Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ja pije wlasnie czarna kawusie bez cukru i bez mleka bo mi nie wolno buu ale dobra wiadomosc zamiast 3 porcji ktore musze wypijac codziennie wypilam wczoraj 2,5 i nie mialam juz ochoty na wiecej choc nie mozna tak robic bo w tych 3 porcjach sa zawarte witaminy ktore organizm codziennie potrzebuje :) OLivka siedzi w lezaczku mleczko czeka az zawola Mama daj :D Laura jeszcze spi ale za 45 minut biesiada sie skonczy :) dzis jade samochodem do szkoly niestety bo po szkole jade po dietke czyli zupki i koktajle ale wezme same zupki jakos na slodkie mnie nie ciagnie. Wczoraj 10 razy skoczylam na skakance na twarzy jak burak czerwona bylam a serce z 1000 chyba na minute walilo ehmm gdzie ta kondycja ale malymi kroczkami za to laura lezala na moich lydkach a ja robilam brzuszki :D tez dalam rade tylko 10 jade dzis kupic ten talerz wibrujacy stane bede ogldac seriale a mnie wymasuje we wszsytkich miejscach ale wam przynudzam co :p NO i :D http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosimy o glosik dziekujemy :) ide zaglosowac na Slicznotke pani misiowej Dziewczyny dziekuje za trzymanie kciukasow mobilizujecie mnie bardzo :D Monia a twoja wypowiedz szczegolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRA JESTEŚCIE!!! pati głos oddany... wrzuć linka na królewnę panimisiowej, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bebiko.com.pl/# /galeria/e431d7f0c8e1a256d7cde20820632d3f wykasowalam spacje tak jak wczoraj i wyskoczylo mi zdjecie coreczki Pani misowej a dzis pokazuje sie strona glowna a znalezienie jej w galeri wiaze sie z cudem :( Pani misiowa wyslij link jeszcze raz albo na mojego gadulaca wtedy sobie zapisze i nie bedzie problemu bym codziennie kliknela :) 401177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis dziekuje 😘 kurcze madzik gdziue jestes?? tak czesto bywalas a teraz cie wogole praktycznie nie ma :( kalpek milego dnia w pracy 🌻 lilowa ty tez zapracowana bidulka tez tak pracowalam po 18 godz dziennie sie zdazalo. Myszka super ze jestes 😘 czasem napisz tylko ''HEJ zyje i mam sie dobrze ''i wtedy bedziemy spokojne :) Sara jak by powiedzial ze gruba jestem dostalby w leb :p hehe nie wygaduje ale zartuje sobie ze mnie jak karmilam piersia to wolal codziennie na mnie MUUU Krowka daje mleczko MUUUU a wczoraj o faldka ci znikla i sie smial do rozpuku ma poczucie humoru ten moj chlop uciekam do Olivki alarm sie wlaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to leć do ślicznotki... panimisiowa czekamy na panią i bebikowego linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................27......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Saro brzuszek wygłaskany od cioci 👄 Patinko głosik oddany, a ja za ciebie trzymam kciuki żebyś wytrwała w swoim postanowieniu. Ja nie mam takiej silnej woli, po ciąży tez będę musiała trochę zrzucić. Jeszcze kilka kilo i 100 na wadze mi trzaśnie. Ale muszę mniej jeść bo wiem że po ciązy trudno zgubić zbędne kilogramy. Tak więc jestem z tobą. 🌼 Jolanta to fajnie że chłopak, juz kolejny. Jak byłam u ginesa siedziało 7 babek i każda z chłopakiem. Starsi ludzie mówią że jak dużo chłopaków sie rodzi to że wojna będzie , nie chce mi sie ich słuchać, głupoty gadają. Ja się śmieję że seksmisja im nie grozi. kobitki będą miały większy wybór he he ;-) graminis a ty dalej pracujesz czy juz na zwolnieniu? Wczoraj pojechałam wkońcu z mężem zamówić kanapę do pokoju, bo trzeba wymienić tą co kupiłam 4 lata temu, masakra to był niewypał, nie miałam kasy więc kupiłam jakąś taniochę i są efekty trzeba ją wyrzucić. Oczywiście nie jestem do końca zadowolona bo miała byc bordowa a będzie brązowa, bo nie było takiego materiału jak chciałam, ale to nic jak cos mi nie bedzie pasowało to zakryję narzutą he he. I zamówiłam te firanki makarony, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Jutro pojedziemy na trochę do rodziców. Mąż obiecał swojej mamie że poprawi drzwi po majstrach bo schrzanili i nie chcą przyjechać na reklamację, a ona bidna płacze że jej nikt nie pomaga. a ja przy okazji pojadę do mamy bo martwi się o mnie że doktorka przepisała mi tą insulinę muszę ją trochę uspokoić bo wydzwania ciągle czy się dobrze czuję. w sumie to niedaleko bo 60 km, ale nie lubię tych podrózy w tą i spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znać alutek jak te makarony :-) też mi się strasznie podobają ... i trzymam kciuki za cierpliwość do teściowej... kto wymyślił taką instytucję jak teściowa? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moja teściowa w sumie nie jest taka zła bo sie nie wtrąca, nawet czasami pyta czy mąz dba o mnie a jka powiem że coś przeskrobał to stoi za mną. Mieszka sama i widocznie ostatnio musiała się mężowy wyżalić że nikt jej nie pomaga i nie może na nikogo liczyć, to efekt braku chłopa w domu. Zam ówiła te drzwi zpłaciła kupe kasy a teraz majstry ja olali i telefonów nie odbierają. partacze. a że mąz się zna na takich rzeczach to stwierdził że jej pomoże, bo zawsze jak tam pojedziemy to pomaga moim rodzicom, albo tacie samochód pomaga naprawić i takie tam. Czasami to myslę że źle się znać na wielu rzeczach bo wszyscy wtedy oczekują od ciebie że pomożesz, a on nie ma czasu odpocząć. Dobrze że niedziele sa dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troskliwa żonka z ciebie a z niego dobry synuś :-) moja teściowa też jest spoko ale jej największym atutem jest to, że mieszka 400km od nas ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis🌼 moja tesciowa ma jeszcze wieksza zalete- 1776 km :) Dzien dobry Laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasmi zaglądam ,ale na TVN mówią o odchudzaniu i indeksie glikemicznym co dotyczy mojej cukrzycy więc wyszukam w necie że to dobrze stosować, jak ma się cukrzycę w ciązy pokrywa sie to z tym co mówił mi dietetyczka. a kiedy idziesz na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa... taka teściowa to prawdziwy skarb ;-P myślę, że do końca kwietnia popracuję, ostatnio nie jest źle!!! zobaczę jak będzie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakies takie dziwne przeczucie, ze mam fasolke :) Niby nie mam zadnych charakterystycznych objawow, a czuje sie jakby juz nie sama :) Mialyscie cos takiego? Czy ja moze w leb dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa to moze zrób teścik, ale nie nakręcaj się bowiem że może byc ci potem ciężko , ja to strasznie przeżywałam każde rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa... byłoby cudnie... więc wcale nie trzymam kciuków ;-P ale chciałabym usłyszeć, że już jesteś fasolki pewna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 a tak serio to poza tymi kilometrami, to ma jeszcze kilka innych zalet ;) Dogadujemy sie calkiem dobrze. Jestesmy do siebie dosc podobne. Dwa lwy. Maz sie smieje, ze poczatkowo sprawdzalysmy teren i przeciwnika, a teraz obie lubimy pokazac swoje zdanie i nie damy sobie w kasze dmuchac ;) ale ogolnie wszystko z kulturka. Nie mam absolutnie nic przeciwko niej. Ale ciesze sie, ze kazda ma swoje krolestwo i nie musimy mieszkac razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tescik chyba jeszcze ciut za wczesnie. Dzis moj 26 dc. W ostatnim cyklu w 25 dniu mialam plamienie a w 26 @ rozkrecila sie na maxa. Ale wczesniej mialam cykle 27-28 dni. Chyba wiec powinnam czekac co? Tempka 37.20 :) A kciuki prosze trzymac, mimo wszystko! :) Moze to tylko ja lekko wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zapeszamy i cii... [serce} my też się z teściówką dogadujemy ale mimo to nie wyobrażam sobie wspólnego mieszkania... kochamy się na odległość... w innym układzie pewnie nie było by tak słodko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka :) glos oddany! Ostatnio poruszylysmy temat diet. A powiedzcie szczerze jak to jest z tym tyciem w ciazy.. czy mamy jakis wplyw na to przybieranie kg w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa błagam cie zrób to dla mnie i zmierz sobie temperaturę pod pacha i podaj wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×