Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Izulkaa uważaj na siebie! Odpoczywaj i dużo leż____ dzidzia najważniejsza! monia a tobie już tak niewiele leżenia zostało że że ci dupa nie zdąży przyrosnąć do łóżka więc leż i nie marudź ! :p powiedziałam już komplement os ciebie mężowi ucieszyl się :p A ważę tyle co przed ciążą ale jestem dużo szersza w biodrach i w ogóle jakaś taka większa.... :( Monia urodzisz Adasia i tez będziesz laska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lilowa nie martw się, zrób sobie na pewno prolaktynę bo z tą małpą to wiele dziewczyn ma kłopoty. Zobaczysz zajdziesz w ciąże w idealnym dla ciebie momencie życiowym :) A z dietką uważaj bo przy starankach trzeba sie odpowiednio odżywiać. A picie dużej ilości wody to super sprawa, moja koleżanka pije bardzo dużo jedząc normalnie i schudła niesamowicie. W pracy to co chwila przy saturatorze ze szklanką stała! Graminis ja w ciąży cały czas byłam jakaś zdołowana i przygnębiona. I przez pierwsze miesiące po porodzie też _____dopiero zaczynam dochodzić do siebie. To te hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska, to ja byłam, teraz jestem mini słonik :-( Ale racja- kilka miesięcy po porodzie i będzie dobrze.... chyba... Nie narzekam na to leżenie, tylko taka cudna pogoda i zamiast trochę pospacerować.... No dobra, już nie marudzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis trzymaj sie dzielne i myśl o dzidziusiu, czas szybko leci. Pomyśl jakie to szczęście że zdrowi jesteście obydwoje i nie musisz leżeć w szpitalu. jak rodziłam i leżałam przez dwie godziny na patologii ciąży ( bo nie bylo miejsca na porodówce) to obok mnie dziewczyna w szóstym miesiącu leżała z konfliktem serologicznym. W szpitalu leżała już 4 miesiąc była po dwóch transfuzjach krwi!!! Ona była po prostu chora ze zmartwienia o to dziecko! A tu jeszcze dwa miesiące leżenia... Boże jak ja jej współczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, żalę się, ze wyglądam jak słoń, a przed chwilką ugotowałam sobie garnek budyniu i wpierniczam jak małpa kit:P To sa właśnie skutki "nicnierobienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu a czy mowilam juz, ze tez chcielibysmy Adasia... moj maz chcialby nazwac tak Syna po swoim Tacie, ktorego stracil bedac malym chlopcem. Mi tez to imie bardzo sie podoba...:) Moj szwagier jest Adam i tez bardzo fajny facet. Moze przez dwoch Adamow w Rodzinie mogloby byc troche zamieszania, ale przeciez moze byc Duzy Adam i maly Adas. ;) A dla Dziewczynki podoba mi sie Lena... Lenka... Lenusia... chociaz wiekszosc osob jakie znam i wie ze to imie mi sie podoba mowi, ze zle im sie kojarzy. ;) EfQa 🌼 ja tez mysle, ze warto pic wieksze ilosci wody ( okolo 2 litrow dziennie) Robilam juz tak kiedys i cera mi sie znacznie poprawila, ogolnie lepiej sie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś, zaproszenie przyjęte!!! jakaś ty śliczna!!! a córcia przecudna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis :) a czy i ja moge Cie zobaczyc? :) Znalazlabym Cie chyba u Moni w kontaktach... o ile moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- dziekuję- a Ty to dopiero laska i taka szczuplutka! Tylko brzuszek Ci przybył! Ja juz kiedys pisałam, że wszystkie dziewczyny z naszego topiku to naprawdę laski!!! Lilowa- bardzo mi miło, ja jak byłam mała, to obiecałam sobie, że poślubię mężczyznę o tym imieniu:-) No, nie udało się , ale stwierdziłam, że będę mieć drugiego synka i musi tak mieć na imię, mąż się wściekał, ale, widząc mój upór, już się chyba do tej myśli przyzwyczaił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa masz moją zgodę... sądzę, że nie będzie trudno mnie znaleźć ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis :) fajna z Ciebie Kobietka !!:) i faktycznie : jak Ty to robisz, ze tylko brzuszek Ci rosnie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lilowa... jak zacznę rosnąć w całej rozciągłości to dopiero będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa dzięki za zaproszonko!!! no i mam następną ślicznotkę w znajomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis dałam Ci zaproszonko :) Lilowa a ja Ciebie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Wszystkie jestescie zgrabne , szczuple i piekne i koniec kropka:):):):):) U mnie za oknem ZIMAAAAAAAAAAAA.....cala noc padal snieg i juz troche nasypalo i jeszcze caly dzien ma padac, wiec troche sniegu napada;) A juz bylo tak cieplo i fajnie, kurcze kiedy ta zima sie skonczy wreszcie buuuuuuuuuu....mam nadzieje ze to ostatnie jej podrygi hehehe:D:D Izulkaa🌻 uwazaj kochana na siebie , odpoczywaj i lez bo dzidzia najwazniejsza👄dla Ciebie i dla Zuzi:) EfQa🌻 dowcipnis z tego Twojego mezusia :D:D:D:D Jak tam Emilka????👄dla Was:) Monia🌻 moze maz doznal jakiegos oswiecenia i teraz juz bedzie caly czas taki dobry - obiadki , rozpieszczenia - trzymam kciuki aby tak juz zostalo👄 kochana i glaskanko brzuszka:) Alutek🌻 co tam u ciebie skarbie???? Sciskam mocno:) Misiaczku🌻 rzuc te robote w cholere, tylko gorzej ze znalezieniem nowej chyba co?? Jakos sie ulozy - po co masz sie meczyc👄 Kalpeczku🌻super Ci ze u ciebie juz taka ladna pogoda - a w ciaze niedlugo zajdziesz zobaczysz....zacznie sie sezon urlopowy to moze @ pojedzie gdzies na koniec swiata na urlop i zostawi Cie w spokoju:)👄 Kakusia🌻jaki Twoj niunius juz duzy, a i Ty pieknie i kwitnaco wygladasz mamusiu:)Buziaki👄 i usciski dla Was:) Lilowa🌻 cos tej @ sie pomieszalo - ja tez 2 ostatnie cykle mialam 27 dniowe a zazwyczaj mam 29 - 30 dni, natomiast ten juz byl 30dniowy:) Zycze powodzenia w tym cyklu:)usta] Graminis🌻super ze u ciebie wszystko ok - maluszek rosnie i buszije w brzuszku - tak powinno byc , a i przyszla mamusia usmiechnieta i zadowolona:) 👄 PaniMisiowa🌻 ta Twoja Patrysia jest taka sliczna i taka duza juz, ze niewiadomo kiedy zlecial juz roczek.....a Ty rowniez wygladasz slicznie mloda mamusiu👄 dla Was ogromne:) Rusaczek🌻 co tam u Ciebie slychac kochana????👄 Madzik🌻 jak sie masz mamusiu??? a tesciowa sie nie przejmuj i rob wszystko po swojemu i wedlug swojego upodobania👄 Ewelka🌻 a co u Ciebie?????👄 Felicity🌻 Ty tez dawno sie nie odzywalas - napisz co slychac????👄 Silnaaa🌻a Ty gdzie nam zwialas????👄 Jolanta🌻 ja tam u Ciebie sytuacja???? Jak maluszek????👄 Yourmind🌻>>>>Kamila🌻>>>>Akinom🌻>>>> czego ostatnio milczycie???? Co slychac u Was i jak maluszki w brzuszkach????👄 Patinka🌻 super ze od czasu do czasu znajdujesz chwilke aby sie odezwac na forum👄 sciskam cie mocno i Twoje 2 pociechy tez:) Becia_gask🌻 Twoj syneczek to dopiero przystojniaczek kochana - podgladam na NK👄 i odezwij sie :) Olawd🌻 wasz synus jest bardzo sliczny👄 dla Was:) Smerfetko🌻 jak Ty sie masz kochana???? dzieciaczki bardzo rozrabiaja???czekam kochana z niecierpliwoscia na zdjecia Twoje i maluszkow....sciskam Was bardzoooooo mocno i przesylam 👄:) Dla wszystkich mamus i dizeciaczkow ktorych nie wymienilam przesylam po 🌻 i po 👄:) Asik🌻>>>>Iwa❤️>>>>niusiusia🌻>>>>nikolka❤️>>>> dorota🌻>>>>Sylwia❤️>>>>miodziki🌻>>>>pomocy❤️ >>>>Aura🌻>>>>Fiolek❤️>>>>Obca🌻>>>>Kkinia🌻 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ODEZWJCIE SIE CO U WAS SLYCHAC KOCHANE!!!!!!!!!!!!!👄👄 Tym o ktorych zapomnialam przepraszam i przesylam po duzymmm👄 Ale sie napiasalam uffffffff....Buziaki i bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,mi przysługuje tylko dwa dni w miesiacu,wiec z dlugiego urlopu nici :( a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane :) u mnie jakos ponuro za oknem i zimno brrr,pozatym coz niedlugo do pracy ,wczoraj wzielam wolne ciekawe co szef pewnie bedzie marudzil...moj mowi jak cos zwolij sie..łatwo powiedziec..pienadze same sie nie zarobią..ech tak to juz jest..:) mam wiesci od Smerfeciakow:) ma zdjecia moze kolo srody wrzuci:) juz po chcinach maluszki nawet w Kosciele nie plakaly:) za to denerwowala sie w domu ..kazdy madrzejszy mowi ze nakarmila minela z godz maly zaczal plakac a szwagierka nakarm go! heeh a jakie ourzenie jak poprosila meza zey jedmego przewinał..\"on nie powinien tego robic\"ludzie sa beszceli ale jestem z Pauliny dumna powiedzila zeby sie nie wtracali i ze oni nie maja blizniakow wiec nie wiedza jak jest...male juz przesypiaja ze 4 godz:D zmeczona ale szczesliwa:). ja 5 do mojej endokrynolog zoaczymy co powie.. jutro mzoe do zwyklego gina sie przejade..jakos mi sie nie chce jakas taka jestem do niczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek🌼 mozesz mnie znalezc u Graminis w kontatkach... :) A u nas piekna wiosenna pogoda... krokusiki, przebisniegi, ptaszki cwierkaja, na drzewach paki...heheh.. mowie Wam bociany juz leca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku ja mialam na mysli @ ze na dlugi urlop wyjedzie a Tobie da spokoj przynajmniej na 9 miesiecy:) A Wam by sie tez jakis urlopik przydal co nie???? A ja sie czuje dobrze....jakos leci do przodu...tylko ta pogoda czasami jest dolujaca, ale coz zrobic :):):) Misiaczek Ty tez pracujesz i pracujesz - powiedz kiedy Ty odpoczywasz cio???? :):) Lilowa🖐️a ja chyba tez nie mam Cie na NK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nie mogę... Myślę o rozstaniu z moim... Ja już nie mam sił. Teraz to chyba nawet się cieszę, że nam z dzieckiem tak nie wychodzi. Prawdą jest, że trudno mi sobie wyobrazic życie bez niego bo mamy tak dużo wspólnych planów, w czerwcu odbieramy mieszkanie ale chyba powinnam zmądrzeć i podjąć decyzję. Oczywiście już nie raz przeżywaliśmy ciche dni po których przepraszaliśmy się i było wszystko cudownie ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie mogę pozwolić sobie na takie traktowanie mnie. Wczoraj mnie tak skrzyczał nie wiadomo za co, że aż mi się płakać chciało. Nawet w nocy obudził się i zaczął kłótnię od początku. Spać całą noc nie mogłam, a teraz chodzę przybita. Zawsze to ja pierwsza rękę wyciągam ale teraz będzie inaczej... Sorry, że Wam o tym piszę ale nie chcę nikomu zwierzać się z takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka,to az tak zle jest z mezem ? Jestem na gg jak chcesz to mozemy pogadac ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia narobiłas mi apetytu, ja to bym zjadła cały garnek kisielku truskawkowego, ale teraz muszę przy tej cholernej cukrzycy uważać ze słodkim. Choć dzis zjadłam mały kawałeczek ciasta, bo juz nie mogłam sie powstrzymać. Ale nam się Myszka rozpisała ;-) A dziękuję nudzę się w domu, wychodzę tylko niedaleko na małe zakupy a potem leżakuję, 4 razy dziennie mieżę poziom glukozy i tyle u mnie. A maleństwo coraz bardziej daje znać o sobie, chyba piłkarz rośnie - tylko nie wiem po kim? Tata ciągle gra mu na gitarze to może muzykiem będzie ;-) Graminis widziała cię na NK u Moni ładnie ci z brzuszkiem. Wszystkie takie lasenceje chudziuchne tylko same brzuchy im wystają. u mnie to trochę dupsko za wielkie ale to tak od 4 lat od kiedy pracę mam siedzącą he he Nikolka nie martw się, może to przejściowe, mój mąż też ma tak czasami i się wydziera ale ja nie jestem lepsza i też pokazać mu trzeba czasami co potrafie. Może jakieś ma problemy w pracy i przynosi do domu, może szczera rozmowa cos pomoże, taka bez emocji. Zyczę powodzenia 🌼 Całuski dla całej gromadki koleżanek 👄 A i fluidki dla staraczek ##########################################################################################################################################################################################################################################################33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×