Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

cześć Dziewczyny mam pytanie... Orientujecie się czy depilacja laserowa może wpływać na problem zajścia w ciążę. Ja już nie wiem jak mam sobie tłumaczyć to, że nie mogę zajść w ciążę, a dzisiaj tak sobie pomyślałam, że ten laser jakoś może wpływać na np prace jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim :) Ale wczoraj sie rozgadalyscie. Oczywiscie jak mnie tu nie bylo. Ale wczoraj smakowicie tu bylo... EfQa 🌼 czekam jeszcze na Twoj przepis. :) Jeden wyprobuje teraz ( moze dzis) a drugi za tydzien :) Madzik 🌼 ciesz sie szczesciem brata i szwagierki a i Ty doczekasz sie Maluszka. :) P Alutek{kwiatek] jak sie dzis czujesz? Przechodzi grypsko? Z ta przyjaznia to faktycznie ciezko w dzisiejszych czasach. Ja rowniez zawiodlam sie nie jeden raz. Od tego momentu stalam sie mniej ufna. Chociaz chyba nigdy nie bylam zbyt wylewna w przyjazni. Nauczylo mnie to jednak jeszcze wiekszej rozwagi.Ale ciagle wierze w ludzi. :) Wczoraj pytalam Was o opinie w sprawie farbowania wlosow w czasie ciazy.Powiecie cos jeszcze, co o tym sadzicie? U mnie dzis 22 dc. Piersi jakby przestawaly bolec. Temperatura od pieciu dni dokladnie 37.00. Mierze zawsze o tej samej godzinie, rano, przed wstaniem z lozka. Jesli nie uda nam sie w tym miesiacu, to bede chociaz dzieki temu wiedziala ile trwa moja faza lutealna. Wyczytalam, ze jesli jest krotsza niz 10 dni, to sa problemy z zajsciem w ciaze, bo to za malo czasu aby zarodek mogl sie zagniezdzic w macicy. Gardlo ciagle mnie boli, migdalki mam spuchniete ale poki co lecze sie domowymi sposobami :) Soczki malinowe, miodek, cytrynka mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Lilowa ja gdzieś ostatnio czytałam, że nie powinno farbować się włosów w ciągu pierwszych 3 miesiącach ciąży. Jak później jest to są podzielone opinie. Wiem, że większość moich znajomych i kuzynek farbowały włosy od 4 miesiąca ciąży i wszystko z dzieciakami jest ok. Aleksandrof - co do depilacji to ja osobiśnie nie mam zielonego pojęcia. Napewno jeśli Twoja kosmetyczka używa laseru nowszej generacji to nie powinno być problemu ponieważ emituja one łagodną wiązkę promieni, działają też powierzchownie nie wpływając na funkcje organizmu. Może poprostu zapytaj się kosmetyczki czy ma jakąś wiedzę na ten temat. Idę szykować się do pracy... Oby te 8 godzin jak najszybciej minęło bo baaaaardzo mi się nie chce pracować. Mam już chyba alergię na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy7890 - wszystkie objawy wczesnej ciazy sa bardzo mylace. Moga jednoczesnie wskazywac nadchodzaca @. Mdlosci , bolesnosc piersi wystepuja tez czesto przed @, to samo z bolem plecow, zmianami nastrojow itp. Nie ma sie wiec co tym sugerowac. Macica powieksza sie tez nieco pozniej i przed terminem @ nie jestes w stanie tego zauwazyc. Te ,, motylki'' moga byc a nie musza, a czesto i nasza psychika potrafi nam platac niezle figle. Nie ma sie wiec co tym wszystkim taksugerowac :) Tak naprawde dopiero gdy miesiaczka nie pojawi sie w terminie, temperatura jest ciagle podwyzszona a test pokaze dwie kreseczki, wtedy dopiero powoli mozna zaczac sie cieszyc...jednak na 100% tylko ginekolog moze potwierdzic ciaze i to tez dopiero po terminie miesiaczki.Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze spelnienia marzen o Dzidziusiu. Aleksandraf - nigdy nie slyszalam opinii, ze depilacja laserowa moze szkodzic plodnosci. Czy robiliscie juz jakies badania? Czy wszystkie wyniki sa w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że imię Brajan robi się w Polsce coraz bardziej popularne. Ja mam kolegę z Georgi który ma na imię Brian, bardzo fajny chłopak nawet nas odwiedzał w Polsce. Pomocy7890 ja nic nie czułam, żadnych nawet najmniejszych objawów. żadnego przeczucia - nic. no ale ja nie wierzyłam że mogę zajść w ciążę... Aleksandraf laser raczej nie wpływa na pracę jajników. przecież nie robisz tego codziennie ... Porób sobie dokładne badania i mężowi, może wyłapiecie przyczynę niepowodzeń... lilowa co do farbowania włosów w ciąży to jedni mówią że szkodzi a inni że nie. moim zdaniem nie pozostaje to bez wpływu na płód, tego się tak naprawdę nie dowiesz. ja nie farbowałam. Zrób tak jak czujesz. Jeżeli masz wątpliwości nie farbuj, po co masz mieć wyrzuty sumienia i czuć się źle. Ale to nie dotyczy pierwszych dwóch tygodni od zapłodnienia. W tym okresie nic sie nie stanie jeżeli ufarbujesz włosy czy weźmiesz jakieś leki, czy wypijesz alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przepis na FAWORKI 🌻 🌻 🌻 Potrzebne sa dwa kufle albo dwie duże szklanki. Do jednej szklanki wbijamy 5 żółtek a do drugiej szklanki wlewamy tyle piwa ile mamy żółtek. tzn. obie szklanki muszą być wypełnione do tego samego poziomu. najlepsze jest ciemne piwo słodowe bo smaczniejsze :) dodajemy szczyptę soli i cukier waniliowy. Dodajemy tyle mąki żeby można było zagnieść nielepiące sie ciasto, wiecie podobne jak na pierogi. Ja zawsze dodaje maki na oko. Ciasto rozwałkować na cienkie płaty ( dobrze sie wałkuje :) ) I dalej wiecie jak :) Mi zawsze wychodzą :) Smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- pytam o te wlosy, bo tez spotkalam sie z roznymi opiniami. A ostatnio gdy bylam u fryzjera podciac wlosy i obok siedziala laska, ktora pytala czy moze farbowac wlosy w 10 tygodniu ciazy , fryzjer nie widzial zadnych przeciwskazan.Troche mnie to zdziwilo.Jestem wiec po prostu ciekawa co wy o tym sadzicie. Ja nie farbuje czesto wlosow, robie to raz na 3 miesiace zeby troche blasku im dodac.Niedawno to zrobilam, wiec w razie czego przez kilka misiecy bym wytrzymala :)Ale tym, ze leki spokojnie mozna brac w dwoch pierwszych tygodniach, to mnie zdziwilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli potrzebujemy: 5 żółtek 1 ciemne piwo (może być jasne) 1 cukier waniliowy aromat śmietankowy (ja zawsze dodaję kilka kropel -ładniej pachną) szczypta soli mąka (podobno najlepsza krupczatka ale używałam każdej) cukier puder do posypania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa to nie tak że można brać, no i zależy jakie leki. Ale po prostu w początkowej fazie ciąży nie można zaszkodzić bardzo płodowi bo go jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura jest mądra ___ uważać musisz juz jak @ się nie pojawi to sygnał alarmowy od tej pory zaczyna się wiele dziać :) A włosów w ciąży ja bym nie farbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- jestem teraz przeziebiona dosc mocno, wiec zastanawialam sie nad wzieciem gripexu. Stwierdzialam jednak, ze nie chce w zaden sposob zaszkodzic, gdyby jednak cos sie tam dzialo :) Lecze sie wiec domowymi sposobami :) Dzieki EfQa za odpowiedz i przepis na faworki. Na pewno sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam tak jak ty - czyli nie wiedziałam czy jestem w ciąży więc leczyłam się domowymi sposobami ale jak już zaszła w ciżę o czym nie wiedziałam - to wzięłam tabletki przeciwbólowe silne bo brzuch mnie tak bolał że byłam pewna że to @ tuż tuż. Gin mi powiedziała że nie mogłam zaszkodzić ciąży. Może gdybym ich wzięła naprawdę dużo to mogłabym poronić.. ale nie wiem jaka to musiała by byc ilość :p Lepiej oczywiście nic nie brać. Jeżeli juz to Apap. uciekam do małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) A Wy juz od rana znow o jedzeniu hehehe:):) My wczoraj z mezem jak dosiedlismy taego talerza faworkow to zostal na nim tylko cukier puder hehehe - zjedlismy wszystkie.....oczywiscie zostaly jeszcze w misce w kuchni i mysle ze dzis ich skonczymy.... A tak pozatym to co slychowac??? U nas nawrot zimy - snieg sypie, a po poludniu ma padac deszcz i marznacy deszcz, wiec bedzie slizgawica:-0 Ja sie z domu nie ruszam tylko musze wyskoczyc po makaron , bo na obiad gotuje rosolek:):) a tak mi sie nie chce wychodzic brrrrrrr..... Madzik gratulacje dla Twojej bratowej slicznego synka:( Wiec teraz jak sie zarazisz to nie ma mocnych, raz dwa bedziesz w ciazy, trzymam kciuki:) Bede zagladac wiec piszcie kochane:) Buzkiiiiiiiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje dziecko zrobilo wczoraj kupke na nocnik a dzisiaj siku :) normalnie starzeje mi się córka :P zaraz pojdzie do szkoly i tyle ją widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa wielkie brawa dla Patrysi....👄 panienka Ci rosnie ze nawet sie nie obejrzysz a bedzie za maz wychodzila hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :D Ja nie mam motylków w brzuchu :O za to żaby jak najbardziej, a może nawet ropuchy... jakisz szał mam tam w środku momentami ... do gastrologa musze iść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona juz jestem.... poszlabym do domciu, upichcila cos moze, jakis film obejrzala. A tu nic, trzeba w pracy siedziec.... Wieczor tez zapowiada sie wypleniony robota. Oby do niedzieli... Pani Misiowa🌼 gratuluje! ;) Silnaaa jak sa zaby to i kijanki beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) witam :) U mnie jakos ten dzionek uplywa Pracy mam sporo :( Poza tym grypsko... ale nie daje sie!! Chcialabym zeby byl juz 05/02/2009- obojetnie co ma przyniesc ze soba. :) ;) A u Silnej? Slyszysz zaby? :) A u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak slysze zaby u Silnej hehehe:) A u mnie nic ciekawego , ugotowalam rosol, podjadam faworki i oprocz tego to nudy....pogoda do kitu, bo z rana padal snieg a teraz chyba zaczyna padac deszcz....czekam na meza bo byc moze przez te pogode zjedzie szybciej z pracy....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zmieniam tabelke, bo dziś @ odkręciła kurek na dobre... STARAJACE SIE ] Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 silnaaa.......................31...................1.... ............?06.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................37........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................26......... .................01.05.09 alutek29.................29.................18......... ...............25-06-09 graminis..................25.................15......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na krótko, bo egzamin z zarządzania finansami przede mną a ja zielona jak kiwi... do tego jadę jeszcze na uczelnię po wpisy więc się tłumaczę z nieobecności na forum. Pozdrawiam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez spadam, bo jestem wypompowana po pracy a jeszcze @ daje popalic i nauka czeka;( buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się wszystkie podziewacie?? ja własnie wydrukowałam przepisy na faworki i nastawiam sie na smażenie w sobotę- tylko nie iwem który przepis wybrac. mam jeszcze jedno pytanko- na czym to smażycie na oleju czy na innym specyfiku typu frytura itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przyznaję się bez bicia, byłam na browarku ... żeby te żaby zagłuszyć (ogłuszyć) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku a gdzie Ty sie podziewasz?? Dawno sie do nas nie odzywalas - tesknimy kochana i czekamy na Ciebie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza?? Silna :) bardzo interesuje mnie historia Twoich zab :) mysle, ze plynem ich jednak nie zalatwisz ;) U mnie dzis 23 dc. Temperatura podskoczyla o jedna kreseczke, piersi mam mniej bolesne, ale za to od czasu do czasu brzuch mnie pobolewa i lekko plecy, jakby na @ .Moze wczesniej przyjdzie w tym miesiacu. Wczoraj kupilsmy bilety do Polski, Polecimy sobie w marcu na weekend. Chce zrobic Mamie niespodzianke imieninowa, a i kilka spraw mamy do zalatwienia. Moze przy okazji odwiedze gina... Wstawac spiochy i opowiadac co u Was slychac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa :) No, ale żabki lubią pływać :D Poszły spać i jak na razie siedzą cicho...chyba mają kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×