Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Patinko ja też głos oddałam i oddawałam również, gdy Cię na forum nie było (Graminis wstawiła chyba link dotyczącego Olivki i sobie odszukałam i zagłosowałam wczoraj i przedwczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek nie mam aktualnie gg, bo mąż zmienił komputer i nie zainstalował jeszcze gg (ja wolę nie grzebać, bo chciałabym mieć ten sam nr co miałam). Co prawda stary komputer jeszcze mam zainstalowany, ale go raczej nie używam, bo nie mam tam łącza do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ale tak sobie myślę... jak ty możesz mieć hormony w porządku jak ci pęcherzyki nie pekają? może ten bio ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
narazie musze poczekac na miesiaczke, dostałam leki na wyołanie, oby zołza @szybko przyszła, zeby był nowy cykl:) wpisze sie do tabelki jak tylko przyjdzie@buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pewnie juz wszystkie spią;) ja wyspałam się po południu bo byłam tak padnieta ze hoho a teraz szaleje w kuchni- zrobiłam biskzopcik - jutro reszta i andruty;) saro, efqa ma racje skoro masz problem z pęcherzykami to chyba Twoje hormonki nie sa w najlepszej kondycji. ja tam bym spróbowała jeszcze jakies raz pójśc do tego bio- no chyba że czesze grubą kasę i nie chce Wam siena to wydawac. ale dał Wam jakies rady, ziółka itp?? czy tylko macie przychodzic i on Wam będzie uciskał te punkty?? głosik na Oliwkę oddany;) nevmila- nie przejmuj się!! trzymamy kciuki za następny cykl!! będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf skończyłam prasować mężowi koszule .... Ewelka ty robisz andruty?????? jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko czemu cie nie ma tak dlugo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko czemu cie nie ma tak dlugo????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjj co tam pusto dzis??:) ja ogarnelam domek i siadlam do kompa ..@ dokucza ale nastepny cykl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja bylam teraz u mamy ostatnio i nie mialam dostepu do neta u mnie nic ciekawego ale brzunio to mi wysadzilo ze kazdy juz widzi ze jestem czyli nie dala bym ukryc do 3 msc:P:P teraz moj dzidzius skonczy 2 msc a francy vwcale nie odwiedzam juz hoho a co tam u ws dziewczyny mnie sennosc nie opuszcza ani na krok :):):) patinko fajnie ze juz jestes 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja z grubsza ogarnełam chate, ugotowałam, upiekłam itd... teraz chyab udam sie do łazienki i zajmę sie sobą bo z leksza jestem zapuszczona;) efqa- tak jakos mnie naszło na andruty, wieki juz ich nie robiłam;) robi sie prosto: szklanka mleka + szklanka cukru- gotujesz na małym ogniu aż masa zrobi sie koloru kremowego, potem dodajesz pół kosti margaryny, cukier waniliowy i łyżke kakao albo kawy (w zaleznosci jaki chcesz mies smak), jak sie zagotuje, odstawiasz i jak wystygnie to letnia masa przekładasz andruty. potem zawijasz w papier i najlepiej na noc czyms przycisnac- zeby sie dobrze skleily, ja daje na to deske i wstawiam na nia garnek z woda. i nastepnego dnia mozna juz jesc;) pychotka;) zrobilam dzis tez domowy chlebek, i pyszne ciacho z wisniami ;) zapraszam kto ma ochote;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- dobrze robisz omijając tesciową szerokim łukiem!! może da jej to troche do myśłenia i wyluzuje co nieco;) buziaki dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nic ciekawego, znowu kłótnie z mężem:-( Szkoda słów... Ewlkao-ja bym cgętnie coś słodkiego zjadła!!! Nie amm nic, a czekolada nie robi na mnie wrażenia... Leże sobie sama, bo mąż zabrał córcię w odwiedzinki do znajomych. No i teraz mi się ciastka chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam nadzieje ze to chwilowe i bedzie oki a jak nie wpadniemy z dziewczynami i sobie z nim pogadamy:D madzik fajnie ze brzus juz widac:D:D ja jutro zaczynam cykl z clo ..zobaczymY moze na lato dostaniemy maluszka:) a jak nie w gory chyba pojedziemy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki to jedź do tej chałupki w górach co była Smerfetka, może tam jest jeszcze to szczęśliwe wyrko i jak Tobie się uda to podążę Twoim śladem.... Jestem padnięta od rana do wieczora byłam na uczelni i rzygam już wykładami...spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A u mnie dziś taki śpiący dzień........... Nawet mąż z córcią obudzili sie po 7, a teraz jakaś podejrzana cisza, a jak zaglądłam, to widzę, że zasnęli:P Niesamowite, bo Róża za żadne skarby nie zaśnie w dzień. A ja sobie leniuchuję na maksa, póki mam luz :P Dziewczyny- coś jest w tych górach!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy tak o słodkościach piszecie że i ja bym coś zjadła a niestety nie bardzo mogę, bo cukier mi ciągle skacze. chociaż wczoraj jak byłam z mężęm u jego chrześniaka na roczku to zjadłam kawałeczek torta z bitą śmietaną, bo juz nie mogłam. Nawet po zwykłej kanapce czasami mam wysoki cukier więc muszę uważać. Chleb też sobie sama piekę, żeby dużo ziaren było, choć on tanio nie wychodzi. Wczoraj mąż założył mi słuchawki na brzuch żeby maleństwo słuchało odpowiedniej muzyki od maleńkości, ale było chyba za głośno bo tak zaczoł kopać że ho ho, ale był ubaw. Jednak słyszy już w brzuchu dżwięki bo jak ściszył to sie uspokoił. Zaraz lecę do kuchni coś na obiadek przygotować. A co tam u was kochaniutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Monia jak się czujesz, bo mówiłaś że brzuch cię pobolewał wczoraj. A z mężem już oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alutek! Dzis znacznie lepiej, boli jak troche pochodzę, a teraz leżę w łóżeczku z laptopem:-) A z mężem... jak zawsze, na razie śpi to mi nie działa na nerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do słodkiego- tez coś bym zjadła, ale w domu pustki, same czekolady, a ja nie przepadam. Jakieś ciacho konkretne bym zjadła. Nawet mój mąż stwierdził wczoraj, że nic kompletnie nie piekę już tak długo. Racja, ja zawsze coś robiłam na sobotę. Ale szczerze mówiąc, to staram się nie jeść dużo, nie chcę już przytyć , a jak będzie blaszka ciasta, to pewnie zaraz się skuszę, tak więc na razie post:-) A właśnie oglądam tuniczki na allegro, rety! jakie tam są laski!! Ja już chcę schudnąć!!!!!!!!!!!!!! Patrzcie na tą:http://www.allegro.pl/item583057709_yovitka_elegancka_sexy_pas_wysylka_24h.html Ja już chcę mieć taką figurę!!!!!! BuUUUU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Hej dziewczyny, lekarz przepisał mi orgametril- mam go brac przez 5 dni, czy brałyscie go morze. Nie zapowiada mi sie na @, zaczynam sie juz martwic:(, zawsze byla jak w zegarku, beta wyszła -,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nevmila- czy Ty może przedtem brałaś tabletki antykoncepcyjne? Bo tak z tego, co piszesz to wnioskuję, że przestałaś je brac i od tej pory nie masz miesiączki? czy tak? a ten lek powinien Ci pomóc w wywołaniu krwawienia włąśnie. A generalnie, to stosuje sie go też często jako środek antykoncepcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Tabletek nie biore od 3 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! to rzeczywiście dziwne, myslałam, że to może przez tabletki. Orgametril nie cieszy się dobrymi opiniami(przynajmniej wsród znajomych), ale na dłuższą metę pomaga wyregulowac cykle.5 dni, to krótko, myślę, ze powinnaś zaraz po zakończeniu kuracji dostac miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
mam nadzieje, ze pojawi sie dzidzia:), pozdrawiam i dziekuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak jest, że jak zaczynamy się starać, to nagle pojawiają sie problemy! nic się nie martw! Wszystko przed Tobą:-) Pozdrawiam!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- pamiętacie te sweterki:http://www.allegro.pl/item578510282_romantyczny_dla_pieknej_przyszlej_mamy_orginal.html ? Ja sobie kupiłam zielony pod koniec roku i ubrałam go ze 2 razy, może któraś chce sobie ode mnie odkupic? Pytanko- do zaciążonych :-) Za 30 zł sprzedam :-) ten rozmiar jest uniwersalny, nawet teraz w niego wejdę, tylko jakoś sie w nim sobie już nie podobam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny yhhhh ... nie dostałam kolejnej @. Nie wiem czemu. Mąż sugeruje żebym zrobiła test bo mogę być w ciąży..... jak o tym myślę TO MI SŁABO .... Dziecko urodziło by sie listopadzie więc rok różnicy..... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! mam nadzieję że @ przyjdzie ..... :classic_cool: 😭 :classic_cool: 😭 :classic_cool: 😭 :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×