Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czesc dziewczynki:) Ja lece zrobic sobie kawke i jakies sniadanko - ma ktos ochote????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nie będę oryginalna niż reszta dziewczyn, ja bym skorzystała z tej okazji, masz rację w czasie kryzysu, gdy tyllu ludzi jest zwalnianych dobrze mieć jakieś prespektywy na przyszłość a kasa się przyda jak zawsze. Sama wiem że po macierzyńskim bęe musiała wrócić do pracy a maleństwo będzie miałao pół roku i niestety choc długo się o nie starałam to będę musiała je zostawić z opiekunką. Męża pensaja nie wystarczyła by nam na życie do którego sie przyzwyczailiśmy a jeszcze nowa osóbaka w naszym domu to kolejne wydatki. Ale tak w życiu jest i trzeba się z tym pogodzić. Silna dużo zdrówka życzę A co z tą Monią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dawno do was nie pisałam ale to dlatego że nic się u mnie nie dzieje. Właściwie mam chyba nowy probolem. Chciałam sie was zapytac czy podczas jajeczkowania odczuwacie ból podczas stosunku ??????? Porszę odpowiedzcie bo mój gin powiedział, że to może być obajawa jakiejś choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche mnie nie bylo :P:P ale zaczynam odczuwac fasolke zaczyna bolec mnie glowa i taka nie do zycia jestem ale dzis bylam u lekarza badal mnie potwierdzil mojego maluszka jestem ok w 4 tyd i nie bylo o sluchac serduszka:):):) ale na nastepnej wizycie mysle ze juz uslysze:):)przepisal mi luteine jak myslicie dobrze zrobil? czytalam ze dziewczyna brala luteine dopochwowo i dostala infekcji jakiejs teraz sie boje ze i ja dostane:P:P rusaczek zaciskam kciukasy bedzie dobrze:):):) myszko wloski bomba takie lsniace bajka normalnie :):) silna jestes silna wiec choroba szybko minie nawet jej nie odczujesz:):) misiaczki teraz nie ma bata musi byc dzidzia tak po cichutku wiem ze sie uda:):) panimisiowa a jak tam nasza patrysia sie miewa :):):0 ewelka jak tam twoj fryz pochwal sie :):):0 monia gdzie sie podziewasz wszystko w porzadku mam nadzieje ze nie jestes jeszcze w szpitalu:):):):) jolanta chyba przy mezu bedzie ci najlepiej:):) nikolka znam te objawy bo czesto je nabywalam ale raz mnie nie zawiodly moze i tym razem ciebie tez nie zawioda:):):) sara co tam u ciebie :):): sathine zagladaj do nas u nas mozesz mowic na kazdy temat napewno ktoras z dziewczyn ci odpowie ja jak trafilam na kaffe bylam zielona a teraz madrzejsza od lekarza ehh zarcik wiec nic sie nie martw:):) alutek moja wizyta ojjj balam taka speszona przestraszona i tak sie balam ze zapomnialam nawet chwile jaka sie nazywam dopiero ten lekarz sobie pomyslal jakas nie taka czy co :):) ewcia mysle ze jak ufasz kuzynce to smialo mozesz mala z nia zostawic a jak swietne pieniadze czekaja na ciebie to mala sie nie obrazi bo napewno mamusia jej za to wynagrodzi :):):) liliowa czekamy na ciebie :):):0 aleksandraf ja odczuwalam czesto bol podczas stosunku ale u mnie wydaje mi sie ze to przez nadrzerke dopytaj gina dokladnie od czego to moze byc:):) 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️a teraz moje marzenie ❤️ STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............4.....................ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 date porodu to mam ciekawa co dziewczyny:P:P tak mniej wiecej powiedzial mi lekarz ale na nastepnej wizycie bede dokladnie wiedziec a najdokladniej to bede wiedziec jak sie urodzi oczywiscie cale i zdrowe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 👄 Madzik super, że już jesteś pewna na milion % że będziesz mamusia :) Juz chyba po raz 3 składam Ci (tym razem oficjalne) GRATULACJE 🌻 Przeskakuj do niższej kolumny tabelki :) Super, że w końcu sie tego doczekałaś. EfQa rzeczywiście masz dylemat. Ja nie wiem co bym wybrała na Twoim miejscu. W zasadzie to tylko pół etatu więc jeśli masz na tyle zaufaną osobę, która będzie potrafiła zająć się córeczką to może powinnaś spróbować. Mąż powinien to zaakceptować :) 👄 Tak bardzo bym chciała wiedziec czy miałam owulacje i czy nasze starania (przytulania) dadzą jakies efekty.... Jechałam dzisiaj z Tomkiem do i z pracy i cały czas prosił mnie żebym już zaszła w ciążę. Gdyby to od mojego widzi mi się zależało to już bym mu przez te 2 lata starań conajmniej dwójkę urodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka heh no pierwsza pomyslalam o tabelce:):0 a ty nie wypatruj tej oulki bo dla mnie owulki nie bylo testy ostatecznie owulki mi nie pokazaly wogole w tym miesiacu to ja nie dawalam wcale sobie szans a tu prosze ...bedzie dobrze nikolka i jak cie maz prosi po tego dzidzie to napewno bedzie moj dopiero od dwoch miesiecy mowiul juz daj mi tego dzidziusia i tak mnie to wkur.. az za drugim razem wyprosil:):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Madzik SERDECZNIE I bardzo Mocno ci 😘 G😘R😘A😘T😘U😘L😘U😘J😘E😘 Efqa nie mialam kiedy ci odpisac ale napisze jutro :) moje karmienie piersia zaczyna byc coraz zadsze :( ale musze podjac leczenie niestety psychotropami wczoraj mialam tak silny atak o 2 giej w nocy ze myslalam iz umieram silny scisk w klatce piersiowej jakby ktos mnie scisnol mocno piekacy bol,nie moglam mleka sciagnac bo czulam taki bol po chwili nadszedl bol podbrzusza ale tak silny jak przy ciazy pozamacicznej jakbym miala lada moment poronic albo zaczac rodzic.Nalykalam sie tabletek i lezalam na ziemi zwinieta w klebek po 45 minutach przeszlo. to tak w skrocie nie bede was tu martwic trzymajcie sie cieplutko myszka slicznie wygladasz dla was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelke i dodaje nastepny tydzień STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................22........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............4............. ........ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ucieszyłam się że myślicie podobnie jak ja. Żal dzidzię zostawiać ale lepiej dla niej będzie jak będzie miała mamę która może ją utrzymać. Mają mi dać za jakiś czas ostateczną odpowiedź. Madziku na następnej wizycie już na pewno usłyszysz serduszko ! ❤️ ja urodziłam 30 października!!! urodzisz dzidzię równy rok po Emilce :D Patinko trzymaj się ! karmiłaś już trzy miesiące piersią więc możesz odstawić i przejść na modyfikowane - Oliwka da już sobie radę. Mam nadzieje że szybko wrócisz do siebie. Nikolka mam nadzieję że przytulanka w tym miesiącu dadzą efekty i spełni się twoje marzenie. AleksandraF ja nie miałam bóli owulacyjnych nigdy. Silna strzel sobie na noc mleko z miodem i z czosnkiem ! Mężuś będzie sie budził w nocy za każdym razem jak się odwrócisz w jego stronę :D Ewelka 👄 myszka ślicznotko 👄 kurde co z ta Monią? Pacan ją denerwował i wylądowała pewno w szpitalu...niech se teraz sam ten ganek zamiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sathine
Witam Ponownie, dziękuję za słowa pocieszenia. Bałam się krytyki.. Najgorsze że ze mną jest coraz gorzej, czasami już nie jestem w stanie aby wstać z łóżka, coraz więcej piję. Całe życie marzyłam o dziecku. Wczesny ślub, kupno mieszkania. Wiem że powinnam sobie odpuścić ale jak kiedy karzą Ci brać kilkanaście tabletek dziennie i "starać" w określone dni. Stwierdzili u mnie brak owulacji... bez tabletek nie mam szans. Po tabletkach mam owulacje i dalej nic. Miałam HSG i tysiące badań. Mam drożne jajowody... Lekarze mówią że z tabletkami powinno się udać (mam zespół policystycznych jajników). Ale wciąż się nie udaje i boję się że coś przeoczyli. Myślałam o adopcji , już od jakiegoś czasu... Nie przekreślając oczywiście że będę miała "swoje". Ale mój mąż jest przeciwko. Nie rozumiem Go... To naprawde dobry człowiek , ale w tym temacie czuję się jakby mi nóż w plecy wbił. Wiem że nie można nikogo zmusić. Tym bardziej że jak czytam o tych procedurach to trzeba być naprawde silnym i pewnym aby to przetrwać. Choroba zrujnowała mi życie, począwszy od fizyczności, psychiki, szacunku do siebie , kończywszy na roli matki jaką możliwe że nigdy nie będę. Teraz widzę że na tym nie koniec.... Przestaję się widywać z przyjaciółmi którzy mają dzieci.. Zaczynam oddalać się od męża. Trace wiare w sens życia i nie widze wyjścia z sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktyna
witam czy mój wynik prl jest dobry 1.45 ulU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sathine naprawdę ci współczuję, wiem jakie to życie w pustym pozbawionym dziecka domu, który ma się wrażenie że przez to nie jest prawdziwym domem. Ja tez rozmawiałam z moim mężem o adopcji, na początku nie chciał ale przekonywałam go i dopięłam swego. Najpierw jednak mieliśmy sie poddać zapłodnieniu in vitro ale w tym miesiącu w którym właśnie mieliśmy dzwonić do kliniki okazało się że jestem w ciąży. CUD. Stało sie wtedy kiedy juz zupełnie sobie odpuściłam i właściwie zaczynałam godzić sie z tym że nie będę miała dzieci. Sathine jeżeli chcesz mieć dzieci musisz się za siebie wziąć. Dziecko nie może być jedynym celem twojego życia - to brzmi brutalnie ale to prawda. Weź naprawdę o siebie zadbaj, znajdź sobie jakieś hobby___ nie wiem ___cokolwiek. Zacznij robić to co zawsze chciałaś w życiu zrobić , zastanów się co ci sprawi co ci sprawi radość i zrób to. I kiedy juz naprawdę się zrelaksujesz i przestaniesz o tym wszystkim myśleć dziecko samo przyjdzie - zobaczysz. Ja tak zrobiłam, czasami myślę że o mnie uratowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sathine twój związek z mężem to podstawa wszystkiego, nie pozwól żebyście się od siebie oddalali. Zacznijcie robić coś razem, dziecko musi mieć w końcu kochających się mocno i zadowolonych z życia rodziców :) No mała śpi, obiadek się gotuje a mąż pojechał kupić nowy fotelik samochodowy: http://www.90n.pl/sklep/product/p/381/bebe,confort,iseos,neo.html# A potem idę do sklepu kupić małej prawdziwy talerzyk, kubeczek i łyżeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Co prawda jestem silna, ale grypska mam dość :) czosnek oboje jemy ;) Podróże i choroba popierniczyły mi datę miesiączki i była mała obsuwa więc teraz dopiero zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............05.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............4............. ........ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 Madzik dałaś czadu :) Super!!! 🌼 od razu szczerze przyznaję, że zazdroszczę :P ale nie zawiszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po pierwszym USG. Mam 13 pęcherzyków. 9 w jednym i 4 w drugim jajniku. Doktor powiedział ze jest bardzo dobrze, to chyba jest... W poniedziałek badanie estradiolu i znowu jazda na kolejne USG. Pobranie komórek najprawdopodobniej w piątek albo w sobotę. Dzięki Wam że trzymacie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek mam nadzieję, że też dasz czadu ;) I rozpęta się wiosenny wysyp brzuszków :D Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisssss
napiszcie co myslicie o mojej prolaktynie niejest za niska 1.45 ulU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliss co do prolaktyny to u mnie w labolatorium norma jest 127 - 637 ulU/ml, co oznacza twój wynik niestey nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silnaa - też bym chciała. Patrząc na tabelkę, to jestem na drugim miejscu biorąc pod uwagę czas starań (po Sarze76).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwile gdzies sie przeziebilam i leze w lozku 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomnielam wam napisac ze wczoraj mialam cisnienie 90/60 i czulam sie tak zle jak dzis:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam czasu zajrzeć na forum. Madzik oficjalnie mogę Ci już pogratulować!!! 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Madzik 👄 no widzisz tylko pamietaj uwazaj na siebie :) Sara 👄 moze cos wiecej napiszesz??:) Patinko :( koniecznie sie podlecz!! musisz byc zdrowa!!! 👄 trzymaj sie !!! Myszka 24 trzymam kciuki!!!:)) silna 👄 alutek 29 👄 a ja siedze u mojego w pracy ..u Smerfetki chorubsko kaszle kicha i male powoli tez:( oczywiscie rodzinki teraz jak potrzeba nie ma ...tylko do madrzenia potrzebni.. EwQa jak tam sie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki jestem , ale przeglądałam w necie kliniki leczenia niepłodności (ja mam najbliżej do Poznania-są 3 kliniki: 2 prywatne i szpital kliniczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam najlepszego W DNIU KOBIET Kochane:):) *)-- @)-- zasiadam na chwile do WAS i biorę się za porządki..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×