Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witamy z rańca... i mimo deszczu i paskudnej szarości przesyłam Wam poranne fluidki: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis dziekujemy za fluidki.. U mnie wichura byla z rana i grad,ale teraz swieci sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada, nie ... nawala śnieg, to co się dzieje za oknem jest straszne. Wiosno gdzie jesteś... buuuu. a jeszcze dzis mam iść lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! (albo i nie :-( ) odprawiałam dziś córcię do przedszkola i zauważyłam, że coś ją chyba zbiera :-( Ja zwariuję, jak ona mi się znowu rozchoruje!!!!!!!!!!! Efqa- ale dajesz czadu he he, nic się nie martw! Przecież miesiąc temu @ zdarzyła się po raz pierwszy po porodzie, teraz możesz mieć nieregularnie! A swoją drogą- mężuś chyba by chciał??? Alutek- pisz co u maleństwa! Dziś mój M dowiedział się ,że ma niespodziewanie wolne, tak więc odwiózł Różę :P kalpek- u mnie to samo grad i paskudny deszcz!!!! Niech wreszcie coś się zmieni!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Idzie ta wiosna idzie. Przeciez w ubieglym tygodniu juz zaklecia odprawialam. Kilka dni i bedzie! tutaj juz cieplutko (16 stopni) i slonecznie... :) Cierpliowsci :) Dzis rozpoczynam dodatkowy kurs. Bede wiec miala znacznie mniej czasu. Efqa🌼 teraz faktycznie mozesz miec nieregularne miesiaczki. Nie ma co sie stresowac. U mnie dzis 22 dc. Nie wiem jak wytrzymam te kilka dni. Kusi mnie, zeby test owulacyjny wczesniej zrobic. Z tego co pamietam Madzik tez robila i wyszedl jej pozytywny jeszcze sporo przed terminem @. Tempka ciagle powyzej 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 dzieki Kochana. Ale to co myslisz? Kupowac te owulacyjne i robic? Pewnie i tak na przyszly miesiac sie przydadza. A moze dzieki nim nie bede sie juz ludzic...Ciazowe mam juz w domciu. Zostaly z ostatniego cyklu kiedy to nawet nie zdazylam testowac bo @ przylazla wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) EwQa nono fajnie by bylo:DD:D: trzymamy kciuki:) pozdrawiam i ide dalej ..:) milego Dnia:)) graminis ;* dzieki za fluidki swoja droga malo ich ostatnio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze lilowa sama nie wiem... kupić i mieć pewność czy nie kupować i pójść na żywioł? ;-) misiaczki... no to masz... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak to jest? Jesli teraz wyszedlby test owulacyjny negatywny, to nie mam co liczyc ze jest fasolina? A jesli wyjdzie pozytywny, to jest szansa, ze to fasolina, ale pewnosci nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie robiłam testów owulki... musisz poczekać na jakąś specjalistkę w tej dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- niekoniecznie! Czasem tak bywa, ale nie zawsze! Nie denerwuj się, co ma być, to będzie, wiem, że takiej chwili nie można się doczekać, ale spróbuj się uspokoić i o tym nie myśleć:-) Ode mnie też fluidki :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku- a ja byłam z M na małych zakupach, bo on w domu nie wysiedzi. Ale mówię Wam, tak ciężko mi chodzić, oddychać, skurcze dopadają, koszmar!!! A nie wyglądam znów jak słoń! Nie wiem co jest grane, ja już mam dość tego swojego "inwalidztwa"😭😭😭 Nawet jak siedzę, to jakbym żebra pod gardłem miała. A mąż mi mówi żebym wiecej chodziła, bo się zastałam ja bym mu chętnie przyprawiła taki kilkukilowy worek i kazała wszystko robić! Już wolę, żeby ten czas szybciej mijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 dzieki! Ja tez czasami bym chciala, zeby czas jeszcze przyspieszyl... szczegolnie pod koniec miesiaca kiedy czekam na temin @ ;) a teraz mam jeszcze jeden powod. Wczoraj kupilismy bilety na moj wymarzony koncert U2 na 22.08.2009. Ja nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie! Nie przeżywaj tak bardzo, bo o tej porze, to już możesz mieć dziecko w brzuszku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :) Wiesz, jak znalazlam te bilety to byl po prostu impuls! Powiedzialam ,,musze tam byc chocby nie wiadomo co\'\'! Marzylam o tym od dziecka!To moj maz wykazal sie rozsadkiem i zamowil miejsca siedzace w razie gdyby byla fasolina, zebysmy nie gnietli sie w tlumie. Koncert odbywa sie spory kawalek drogi od nas ale jest w weekend, moze wezmiemy dodatkowy dzien wolnego zeby troche pozwiedzac- jeszcze nie bylismy w tej czesci kraju. Oj !! Tak sie ciesze! no nie moge sie doczekac i juz! W razie gdyby byla fasolina, to jestem pewna, ze jej tez sie spodoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, bo M przywiózł córcię, muszę się nią zająć i w miarę możliwości zapobiec choróbsku. Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eQFa nie martw wiem myślę że dostaniesz @ a swoją droga tak rok po roku to też fajnie. do Sara 76 droga Saruniu może ty powinnaś sobie kupić takie zioła jak ja brałam jak już mi nic nie pomagało. Jeszcze nie byłam u lekarza i nic do końca nie jestem pewna czy coś jest czy nie ale podobno mówią że jak na teście dwie kreski to na pewno jest. Może te góry może te zioła ale warto było by spróbować możne co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U mnie ciag dalszy chorobska niunia ciesze sie tylko ze nie jest osowialy tylko ladnie sie bawi ale ma straszny kaszel. Pozdrawiam was Kochane i podczytuje w kazdej wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niecala godzinka i lece na kurs. Coz... od dzis bedzie mniej czasu dla siebie. Bede musiala sie bardziej zorganizowac. Chce to jednak koniecznie zrobic. Ach... wiele rzeczy chce zrobic... tylko czy czasu wystarczy??!! ;) Po pracy szybciutko skocze do apteki, kupie te testy owulacyjne, Pewnie i tak przydadza sie na przyszly miesiac :(Jeden zrobie dzis wieczorkiem , moze jutro ;) bo nie sadze zebym wytrzymala do soboty, czy niedzieli :( Gdyby ktos mogl mi doradzic cos z tymi testami owul.to bede wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota przypomnij mi co za zioła brałaś (bo ja się starzeję i pamięć już nie ta, a zresztą tak długo się nie odzywałaś, że straciłam wątek co brałaś). Oczywiście wczoraj przylazła @ zgodnie z moimi przypuszczeniami i obliczeniami (menda z niej niezła, ale punktualna jak cholera...) EfQa jeżeli jesteś w ciąży to chętnie przyjmę dziecko, bo widzę, że jesteś lekko przerażona i wcale Ci się nie dziwię... to by dopiero było, najpierw się człowiek stara, produkuje i nic a potem jakby się worek rozwiązał... daj znać jak zrobisz test, bo nie wytrzymam z ciekawości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze nie tylko ja czekam na wiesci EwQa hehe super ja dga dostaniesz dzidzie :D widzicie bo bedzie szczesliwy rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tylko przelotem Efqa- ja też chętnie przyjmę Twoja fasolkę;) ale nie martw się - po ciazy czasem organizm potzebuje czasu żeby sie unormowac;) dorota- zdradź jakie ziólka piłas- chętnie wypróbuję;) całuski dla wzystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa daj cynk co u Ciebie? ciąża czy fałszywy alarm? możliwe jest, że organizm jeszcze nie wrócił do normy a do tego jeżeli jeszcze karmisz to tym bardziej miesiączki mogą być nieregularne. Ewelka coś mi się wydaje, że my te fasolki to sobie możemy zasadzić, ale w doniczkach... ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa daj cynk co u Ciebie? ciąża czy fałszywy alarm? możliwe jest, że organizm jeszcze nie wrócił do normy a do tego jeżeli jeszcze karmisz to tym bardziej miesiączki mogą być nieregularne. Ewelka coś mi się wydaje, że my te fasolki to sobie możemy zasadzić, ale w doniczkach... ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yh dziewczyny pocieszyłyście mnie - stawiam na zaburzenia miesiączkowania po ciąży.... na razie nie robię testu ... Dzisiaj zmarła moja 88 letnia babcia. Taka wesoła kobitka była, zawsze sobie śpiewałyśmy razem sprośne wiejskie przyśpiewki i miałysmy zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×