Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kakusia niedługo dołączymy znów do starających sie hehe całuski do niunia 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak ja tam chce miec trojke :) jak Bog da i nie mam zamiaru czekac niewiadomo ile z nastepnymi dziecmi wiec w wakacje zaczynam nowe staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nic nie wiemy. Ja dzwoniłam do Patinki ale włącza się poczta głosowa. nagrałam sie że się martwimy niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany :) :) to Kakusia w wakacje wpisuje się do tabelki starające się :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest tak szczęśliwa, że o nas zapomniała? Mam taką nadzieję, że ani jej ani maleństwu nic nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Kamila to samo napisał mi Klapek na gadu gadu :) mam nadzieje że to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam co chwila czy sa jakies wiesci od Patinki, ale widze ze narazie nikt nic nie wie:(:( Mam nadzieje ze wszystko z nimi w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze gwarno :) Patinko 26 napewno jeszce w szpitalu lezakije pewnie z mauszkiem jak wroci napewno sie odezwie:) Smerfecia lezy chyba do konca tygodnia Kakusia22 nono chwali sie takie postanowienia:) EwQ a aTy tez mowilas o nastepnym hihi Kamila witaj:) madzik 👄 prymusie:) Myszka bidulko Ty nie wydziwiaj tylko leż!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie biore w wakacje za drugie bo nie wiem ile potrwa zanim zajde oj martwie sie o Patinke madzik ________ daj namiary na nk, szukalam cie po nazwisku i nie znalazlam, wpisalam Bełżyce i tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Madzik ja tez Cie chce na NK;) Misiaczku my spadniemy razem z Sara i Madzik z Kalpkiem i innymi dziewczynami do dolnej tabelki, a Kakusia i PaniMisiowa do staraczek heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka zamienicie się miejscami w tabelce! Ale będzie zabawnie! Emilka bawi sie grzechotkami z tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa a Ty to co, tez do staraczek wpadniesz hehehe:) Fajny widok jak tatus bawi sie z coreczka co nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nie podoba juz w staraczkach >>>> czas na zmiane>>>>hehe na zabelke zaciążonych:D Myszka Sara madzik Kamila Felisity aneczka227 i reszta dziewczyn licze ze WY tez sie przeniesiecie ze mna haha sama nie ide:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Kamilo - wszystkie spadniemy w dol......tylko troszke cierpliwosci hehehe:) Madzik gdzie Ty sie podziewasz??? Powiedzialas ze zalozylas konto na NK, a linka nie wrzucilas z danymi Twoimi a my sie tu niepokoimy, ladnie to tak???:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pewno spadniemy w dół tabelki, pytanie kiedy? Trochę się niepokoję, ale wierzę że nam wszystkim się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez chetnie spadne w dół;) tylko nie iwem kiedy mój mąż raczy się mną zajac w odpowiednim momencie!!! bo w tym miesiący wlasnie w \"te dni\" nie miał czasu!!!! wiec jestem tak wsciekla na niego ze mamy ciche dni !! ja tu odstawiam pigułki, ryzykując tym powstanie kolejnej cysty!! a on po prostu nie ma czasu!!! ci faceci sa z kosmosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak bede musiała zrobic!! chociaz wolalabym zeby on tez sie tym zainteresowal!! w koncu to razem chcemy dziecka nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka tak to jest z tymi naszymi facetami, ale nie denerwuj sie i nie zlosc sie.....jezeli nie w tym cyklu to w nastepnym....:)kiedys sie uda:) U mnie w tym miesiacu chyba tez nic z tego .....dzis moj 16 dc, a ostatnio przytulalismy sie 14 dc, wczoraj jak lezalam chora to nie mialam sil.....ale to dobrze bo biore tabletki przecibolowe i przeciwgoraczkowe tobym sie martwila jakby sie okazalo ze zaciazylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka nie martw sie z moim tez zawsze miałam problemy bo jak trzeba było się wstrzymać i zbierać amunicję to jemu się akurat tak chciało że ho ho a jak trzeba było przeprowadzić akcję zbrojną zakrojoną na szeroką skalą z jego żołnierzykami to on był \" zbyt zmęczony \" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde skad ci faceci sie urwali!!! nie działaja wtedy gdy trzeba a pozniej zaskoczeni ze @ przychodzi!! mój to w ogóle twierdzi ze jego plemniki zyja tydzien!! a ja jestem plodna przez caly miesiac!!! cóż za ciemnota!! miałabym ochote pałką jakas go wyokładac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO coś jest na rzeczy z tą niewiedzą facetów. Mój miał wczoraj chęć na akcję zbrojną, a jak go oświeciłam, że dostałam okres to się dziwił, że już? I jakim cudem znowu? I tym oto sposobem i z sexu nici i z ciąży nici. Dowiedziałyście się co się dzieje z Patinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×