Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

U nas dzis piekne sloneczko!Mam nadzieje, ze u Was podobnie! Za godzinke pojde na ryneczek kupic warzywka i owoce... macie na cos ochote? a pozniej powinnam dostac kopa w tylek zeby isc do sekretariatu zapisac sie na ten kurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, wiec odprawilam czary i wysylam do Ciebie to sloneczko. Ooo i znowu stronke strzelilam. W sumie to nie dziwota bo mecze Was dosc czesto ;) EfQa 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to istny koszmar tylko ci współczuć wszyscy na kupie ale trzymaj się i nie daj się nikomu. EQfa nic nie mów lepiej bo mój mąż to powiedział już że mam ciszą nadzieje że to będą bliźniaki ale jaja by były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia! Co Ty taka niecierpliwa jestes??!! Jestem poczatkujaca czarownica i te moje czary tak zaraz nie dzialaja.. Byc moze bedzie trzeba troche poczekac ;) PS. Fotki wyslane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! U mnie prawdziwa zawierucha śnieżna!!!! Lilowa- mam nadzieję, ze nie trzeba będzie czekać miesiąc co???:D A fotek nie wysłałam, stwierdziłam, że wieloryb jestem :-) Jem sobie obiadek drżącą dłonią, bo ciągle mi sie wydaje, że słyszę auto przed domem Jejku- i po co ja się tym przejmuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :) no miesiac to moze i nie. Ale prosze mi tu nie marudzic bo czary odwalam i wcale wiosny nie bedzie! ;) No wlasnie, co Ty tak ta szefowa sie przejmujesz? Co z nia jest nie tak? Najpierw mowisz, ze fotki przeslesz, potem sie rozmyslasz... ktos tu chyba ma nastroje jak kobieta w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie obiecywałam! Zastanawiałam się tylko:-) A co do szefowej, to ona po prostu strasznie mnie denerwuje, staram się jakoś ją trawić, ale nie mogę, wiem, że po prostu jest fałszywa! A jak sobie pomyślę, że bedzie mi ględzić minimum 2 godziny, to brzuch mnie zaczyna boleć:-( A do tego jeszcze jej nie ma, a ja zaraz chyba po córcię pojadę, żeby choć ona byłą ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zmykam czym prędzej, mam nadzieję, że się na nią nie natknę po drodze! A jak już córcia będzie, to przynajmniej nie będę się musiała martwić kiedy po nią pojadę :-) Jejku- ja naprawdę przeżywam jak stonka wykopki hi hi. Na razie laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, nie ma co sie stresowac szefowa... to tez czlowiek. Nalej jej kielicha, to sie kobita rozluzni ;) ... dla Ciebie soczek oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia poslij mi fotke na poczte,prosze...:) Mnie cycki bola i to ta prolaktyna nieszczesna!!! Dorota gratuluje ci !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie sie dowiedzialam ze patinke ktos zablokowal na forum kto to zrobil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech natychmist to cofnie!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie sie dowiedzialam ze patinke ktos zablokowal na forum kto to zrobil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech natychmist to cofnie!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis bardzo ciekawe ujęcie, to chyba rzut z góry? Co to znaczy, że ktoś zablokował Patinkę? Czy to w ogóle możliwe technicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis bardzo ciekawe ujęcie, to chyba rzut z góry? Co to znaczy, że ktoś zablokował Patinkę? Czy to w ogóle możliwe technicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie też się nad tym zastanawiam... :-( tak... sara, pępol z lotu ptaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jato zablokował ? Madzik skąd wiesz? ???????????????????????????????????????????? mam znowu ochrzanić moderatorów he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisalam mi patinka na gg nie wie z jakiego powodu i kto ja zablokowal ale nie mmoze do nas napisac:(:\"(:( ewcia chyba musisz napisac do nich bo te chcamy ja same nie odblokuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ją ktoś
zablokował z moderatorów za nachalne (codziennie) na wszystkich topikach wklejanie prosby o głosowanie na jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nachalne? dobre he he he :-) inne mamy też proszą, to chyba normalny odruch... :-) PAtinka pisz do nich i wracaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do głosowania na dziecko Patinki to przecież jeśli ktoś nie miał ochoty to nie musiał głosować, a ja właśnie zagłosowałam, bo nie jest mi ciężko... i na dziecko dziewczyny, która chce wygrać zestaw pampersów też oddałam głos... zresztą czy się komuś podoba czy nie ten topik kręci się wokół dzieci więc nie ma się co dziwić. Myszko dawno się nie odzywałaś??? Smerfetko jak się wyleczycie to napisz parę słów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dziecko tej dziewczyny co pisała tez oddałam głos. choć to konkurencja patinki bo tez pampers :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia się nie odzywa więc szefowa chyba ją osłabiła.... że też babsztyl nie ma wyczucia i się pcha z wizytą do kogoś kto dopiero wrócił ze szpitala... EfQa jak dobrze pójdzie do w piątek jedziemy do bioenergoterapeuty, może nie zdziała cudów, ale niektórzy go chwalą i w coś trzeba wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara na takie problemy jak twoje bioenergoterapeuta może bardzo pomóc. \"Odblokuje\" cie psychicznie - pęcherzyki zaczną pękać i może się uda zajść w ciążę bez leków. Nie będę zdziwiona jak okaże się że niedługo będziesz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a najlepiej to w góry wyjedźcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieladnie tak blokowac Patinke! Wlasnie wrocilam z pogaduch z kolezanka...wspominalam jej kiedys, ze w tym roku zaczniemy starac sie o Dzidziusia.. Dzis mnie zapytala jak idzie.Odpowiedzialam, ze wszystko przed nami ale dodalam:,, wiesz, takie zachodzenie w ciaze to nie taka prosta sprawa\'\' a ona mi sie na to rozesmiala w twarz i stwierdzila, ze nie widzi nic prostszego. Kurcze. W jakiej blogiej nieswiadomosci niektorzy ludzie zyja. Nie chcialam juz nic mowic, ale ona cierpli na zespol policystycznych jajknikow ( o ile prawidlowo to sobie przetlumaczylam z angielskiego) i nie wydaje mi sie zeby dla niej to zajscie w ciaze tez bylo takie latwe. Nie zycze jej trudnosci absolutnie, ale przykro mi sie zrobilo... nie mialam ochoty zbyt dlugo siedziec. Zrozumialam, ze nie ma sensu opowiadac i zwierzac sie z niczego nikomu z otoczenia. Ciesze sie, ze nigdy tego nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... cos dola chyba zlapalam... :( jeszcze 10 dni do @ a jakos czuje, ze nic z tego nie bedzie.... kolejny raz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×