Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nikolka czasami jeden a porzadny strzal wystarczy......niektore dziewczyny w cyklu w ktorym zaszly w ciaze przytulaly sie 2, 3 razy i sie im udalo.....takze wszystko mozliwe kochana:) Moj serniczek sie schladza, ale nie moge sie doczekac aby go skosztowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko oby Twoje słowa się sprawdziły... strasznie jestem ciekawa. Teraz będę zyła w niepewności 2 tygodnie. Obym za bardzo sie nie nakręciła bo później rozczarowanie jest bardzo bolesne. Jeśli dzielisz serniczkiem to ja też proszę o małą porcję bo mam dzisiaj takie cisnienie na słodycze, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to która to już fasolka???? Czwarta???????????? Pierwsza kolumna sie kurczy. Oby to był dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam pewna że jestem w ciąży a tu niespodzianka jeszcze zrobie jeden test w sobote i pewnośc na 1000 % ale w pracy powiem dopiero po nowym roku tylko nie moge dużo dzwigać a to bedzie troche gorsze bo u nas na produkcji tylko sie pakuje i nosi ale bede uważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zaliczony i oświecony co do pęcherzyków. Kazał mi zrobić badanie progesteronu i z początkiem następnego cyklu mam do niego znowu jechać to ustali dawkę hormonów na pęknięcie pęcherzyka i będziemy znów podchodzić do inseminacji, bo jakość nasienia się poprawiła ale tylko nieznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta 2 jestem zszokowana wiadomościami od Ciebie! GRATULUJĘ!!! 🌼🌼🌼 Widzę, że ostatnio same dobre wieści na forum i tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka oczywiscie ze czestuje Cie serniczkiem, tylko musisz jeszcze poczekac z pol godziny coby galaretka sie zastygla hehehe;) Patinko zapomnialam napisac ze mata super, podoba mi sie bardzo👄 Jolanta wpisuj sie to drugiej tabeleczki i uwazaj na siebie;) Madzik co tam u ciebie slonko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro czyli dobre wiesci przynioslas od lekarza---super---🌻---teraz juz to bedzie z gorki zobaczysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy sie orientujecie jak sa pakowane drozdze do ciasta w jakich porcjach.....bo mam pewien przepis i pisze w nim pol paczki drozdzy , a ja tutaj mam drodze w proszku pakowane po 7g.....jezeli wiecie to czekam na odpowiedz i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko czy z górki to się jeszcze okaże, zobaczymy jak się zachowają pęcherzyki jak hormony przeprowadzą zmasowany atak. Ale myśl o następnej wizycie u doktorka trzyma mnie przy nadziei, a po drugie powiedział (może nie dosłownie), że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a u mnie strasznie zimno brrr ale twoim serniczkiem zimnum bym nie pogardzila:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n e w
Hej dziewczyny. staram się o dziecko. Ostatnio miałam owulację, doszło do stosunku. Wczaraj tak dziwnie łaskotały mnie jajniki. Czy myślicie, że może to być objaw łączenia plemników z jajeczkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n e w
może trochę głupio sformułowałam pytanie ale chciałam jasno wyjaśnić o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wiec jak tylko serniczek bedzie gotowy to Ci przesle.....moze ty wiesz po ile pakowane sa drozdze w Polsce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! No i proszę- same dobre wieści! Jolanta- GRATULACJE!!!! Tylko czekać, która będzie następna! Posypią się w przyszłym roku dzidzie na porodówce! Sara- do dzieła- będzie dobrze!🌻 EfQa-ktoś Ci przedstawił najgorszy scenariusz! Moja kuzynka miała pierwszą cesarkę i 5 miesięcy później zaszła w nieplanowaną ciążę! Miała 2 cesarkę i już! Lekarz mi powiedzial, że to nie to, co kiedyś, że odstęp miał być minimum 3 lata.🌻 Kalpek- mąż ma rację dzidzia będzie sliczna jak Ty🌻 Myszko- widzę, że ostro bierzesz się za sprawdzenie przepisów- tak trzymać!👄 Misiaczki👄 Madzik👄 Niusiusia🌻 Nikolka🌻 Sylwia🌻 Ewelka🌻 Pani Misiowa🌻 Kakusia🌻 Smerfetka- trzymaj się- będzie dobrze!!! Patinko- Ty też dbaj o siebie- już niedługo... a co u Laury? Alutek- jak samopoczucie? Becia_gask- a co u Ciebie? jak dzidzia? Olawd- jak psiunio? Graminis🌻 Czokdi🌻 Akinom🌻 Yourmind- a Ty czemu sie nie odzywasz? I dla reszty🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi trochę marudzi, wyspała się po południu a teraz drzemie i podjada. nie chce spać, budzi sie i muszę ją przytulać.Wtedy od razu zasypia. Chyba chce sie poprzytulać. jolanta Gratulacje 👄 🌻 O kurde ale celnie rzuciłam tym brzuszkiem :D :D :D !!! Madzik masz świętą rację to sezon na fasolki!!!! No dziewczynki zazdrośćcie i doganiajcie szybko :) chyba nie chcecie żeby koleżanka sama przez 9 miesięcy przechodziła? kto jolancie dotrzyma towarzystwa? Anicom ja miałam świetny artykuł na temat najnowszych badań nad niepłodnością męską i wynika z nich że panowie którzy maja słabe plemniki powinni częściej uprawiać seks, wstrzymywanie się pogarsza sprawę. Tak wię do dzieła! A na Mikołajki fasolka! Uf pocieszyłyście mnie z tą cesarką, bo teraz rusza kampania przeciwko cesarskim cięciom i argument o pęknięciu macicy to chyba ich główny straszak. Dałam się przestraszyć ale mnie wyprostowałyście. :) Nikolka i Klapek mój mąż zawsze mówił : \" JAK SIĘ ROBI TO SIE W KOŃCU ZROBI !!! :) \" Mi wystarczył jeden strzał i sie udało. Hi hi Nikolka 15 tys za wnuczkę mówisz___ to lepsze niż becikowe :) staraj sie staraj :D muszę wam jeszcze coś napisać bo klapek mi przypomniał pytaniem \"Jak będzie wyglądało moje dziecko?\" Otóż wyobrażaliśmy sobie z mężem często ale to co wyszło jest zupełnie inne!! Nie spodziewałam się córki o takim wyglądzie __w ogóle innego dziecka sie spodziewałam ( już nie wspomnę o tym że innej płci :classic_cool: ) Tak że Klapku jak już wyjdzie ci z brzuszka na pewno też będziesz zaskoczona. Misiaczki hi hi teraz będę robić córkę to może wyjdzie synek , a mój mąż już się martwi co będzie jak mu druga córka wyjdzie, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New witaj u nas🌻 Co do laskotania jajnikow to ja w ostatnim cyklu tak mialam od owulki do samego okresu- takie bole, a czasem laskotanie a jednak @ przyszedl....wiec narazie sie nie nakrecaj tylko cierpliwie czekaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro to naprawdę dobre wiadomości! Bardzo się cieszę że już masz wszystko z lekarzem ustalone. No teraz to już chyba tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n e w
tak też myślałam. Mam dokładnie to samo. Wczoraj mnie łaskotało dzisiaj boli. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wy tu o sernikach a ja przy bułce z masłem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana a ty niedługo do gina idziesz z wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×