Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Alutek każda kobieta jest wyjątkowa i każda ciąża jest wyjątkowa, masz rację że dbasz o siebie i dzidziusia i trzymaj tak dalej. Ale coś w tym jest że te które starają się długo to chuchają i dmuchają na te brzuszki. Koleżanka która była w ciąży równolegle ze mną (ciąża z wpadki) szalała na całego - imprezy, podróże, jadła wszystko nawet rzeczy zakazane. A ja każde jabłko trzy razy myłam! Mięsa się bałam nawet przyrządzać surowego bo toksoplazmoza - obłęd mówię wam! A w domu sobie odpoczniesz i przygotujesz wszystko dla dzidziusia, siły będziesz miała coraz mniej a tu tyle przygotowań jeszcze. Po za tym przyda ci się czas tylko dla siebie 👄 Madzik nie mów jeszcze Francy! Poczekaj ze dwa miesiące.Błagam!!!!! Asik 85 dobrze że tak dokładnie obserwujesz swój organizm. Spróbuj może kupić testy owulacyjne to będziesz mniej więcej wiedziała kiedy owulacja występuje. jak masz regularne miesiączki to statystycznie owulacja powinna wystąpić 14 dnia licząc od końca czyli od ostatniego dnia cyklu. Graminis ja miałam takie http://www.holbex.pl/content/view/122/7/ to same kwasy bez witamin. Witaminy brałam oddzielnie. Te DHA trzeba zacząć brać podobno w trzecim trymestrze. Ja sobie teraz tez kupie bo mało ryb jem, przy karmieniu piersią tez DHA sa wskazane. Patinko pozdrowienia dla OLIWKI i LAURY !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki:) Ja zmykam za chwilke do pracy , wiec chcialam Wam zyczyc milego dzionka👄 @ powoli zaczyna sie rozkrecac, wiec do wieczora powinna byc juz na calego;) Pozdrawaim jeszcze raz i spadam...buzzzzzzzzkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszko w klubie! Do mnie też przybyła z rana @, ale niby czemu miałaby się nie zjawić? Dobija mnie to wszystko i jedyną rzeczą, która trzyma mnie przy życiu jest myśl o wakacjach, mam takiego bzika, że wertuję różne fora turystyczne, oglądam zdjęcia lazurowej wody, słonecznych plaż, zielonych palm i cudownie kolorowych, egzotycznych kwiatów... I tu rodzi się dylemat? Rezerwować już teraz czy się wstrzymać, bo może jednak się uda zajść w ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Z tej mojej temperaturki juz wiem, ze poki nie spadnie do poziomu 3.75 to nadzieja jest :) - to jest wlasnie moja linia pokrywajaca. No zobaczymy. Patinka :) Mowiac szczerze wcale mnie to mierzenie temperatury nie meczy. Budze sie zawsze o tej samej porze i zawsze lubie miec malutka drzemke zanim wstaje ;) Wkladam wiec termometr tam gdzie trzeba i kimam albo leze sobie po prostu zanim dobrze otworze oczy :) :) Po czym za 7 minut dzwoni moja komorka, informujac mnie ze czas wstawac. :) W pracy zapisuje na nmpr.bfe.pl moja poranna tempke. Moze byloby inaczej,gdybym chodzila na rozne godziny do pracy. Jednak ja codziennie ( nawet w niedziele- z przyzwyczajenia ) budze sie o 7. Najwyzej potem jeszcze kimam. :) A testy tak, robilam. Wyniki zapisalam obok temperatur na poprzedniej stronie. Ale z tymi testami to calkiem zielona jestem. Dzis moj 23 dc jeszcze 5 dni i bede wiedziec czy na cos te testy sie przydaly :) Ewelka:) temperatury najlepiej sobie rozrysowac, zaznaczyc linie pokrywajaca. Ja teoretycznie wiem kiedy mialam owulacje ( 15-16 dzien) a jeszcze wiecej bede wiedziec jak juz @ przyjdzie. Alutek🌼 dbaj o siebie i tyle. Nie patrz na gadania innych. To Twoja ciaza i nie przejmuj sie co mowia inni. Wiadomo, nie mozna wpadac w paranoje, ale poki wszystko jest w granicach zdrowego rozsadku, to bardzo dobrze ze chcesz zadbac o siebie i swoje malenstwo. Asik :) musisz sie zdecydowac gdzie chcesz mierzyc te temperature. Mozesz to robic w ustach ( trzymajac termometr zawsze w tym samym miejscu- pod jezykiem temperatura moze byc wyzsza niz na nim :) ) w pochwie lub odbycie. Metody NPR polecaja pochwe. Wazne abys robila to codziennie o tej samej porze, najlepiej rano do godziny 8. 00 po conajmniej 3 godzinnym spoczynku. Pamietaj aby nie zmieniac miejsca mierzenia temperaty. Pozdrawiam serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy i zrozumienia, na was zawsze mogę liczyć. Madzik nie mówcie jeszcze francy jak miałaś już znia wcześniej jakieś siupy, poczekajcie trochę. U mnie w rodzinie też nie wszyscy wiedzą bo są tacy którzy mogą zapeszyć,np moja babcia jest jak ta czarownica więc lepiej że nie wie. I ja jestem wtedy spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam wyzej mialo byc oczywiscie napisane 36.75 :)( moja linia pokrywajaca) Polknelam cyferke :) Sorki A Wy serio wierzycie w takie rzeczy,ze ktos moze zapeszyc wiec lepiej zeby nie wiedzial o ciazy?? Ja mysle ze nie ma sensu informowac ludzi, od ktorych potem mozna tylko przykre slowo uslyszec. Mala Kobietko 🌼 gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze tu gwarno super;) Patinko jak tam sie czujecie? 👄 graminis idziesz jak burza :)) bicie serduszka i zobaczyc dzidzie to musi byc cos wspanialego !!:) Myszka 24 Kochana mowie Ci to jej ostatnie podrygi!!! niech sie wyszaleje bo jak pojdzie na te 9 msc to sobie nie urzyje:P Sara 76 czuje ze bocian juz leci do Ciebie :) 👄 powodzenia w pisianiu pracy 👄 madzik 👄 jak tam mamusia sie ma?:) Smerfeciaki 👄 mama nadziej ze u WAS oki 👄] EwQus jak tam dziewczynki sie maja ? 👄 Izulka 👄 aneczka227 👄 ja malo zagladam i orzeoraszam za to ale jakos nie mam sil siasc do kompa..nocki mnie normalnie mecza juz,,pozatym jakos leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki niestety ten chuj bocian znowu do mnie nie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dołanczam do grona koleżanek z @ brrrrrrrrr widze że @ króluje na forum!! Sara nie martw się, wiosna się zbliża to może ten bocian w końcu do nas zawita;) lilowa, a co do tempki to tez wklepuje sobie dane do tabelki wykres sie rysuje;) ale jak tempka rozjechana to i wykres jakis pokraczny wychodzi;) u mnie w ogole jest dziwnie bo tempka nie spada mi przed @ tylko dopiero w trakcie...ale widocznie tak juz ma byc madzik to trzymamy kciuki za środową wizyte!! i czekamy na wieści!!! a Dawidowi zamkni buzie na kłódkę i niech nie chwali sie francy!!!!! ja ze złości to bym jej w ogóle nie powiedziała- niech sama zobaczy jak brzuszek sie pojawi;) - ale pewnie tak długo nie wytrzymacie;) asik, tak jak lilowa radzi- wybierz jedno miejsce mierzenia tempki, bo jak bedziesz mierzyc tu i tam to w ogóle wszystko ci sie pomiesza;) a co do róznicy temperaury w różnych miejscach to jest to raczej normalne - tak bynajmniej wyczytałam na róznych forach;) jak zaczynalam mierzyc to tez eksperymentowalam i zawsze róznica miedzy pochwa a pachą była- 3-4 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Czesc moje kochane pszepraszam,że tak nie piszę i was zaniedbuje ale to praca no i teraz mialam sesje na studiach i mam ograniczony dostep do internetu. Jutro idę na badania moczu i krwi u mnie już leci 9 tydzień Gin dał mi zdjęcie mojej fasolki z usg ale nie mam skanera i niestety nie mogę wrzucic:( Dolegliwości żadnych nie mam jako takich duzo jem,czasem zgaga i raz tylko wymiotowałam:P Madzik gratulacje:) możesz już byc pewna ciązy:) Misiaczki kochana ja caly czas wiem ze ci sie uda niedlugo i tesknie za toba Myszka tobie tez sie uda oby ta @ nie przylazla glupia!!! Smerfetko co tam!! jak tam twoje aniołki? patinko,panimisiowa i reszta kochanych dziewczynek buziaki👄 I fluidki dla wszystkich **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** prosto z ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) HEJ LILOWA - jak to miło, że ktoś o mnie jeszcze pamięta, zważywszy na fakt, iż częstą ani \"barwną\" bywalczynią tu nie jestem ;) Nie wiem czy ktoś pamięta - jak to dzwoniłam do mojej koleżanki która była akurat w szpitalu celem porodu.... kilka godzin później otrzymałam mms ze zdjęciem malutkiej istotki - Matyldy :) Łezka mi się zakręciła na sam widok - ech.... jedyne co mi przyszło na myśl - to czy i ja doczekam tak pięknej chwili. Dziś mija 2 miesiąc kiedy biorę Dostinex - trzeba będzie zrobić ponowne badania na PRL i sprawdzić czy choć trochę się obniżyła Poza tym lekko się martwię, bo mam 11 dc i nie odczuwam żadnych dolegliwości które mówiły by ZBLIŻA SIĘ OWULACJA :( Cieszę się jednak, że u innych nieco optymistycznie :) Przesyłam pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozarażałyście sie tą @ w tym miesiącu czy co ?! :o no wszystkie na raz - ona się chyba drogą internetową przenosi :o Sara niezła jesteś - uśmiałam się z tego bociana.... Widzę że pocieszasz sie tak jak ja - tez wertowałam foldery. Uwielbiam plaże i cieple morza :) a na razie mogę sobie pomarzyć. Więc KORZYSTAJ PÓKI MOŻESZ bo to mogą być ostatnie wolne wakacje a jak dobrze pójdzie to i tych może juz nie być hi hi. Zarezerwuj sobie wycieczkę z ubezpieczeniem w razie rezygnacji. misiaczki praca w nocy nie jest dobra dla organizmu . trzymaj sie kochana Aneczka pozdrowienia ❤️ Mała kobitka ważne że w ogóle zaglądasz :) no ciekawe czy ci coś spadła ta prolaktyna. Nie zdziwiłabym sie jakbyś w przyszłym miesiącu zaszła w ciążę. Myszko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - ja chyba mogę tylko pomarzyć o zapłodnieniu - chyba, ze IN VITRO :( :( ale jakoś nie jestem do tego gotowa...może za jakiś czas -na razie chce jeszcze wierzyć, że cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Kobitko zobacz Kinia zdaniem lekarzy nie miała szans nawet na in vitro a zaszła naturalnie w ciążę i juz tuli maluszka. Wiesz ile jest \"beznadziejnych przypadków \" które pozachodziły w ciążę ! Głowa do góry, za którymś razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobranoc zmieniam jeszcze tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... .............12.03.09 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................6...................27. 03.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................30......... .................01.05.09 alutek29.................29.................22......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!!! Ja tez tylko zmieniam tabelkei ide pod prysznic bo dopiero z pracy wrocilam:) Aneczko👄 dziekuje za fluidki ...lapieeeeeeeeeeee:D:D Ta @ dzis rzeczywiscie sie na nas wszystkie uwziela.....ale juz niedlugo i pokazemy gdzie jej miejsce hehe::):):) DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!! 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... .............12.03.09 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.09 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................6...................27. 03.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................30......... .................01.05.09 alutek29.................29.................22......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz...................30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel.....................10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Na poczatek tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... .............12.03.09 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.09 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................6...................27. 03.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................30......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj miałam problemy z netem, ale już jestem. Oczywiście melduję się z łóżeczka, dziś mąż ma wolne, więc nie muszę na razie wstawać. Teraz pojechał do sklepu, bo kontynuujemy remoncik, a konkretnie mamy jeden pokój i dzielimy go na 2. Oczywiście wszystko zaprojektowałam i rozrysowałam, więc postępuje wg mojego planu:p Na szczęście wszystko potrafi zrobić sam, więc dzięki temu sporo zaoszczędzimy:-) Ogółem brzuszek pobolewa, ale da się wytrzymać.Przesyłam Wam mnóstwo fluidków, aby ta cholerna @ odeszła!!! Sara- tekst z bocianem jest świetny!!! *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** I jeszcze tabelka: STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... .............12.03.09 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.09 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................6...................27. 03.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Jak zapowiada się u Was dzisiejszy dzionek? Ja mam wolne od pracy - więc czeka mnie małe leniuchowanie ;) Może kawka dla kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Faktycznie tu @-owa plaga jakas!! ale nie martwmy sie- wiosna idzie, bociany leca... ;P U mnie dzis 24 d.c. Tempka nie za wysoka, ale dzielnie sie trzyma na 37. 00 z reguly mialam w tych dniach wyzsza. No coz... Nie licze na nic... nie ludze sie... co ma byc to bedzie... :) Widze, dziewczynki zastanawiaja sie nad wakacjami. My robimy to samo. hehe. Myslimy o wyjezdzie na przelomie maja- czerwca na druga rocznice slubu. W ubieglym roku pojezdzilismy po UK, przede wszystkim polazilismy po Lake District. Bylo super ale w tym roku marzy nam sie jakies cieplejsze miejsce. Zastanawiam sie nad Majorka. Dwa lata temu bylismy na Krecie i z checia bysmy tam wrocili ale z drugiej strony warto zobaczyc cos nowego :) Musimy sie dobrze zabrac za to szukanie, bo czasu wcale duzo nie zostalo. Mamy jeszcze drugi pomysl: zeby po prostu w maju wsiasc w samochod i pojechac przed siebie. :) Zjechac z Anglii, pojechac do Francji, potem podskoczyc do Hiszpanii, Wloch i tak az do Polski zeby spotkac sie z Rodzinka. Kusi tez nas ta opcja. Ta jednak zalezy od tego czy uda nam sie zmienic samochod. Jakos nie mysle o tym, ze w ciazy nie bede mogla podrozowac... przeciez jak wszystko jest dobrze i nie szarzuje sie za bardzo to ciagle mozna latac, czy jezdzic samochodem ( no moze nie w takie wyprawy jakie my planujemy w maju ale kilkugodzinne podroze sa ok) Moze stwierdzicie ze mam zbyt lekkie podejscie, ale znam wiele osob ktore bedac w ciazy jezdzily na wakacje, odpoczywaly a po powrocie mialy jeszcze wiecej sil na ostatnie miesiace ciazy. :) Wiadomo,ze diamentralna zmiana klimatu nie sluzy, ale zawsze mozna znalezc cos dogodnego co nie bedzie sie laczylo z takimi wielkimi roznicami. Tak mi sie wydaje dzis.... moze w ciazy zmienie zdanie.... o ile sie jej doczekam... Monia 🌼 czyli jestes inspektor i projektant budowy a wlasciwie przebudowy. Odpoczywaj. Dobrze, ze maz sam potrafi i ma teraz czas zeby robic taki remont. Pewnie gdyby teraz jakis obcy facet Ci sie po domu krecil, nie czulabys sie zbyt komfortowo no i wiadomo kaska...My tez jestesmy w trakcie remontu mieszkania w Polsce. Kupilismy wszystko, zaprojektowalismy, zalatwilismy i teraz robi sie lazienka i kuchnia. Za tydzien lecimy zobaczyc pierwsze efekty. Zalujemy, ze sami nie mozemy tego robic, no ale cos za cos... Obicealismy sobie, ze sami zrobimy pokoiki. Wezmiemy tydzien urlopu w sierpniu i spedzimy go na remoncie. :) Rodzina puka sie w czolo, ale my chcemy miec chociaz odrobine tej satysfakcji i tyle. :) Mala kobietko🌼 oczywiscie, ze pamietam o Tobie. Przyszlas tu kilka dni po mnie. :) Glowka do gory. O wiekszych cudach ten swiat slyszal :) Martwisz sie, ze nie odczuwasz owulki, nie zawsze sie ja czuje, tak naprawde to stosunkowo niewiele kobiet ja odczuwa. Jak dlugie masz cykle zazwyczaj? I jakich objawow Ci brakuje ? :) Alutek[ kwiatek] jejku juz 23 tydzien. Widze, ze bedziesz miala wakacyjne dziecko. Bedzie podwojnie swietowac. Urodzinki z koncem roku szkolnego. Oj to beda imprezy u Was :) Myszko :) Ty pewnie jeszcze spisz :) Milego dnia po przebudzeniu! Ewelka 🌼 nie ten miesiac to nastepny... nie boj zaby :) EfQa :) co u Ciebie? :) sasiedzi sie uspokoili? Aneczka :) ciesze sie, ze nie dokuczaja Ci te pierwsze tygodnie ciazy.. ponoc one najtrudniejsze a Ty znosisz je dzielnie :) Szkoda, ze nie mozemy zobaczyc Twojej fasolki :) Madzik 🌼 a Ty jak sie czujesz? Masz jakies objawy? Mam nadzieje, ze nie te dokuczliwe i spokojnie dajsz sobie rade w szkole. :) Sara 🌼 nie wkurzaj sie tak na te bociany. Luty dopiero... w marcu juz wiecej lata :) Misiaczki 🌼 a gdzie Ty w nocy pracujesz jesli mozna wiedziec? Wierze, ze nie jest to latwe... Ale sie rozpisalam!!! Dobra, wracam do pracy.... Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jest nadzieja na tą owulkę ;))) Pierwszy objaw jest - pojawił się dzisiaj - czyli tzw. dni płodne :))) Pożyjemy, zobaczymy.... LILOWA - tak sobie myślę, że wcale a wcale Twoje podejście do sprawy nie jest ani dziwne ani też złe - nie można chyba przesadzać i traktować ciąży jak "chorobę" Wiadomo - o dzidziusia trzeba dbać ale myślę, że podróż Ci nie zaszkodzi. Skoro już mowa o podróży to podoba mi się ta ostatnia opcja ;) Trzymam kciuki żeby się udało z samochodem :) My w tym roku wybieramy się do Bułgarii i to z jednymi i drugimi rodzicami - tak, tak to nie żart ;) Co do Grecji - to byliśmy z mężem w podróży poślubnej na Krecie - malownicze widoki. BYLIŚCIE MOŻE NAD ZATOKĄ BALOS???? PRZEPIĘKNE MIEJSCE - zrobiło na mnie chyba większe wrażenie niż słynne Santorini... No i mimo tych malowniczych widoków chce się jednak zwiedzić jeszcze coś innego :) coś nowego :) Chociaż pamiętam, że bardzo spodobał nam się wyjazd na Węgry do Hajduszoboszlo - taki typowy relax nad thermal campingiem - to jedyne miejsce które odwiedziliśmy dwa razy. Przy tym miłym temacie przynajmniej człowiek na moment oderwał się od rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko 🌼 my tez nasz miesiac miodowy spedzilismy wlasnie na Krecie. Masz racje- cudowne miejsce!! :) Mieszkalismy w Rethymnon i zwiedzilismy glownie wschodnia i polnocna czesc wyspy. Niestety w zatoce Balos nie bylismy, z tego co pamietam to najbardziej wysuniety punkt na zachodzie wyspy. Zostawilismy sobie te czesc na nastepny raz.:) Z tego co piszesz: warto :) Bylismy oczywiscie tez na Santorini, ale mnie najbardziej urzekla hipisowska plaza Matala ( poludnie wyspy). Na Krecie zobaczylismy i przezylismy wiele i mielismy sporo dobrej zabawy, rajdy jeapami, imprezy, sporo zwiedzilismy wynajmujac samochod i jezdzac po prostu po wschodniej i poludniowej czesci wyspy.Z checia wrocilabym tam juz tego roku... ale moze damy rade wytrzymac chociaz do 5 rocznicy slubu i wrocic tam z Dzieciaczkiem :) :P No to czeka Was ciekawy urlop z Rodzicami, ale wiesz- jesli tylko wszyscy sie dogadujecie to super sprawa! My oboje mamy niestety tylko mamy. :( Cale szczescie tez sie dogaduja, spotykaja sie same itp itd. Jesli chodzi o atmosfere to bez problemu jestem w stanie wyobrazic sobie taki wyjazd z nimi. Mojej mamie jednak zdrowie na to by nie pozwala.Ale wiesz... Tobie w sumie zazdroszcze, bo bardzo fajne sa takie rodzinne wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu - przykro mi :( odnośnie rodziców Zaciekawiłaś mnie tym miejscem -tak nie byliśmy :) Na Krecie spędziliśmy 2 tyg. z czego przez tydzień mieliśmy wypożyczony samochód i zwiedzaliśmy, zwiedzaliśmy i jeszcze raz zwiedzaliśmy ;) W wasze rejony też się \"zapuściliśmy\" ;) Może prześlesz mi na maila kilka fotek z tego miejsca które Cię tak urzekło? Chętnie bym obejrzała :) Uwielbiam fotografię. Oczywiście propozycja bez nacisku ;) Z teściami dogaduje się bardzo dobrze - byliśmy iiiiii tu znowu się złapałam - w zeszłym roku właśnie w Bułgarii ;) hehe Było rewelacyjnie-naprawdę. Jednego roku byłam z teściami w Cann - równie miło i sympatycznie spędziliśmy wspólnie czas. Tak szczerze mówiąc to prędzej bym się obawiała o swoich rodziców niżeli o teściów z tym dogadywaniem się hehe (a konkretnie mowa tu o mojej mamie bo tata to oaza spokoju a mama wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozmarzyłam przez te wasze opowieści o wakacjach! Na prawdziwych wakacjach to ja byłam tylko będąc jeszcze panną, ale jak sobie przypomnę te cudowne chwile, to łezka w oku się kręci! Ja od dawna jestem zakochana w naszym Bałtyku, potrafiłam czasem urwać się nagle, by tylko na kilka godzin wpatrywac się w morską toń... a podróż bagatela-14 godzin w zatłoczonym pociągu... ale było super!!!! A co do podróżowania w ciąży, po raz kolejny wrócę do pierwszej ciąży, kiedy to szalałam mając mnóstwo sił, a dzidzia dodawała mi skrzydeł,pracowałam do 9 miesiąca, miałam mnóstwo ruchu, spacerków w letnie dni, wyjazdów w góry i nie tylko i nic mi nie szkodziło!!! Pewnie dlatego teraz jest mi tak ciężko, nie jestem przyzwyczajona do takiego biernego funkcjonowania, a tu niestety od początku tej ciąży problemy:-) Liczę, że po porodzie wszystko się zmieni, tęsknię za promieniami słońca i spacerkami... No i znowu się rozmarzyłam, a mężulek już zły, bo on głodny, a ja od rana leżę, lecę smażyć racuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 671 - na pewno po porodzie wszystko wróci do normy a i promyków słonecznych Ci nie zabraknie :) Głowa do góry. A mężuś niech się nie złości, tylko Cię mocno tuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobietko 🌼 pewnie, ze fotki moge przeslac. Pozwol jednak,ze zrobie to w weekend bo jestem teraz w pracy i po prostu nie mam tu do nich dostepu. Sprawdzilam, ze nie podalas adresu mailowego na kafeterii. Jesli nie chcesz tego robic, to przeslij swoj adres na moj email. :) Z checia tez zobaczylabym Wasze fotki z Krety :) Moniu 🌼 jeszcze troszke i bedziecie mogli sobie cala Rodzinka jezdzic na wakacje. Widac kazda ciaza jest zupelnie inna i trudno tak generalizowac. Mi teraz tez sie wydaje, ze chcialabym do konca ciazy do pracy chodzic, jezdzic na wakacje, chodzic na basen itp itd. Rzeczywistosc jednak moze to zweryfikowac tfu tfu... oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mała kobitko- nie pamiętam kiedy mnie przytulił, a szczerze mówiąć tak mi tego brakuje... Racuszki są pyszne, już piecze się kolejna porcja- zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa - nie ma problemu - bez pośpiechu - zrobisz to w wolnej dla siebie chwili :) adres e-mail prześlę :) MONIA 671- jak to dawno Cię nie przytulił??? Co to w ogóle ma znaczyć? Mam z nim przeprowadzić osobistą rozmowę? Kobieta w stanie błogosławionym która nie zostaje obdarowywana przytulankami.... Ech, bo się zła zaczynam robić Pozwól zatem, że choć ja prześle Ci wirtualne uściski :) Wiem, że to nic w porównaniu z przytuleniem się męża do Ciebie no ale zawsze to coś. A na samą myśl o racuszkach ślinka mi leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to ty złap tego swojego chłopa i go wyściskaj. Mój mąż od czasu kiedy widać już mój brzuszek stał się bardziej czuły ale boi się kochać ze mną, że zrobi maleństwu krzywdę i mam z tym problem. Lekarz mówił że sex mi ani dziecku nie zaszkodzi a mąz się uparł, jakieś to dziwne bo przeważnie to kobietom sie nie chce a faceci wariują z tego powodu. Nawet rozmowy nie pomagają, chyba zmienię swoje działania w tym kierunku ;-) Lilowa wiesz jak dobrze sie sprężę to może urodzę na swoję 30-ste urodziny bo mam 20 czerwca. Fajnie by było, taki prezent i kolejny bliźniaczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×