Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ale pewnie olawd i tak już brzuszkiem rzuciłą, więc łapcie :-) dzięki sara :-) też mi się mój brzunio podoba coraz bardziej... za tydzień idę oglądać jego lokatora... i coraz częściej się zastanawiam czy to córcia czy synuś???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ta piosenka jest masakra:(:(:( tylko z jednym mi sie kojarzy:):0 graminis piekny masz miesiac na dzidzie:):0 smerfcia sara 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia aby patzrec jak bedziesz tulic bejbe do siebie:):):)kazdy by chcial doczekac takiego szczesliwego finalu olawd pewnie juz ma dzidzie obok i nie ma czasu zajrzec do nas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis a tego brzuszka to pozazdroscic a ten test to juz bym chciala takie kreseczki zobaczyc :):0 ja zamowilam sobie te testy zaczynam dzialac eheh jeszcze dorzuce wiesiolek siemie pije to nie widze inaczej w lutym jak 2 kreseczki:):0 ale mowie wam tak sie boje zeby tylko te testy pokazaly 2 kreseczki czylo owulke bo tak sie boje ze nie pokaza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik... moja fasolka się pojawiła metodą "co drugi dzień" ;-) bez testó owulacyjnych więc ciężko mi coś na ich temat powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis a ile ty sie staralas ja juz sily nie mam chce zobaczyc ze mam wogole owulacje bo ja z tym sluzem nie ciekawie mam a patinka po tych testach zaszla odrazu musi sie udac!!!!! bo cos mnie trafi eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczęłam próbować i myślałam, że się udało to wyszłą mi cysta na jajniku ale na szcżęście przed planowaną resekcją zniknęła... miałam później brać anty ale opóźniłąm kurację o miesiąć i to był miesiąc trafiony :-) u mnie do 4 razy sztuka :-) wykluczając okres kuracji antybiotykowej... a ze śłuzem to u mnie też różnie bywało dlatego gin mi polecił kurację "co 2dzień" i udało się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik Ty powinnaś podejść z większym spokojem do działań pt. dziecko, bo przecież wiesz, że zarówno Ty jak i Dawid jesteście płodni i to tylko kwestia czasu... a teraz może po prostu organizm się broni przed ciążą, bo jeszcze się nie zregenerował po przejściach... będzie dobrze, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu moze i masz racje bo ja tak dusznie musze miec to dziecko i tak sobie zakodowalam i moze to jest przyczyna oby to tylko o to chodzilo bo jak jestem chora to nie wiem co bedzie ja nie dopuszczam takiej mysli do siebie niechce chodzic po lekarzach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski:) U nas leniwa niedziela, relaksujemy sie razem ale w sumie osobno- kazdy zajmuje sie tym, co lubi, na co normalnie czasu brak. Robie sobie wiec domowe SPA, czytam ksiazki, slucham muzyki. Ach... niech ta niedziela sie nie konczy.Co jakis czas tylko zagadujemy do siebie :) Spotkamy sie pewnie na wspolnym obiadku. :) Wczoraj mialam meczacy dzien. Nie moge sie przyzwyczaic znowu do tej racy w sobote. Obiecalam juz M, ze jesli zajde w ciaze to dam sobie sokoj z raca w soboty. Jeden dzien na regeneracje sil po ciezkim tygodniu to jednak troche malo. Nikola🌼 gratuluje zdanej sesji. A lacina sie nie przejmuj. Tez mialam z nia problem a potem calkiem zgrabnie sobie z nia poradzilam. No niestety, trzeba nad nia posiedziec. Czysta pamieciowka, z czym czesto mamproblem. A co studiujesz, jesli to nie tajemnica? Mala kobietko🌼 co u Was? Jak sie Małzonek czuje? A ja jestem juz po owulacji. Wiem to z temperatury. Drugi dzien 37.1. Caly czas jednak pobolewaja mnie piersi. Nie przypominam sobie zeby taki bol wystepowal u mnie w tym czasie w poprzednich cyklach. Ale z drugiej strony wiem, ze nie mam co sie nakrecac- zdecydowanie za wczesnie zeby moglby to byc objaw ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silnaaa
niedrożny jajowód, drugi króki po operacji usuniecia pozamacicznej... jajnik nieowulujący... nie poddaję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc liliowa ja tez nie lubie niedziel bo sie nic nie dzieje i jest tak cicho:):0 mam nadzieje ze fasolka juz u ciebie rosnie trzymam kciuki:):) silna trzymam za ciebie kciuki nalezy ci sie dzidzia za to za tak walczysz 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik :) ale ja wlasnie uwielbiam takie niedziele. Normalnie nie mam czasu na takie lenistwo :) Fasolka.... pozyjemy, zobaczymy... staram sie nie nakrecac, ale faktem jest ze te piersi daja mi do myslnia. Co jakis czas czuje tez takie jakby uklucie w brzuchu... sama nie wiem moze to jelita, a moze kompletnie cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silnaaa :) masz racje. Trzeba walczyc o marzenia... Nie poddawajcie sie!Zagladaj do nas i odzywaj sie. A tymczasem zycze spelnienia marzen!Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa a ja to nie lubie widocznie zle cie zrozumialam poprawiam:):):) heh 😘 😘 mysle ze ci sie udalo dawno nie bylo fasolki wiec znow jak zacznie sypac to bedzie wysyp a poten staniemy w miejscu ja teraz:):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Niestety nie złapałam brzuszka. @ dzisiaj przyszła... Szkoda ale i tak wiedziałam po testach, że marne mam szanse. Liczę na to, że lekarstwa wkrótce zaczną działać :) Lilowa dziękuję 👄 Studiuję filologię angielską i nie wiem po co mi ta łacina. Chociaż na studiach jest dosyć dużo zbędnych przedmiotów. Wszystko trzeba przejść. Silnaa nie poddawaj się. Chyba nawet zazdroszczę Ci takiej wiary, bo mi czasami już ręce opadają. 🌻 Idę się pakować. Jutro powrót do Dublina. Jeszcze tylko pół roku takiej tułaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolko... przykro mi... :-( ale wierzysz więc się uda :-) silna... tak trzymać :-) takie osoby jak ty uskrzydlają resztę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka przyro mi a juz myslaalm:(:(:( kiedy my zlapiemy te brzuszki juz mnie nerwica bierze:P:P to ty angielski masz w jednym paluszku a ja sie mecze czasami jak napisac jakis list albo cos przetlumaczyc:P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka🌼 przykro mi, bo pewnie nadzieje mialas...zreszta jak niejedna z nas. Pewnie przez stresy egzaminacyjne @ przesunela sie troche. No ale teraz trzeba dalej dzialac i wierzyc... :) Slucham wlasnie pięknego choru The Priests. Warto znalezc i posluchac chociazby na youtube. Polecam nawet tym mniej wierzacym. :) Szczegolnie warte uwagi jest ich Ave Maria. Ach... czuje sie sluchajac tego taka uduchowiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikolka- a mialam nadzieje ze chociaz Ciebei @opusci w tym mieisacu a tu nic;( szkoda!! ze mnie tez cos kapie ale jakos tak marnie- cos nie moze sie rozkręcic mam prośbę- czy ktos może mi wymyslic jakies fajne dokonczenie zdania: dbam o siebie gdy.... - potrzebuje to aby wziac udział w konkursie który organizowany jest przez garniere- podaje linka jakby któras tez chciala spróbowac swoich sił: http://redage.pl/karnawal nie iwem czy bierzecie udzial w różnych konkursach?? ja dosc często próbuje swoich sił;) najwieksza moja wygrana to tygodniowe wczasy w hotelu nad polskim morzem dla 4 osób;) a pozatym to drobniejsze nagrody- w stylu sokowirówka, ekspres do kawy, kosmetyki itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Witam panieki moge do was dolaczyć??? Ja z chlopakiem staramy sie o dziecko od dluzszego czasu i nic bardzo chcemy je miec tylko nie mozey.nie wiem co sie dzeje ze nie mozemy bstdzo sie tego boje ze cos jest nie tak,on mnie uspokaka ze za któryms razem sie uda tylko ze ja juz przestaje w to wierzyc.Co mam zrobic zeby tak sie niee dzialo. POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :-) pani misiowa to zupełnie tak jak ja ;-) moja męża już wychodzi z pokoju bo w kółko jedno i to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrek wszystkim a ja na zwolnieniu, ale tylko na 5 dni bo się cos do mnie przykleiło jakieś przeziębienie straszeczne. Pewnie mąż mnie zaraził, bo też chory. a w przechodni przeżyłam szkok z 70 osób było, dobrze że poszłam rano i nie czekałam na rejestrację telefoniczna bo potem tylko słyszałam że nie ma numreków, no coś strasznego, jakaś chyba epidemia. Spadam do łóżka może potem zajżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×