Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ewelka cos z linkiem jest nie tak bo po zalogowaniu sie wchodze na swoj profil a nie na Twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Patinki,hurrra jest kolejna dzidzia:) dobrze,ze juz ma to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mnie opier****ale co ja zrobie jak ja po nocach potrafie zjesc pol woreczka ciastek wcale sie nie oszczedzam i nic mnie nie bierze moj dawid mpowi ze juz sie wstydzi za mnie bo wygladam jak dziewczynka a nie kobieta hehe ale moze jak fasolka orzyjdzie to nabiore troche masy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko gratulacje👄🌻👄🌻👄🌻👄 Dobrze ze juz po wszystkim, jupiiiiiiiiiii.....mamy kolejna fasolke na forum:)Czekamy na Was kochane👄 EfQa i urodzila sn????? czy zrobili jej te cesarke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka gratulacje pozazdroscic ci dobrze ze juz wszystko ok czekamy na ciebie ide po cwiartke tak jak obiecalam jak jeszcze cos zobacze na oczy to napisze heeh 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, to niech któras po da gg to podam swoje namiary i mnie znajdziecie bo na forum wole ich nie podawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mi wyjatkowo bardzo szybko chodzi kafe az jestem zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakk
Witam, Ja tak samo jak Wy dziewczyny chcę mieć małego bobaska, ale od 2,5 roku wszystko idzie nie tak jak powinno, po drodze zaliczylam 3 poronienia (z cego 2 obumarłe ciąże) ;-(. Mój gin kazał mi robić badania zwiazane z krąeniem i zakrzepica i tera czekam na wynik jak na wyrok. Jak wynik bedzie zly to przede mna pół roku kuracji sterydami, jak dobry to kolejna ciąża na zastrzykach z Clexany. Może któraś z Was miała podobną sytuacje i też musiała brać sterydy? Jak się wtedy czuła? Mam nadzieje że za kilka lat wsystkie będziemy miłe dzieciaczki a to co teraz przechodzimy bedie tylko niemilym wspomnieniem. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba,ja juz tez spadam,bo zmarzlam jak cholera,a siedze w samej pizamce,do jutra buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dobrej nocki kalpeczku😴 👄 Ja jeszcze posiedze w razie jakby sie Ewelka odezwala, podaje jeszcze raz moj numer gg 4342539 :) Kasiakk witaj u nas 🌻 zapraszamy na pogaduchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka urodziła normalnie - tak wnioskuje z sms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakk
Myszka 24 dzięki za zaproszenie, będę zaglądała na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiakk wpisuj sie do naszej tabeleczki, zaczernij sobie nick i pisz kiedy masz na to ochote.....oczywiscie na naszym forum jest jeden warunek, trzeba pisac codziennie oczywiscie w miare wolnego czasu, choc niektore dziewczyny nam sie zbuntowaly i dluuugoooooo sie nie odzywaja.....my ich wolamy , a One nic.....wiec coz....mam nadzieje ze bedziesz w miare regularnie pisac o wszystki i o niczym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że Patinka urodziła, mówiłam, że pewnie jest tak szczęśliwa, że po prostu o nas zapomniała . Dobrze że tylko na chwilkę. Pozdrowienia dla młodej mamusi i gratulacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zmykam....za chwilke moj maz wroci z pracy, trzeba mu obiad odgrzac i wypic goraca herbatke z cytryna i miodzikiem....Dobrej nocki Wam zycze i kolorowych snow i do uslyszonka jutro.....buzzzzzzzzzkkkkkkkiiiiiiiiii👄👄👄💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mam madzika i myszke- teraz mi będzie łatwiej Was zapamietac- jestem wzrokowcem i do póki nie ozbacze to ciężko z zapamiętywaniem;) dobranoc, zmykam, bo jutro niestety do pracy... buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Witam, życzę miłego dzionka:-) fajnie, że na świecie pojawiła się nowa osóbka. GRATULACJE!!! Życzę mamie i dzidzi wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że wszystkie z tabelki oczekujące spadną do zaciążone, czego sobie i całej reszcie serdecznie życzę. Ok, teraz uciekam do pracy, ale będe co jakiś czas zaglądać. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×