Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ewelka popytam u mnie zobacze co mi powiedza:):):):) sarcia to w sumie tobie sie oplacalo pojsc nie jest tak drogo:"):) kalpku dziekuje :):):) a wy dziewczyny juz spicie???????pisac mi tu szybko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:):):)ale dazis u mnie cieplutko jade na male zakupy :):):0 😘 😘 😘 😘 mialam sen dziewczyny ze zobaczylam 2 kreski na tescie tylko nie wiem czy na ciazowym czy na owulacyjnym:):):):) ❤️ ❤️ ❤️ tak bym chciala.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja jak zwykle na chwilke bo maly caly czas wisi na cycku i nie da sie odczepic . co do porodu to nie bylo tak zle . w czwartek okolo 16tej pojechalam do szpitala bo cos mnie w krzyzu lapalo co 15 min ale lekarz stwierdzil ze rozwarcia nie ma i to zmeczenie organizmu . a w piatek i tak mialam sie rano zglosic do szpitala bo bylo akurat tydz po terminie . w nocy krzyz mnie napier.... co 15 min - myslalam ze wysiade.... w piatek zglosilam sie rano do szpitala a tam 4 cm rozwarcia juz bylo . podlaczyli mnie pod kroplowke , zrobili lewatywe i jakos sie rozkrecalo . okolo 14 przyjechal maz - ,owie wam jak rodzic to tylko z mezem!!! sam porod trwal okolo 20 min i nie bolalo ale te bole.....masakra..... musze uciekac bo maly sie domaga - postaram sie jeszcze kiedys dopisac co nieco ---- buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Olawd - opowieśc z Twojego porodu nie jest przerażająca;) miło coś takiego poczytac;) bo ostatnio naczytałam sie samych makabrycznych scenariuszy i mimo ze jeszcze w ciazy nie jestem to juz mnie dreszcze przechodza na sama mysl o porodzie. Wiadomo ze poród to nie przyjemnośc ale chyba da sie jakos przeżyc;) a to dla tych które maja w swojej okolicy rossmana- wystarczy sie zarejestrowac podajac swojego maila, potem wybrac prezent i miejscowosc w ktorej chce sie go odebrac, wtedy wyskoczy taki kod- podajemy go w sklepie i dostajemy jakis produkt;) całkiem za darmo http://www.rossnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:):):) madzik co tam fajnego kupilas??:) Olawd to fajnie ze nie bylo tak zle:D jak maly glodny to urosnie Ci spory:D Smerfetka 👄 aneczka227 👄 jak sie czujesz??:) Patinka 26 👄 jak tam kobietki sie macie:) ja niedawno zwleklam sie z lozka pranklo i i siadlam i niedlugo do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocztek tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15..................15.02.2009 pomocy7890..............21...................4....................04.02.2009 Aura_34....................34..................38..................10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................28......... .................01.05.09 alutek29.................29.................20......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna.................28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............?.......................?........... ...............6.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski i oczywiście witam naszego rodzynka Ja znowy jestem chora, ale niestety tym razem muszę chodzic do pracy, bo muszę zamknąć rok, zrobic bilans zeby od 23 lutego iść spokojnie na zwolnienie już na stałe. Jutro idę na badanie prenatalne do szpitala, zobaczymy czy lekarz powie to samo co 2 tygodnie temu mój ginekolog, że wszystko jest w porządku. Mają dobry sprzęt, a to będzie już badanie połówkowe to wtedy się wszystko okaże. Czy z serduszkiem jest wszystko w porządku. Temat teściowych jest zawsze ciekawy, ale dobrze że moja się do nas nie miesza i nawet jak trzeba to staje po mojej stronie i synka opieprzy. Taka solidarnośc jajników. Niedługo walentynki, ale dla mnie i mojego męża to dzień jak co dzień. Akurat w tym się zgadzamy, że zawsze trzeba okazywać sobie miłośc i dbać o nią i pielęgnować a nie tylko w ten dzień. Także nic szczególnego się nie wydaży. Śmiejemy się że najważniejszy dzień w lutym to dzień 12 lutego, czyli urodziny mojego męża. Mam zamiar kupić mu radio do samochodu. Zobaczymy tylko co sobie wybierze i czy podołam sprostać. Sama to w końcu zaproponowałam, a nie kupię sama bo się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domku do teh francy zajechac to jak 2 godz nie posiedzisz to cie nie pusci bo jakos robote dawidowi wymysla a mowilam nie zajzdzajmy do niej:P:P;a najlepsze bylo to jak powiedzialo ze anglie zasypalo eheh ona to ma takie pomysly patinko mam nadzieje ze to czytasz heh bo jeszcze nie dawno pislalam z patinka o tym :):):):)ta franca nie wie o bozym swiecie a najwiecej ma do powiedzenia eheh olawd to porodu pozazdroscic nie bylo tak zle a napewno warto bylo troche tych boli zniesc:):):)i czekan na ciag dalszy opowiesci:):):) misiaczki z tym moim na zakupy pojechac to beczke soli trzeba zjesc chcialam sobie spodie kupic ale noczywiscie bie bylo rozmiaru :(:(:( ale zrobilam zakupy do domu:):):0 alutek 😘co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka dla mnie poród to z tego wszystkiego był jeszcze najprzyjemniejszy :) najgorszy był przedłużony pobyt w szpitalu... :( Madzik nie daj się Francy - odciągaj od niej Dawida! Alutek na pewno dobrze wyjdzie badanie, widzisz wszystko jest w porządku a tak się denerwowałaś. olawd całuski dla was :) 👄 👄 👄 no i swojego ślicznego wózeczka już wreszcie możesz używać :D No pora kąpania się zbliża wielkimi krokami więc będę uciekać. Znowu zimno na dworze chyba zima wróciła. Mój nastrój nie najlepszy, przygnębiona jakaś jestem. Mam wrażenie że w domu mam brudno a ciężko samej z maluchem generalne porządki robić, mąż jak ma wolne to sie uczy i w ogóle wraca późno...ech nie będę już wam marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek 🌼 kuruj sie mocno ! Madzik :) a co to za Franca? bo chyba w temacie nie jestem... EfQa🌼 usmiechnij sie do malutkiej, na pewno zaraz wszystkie smuteczki pojda na bok. :) Tutaj Anglie faktycznie sniegiem zasypalo. U mnie w miescie powoli juz sie topi. Teraz dla odmiany powodzie nadciagaja.Mam nadzieje, ze duzo szkod nie wyrzadza. Ja tak jak sobie obiecalam mierze temp. Obserwuje co sie dzieje. Jesli nie uda sie w tym miesiacu skombinowac dzidziusia, to chociaz konkretniej bede mogla z ginem pogadac w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa Franca to teściowa Madzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilowa- ja tez mierze tempke i w ogole sie obserwuje- wszystkie oznaki znow troche sie mieszaja, tempka co innego, sluz co innego, testy owu cos innego... jakies to zakrecone w nastepnym miesiacu chyba ide na monitoring, bo mnei to wkurza ze nawet nie wiem czy do tej owulki mi dochodzi czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anglia cala choc wczoraj znow grubo sypalo to w dzien prawie wszystko stopnialo. scigam mleczko :) oczka mi sie kleja uciekam spac buzki moje slodkie dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Do mnie wczoraj przyszła zmora ! :( Jakies przeczucie,ze napewno bedzie,ale mnie nawet juz to nie dziwi... Nad ranem silny ból brzucha ..:( Smerfetko jestem ciekawa jak Twoje malutkie brzdace :) Monia ? Myszka ? Madzik ? Efqa ? Ewelka ? Nikolka ? Panimisiowa ? graminis ? Olawd sliczny chlopczyk :) Alutek ? Patinka :) Misiaczki ? Liliowa ? Ja pije kawke i do pracy na 8 :( a potem jade na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy z rańca!!! my już od 1,5h w job :-) pracujemy dzielnie! pogoda paskudna! masakra normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i 18 za nami :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................28......... .................01.05.09 alutek29.................29.................20......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............?.......................?........... ...............6.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie z rana paskudny deszcz, tradycyjnie odwiozłam córę do przedszkola i biorę się do roboty, wczoraj tylko zdążyłam welon uszyć, no bo obiad, sprzątanko... ech i szczerze mówiąc, to robi mi się już ciężko. Nie wyglądam jescze jak słonik, ale pod wieczór nogi spuchnięte i taka jestem zmęczona i obolała jakby mnie ktoś pobił. No i te bóle kręgosłupa... no już nie marudzę, tylko Wam też życzę przeżyć:-) mowa do starających się he he fluidki dla Was kochane! ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** A ja od wczoraj tak się cieszę, bo Róza powoli się przełamuje i jest lepiej :-) :-) :-) Wiem, że jestem paskudna :p, ale postanowiłam Wam opowiedzieć jeszcze historyjkę związaną z tą teściową siostry:-) Tak na dobry poranek:D Ponieważ ona lubi wpadać bez uprzedzenia, to wpadła, akurat jak Aga karmiła małą, siadła obok i mówi: \"Wiesz, ja czytałam taką książkę i mogłabym zacząć karmić dziecko tak, jak Ty, tylko jak bym chciała, to zaraz mogłabym mieć pokarm\" Aga o mało z wersalki nie spadła. Potem teściowa jej wyjaśniła, że to nie takie trudne i że czasem to jest dobre rozwiązanie, jak matka nie może karmić..... He he he i co powiecie? Oczywiście wiem, że jest możliwa relaktacja, ale ona to już przegięła z tą mową. Kobieta jest po 50:-) No to tyle, dziękuję Bogu za taka teściową, jaką mam. No to spadam do pracy, bo nigdy nie skończę tej sukni pa pa. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pani misiowa :-) hejka monia :-) no praca praca praca :-) przynajmniej nie myślę o rzygawkach i czuję się dzięki temu lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rowniez z pracy... wczesniej dzis zaczelam bo roboty mam sporo. Oczywiscie teraz jednak kawa i zagladam do Was. ;) Kalpek :) glowa do gory! Ewelka🌼no jesli nie masz takich ewidentynych tych objawow to faktycznie warto monitoring zrobic. Ja tez poobserwuje przez kilka miesiecy i jakby co, to maju pojde na monitoring. To akurat bedzie pol roku naszych staranek. Monia🌼 no coz... tesciowa chce pomoc ;) dobra jest! ta mojej siostry takich pomyslow nie miala.... raczej...hehe :) Pani Misiowa a co u Ciebie? Jak sie dzionek zapowiada? Graminis :) jak sie czujesz, oprocz tego ze pogoda na Ciebie jakos srednio optymistycznie wplywa chyba ? Patinka:) Mieszkam mniej wiecej 100 km na polnoc od Londynu :) Piekny sloneczny dzien dzis u nas. Mam nadzieje, ze deszcze i sniegi juz sobie poszly w sina dal i teraz wiosna nadciaga. Ptaki tak pieknie od rana spiewaja :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa u mnie ciemno zimno i śnieg wali z nieba!!! średnio optymistycznie to wygląda!!! a czuję się w miarę :-) brzuch mi chyba rośnie bo jakoś mi ciężko ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis :) to na pewno slodki ciezar :) Nie bylo mnie tu jeszcze gdy Ty objawilas nowine o ciazy. :) Dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie. trudności miałam z przekonaniem męża. a jak już wszystko było na dobrej drodze i w sumie myśleliśmy, że się udało to okazało się, że pęcherzyk ciążowy to cysta... czekałam już na termin w klinice, miałam mieć resekcję jajnika ale cysta się wchłonęła i ja genialnie przesunęłam moment rozpoczęcia kuracji hormonalnej... udało się właściwie za 3 razem (nie licząc czasu kuracji związanej z leczeniem cysty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Wiecie co dopiero wam pisalam ze niunio ma 1 zabka a dzis zauwazylam ze juz ma 2 ;p ciesze sie jak dziecko z zabawki ;p Kalpek szkoda ze sie nie udalo ale pamietaj nowy cykl nowe nadzieje trzeba wierzyc :) PaniMisiowa jak tam Patrysia ?? Duza panna juz jest rosnie jak na drozdzach EfQa Emilka jest slodka i taka jak powinna byc a tesciowa niech sie schowa ze swoimi radami nastepnym razem powiec jej ze miala szanse wychowywac dzieci a teraz to twoja kolej ;p Patinko dziewczyny rosna jak na drozdzach zanim sei obejzysz i dwie panny na wydaniu bedziesz miala:) Monia a moze Twoja Róża boi sie ze jak bedzie miala rodzenstwo to przestaniesz sie nia zajmowac i stad te klopoty z przedszkolem ?? Sprobuj z nia porozmawiac i zapewnic ja ze nigdy nie przestaniesz sie nia interesowac nawet jak urodzi sie dzidzia graminis teraz ci ciezko a zobaczysz co bedzie w 36-40 tygodniu ale to sama przyjemnosc bo wiesz ze masz pod sercem skarb ktory musisz stzrec jak oka w glowie a jka urodzisz to bedzie ci jeszcze brkowac tego brzuszka zobaczysz Mam pytanie do tych coi juz urodzily czy wam brakuje troche brzuszka ?? bo jak jak widze kobiete w ciazy to troszke zazdroszcze im brzuszka i coraz czesciej mysle o drugiej dzidzi ;p;p;p tylko boje sie ze znow sie bede starac kupe czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie szybciutko poszlo i to mimo cysty!Ja sie zaczynam powoli zastanawiac czy z nami wszystko ok. 3 razy juz sie nie udalo :( I niby nie mam jakiejs obsesji, ze koniecznie teraz -zaraz bym chciala, ale martwie sie czasami czy nic sie zlego nie dzieje. Fruuu musze te czarne scenariusze z glowy wyrzucic!! Moj lekarz stwierdzil, ze wszystko na pewno jest ok, tylko za bardzo sie stresuje.... staram sie wiec wyluzowac, zajac sie innymi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa nie martw sie narazie nie ma czym zwlaszcza ze lekarz powiedzial ze wszystko oki a powiedz mi mialas robiony monitoring cyklu?? u mnie wszystko niby bylo oki a okazalo sie ze nie mialam owulacji dostalam lek i w 3 cyklu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia 🌼 nie, nie mialam monitoringu. W grudniu gdy bylam u lekarza mialam robione USG i lekarz widzial pecherzyk.Kazal dzialac za 2 dni :), ale niestety nie mielismy mozliwosci. Ale faktycznie odczuwalam wtedy owulke.Chyba po prostu sie spoznilismy. Mialam robione badania na hormony tarczycy ( wszystko w normie) i rowniez cytologie ( wyszla pierwsza grupa). Podczas badania ginekologicznego i USG dowcipnego lekarz nie widzial nic niepokojacego. Wiec dlaczego sie nie udaje? wiem, wiem... Wy nie jestescie mi odpowiedziec na to pytanie....bede cierpliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×