziwny ten cykl, przytulanka były , mierzę temp. już kilka cykli więc w miarę wiem niby kiedy owulka po 34 dniach dostałam strasznie bolący "niby" okres tzn. krwawienie było jakby na jednej podpasce a dalsze dwa dni brązowe plamienia ale ból jakby chciło mnie w środku rozerwać.teraz jest mój niby 7 dzień cyklu i w sumie od początku mam cały czas nabrzmiałe piersi, wypryski na twarzy, ból krzyża i w dole brzucha jakby na miesiączkę, więc gdyby jej nie było myślałabym że jednak zaciążyłam, dodam jeszcze że z tego wszystkiego zrobiłam jeszcze wczoraj test i jedna krecha. więc o co chodzi z tymi bólami krzyża, piersi w I fazie cyklu????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, spróbuj gorącą, gorzką herbatę pić małymi łyżeczkami - powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom witam serdecznie i zapraszam do tabelki staraczek po tabletkach moze byc tak ze przez pierwsze pare miesiecy staran moze jeszcze nie byc fasolki bo organizm musi sie teraz przystosowaci i uregulowac :):) a ja tez calkiem niedawno mialam na tescie 2 jasna kreseczke i wystapily plamienia teraz przez @ nie mialam @ i teraz przylazla ale lekarz tez do konca mi nie powiedzial ze to bylo samoistne poronienie moze to byly zaburzenia miesiaczkowe to tym sie nie sugeruj:):):):) moze byc tak ze odrazu trafi sie fasolka :):) trzymam mocno kciuki za ciebie i zapraszam do pisania dziewczyny sie napewno uciesza:):):) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.n.n.a nie che tu nic sugerowac ale ja tez mialam nabrzmialae piersi nawet 2 kreska na tescie byla jasna i bolal mnie kregoslup itp i okazalo sie ze nie jestem w ciazy a moze i bylam sama do konca nie wiem ale u ciebie moze byc tak jak posalam wczesniej zaburzenia miesiaczkowe mi lekarz powiedzial ze ja za bardzo chce dziecka i dlatego tak sie moze 😘 😘 prztulaj sie do mezusia a nie dlugo zobaczysz ze bedzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry ze tak pisze nie zrozumiale ale zmywam podloge i w jednej rece szmata:):) a w drugiej klawiatura:):):) i odzywac sie tu prosze a nie taka cisza dzis:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............7.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08 dziewczyny zmienilam tebelke tzn dopisalam ta @ :):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×