Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ja niestety dziewcztyny nie jestem w temacie i nie moge pomoc:):):0 ale wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka ktora nigdy nie miala chlopaka i byla taka cnotka nie wydymka jest w ciazy a kto by pomysl ze ona ale takiej co niechciala i zrobila to raz czy dwa razy w miesiacu udalo sie miec to szczescie tzn dla niej to chyba pech bo niestey jest w moim wieku a dlugow ma jak to sie mowi wiecej niz zyci8a:P:p i takiej bog da a nam co cala milosc przelalibysmy na dziecko nie chce dac tylko kaze czekac:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodzik wklepcie w google hasło \"kalkulator dni płodnych\" i po wpisaniu daty ostatniej miesiączki i długości cyklu system wyliczy Wam najbardziej prawdopodobny dzień owulacji i zakres dni uważanych za płodne. Myślę, że to niezłe dopełnienie testów owulacyjnych, chociaż ja też je kiedyś kupiłam, ale zrobiłam chyba tylko jeden.... Pozdrawiam Smerfetko wiedziałam, że sobie poradzisz, najważniejsze, że chłopaki zdrowe, jak będziesz miała chwilę czasu to napisz parę słów. Bukiet 🌼🌼🌼🌼🌼 dla super mamy! Patinko Olivka jest taka słoddka i bardzo urosła, pozdrawiam 👄 EfQa ucałowania dla Ciebie i Emilki 👄 Monia, ale ten Twój chłop jest, żeby nie pamiętać o urodzinach żony.... trzymaj się ciepło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i stronka moja juz nie pamioetam kiedy ostatni raz ja zlapalam:):):):):) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura widzę, że jesteśmy w podobnym wieku, ja już miewam chwile zwątpienia, że zegar biologiczny mnie przechytrzy i nie zdążę zajść w ciążę, to czekanie mnie dobija. Czy wcześniej pisałaś pod tym samym nickiem? Kalpek jak dobrze, że się odezwałaś ❤️, bo bałam się, że coś złego się u Ciebie dzieje... Misiaczki ja nie złapałam brzuszka Smerfetki a może Tobie się udało? Żal gdyby miał się zmarnować.... a i po Oliwd spadek został rzucony... może Madzik go zgarnęła? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprawcie mnie jeśli sie mylę ale wydaje mi sie że nikolka ma zdecydowanie za wysoka górną prolaktynę bo aż 12 razy wyższą niż dolną - ja miałam 14 razy wyższą. To utrudnia zajście w ciążę. ja bym nie słuchała tego lekarza. Sara dzięki za całuski ❤️ Madzik nie martw się doczekasz sie niedługo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja sie na tym mało znam ale chyba słusznie mi lekarz przepisał ten parlodel a ten u którego teraz byłam to w ogóle na jakiegoś araba wyglądał. Co prawda przez 12 lat studiował i pracował w polskich szpitalach (również jaki ordynator) i podejrzewam, że ma jakieś pojecie o ginekologii ale naprawdę to co do mnie mówił to jednym uchem wpuszczałam a drugim wypuszczałam (chociaż efekt końcowy był taki, że się popłakałam bo oprócz endometriozy sugerował jeszcze jakąś inną dolegliwość). I tak to jest - jak jestem w Polsce to mój lekarz akurat nie przyjmuje, a jak jestem w Dublinie to irlandzki lekarz leci akurat do Polski i o ... dupa jasio. Przecież sama sobie nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z prolaktyną musi być coś nie tak - bo mi pęcherzyki nie pękają.... Madzik - ja też mam koleżankę, która rękami i nogami broniła się przed ciążą - efekt jest taki, ze za tydziń rodzi. Do tego mieszka ze mną taka dziewczyna, która używa życia w pełni. Mówię tu o przeróżnych używkach (oczywiścnie nie tylko alkohol i papierosy...). Postanowiła teraz ze swoim chłopakiem, że chcą mieć dziecko. Jestem przekonana, że wkrótce wszystkim oświadczą, że jest w ciąży - a ja normalnie w szał wpadnę z zazdrości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia a ja czekam i czekam i ciagle czekam na taka chwile jaka ty doczekalas:):):) sarciu jeszcze masz czas po 40 dopiero zaczyna sie zyc:):):)a dzidzia bedzie lada momeny czuje cos ze to chyba twoj miesiac teraz bo ja to juz sie nawet nie ludze nie podejzewalam ze kiedys takie cos mnie spotka 😘 nikolka glowa do goru wazne ze juz wlaczysz o ta mala fasolke:):):)ja to nie mysle o wizycie u gina nie wiem nawet do ktorego sie wybrac zeby szybko zaczal dzialac bo zobaczy jakos gowniare powie ze cale zycie przedemna i tyle mi pomoze.bardzo bym chciala bez ginia zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka nie poddawaj się. Może jednak jak będziesz w Polsce to uda ci się umówić wkońcu do swojego lekarza. A może tam z dziewczynami pogadaj i polecą ci jakiegos dobrego w Dablinie, może gdzieś na forach poczytaj, albo zadaj pytanie, może ktoś odpowie. Ale głowa do góry w końcu musi być dobrze. Monia dzięki za zaproszenie na NK, twoja Róża jest sliczniutka. Zreszto mama też niczego sobie. Aura witamy spowrotem i życzę powodzenia w starankach. Miodzik, nie wiem czy dobrze zrozumiałam , że testy owulacyjne cały czas wychodzą dodatnie? Ktoś tu wcześniej na forum chyba pisał, że przy chorej tarczycy testy wychodzą dodatnie i nie zdają rezultatu. Może się mylę, ale coś mi sie takiego o uszy obiło. Madzik a co tam u ciebie kobitko? Pozdrowionka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka mnie tez cos trafia jak cos takiego slysze wszystkie te cnotki nie wydymki co mowilam ze jak chlopaka nago zobacza to uciekna maja juz dzieci a one nawet nie zdaja sobie sprawy jakie szczescie maja ale tej mojej kolezance dobrze bo smiala sie ze mnie ze ja mojego anilka nie chcialam itp gadala takie glupoty to teraz niech ona zobaczy i dorosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek a ja dzis w domu caly dzien i juz mnie cos trafia jak wczesniej wspominalam o dzidzi to moj z pokoju wychodzil bo nie chcial tego sluchac a dzis jak ja staram sie nie mysleci nie mowic to on odzywiscie musi mi pokazywac jak bedzie przytulal swoje dziecko itp no juz mnie cos trafia bo ja ten etap juz przeszlam a on wraca do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - co to w ogóle za durna panna??????????? Jak w ogóle mogła coś takiego powiedzieć???????????? Niektórzy ludzie to sa jednak podli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też poproszę o nowe znajomości na nk :) wyslijcie dane na gg 9331488 ide na kolację zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka dlatego juz od dawna nie utrzymuje z nia kontaktu a mieszka tuz obok mojej mamy z zazdrosci powiedziala ze ja daje sobie rade a ona musi jakies kredyty brac zeby przetrwac to taka patologia ale teraz zmadrzeje jak bedzie miec swoje i ze mnie sie smiala ze bez slubu itp a ona wpadla z chlopakiem z ktorym zaloeze sie ze jej matka nawet go nie widziala a w przeciwienstwie do niej jestem z dawidem juz 4 lata to mysle ze to nie grzech jak juz chce mu dac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi skad wam sie wziely takie niki bo moj nik do sie wzial z tego ze dawdi wymyslil naka ksywe mi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie działa mi gg więc jutro postaram się odczytać Wasze dane na nk Mój nick wziął się od tego, że kiedyś nie wiedziałam jaki podać nick jak pisałam coś na jakims forum. Oczywiście te pochodzące od mojego imienia były zajęte więc skleiłam dwa słowa: nick (bez \"c\"), a drugi człon to moje imię więc wyszło nikolka :) EfQa zapomniałam napisać, że ten arabski gin powiedział, że skoro nie leci mi mleko z piersi to powinnam traktować to jako dowód na jego teorię \"bezcelowego brania parlodelu\". Mam mieszane uczucia ponieważ dużo dolegliwości (o które pytał) występuje w moim organizmie. Każda z nich może być objawem dwóch chorób o których wspomniał. Jednak wstrzymuję się z leczeniem do wizyty u polskiego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem przypomniałam sobie druga choroba stwierdzona przez gin to może być PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Nikolka- faktycznie szkoda nerwów z tym lekarzem. Nie jestem jakimś super znawcą, ale Efqa ma rację! Poza tym jak on może tak po prostu powiedzieć, że podejrzewa takie choroby, zwłaszcza PCO, bez przesady. Przecież niejedna kobieta by się załamała! Szkoda Twoich łez! Albo poszukaj jeszcze jakiegoś innego ginka, albo faktycznie poczekaj, jeśli tak ufasz temu z Polski. Ale się wkurzyłam, niektórzy lekarze nie mają wyobraźni! Alutek- dziękuję za komplementy- śliczna kobieta z Ciebie! Smerfetko- jak fajnie, że się odezwałaś! Maluchy pięknie rosną! Dla Was wszystkich kochane 👄👄👄 Ja zmykam znów na \"tajemniczy strych\" , on jest w domu rodzinnym i ciężkie tam wyjscie, już teraz mam problem żeby się tam dostać, więc chcę dziś przygotować już rzeczy dla maluszka, postawić gdzieś z boku, żeby mój tylko kiedy będzie trzeba je zniósł. Nikt za mnie tego nie zrobi, a on jakby miałby coś poszukać, to podejrzewam, że prędzej strych by rozwalił he he. No, porządku to tam nie ma niestety, ale to wprowadza nastrój tajemniczości:p Lubię tam szperać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:D widze sie pobudzilyscie:) nikolka25 uwierz ze najwazniejsze wierzyc ze sie uda a wkoncu tka sie stanie wiesz ile dziewczyn uslyszalo \"sa nikle szanse na dziecko\" albo\"leczenie moze potrwac\" niedlugo pozniej byly w ciazy;0 najwwazniejsze nalezc dobergo gina ktory dobzre pokieruje staraniami..:) trzymam kciuki wiem ze Tobie sie uda jak nam wszystki wkoncu brzuszki sa do złapania:) Smerefko 👄 dzielna jesteś 👄 maluszki sa napewno słodkie !!! Patinka 👄 EwQa wesolo masz;D ale bedziesz coraz wiecej czasu miec mala bedzie coraz dluzej spac;) alutek 👄 graminis TY tam uwazaj na siebie 👄 ja zaraz ide nyny czeka mnie nocka i jutro wkoncu wolne:D pobede z moim.tak mi sie marzy wrocic na rano ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Nie piszcie ze Nikolka ma 10-krotnie podwyzszona prolaktyne - bo Nikolka ma w innych jednostkch ja podaną - ja miałam w takich jak Nikolka i norma była do 500!Uważam ze Nikolka ma za wysoka prolaktyne ale nie jest ona tragiczna!!Wiec nie siejcie zametu ;) Wklejam Wam normy prolaktyny w jednostkach innych od tej w ktorej ma podana Nikolka - tu jednostka jest ng/ml a nikolka ma zupełnie inna, jak znajde przelicznik to Wam go wkleje Wiec dziewczyny nie róbcie zamieszania bo nikolce tym na pewno nie pomozecie, wiekszosc laboratorium ma wyniki w tych jedn: PRL 3-15 ng/ml- wynik idealny 15-20 ng/ml- wynik dobry (leczenie tylko w wąsko wybranych przypadkach) 20-25 ng/ml- łagodna hiperprolaktynemia > 25 ng/ml- hiperprolaktynemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalzałam juz jeden przelicznik ale to tez nie w tych jednostkach co ma Nikolka , ale go wklejam: Przelicznik: 1 ng/ml = 20 mIU/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam moje wyniki - miałam taka sama jednostke jak Ty NIKOLKO!!i norma jest taka: 72- 511 uIU/ml tak wiec masz podwyższona prolaktyne i słusznym było przyjmowanie Parlodelu - taka prolaktyna niestety utrudnia zajscie w ciążę poprzez wsztrzymywanie owulacji. Mam nadzieje ze pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze napisze, ze taki poziom prolaktyny moze wynikac z zle funkcjonującej tarczycy ( wmoim przypadku tak było - mialam prl 800 - dostałamam bromergon na obnizenie i w drugim cyklu udało sie - niestety poprzez zle funkcjonująca tarczyce poroniłam) jak jestescie tym zainteresowane to chetnie udzilee wskazówek co do badan i interpretacji wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o PCOS to stwierdza sie ja na podstawie badania USG i stosunku FSH do LH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agulli
Wg mnie Ewcechodziło o to, że po tabletce Nikolka miała aż 12-krotny wzrost prolaktyny!!!!! Takze ty nie siej zamętu, bo ona wcale tego nie robi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie uniosłas!!Przeciez na nikogo nie nakrzyczałam - w przeciwenstwie do Ciebie - po co tyle wykrzykników? Widze ze zrobiło sie tu kółko wzajemnej adoracji ... Zycze wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi powiedziec cos w sprawie wynikow prolaktyny, bo po prostu nie mialam jej sprawdzanej. Lekarz zlecil mi tylko badanka na hormony tarczycy, byly bardzo dobre wiec nie robilam zadnych innych badan. Jak sobie tak pomysle ile rzeczy moze byc ,,nie tak\'\', o ktorych nie mam pojecia, to zaczynam sie bac. Z drugiej jednak strony nie ma co wpadac w paranoje. Nikolka🌼 nie sugeruj sie tym co Ci ten lekarz powiedzial. Masz swojego sprawdzonego, to chodz do niego, chocbys miala poczekac na niego troche dluzej. A moze znajdziesz czas na to zeby zrobic sobie dluzszy weekend i wyskoczyc do Polski i przy okazji wybrac sie do swojego Gina? Jak czesto jestes w Polsce? Widac po Twoich wynikach, ze masz wyzsza prolaktyne, ale nie jest przeciez zla. Glowa do gory, takie rzeczy mozna unormowac. Wymaga to tylko czasu i cierpliwosci. A moze Dzidzia sama czuje, ze to nie najlepszy czas dla niej? Rozumiem, ze czesto kursujesz miedzy Polska a Irlandia, studiujesz... Sa wiec nerwy, ktore wplywaja m.in na podwyzszenie prolaktyny. Moze jak Twoje zycie bedzie bardziej unormowane, to i wyniki wroca do calkowitej normy a wtedy Dzidzius pojawi sie szybciutko. :) Madzik :) pytasz skad wziely sie nasze nicki. hehe Ja akurat projektowalam swoja kuchnie i stwierdzilam, ze chce w niej miec kolor lilowy ( jako kontrast do kremu, zieleni i naturalnego jasne drewna). No wiec jestem lilowa :) Pewnie przez ten nick szybciej mi sie kolor kuchni opatrzy... no ale juz nie bede go zmieniac. Gdy chcialam to zrobic ktos tu stwierdzil, ze juz sie przyzwyczail do niego. To forum to jedyne miejsce, w ktorym uzywam tego nicka. Zastanawiam sie czy bawic sie w te testy owulacyjne... i chyba jednak po prostu w tym miesiacu bede mierzyc temperature, ale tak skrupulatnie- jak trzeba. Zaczne zaraz po @, rano, o tej samej godzinie, przed wstaniem z lozka itp Bede robic wykres.Po tym tez swietnie widac kiedy jest owulacja i jak dlugo trwa faza lutealna. Mysle, ze jak zobacze sie z moim ginkiem w marcu to bedziemy mogli dzieki temu konkretniej porozmawiac. U nas kolejny dzien pada snieg. Miasto sparalizowane. Moja firma tez nie funkcjonuje jak powinna. Wpadlam wiec tylko na kilka godzin zrobic to co najwazniejsze i lece do domciu. :) Mam zamiar sprzatac mieszkanko, ugotowac pyszny obiad. :) Jutro pracuje ale moze w niedziele o ile pogoda bedzie ladna, gdzies sobie wyskoczymy...mhm No nic, uciekam teraz. Oczywiscie bede zagladac Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! wyluzujcie....po co zaraz sie unosic.Po to jest forum zeby dyskutowac. Kazda z nas popelnia jakies bledy i dlatego tu sobie piszemy zeby sobie pomagac i wyjasniac zawilosci w ktorych rzeczywiscie z latwoscia mozna sie pogubic. Nie rozumiem tez dlaczego ,,pomaranczka'' nie potrafi napisac pod swoim nickiem. Nie wprowadza to na pewno dobrej atmosfery na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech szkoda gadać
Tak jest właśnie na topikach istniejących od dłuższego czasu. Ktoś, kto napisze coś nie po myśli reszty forumowiczek - zaraz jest "potajemnie" atakowany:O Normalna wręcz zachęta do przyłączania się nowych dziewczyn. Dlatego m.in. tkwicie wciąż w jednym miejscu, że nie pozwalacie sobie niczego doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×