Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EfQA🌼 wiem, ze to moze tak nie wyglada ale jestem w pracy :) nie mam tu termometru.Moja mierze zawsze o 7 rano zanim wstane. Przyznaj, ze ladna. ;) Bede w domu po Waszej 18 wiec wtedy moge to zrobic. A o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooo i stronke zlapalam ;) Boziu! jak mi sie nie chce pracowac. Zmeczona jestem tym tygodniem jak kon po westernie. I nie wiem czy isc jutro do pracy. Malz mi marudzi zebym zostala w domu...w sumie nie pamietam kiedy mialam wolna sobote. Posadzilabym kwiatki, posprzatala dokladniej w domciu, zajela sie starymi papierami, ktore trzeba uporzadkowac...W sobote wieczorem idziemy tez do znajomych na imprezke... ciekawe czy bede mogla wypic drineczka. Jesli @ przyjdzie, zapije sie w trupa ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Lilowa- ja też mam takie przeczucie, że Ty ... a z resztą nie zapeszam :-) Kurka, dziewczyny, u mnie znów skurcze, już mam dość tych bolesnych nocy, a do tego Róża kolejną noc płacze, niewiadomo o co. Jestem już zmęczona:-( Znów boli brzuch, ide się zdrzemnąć. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia... bidulko :-( odpoczywaj ❤️ lilowa :-) obyś alkoholu do ust nie musiała brać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki- a ja znó pędzę do szpitala... zaczęło się jakieś krwawienie:-( Trzymajcie kciuki, żeby to jeszcze nie to!!! Odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 odpoczywaj.... spij jak aniolek i regeneruj sily :) Graminis🌼 Ty juz doswiadczenie wiec powiedz co sadzisz o tym przybieraniu w ciazy... masz na to jakis wplyw?Jestes szczuplutka, tylko brzuszek rosnie... trzymasz jakas dietke? Zastanawia mnie to ostatnio.... zwlaszcza jak spotkalam kolezanke w 17 tygodniu ciazy a jej ani kg nie przybylo... jest taka szczuplutka jak byla... rozmawialam z nia i myslalam gdzie ona ma tego bejbika... przeciaz on juz musi miec z 10 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś mocno trzymam... ja jem właściwie to na co mam ochotę ale nie żrę :-) i staram się nie opychać po 18... ale czasami coś skubnę :-) jogurtasa, jabłuszko jakiś owoc :-) ale nie ograniczam się zbytnio... na śniadanie jem więcej niż przed ciążą, obiad jak zawsze a później różnie ale zawsze jem kolację, kiedyś nie zawsze jadłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 ale masz apetyt duzo wiekszy? Taki nie do opanowania czasem? :) A ile przybralas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam większy apetyt :-) przed ciążą ważyłam 55kg teraz 60kg ale biorąc pod uwagę, że na początku schudłam do 50kg to jest już strasznie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybralas wiec 5 kg. Jak na 23 tydzien to bardzo ladnie. Nie za duzo nie za malo :) A ten poczatkowy spadek to przez brak laknienia i mdlosci? Czy po prostu spadla waga? Nie bylo mnie tu jeszcze na forum, wiec pytam :) A jak z reszta Dziewczynek? Efqa🌼 a Ty moze przestalabys byc taka tajemnicza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważyłam przed ciążą 68 w ciąży pod koniec 81 a teraz 66, mam 173 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku lilowa z tym tyciem w ciąży to jest róznie, to taka indywidualna sprawa. Ja ogólnie jestem duża babka, ale w do 6 miesiąca przytyłam tylko 3 kilo, a odkąd jestem w domu drugie 3, czyli jakieś 6 kg. Mówia że dobiero teraz się zacznie tycie, tylko że ja na diecie to może nie będzie tak źle, bo musze uważać z ta cukrzycą. Trochę poszło mi w bioderka, bo widzę rozstępy na nich i czuję jak leżę jakby się biodra rozchodziły, aż kości bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa zazdroszczę ci wagi, ja mam 171 i ważyłam przed ciążą więcej niż ty w ciązy hi hi, ale po porodzie mam to zamiar zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku waga spadła mi ze względu na rzygankowe szaleństwa i brak apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa, Graminis, Alutek🌼 to widze, ze zadna z Was za duzo nie przytyla. Fajnie. Efqa🌼 Czyli teraz wazysz mniej niz przed ciaza. A wchodzisz juz bez problemu w te same ciuszki? Bo wiadomo, ze czasami figura sie zmienia i bioderka zostaja szersze...O co chodzi z ta temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem dosc wyskoka- 175cm . Zawsze wazylam okolo 60 ale teraz mi sie przez zime przytylo i doszlam do 65. Chcialam zrzucic przed ciaza, ale pewnie mi sie nie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewqa zapodała lilce zagadkowe pytanko i teraz myślimy wszystkie co się stanie jak lilka po pracy zmierzy tempkę metodą "podpachową" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka, może już jesteś w ciąży??? zresztą po co ci dieta... świetnie wyglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ,,wyskoka'' to ja tez czasami mam.:) Sorki za bledy! Tak to jest gdy sie robi 3 rzeczy na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ważne, że każda wie o co w przesłaniu twym chodzi... ja to zbyt wyskoka nie jestem ;-) 165cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis :) Dzieki Ci bardzo Kochana, ale wiesz- ja pierwszy raz w zyciu dobilam do takiej wagi, wiec mi dziwnie troche... nikt nie widzi roznicy, nie widze tez tego po ciuchach ale gdzies te kiloski sa... Faktycznie Efqa 🌼 Twoje pytanie nie daje spokoju :) widze, ze nie tylko mi hehe Kobietki- jak mi sie pracowac nie chce!! Odbieram telefony i zapisuje co mam do zrobienia w przyszlym tygodniu :) dzis robie tylko to co niezbedne :) No i nie wiem co zrobic z ta kawiarnia jutro... musze zdecydowac szybciutko, bo nie chce ich zostawic na lodzie w ostatniej chwili. Nie przyzwyczajona jestem do tego zeby bez wiekszego powodu nie isc do pracy. To chyba jakies zboczenie !!?? moze jednak pojde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pada deszcz, a ja pytam gdzie jest to słońce do jasnej ciasnej Od jakis 3 dni znów jestem przeziębiona i wszystko mnie drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wrocilam bylam po szkole po zupki Cambridge nie chcialam koktajki wiec na slono w tym tygodniu bedzie mierzyc mnie nie chciala w biodrach i pasie bo dopiero 4 dzien diety zaczelam wiec za tydzien w piatek to zrobi wtedy bedzie wiedziala ile ubylo :) ale na wage kazala mi wskoczyc tak wiec 3 kg spadlo pewnie to utratek wody ktory mialam nadmiar w sobie ale sie ciesze :D Monia trzymaj sie skarbie kurcze za duzo masz na glowie :( ja z 1 corka przytylam 40 kg w ciazy z 60 na 100 ale moja wina bo nie jadlam ale zarlam :( ale schudlam w 2 miesaice te cale 40 kg wiec bardzo szybko a dieta jaka stosowalam to glodowka i duze ilosci cwiczen. z Kubusiem do 6 mca ciazy bo wtedy go utracilam przytylam tylko 2,5 kg ale po porodzie zaczelo sie tycie. zaczelo sie od tzw GASTROFAZY czyli picie alkoholu bo rozpacz byla a wieczorami pochalnianie oigromnych ilosci potem rozepchalam sobie zoladek i lecialo z gorki.Szkoda tylko ze tak pozno sie obudzilam. lilowa trzymam kciuki do tej konsulatnki chodzi ok 30 kobiet ktore stosowaly ta diete ktora mi polecalas trzeba miec naprawde dobrze poukladane w glowie by przejsc do razu na tak dobre i madre odzywianie.Ja probowalam salatkami itd ale zawsze sie na cos skusilam tak wiec ta dieta jak na razie bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wpadlam sie przywitac i zaraz ide pilnowac mojego bratanka , bo bratowa idzie do fryzjera....zagladne do Was jak wroce..... Glos na Olivke oddany i czekam jeszcze na link PaniMisiowej:) Milego dnia i do uslyszonka:)👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle nie udalo sie 😡😡😠 Nic musimy poczekac na Pania Misiowa:) Ja zmykam - papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane w miarę możliwości zaglądam do was, ale trochę ciężko, bo mały był chory, teraz drugi jest chory, a jeszcze co chwilę mamy jakieś badanka i brak czasu ostatnio na wszystko. U mnie ok, tylko ciagle w biegu, ale najważniejsze maludy. Niedługo jak znajde chwilę podrzucę kolejne zdjecia na NK, dziekuję za zaproszenia i piękne komentarze. Dorotko ogromne gratulacje to ty i Madzik podzieliłyscie się moim brzuszkiem? Moje maludy rosną, są barzdo kochane i nie wyobrażam sobie jak można było zyć bez nich. Wszystkim, które zaciążyły i tym, które urodziły ogromnie gratuluję.Pozdrawiam, jak dam radę będę kukać, odezwę się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane w miarę możliwości zaglądam do was, ale trochę ciężko, bo mały był chory, teraz drugi jest chory, a jeszcze co chwilę mamy jakieś badanka i brak czasu ostatnio na wszystko. U mnie ok, tylko ciagle w biegu, ale najważniejsze maludy. Niedługo jak znajde chwilę podrzucę kolejne zdjecia na NK, dziekuję za zaproszenia i piękne komentarze. Dorotko ogromne gratulacje to ty i Madzik podzieliłyscie się moim brzuszkiem? Moje maludy rosną, są barzdo kochane i nie wyobrażam sobie jak można było zyć bez nich. Wszystkim, które zaciążyły i tym, które urodziły ogromnie gratuluję.Pozdrawiam, jak dam radę będę kukać, odezwę się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×