Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Sara uda sie na pewno :) kciuki za lilowa puscilam i teraz trzymam mocno za ciebie :) i reszte dziewczyn Kurcze wlosy mi garsciami wylatuja a tu zadnych witamin teraz mi nie wolno :( jak dotke tylko to pelna reka i tak kilka razy dziennie juz nie wspomne ile ich mam na bluzce i kurtce kazdego dnia ehhh zmykam robic Nyny lykne przed spaniem z litra zdrowej wody :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!! LILOWA - serdecznie gratuluje kochana🌻🌻🌻 - ciesze sie ze Wam sie udalo:) Ja tylko zmienic date w tabelce...... Pozdrawiam Was bardzo goraco i sciskam👄 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6..................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................27......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. .......ok 01.11.2009 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Spiochy :) My juz od rana Grand Prix Australia ogladamy. :) Jeszcze raz chce podziekowac Wam Wszystkim i Kazdej z Osobna za gratulacje!! Jakby nie patrzec tylko z Wami podzielilismy sie ta nowina :) Milo mi wiec bardzo poczytac te cieple slowa, zreszta przeczytalam tez Malzowi.... tez bardzo Wam dziekuje. Pytacie kiedy do lekarza... wiecie, ze mieszkamy w Anglii i tutaj panstwowa opieka poloznej zaczyna sie dopiero w 12 tygodniu ciazy( podobno- czy tak jest naprawde wkrotce sie przekonam ).Nie bedziemy jednak czekac do tego czasu. Sa tez prywatni lekarze i mysle ze okolo 7-8 tygodnia wybierzemy sie do podobno bardzo dobrej kliniki w Londynie- wtedy bedziemy mogli posluchac juz serduszka i cos konkretnego zobaczyc. Nie jestem zwolenniczka robienia zbyt czestego usg, jak rowniez ,, grzebania\'\' tam bez potrzeby. Nie wiem tylko jak liczyc te tygodnie.... czy od daty ostatniej miesiaczki, czy faktycznego zaplodnienia, czyli dwa tygodnie pozniej? Jak obliczam date porodu z ostatniej miesiaczki, w tych kalkulatorach umieszczonych w necie,to wychodzi 6 grudnia, ale kto wie czy to pozniej nie bedzie... bo do zaplodnienia musialo dojsc kiedy mialam owulacje, czyli 15 marca...bo w takim przypadku, to bedzie nasz prezent gwiazdkowy a nie mikolajkowy :).... Podpowiedzcie mi prosze jak to liczyc. Za kilka dni powtorze test, zapisze sie do jakiejs przychodni bo przyznam Wam szczerze, ze ja bardzo nie lubie chodzic do lekarza. Tak bardzo, ze mimo tego iz mieszkamy tu kilka lat ,nie wybralam ani przychodni, ani lekarza pierwszego kontaktu- chociaz mamy kilka w naszej dzielnicy. Po prostu nie bylo takiej potrzeby wiec omijalam to szerokim lukiem. Teraz jednak sprobuje sie dowiedziec, ktora jest najlepsza, gdzie jest dobra opieka i sprzet. Zapisze sie do jakiejs w tym tygodniu, wybiore do lekarza pierwszego kontaktu. On mnie poinformuje kiedy bede mogla zobaczyc sie z polozna, kiedy bedzie USG itp Wtedy stwierdzimy kiedy wybierzemy sie do tej prywatnej kliniki. Taki jest dalszy plan :) 17 maja jedziemy tez do Poslki, jesli bedzie taka potrzeba, to moge tez tam wybrac sie do prywatnego lekarza :) No faktycznie przydaloby sie zrobic zdjecie w nowej kiecce na pamiatke... jest jednak z krotkim rekawem a za oknem dzis szaro, buro i zimno. Mam nadzieje, ze zdazy sie rozpogodzic zanim urosne ;) Patinko🌼 jaki masz ten aparacik do mierzenia tetna Dzidzi? Podaj wiecej szczegolow. Obie mieszkamy w Anglii, wiec nie byloby problemu z transakcja :) a wierze, ze i nam takie cudo sie wkrotce przyda. Kalpek🌼 wydaje mi sie, ze nie mam Cie na naszej klasie. Przeslij wiec moze namiary na siebie na moj adres e- mail, lub podaj swoj a ja sie do Ciebie odezwe :) Mozesz tez mnie znalezc w kontaktach np Efqi🌼, Ewelki🌼 , Moni🌼 Imie me Zuzanna :) Chlopaki jezdza a ja sie rozpisalam. Wy pewnie nie macie takich pomyslow by wstawac o 5.40 w niedziele i ogladac Grand Prix :) A mnie dzis jakos wyjatkowo ciagnelo, moze to bedzie chlopak :) Bede do Was zagladac oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliowa laseczka z Ciebie:D Ja jade do Rodzicow na obiadek... Jeszcze raz gratuluje!!!1 Saro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja na sekundke bo zwijam sie na carboot czyli targ wiec bede pozniej. Lilowa ja mam cos takiego http://www.hi-bebe.co.uk/ od 11 tc sluchasz juz serduszka nie kupuj tanich w argosie bo sa po 20 funtow bedziesz 20-30 minut szukac serduszka i slabo slychac kiedys tez chcialam sie na cos takiego zalapac ale mi odradzono. Ja mam do sluchania serduszka sprzet taki jak uzywaja w szpitalach. Mnie to pomoglo bardzo jak np nie czulam zbyt dlugo ruchow i aby sie uspokoic jak slyszalam ze serduszko bije pepowina sie przemieszcza bo to tez slychac szum wod plodowych oraz jak dziecko kopie z mezem nie raz sie usmialismy :) chcialam to sobie zatrzymac ale nie ma sensu. Jezeli jestes zainteresowana to daj znac ja mam 2 butelki zelu ktory kupilam osobno to dozuce ci gratis :p buziaczki i uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zel jest potrzebny smarujesz brzuszek i potem glowica szukasz serduszka :) tak jak to robia polozne kalpek 😘 myszka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie z rana deszczyk. Efqa! Ale numer z tymi orzeszkami!!!! A ja się zastanawiałam, czy by na święta nie zrobić:-) Patinko- szalejesz! Ale czy to Ci nie zaszkodzi? Ja słyszałam, że do tego nie można mieć żadnych problemów z narządami wewnętrznymi, bo może coś niepotrzebnie poruszyć. Wiesz, koleżanka mojej mamy sobie kupiła i mama zaraz do niej poleciała wypróbować, a na drugi dzień w szpitalu wylądowała i wyrostek jej wycinali, bo poruszała... No, już nie straszę, ja zawsze o bieżni marzyłam... Dziekuję Wam bardzo za te komentarze, aż mi się łezka w oku zakręciła, gdyby tak mój mąż mógł mi powiedzieć to samo... miło by mi było... Lilowa- kalkulatory w necie na ogół dobrze obliczają, liczy się od daty ostatniej@, niezależnie od daty zapłodnienia. Kalpek, Sara- teraz Wasza kolej👄 Misiaczki- co u Ciebie???🌻 Dla Was wszystkich kochane 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z checia powysylalabym Wam fluidki, tak jak to tutaj robicie.... ale chyba jeszcze za wczesnie ;) Powinno byc pewnie jakies potwierdzenie oprocz testu. Poki co zrobilam jeszcze jeden, ciagle pozytywny :) Nawet jesli nie moge Wam ich jeszcze przeslac, to trzymam kciuki zeby szybciutko pojawil sie kolejny Fasolinek :) Patinko🌼 ciekawie wyglada ten wynalazek. A mozesz mi jeszcze napisac Kochana, czy ten zel mozna gdzies potem bez problemu dokupic? Na ile wystarcza taka jedna buteleczka. Mysle, ze zrobimy interes. Pokazalam Malzowi i jest jak najbardziej ,, za\'\'. Monia🌼 Dziekuje za wyjasnienie z tym terminem porodu. Czyli poki co- 6.12.09 :) Czytalam, ze serduszko mozna spokojnie uslyszec w 7 -8 tygodniu, ale to od zapolodnienia czy daty ostatniej @? Przepraszam, ze mecze... ale poki co nie mam nawet kogo zapytac.Przeciez gdybym zaczela pytac o takie rzeczy Mame zaraz by skojarzyla... Jejku, dzis niedziela. Zawsze tego dnia dzwonie do Mamy i Siostry na dluzsza pogawedke... jak ja Witam Spiochy :) My juz od rana Grand Prix Australia ogladamy. :) Jeszcze raz chce podziekowac Wam Wszystkim i Kazdej z Osobna za gratulacje!! Jakby nie patrzec tylko z Wami podzielilismy sie ta nowina :) Milo mi wiec bardzo poczytac te cieple slowa, zreszta przeczytalam tez Malzowi.... tez bardzo Wam dziekuje. Pytacie kiedy do lekarza... wiecie, ze mieszkamy w Anglii i tutaj panstwowa opieka poloznej zaczyna sie dopiero w 12 tygodniu ciazy( podobno- czy tak jest naprawde wkrotce sie przekonam ).Nie bedziemy jednak czekac do tego czasu. Sa tez prywatni lekarze i mysle ze okolo 7-8 tygodnia wybierzemy sie do podobno bardzo dobrej kliniki w Londynie- wtedy bedziemy mogli posluchac juz serduszka i cos konkretnego zobaczyc. Nie jestem zwolenniczka robienia zbyt czestego usg, jak rowniez ,, grzebania\\\'\\\' tam bez potrzeby. Nie wiem tylko jak liczyc te tygodnie.... czy od daty ostatniej miesiaczki, czy faktycznego zaplodnienia, czyli dwa tygodnie pozniej? Jak obliczam date porodu z ostatniej miesiaczki, w tych kalkulatorach umieszczonych w necie,to wychodzi 6 grudnia, ale kto wie czy to pozniej nie bedzie... bo do zaplodnienia musialo dojsc kiedy mialam owulacje, czyli 15 marca...bo w takim przypadku, to bedzie nasz prezent gwiazdkowy a nie mikolajkowy :).... Podpowiedzcie mi prosze jak to liczyc. Za kilka dni powtorze test, zapisze sie do jakiejs przychodni bo przyznam Wam szczerze, ze ja bardzo nie lubie chodzic do lekarza. Tak bardzo, ze mimo tego iz mieszkamy tu kilka lat ,nie wybralam ani przychodni, ani lekarza pierwszego kontaktu- chociaz mamy kilka w naszej dzielnicy. Po prostu nie bylo takiej potrzeby wiec omijalam to szerokim lukiem. Teraz jednak sprobuje sie dowiedziec, ktora jest najlepsza, gdzie jest dobra opieka i sprzet. Zapisze sie do jakiejs w tym tygodniu, wybiore do lekarza pierwszego kontaktu. On mnie poinformuje kiedy bede mogla zobaczyc sie z polozna, kiedy bedzie USG itp Wtedy stwierdzimy kiedy wybierzemy sie do tej prywatnej kliniki. Taki jest dalszy plan :) 17 maja jedziemy tez do Poslki, jesli bedzie taka potrzeba, to moge tez tam wybrac sie do prywatnego lekarza :) No faktycznie przydaloby sie zrobic zdjecie w nowej kiecce na pamiatke... jest jednak z krotkim rekawem a za oknem dzis szaro, buro i zimno. Mam nadzieje, ze zdazy sie rozpogodzic zanim urosne ;) Patinko🌼 jaki masz ten aparacik do mierzenia tetna Dzidzi? Podaj wiecej szczegolow. Obie mieszkamy w Anglii, wiec nie byloby problemu z transakcja :) a wierze, ze i nam takie cudo sie wkrotce przyda. Kalpek🌼 wydaje mi sie, ze nie mam Cie na naszej klasie. Przeslij wiec moze namiary na siebie na moj adres e- mail, lub podaj swoj a ja sie do Ciebie odezwe :) Mozesz tez mnie znalezc w kontaktach np Efqi🌼, Ewelki🌼 , Moni🌼 Imie me Zuzanna :) Chlopaki jezdza a ja sie rozpisalam. Wy pewnie nie macie takich pomyslow by wstawac o 5.40 w niedziele i ogladac Grand Prix :) A mnie dzis jakos wyjatkowo ciagnelo, moze to bedzie chlopak :) Bede do Was zagladac oczywiscie :)Witam Spiochy :) My juz od rana Grand Prix Australia ogladamy. :) Jeszcze raz chce podziekowac Wam Wszystkim i Kazdej z Osobna za gratulacje!! Jakby nie patrzec tylko z Wami podzielilismy sie ta nowina :) Milo mi wiec bardzo poczytac te cieple slowa, zreszta przeczytalam tez Malzowi.... tez bardzo Wam dziekuje. Pytacie kiedy do lekarza... wiecie, ze mieszkamy w Anglii i tutaj panstwowa opieka poloznej zaczyna sie dopiero w 12 tygodniu ciazy( podobno- czy tak jest naprawde wkrotce sie przekonam ).Nie bedziemy jednak czekac do tego czasu. Sa tez prywatni lekarze i mysle ze okolo 7-8 tygodnia wybierzemy sie do podobno bardzo dobrej kliniki w Londynie- wtedy bedziemy mogli posluchac juz serduszka i cos konkretnego zobaczyc. Nie jestem zwolenniczka robienia zbyt czestego usg, jak rowniez ,, grzebania\\\'\\\' tam bez potrzeby. Nie wiem tylko jak liczyc te tygodnie.... czy od daty ostatniej miesiaczki, czy faktycznego zaplodnienia, czyli dwa tygodnie pozniej? Jak obliczam date porodu z ostatniej miesiaczki, w tych kalkulatorach umieszczonych w necie,to wychodzi 6 grudnia, ale kto wie czy to pozniej nie bedzie... bo do zaplodnienia musialo dojsc kiedy mialam owulacje, czyli 15 marca...bo w takim przypadku, to bedzie nasz prezent gwiazdkowy a nie mikolajkowy :).... Podpowiedzcie mi prosze jak to liczyc. Za kilka dni powtorze test, zapisze sie do jakiejs przychodni bo przyznam Wam szczerze, ze ja bardzo nie lubie chodzic do lekarza. Tak bardzo, ze mimo tego iz mieszkamy tu kilka lat ,nie wybralam ani przychodni, ani lekarza pierwszego kontaktu- chociaz mamy kilka w naszej dzielnicy. Po prostu nie bylo takiej potrzeby wiec omijalam to szerokim lukiem. Teraz jednak sprobuje sie dowiedziec, ktora jest najlepsza, gdzie jest dobra opieka i sprzet. Zapisze sie do jakiejs w tym tygodniu, wybiore do lekarza pierwszego kontaktu. On mnie poinformuje kiedy bede mogla zobaczyc sie z polozna, kiedy bedzie USG itp Wtedy stwierdzimy kiedy wybierzemy sie do tej prywatnej kliniki. Taki jest dalszy plan :) 17 maja jedziemy tez do Poslki, jesli bedzie taka potrzeba, to moge tez tam wybrac sie do prywatnego lekarza :) No faktycznie przydaloby sie zrobic zdjecie w nowej kiecce na pamiatke... jest jednak z krotkim rekawem a za oknem dzis szaro, buro i zimno. Mam nadzieje, ze zdazy sie rozpogodzic zanim urosne ;) Patinko🌼 jaki masz ten aparacik do mierzenia tetna Dzidzi? Podaj wiecej szczegolow. Obie mieszkamy w Anglii, wiec nie byloby problemu z transakcja :) a wierze, ze i nam takie cudo sie wkrotce przyda. Kalpek🌼 wydaje mi sie, ze nie mam Cie na naszej klasie. Przeslij wiec moze namiary na siebie na moj adres e- mail, lub podaj swoj a ja sie do Ciebie odezwe :) Mozesz tez mnie znalezc w kontaktach np Efqi🌼, Ewelki🌼 , Moni🌼 Imie me Zuzanna :) Chlopaki jezdza a ja sie rozpisalam. Wy pewnie nie macie takich pomyslow by wstawac o 5.40 w niedziele i ogladac Grand Prix :) A mnie dzis jakos wyjatkowo ciagnelo, moze to bedzie chlopak :) Bede do Was zagladac oczywiscie :)dam rade nie powiedziec? Nie wiem co zrobic... a moze czekac do swiat? A z drugiej strony moze byloby im przyjemniej gdyby od poczatku mogly chociaz tak w tym uczestniczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu!! Kobietki! Cos mi sie dwa razy wkleilo , to co teraz pisalam i to co wczesniej!!!! Nie czytajcie, bo to w sumie sensu nie ma! Sorki! Juz zglosilam do usuniecia zeby nie zasmiecac forum. Mam nadzieje, ze moderatorzy to szybciutko usuna. A teraz wklejam to co faktycznie chcialam wyslac : Z checia powysylalabym Wam fluidki, tak jak to tutaj robicie.... ale chyba jeszcze za wczesnie ;) Powinno byc pewnie jakies potwierdzenie oprocz testu. Poki co zrobilam jeszcze jeden, ciagle pozytywny :) Nawet jesli nie moge Wam ich jeszcze przeslac, to trzymam kciuki zeby szybciutko pojawil sie kolejny Fasolinek :) Patinko🌼 ciekawie wyglada ten wynalazek. A mozesz mi jeszcze napisac Kochana, czy ten zel mozna gdzies potem bez problemu dokupic? Na ile wystarcza taka jedna buteleczka. Mysle, ze zrobimy interes. Pokazalam Malzowi i jest jak najbardziej ,, za''. Monia🌼 Dziekuje za wyjasnienie z tym terminem porodu. Czyli poki co- 6.12.09 :) Czytalam, ze serduszko mozna spokojnie uslyszec w 7 -8 tygodniu, ale to od zapolodnienia czy daty ostatniej @? Przepraszam, ze mecze... ale poki co nie mam nawet kogo zapytac.Przeciez gdybym zaczela pytac o takie rzeczy Mame zaraz by skojarzyla... Jejku, dzis niedziela. Zawsze tego dnia dzwonie do Mamy i Siostry na dluzsza pogawedke... Nie wiem czy dam rade nie powiedziec? Nie wiem co zrobic... a moze czekac do swiat? A z drugiej strony moze byloby im przyjemniej gdyby od poczatku mogly chociaz tak w tym uczestniczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- liczy się tak samo, czyli teraz jesteś w około 3 tygodniu, za około 4 tygodnie juz powinnaś serduszko zobaczyć :-) No ciężka decyzja, powiedzieć, czy nie, ale ja długo będziecie rozmawiać, to emocje wezmą górę i powiesz:D Ja bym powiedziała, nie ma to, jak kiedy ktoś cieszy się z Tobą, ale nie namawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 Ostatnia miesiaczke mialam 02.03.2009 Cykle 27 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak na moje oko 3 tydzień:-) A poród 6-9 .12. No, to jednak będzie prezencik od Mikołaja :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze usg jest podobno najbardziej wiarygodne, tzn najdokładniej określa tydzień ciąży i tego powinno się trzymać. Potem dane nieznacznie zaczynaja odbiegać od normy, tak mi tłumaczył mój doktorek. :-) A ja zamiast wziąć się do jakiej roboty, to nadal tkwię w łóżku i oglądam strony z fajnymi kieckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 🌼Ale myslisz, ze to az tak moze od normy odbiec ze wyjda Swieta Bozego Narodzenia?? Jakie katalogi ogladasz? Ciekawe kiedy bede musiala zaczac rozgladac sie za ciazowymi ciuszkami hehe a Ty w ktorym tygodniu zauwazylas, ze Ci sie brzuszek powiekszyl? I jak z reszta Dziewczynek? Dzisiaj ja gadam i gadam, ale to u gory to czysta pomylka. Mam nadzieje, ze szybciutko zostanie usunieta, a Wy mi wybaczycie to bazgranie. 🌼 ok, teraz lecimy na male zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja czesto uzywalam i zuzylam przez cala ciaze jedna butelke ja ci dam 2.wystarczy spokojnie ja kupilam w sklepie tam gdzie byl monitor kupowany i przeplacilam bo dalam 5.99 za butelke jedna a na ebay mozna kupic za 2.99 tylko wiadomo dojdzie koszt przesylki wiec oplaca sie kupowac wtedy wiecej. Mam oryginalne pudelko ulotka wszystko tak jak kupilam jest w idealnym stanie z pokrowcem.Jak by co daj znac :) bo jakby co to wystawie na ebay-u . a ja po zakupach kupilam pare super ciuszkow dla malej jak zwykle :p Monia to jest do masazu zakladasz 3 pasy jeden na dupke jeden na pas lub biodra a trzeci na uda :) i masuje cie to sa wibracje ja mam reczny masazer bardzo mocny jest ale tylu plecow sobie nie zrobie w salonach Spa taka jedna kuracja kosztuje bardzo slono no i Kupilam bo kolezanka ma identyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zla jestem weszlam na wage i pokazalo mi 100 gram wiecej jakim prawem 😭 moze jutro bedzie spadac dzis ruszam sie na maxa zaraz do kosciolka jedziemy potem do parku bo swieci u nas sloneczko na maxa normalna wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastala cisza ...... Laura pojechala do kosciolka z mezem bo OLivka sie poplakala i zasnela przez 2 minuty sie darla ehmm dla mnie to szok bo ona nigdy nie placze wiec jak zacznie raz na jakis czas to czuje sie jakbym dostala 1 raz dziecko do rak :O aha bym zapomniala :p http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosimy o glosik i dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- no to fajny ten masażer ja myślałałam, że to tak na maxa daje,że aż boli, tak było w tym, co widziałam, a wagą się nie przejmuj, to normalne, że czsem pokazuje więcej, najlepiej ważyc się z rana, ale nie każdego dnia, lepiej co tydzień. Ale jestem dumna, że wytrwałas kolejny dzień! Lilowa- aż takiego poślizgu nie będzie do świąt! Powiedziałaś mamie??? Ja tak od 5 miesiąca zaczęłam odczuwać, że w spodniach ciasno, głównie przy siedzeniu:-) A oglądam teraz wszystko, co popadnie, chciałabym jeszcze przed porodem uszyć sobie jakąś sukieneczkę do chodzenia, bo nie zmieszczę się w te, co mam, zwłaszcza w biuście(o 2 numery większy!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 jeszcze nie powiedzialam. Nie potrafie podniesc sluchawki i zadzwonic....moze wytrzymam do swiat....albo do tego maja.... a siostrze powiem wczesniej... ach... nie wiem co zrobic... Maz mowi ze to moja decyzja i moge powiedziec komukolwiek chce. :) Patinka dogadamy szczegoly mailowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no wlasnie ja zawsze waze sie rano na czczo po zrobieniu siusiu :D zawsze mniej :p Iilowa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja bym nie wytrzymala,zeby nie powiedziec !i to Mamie ! Ja jak zrbilam test to o 6 rano juz dzwonilam do Mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Laura wrocila z pysznym chicken burgerem z salatka pomidom ogoreczkiem keczapem i moim ulubionym majonezem 😭 i to pachnie tak bardzo tak mocno RAtunku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Jestem tochę zmęczona bo niedawno wróciliśmy od teściowej szwagierki. Pojechaliśmy tam po ciuszki dla dziecka, bo t6am składowała na stychu. Dostałam tego 3 kartony i do tego jeszcze zabawki, matę edukacuyjną i wanienkę. Śmiałam się bo ostatnio widziała że wybieram chłopięce rzeczy więc prosiłam ją żeby jeszcze nikomu nie mówiła, bo my rodzince nie chcemy zdradzać płci dziecka. Zostawiałam co rózowe mówiuąc że nie lubię różu, a jak będzie córka to będzie w innych ładniejszych kolorach ubrana, a nie jak jakaś Jola Rutowicz he he. :-) To teraz będę miała co robić, czyli poprać to wszystko i poprasować, fuj jak ja nienawidze prasować. Ostatnio narzekałam mężowi żeby pokończył prace wykończeniowe w mieszkaniu bo nie mam co robić,a tak bym sobie posprzatała kuchnię. To wczoraj nie pojechaliśmy do teściowej, tylko zostaliśmy w domu bo jednak majstry przyjechali do niej zrobic te drzwi. Więc wzioł się za robotę w domu. W końcu doczekałam sie pawlacza w kuchni i mogę tam pochowac trochę zbędnych rzeczy. Zbobił mi półki w szafie i mogę poprzekładać jego ciuchy żeby miec miejsce w komodzie dla dziecka. Pomalował kuchnie i teraz to ja będę miała co robić bo nakurzone w całej chacie, ale chciałam to mam. nie będę do świąt się chyba nudzić. Tak więc wczoraj oboje się napracowaliśmy w domu, no może on bardziej. ;-) Cukry ciągle skaczą, juz sama nie wiem co o tym mysleć. Patrząc na wyniki to w środke jak pójdę do diabetologa to zwiekszy mi dawkę insuliny. A wiecie co zauważyłam że moje piersi pachna mlekiem i zauważyłam, jak je masowałam (z bólu) że pojawiła się tam malutka kropelka, czyży to już było mleko??? Lilowa wspomniała o fluidka, faktycznie dawno ich nie było. Kochaniutka narazie cię wyręczę, ale nastepnym razem to twoja kolej ################################################################################################################################################################################################################################################################################################ lilowa pisałaś że miszkasz w angli, własnie rozmawiała z koleżanka która tez tam mieszka i jest w ciązy. Móiwła mi że tam to lekarz nie bada tylko położna i że tylko 2 razy podczas ciązy robią usg i nigdy dopochwowe, ciekawe czemu? Życzę powodzenia Poatinko głosik oddany jak zawsze Saro nie martw się na zapas, wiosna idzie i bocianek tez przyleci do ciebie a madzik to już chyba śpi i nas nie odwiedza Monia ja też poproszę zdjęcia masz mojego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka wiem co przeżywasz a oni cię jeszcze drażnią tym jedzeniem trzymaj się,życzę wytrwałości ja mam dziś chyba depresje po zmianie czasu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek- tak, to początki siary, późniejszego mleczka dla dzidzi:-) Dopiero teraz zapisałam sobie Twój e- mail, zaraz Ci wyślę zdjęcia. Patinko- tu TWOJA MOTYWACJA:To są właśnie pokusy! Pomyśl- zjesz i co potem? znowu żal i pytanie- co mi to dało? Nie będzie Tobą rządziła jakaś wysokokaloryczna bułka!!!!! W takiej sytuacji wyobraź sobie, ze ją zjadłaś:-) I co? Lepiej? Na pewno nie! Jesteś SILNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny dziekuje :) wyszlam na ogrodek sciaglam pranie pogadalam do krolikow kazalam laurze zjesc i wyzucic do kosza a ona wylazi na ogrodek z polowa burgera i mowi mamusiu juz nie moge dokonczysz? zawsze dokanczalam po niej :O ale mowie do kosza taki wyzszym tonem aworek na smieci wynioslam do kontenera choc byl dopiero w polowie pelny :O jeszcze by doszlo zebym z kosza ta polowke wyciagla i rzucila sie na nia. ale macie racje uffff Przezylam alutek ja mialam od 3 mca ta siare juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dasz rade,wierze w Ciebie kobito!!!! Zobaczysz juz pozniej nie bedziesz chciala juz jesc takich rzeczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×