Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Z okazji dnia kobiet życzę wam zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce na niebie świeciło zawsze dla Ciebie. 😘 😘 dla kazdej z osobna buziak:):):)i bukiet 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam okres :( W dniu Kobiet,jestem 100%kobieta.. Wyc mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kalpek TY moja bidulko :( trzymaj sie z okazji dnia kobiet duzego 🌻 ci sle oraz 😘---Trzymaj sie madzik kuruj sie kochana bo fasolka musi byc silna 😘 Efqa mialam ci napisac i widzisz jaka gapa ze mnie zaraz sie biore za pisanie maila do ciebie. Dzis maz po wielkiej dyskusji zadeklarowal ze zajmie sie mala a ja mam wziasc relaksujaca kapiel tak iwec weszlam do wanny i wyszlam po 2 minutach :O mala tak sie darla na rekach taty jakby ja ze skory zywcem obdzieral :( na moich rekach minutke poplakala i uspokoila sie kwitujac cala sytuacje slodkim usmiechem a mnie z wlosow woda kapala tak wiec mialam dzis relaks od siedmiu bolesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eqa mail juz poszedl do ciebie mam nadzieje ze sie nie wystraszysz :) A co z monia sie dzieje?? Ma ktoras do niej namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek bede trzymala mocno kciuki za ciebie aby sie udalo 😘 misiaczki dziekuje :) Efqa przed chwilka przeczytalam ze kariera u twego progu stoi no no :) jesli masz zaufana osobe ktora ci pomoze przy dzidziusiu to nie marnuj tej okazji bo rzeczywiscie moze sie ona tak szybko juz nie powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko,dziekuje ci bardzo ! Wszystko straciło sens !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................24......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............4............. ........ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek rozumiem cie :( wiem ze czas jest dla ciebie niesprawiedliwy i ze juz dlugo czekasz ale zobaczysz przyjdzie ten moment i bedziesz bardzo szczesliwa zobaczysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko,juz nadzieja wygasła ! :( A co u Ciebie,jakies problemy masz ? Jesli nie chcesz to mozesz nie pisac,zrozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow tak prosze ja wierze w to to i ty musisz wierzyc :) jutro bedzie lepszy dzien 🌻 mam problemy ze spaniem.cierpie na paralize przysenne :( wpisz w google tam bedzie to opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik słyszałam ,ze ci się udało, moje gratulacje. Sara moje skarby już ochrzczone, sa takie kochane i rosna jak na drożdżach i fakt to juz prawie rok jak wyjechaliśmy w góry, a wyjazd zaowocoawał w 2 maluchy. Myszko dziękuję za zdjęcia, czekam na dobre wieści u ciebie, najważniejsze,ze byłaś u lekarza, bynajmniej miałaś iść, a ja na bieżąco ostatnio nie jestem, bo nie mam kiedy usiąść do kompa.. Misiaczki za Ciebie też trzymam kciuki cały czas, fajnie,że mamy kontakt tel. i informujesz mnie co nowego na kafe. EfQa pozdrawiam, jak tam maleństwo? Kalpek przykro mi,ze do ciebie przyszła @, mam nadzieję,ze już wkrótce opuści cię na 9 miesięcy. U mnie natomiast po staremu, jestem szczęśliwa,ze mam 2 wspaniałych dzieci, ale mam wrazenie jakby one były tylko moje, mąż pomaga po pracy karmic, a tak zazwyczaj sama muszę sobie radzić, czasami bratowa pomoze, najgorzej w nocy jak oba na raz się budzą.Rodzinka go buntuje,ze mam sama sobie robić wszystko przy dzieciach, a nawet na chrzcinach zarzucili mi,ze nie radzę sobie z dziećmi, bo chciałam,żeby mąż przewinął dziecko, kiedy ja robiłam mleko. No ale powiedziałam swoje , bo nikt nie ma prawa mi czegoś takiego zarzucać skoro jestem z nimi 24 godz. na dobę, przewijam, karmię, kąpię, pielęgnuję je i cały czas zajmuje się nimi, nawet teraz kiedy jestem chora i nie powinnam być z nimi cały czas, bo się zaraziły już ode mnie.Wszyscy , bo teście i szwagierka pouczali mnie, wiedzieli lepiej ode mnie kiedy dzieci mają jeść itd, w końcu nie wytrzymałam i cieszę się,ze powiedziałam swoje i dodałam,ze nikt z nich nie ma bliźniaków i mają sie nie wpierniczać. Tak więc zawsze bedę się borykac z nimi, ale co tam ja i tak sie nie dam, bo to są nasze dzieci a nie ich.Pozdrawiam. Wasza Smerfecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku będę się się za was modlić żeby sie udało i żebyście doczekali się wreszcie swojego dzidziusia. Klapek ale za to na Dzień Matki będziesz 100% matką ❤️ Patinko z ta karierą to się okaże, zadzwonili z propozycją a ja powiedziałam że od maja mogę dopiero więc się zastanawiają i maja mi odpowiedzieć. Smerfetko zarażaj męża opieką nad dziećmi, prawda jest taka że jak go teraz nie przyzwyczaisz to do końca będzie wszystko na twojej głowie. ja w sobotę robię sobie zawsze wychodne a z małą zostaje tatuś. Niech poczuje że ma córkę wystarczy że ja się nią codziennie opiekuję. Pani misiowa chciałam ci powiedzieć że z okazji dnia kobiet mąż zafundował mi to co obiecał :p :p My dziś byłyśmy u babci (teściowej) i mała rozbrykana !!! Śmiała się i gaworzyła do wszystkich, a z babcią się wygadała że ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) zycze wszystki milego dnia ja ubieram dziewczynki sniadanko i wio do szkoly :D bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca... smerfetko jak fajnie, że się odezwałaś... buziole dla smerfików :-* efqa no to się mężula spisał he he he ;-P patinka... ja trzymam kciuki za ciebie mocno... ❤️ kalpku... rzeczywiście... dzidzia na dzień matki ??? fajny pomysełek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc efqa------ oj to sie działo :P patinko ----- mam nadzieje ze poradzisz sobie z tym wszystkim smerfciu ---- wiesz, ja myslalam ze jak urodza sie wasze blizniaki to sie tesciowie zmienia sią radykalnie na korzysc a tu widze że zmian zero czyli dalej wpieprzaja sie we wszystko, tak na dobrą sprawę to podczas chrzcin to oni powinni sie zajmowac maluchami bo przeciez wy mieliscie przyjecie na glowie kalpeczku ----- przykro mi kochana nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Smerfeciu wsółczuję rodzinki, zamiast cię wspierać to tylko dokazują, ale dobrze że nie siedziałas cicho tylko im się postawiłaś. Tak trzymać Kalpeczku nie martw się na wiosnę przyleci do ciebie jakiś bocian Nie będę mała przez kilka dni netu więc poczytam jak mężusjuz podłączy. Bierze się dziś za szpachlowanie i malowanie małego pokoiku. Mieliśmy malować całe mieszkanie, ale stwierdziliśmy że źle nie wyglada i tylko mały pokuj trzeba doprowadzić do ładu, bo i gniazdko trzeba dodatkowe zrobić, żebym mogła maleństwu puszczać muzykę relaksacyjną he he. Więc dziś przenoszę ile mogę rzeczy do drugiego pokoju, bo z małego trzeba wszystko wynieść. Wczoraj byłam u szwagierki i oddała mi już część ubranek, ciągle dopytuje się czy ma dawać ubranka dla dziewczynki czy dla chłopczyka, ale mój mąz nie chce powiedzieć i mi też kazał nie mówić o płci dziecka. Widziałam że się zjarzyła jak wibierałam tylko chłopięce, ale nic nie powiedziała tylko się uśmiechnęła. Ma też wózek do oddania ale zastanawiam się jeszcze bo pierwsze dziecko i chciała bym mieć nowy wkońcu stać jest mnie na kupienie nowego, ale tak jak móiwła to tylko na rok juz w przyszłym roku musiałabym sobie kupic bo z tego wyroścnie. Nie jest zniszczony ,ale kolor mi nie pasuje bo pomarańczowy. Odda mi jeszcze fotelik i wanienkę i tą matę edukacyjną. A tyle rzeczy chciałam kupić a okazuje się że może nie trzeba będzie, tylkonie wiem w jakim to stanie bo po dwójce dzieci to różnie to wygląda, ale ona raczej dba o te rzeczy. Dzieciątko coraz mocniej kopie, zastanawiam się jak to będzie za naprzykład 2-3 miesiące, może lepiej nie myśleć. Głowa mnie boli już drugi dzieć , pewnie przez tą pogodę, albo od myślenia, bo ostatnio naoglądałam się filmów z porodów i głupoty snią mi się po nocach. Dobra ja spadam do usłyszenia za kilka dni i jeszcze fluidki (wiosna idzie to może się uda) ###############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj panimisiowa... no smerfciu teściowie są najlepsi jak mieszkają daleko i jest święty spokój!!! moi właśnie tak daleko mieszkają stąd spokojna głowa, że się nie pomogą ale też nie będą się wtrącać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Alutek jak chca ci dac rzeczy to skorzystaj jeszce zdazysz wydac duuzo pieniazkow na dizdzie uwierz mi moj niunio ma 8 miesiecy i tez mialam duzo rzeczy od rodziny a teraz zaczyna sie kupowanie uwierz jest tego duzo soczki jogurciki kaszki pieluchy chusteczki o ubrankach bucikach juz nie wspomne a i zawsze jakas zabawka ci spodoba i kupisz wie na poczatek warto zaoszczedzic na pozniej :) PAtinko trzymaj sie kochana nie daj sie chorobie i czesciej maz niech sie zajmuje Oliwka to nie bedzie z nim plakac a ty bedziesz miala czas dla siebie wkoncu on tez ma miec udzial w wychowaniu ...:) EfQa jak masz okazje dorobic na 1/2 etatu to uwazam ze powinnas sprobowac zwlaszcza ze nie zostawisz Emilki z obca osoba AAA i gratuluje ze maz dotrzymal slowa co do prezentu ;p;p;p Kalpek przykro mi ale nie poddawaj sie tzreba walczyc zycie daje mnostwo kopniakow ale kiedys musi byc lepiej i tzeeba walczyc o to lepiej dziewczyny maja racje jak jestes 8 100% kobieta to 26 maja bedziesz 100% mama :) Smerfetko normalnie bym wystrzelala tych twoich tesciow jacy to prymitywnii ludzie juz dawno skonczyla sie era kobiet niewolnic facet tez ma obowiazki w domu przy dzieciach a tym bardziej jak sie ma 2 malutkich suuuuper ze jej wygarnelas i rob to za kazdym razem jak sie bedzie wtracac a mezowi powiedz ze nie po to sie tak staraliscie o dzieci zeby on teraz sluchal mamusi chcial malenstwa to teraz ma ci pomagac!!! Sara Misiaczki i Myszko trzymam za was kciuki wkoncu musi sie udac i uda napewno :) Rusaczku za Ciebie tez tzrymam kciuki wierze ze tym razem sie uda :) PaniMisiowa buziaki dla PAtrysi kiedy staracie sie o rodzenstwo dla niuni?? U mnie po staremu niunio rosnie rozrabia i musze sie wam pochwalic ze stara sie raczkowac narazie do tylu juz cale lozko wzdluz potrafi przejsc (przepelzac) Pozdrawiam was wszystkie i slemy z niuniem caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczyny :) 😘 alutek tylko na spokojnie wszystko masz dzidziusia w srodku paietaj o nim :) a co do rzeczy dla dziecka wiem ze 1 sze dziecko i czlowiek chce nowe wszsytko ale tak jak kakusia pisze ma racje jeszcze bedziesz mowila OJej jakie to wszsytko drogie docen i zbieraj co sie da :D a wozek mozesz kupic spacerowke bo bedzie ci sluzyc wiecej niz na rok ;). graminis dzieki kochana trzymaj sie 😘 smerfetka super ze sie odezwalas o twoich tesciow jak ktos wspomnial powiesilam bym na strzelnicy i celowala gdzie popadnie. Pani misiowa dzieki i uciski dla malek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek ----- zrobisz jak uwazasz ale moze najpierw poogladaj te rzeczy i zdecyduj z mezem co nowego kupicie a co Wam sie przyda po tych dzieciach patinko 👄 kakusia ---- szczerze powiem ze nie wiem kiedy bedzie nowy dzidzius, plan jest taki ze we wrzesniu wracam do pracy no ale wszystko sie jeszcze moze zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale tu pusciutko :) ja pranie nastawilam zaraz bede wieszac na ogrodu bo ladnie wieje wiatr wiec szybko wyschnie ,makaronik ulubiony Laury ugotowalam zupke mam ze wczoraj to nie bede marnowala :p ja postanowilam sie troszke pozginac pocwiczyc jeju myslalam ze kregi mi wyskocza z plecow ojoj porobilo sie a mialam kiedys kondycje super teraz za to sadlo :O mam humor paskudny bo stracialm dobra kolezanke duzo starsza ode mnie i zrobila mi takie swinstwo ze szok najgorsze jak doszlam do prawdy to sie przyznac nie chce i wyzwala nie.Jejku a naprawde duzo mi pomogla i wogole siedzi to we mnie jak ie wiem :( Pani misiowa czyli planujesz nastepne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Jak sie macie w poniedzialek???? U nas juz zmienili czas na letni w ten weekend i trzeba bylo wstac godzinke wczesniej hehehe:) A tak pozatym nic nowego u mnie nie ma, dzis niebo zachmurzone i chyba bedzie popoludniu padac deszcz....w nocy jak raz zagrzmialo to az na lozku podskoczylam, strasznie nie lubie burzy, ale dobrze ze mialam mezulka obok, to wtulilam sie w niego i jakos przezylam hehehe:):):) Przesylam Wam wszystkim usciski i buziaki kochane👄👄👄👄👄 Bede podgladac wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama w domu, bo mąż w pracy, więc w necie buszuję. Fajnie Smerfetko, że się odezwałaś, dziewczyny mają rację co do Twoich teściów (oni chyba pamiętają podział ról jeszcze z epoki kamienia łupanego), brak mi słów.... Kalpek a to pech z tą Twoją miesiączką (ja już też tracę nadzieję, że się kiedyś doczekam ciąży, a latka lecą) 👄 Myszko całe szczęście, że u nas jeszcze nie zmieniali czasu, bo ja nie cierpię rano wstawać, a godzinę wcześniej to już absolutnie nie. Pozdrawiam 👄 Patinko mam nadzieję, że z Twoim zdrowiem jest już lepiej (pewnie Ci ciężko pogodzić prowadzenie domu z opieką na dziewczynkami, ale idzie wiosna może będzie lepiej) uściski ❤️ EfQa a jakie zdanie ostatecznie wyraził Twój mąż w sprawie Twojego powrotu do pracy? Nadal twierdzi, że chcesz \"porzucić\" dziecko na rzecz kariery? Taka okazja może się już nie trafić... Misiaczki zasiliłaś już grono bezrobotnych, czy może jeszcze odwalasz jakąś brudną robotę zanim szef powie pa,pa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara witaj kochana ciesze sie ze cie widze :) myszka nie wiem czy juz pisalam ale bardzo slicznie wygladasz w nowej fryzurce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aleksandry --- ja podczas owulacji odczuwam bardzo silne bole a stosunki czesto sprawiaja mi bol szczegolnie w inny pozycjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ktoras dziewczyna pisala czy tylozgiecie moze byc powodem nie zajscia w ciaze.Ja zawsze mialam tylkozgiecie i to mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×