Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nie odzywała się, bo nie miałam czasu. A więc w sobotę byłam u lekarki, pęcherzyk był o krok od pęknięcia więc przystąpiliśmy do inseminacji (plemniki były lepszej jakości niż ostatnio tzn było ich 4mln więcej i o 5% bardziej ruchliwe), lekarka była dobrej myśli i stwierdziła, że to szczęśliwy dzień, bo u pierwszej pary, którą przyjęła tego dnia stwierdziła ciążę i właśnie z inseminacji, po za tym jak do niej jechaliśmy to widziałam kominiarza... teraz biorę przez 10 dni 2 razy dziennie luteinę i pozostało czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melduję się i ja- w weekend byłąm u rodziców dlatego się nie odzywałam dziś byłam u gina (nowego). Na termin czekałam ponad 3 tygodnie a tu w piatek @ mnie nawiedziła, wiec dzis 4 dc- ale szkoda mi było tego terminu wiec poszłam. na jajniku znów mam cyste;( pozatym mam zrobic badania na Clamydie i mycoplasme oraz badania z krwi: różyczka IgG, toksoplazmoza IgG, ImG (cokolwiek to znaczy?), przeciwciała HBS, popzatym usg w 12 d.c i usg piersi- to tak przy okazji (lekarka byla zdziwiona ze 6 lat brałam hormony i nigdy nie robiłam usg piersi...ale cóż jak mi nikt nie kazał to i nie robiłam). to by było na tyle pozatym to ez jakas dietka by mi sie przydała, bo z tygodnia na tydzien coraz wiecej waże!!!! brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro wiec teraz napewno sie uda - trzymam kciuki kochana:):) A gdzie reszta dziewczynek sie podziewa???? Ja sobie zarobilam ciasto na \"buleczki maslane\"- mam nadzieje ze wyjda pyszne:) Odzywac sie - halo haloooooooooooooo:) Pewnie wszystkie sprzatacie przed Swietami i dlatego nikogo niema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro trzymam kciuki i to bardzo mocno 👄 Ewelka to tak z ty,mi lekarzami jest, ja brałam 10 lat hormony i nikt mi też żadnych badań nie zlecił, dobiero jak zaczełam się srarać o dziecko, to ten nowy lekarz dopiero je zbadał. A toksoplazmoza to pokazuje ci czy masz przeciwciała na nią a kolejny czy chorujesz na nią obecnie. Opis wyników kiedys znalazłam w necie jak znajdę to linka prześlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi wyslalo mi pustego posta😠😠😠 Chcialam Wam powiedziec ze Madzik jakies 15 minut temu byla na moim profilu na NK, ale nie zostawila zadnej wiadomosci, czyli wyglada na to ze net jej dziala - tylko cholerka czego sie nie odzywa, martwie sie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkie dziewczynki:*:* Ja od 4 rano na nóżkach i po pracy byłam w mieście...Zaszłam do jednego sklepu i wpadły mi w ręce takie białe cudne śpioszki z serduszkami musiałam je kupić nie mogłam się powstrzymać:P:P Ja wczoraj poprałam część ciuszków,które dostałam bardzo ładne te ubranka i taaakie malutkie:P Wróciłam z miasta wzięłam psa i na 2 h na spacer dotlenić maluszka:) także nogi mi wchodzą wiecie gdzie a rano trzeba znów wstać o 4;/;/;/ byłam dziś u położnej 15 tydzień się zaczoł przytyłam od ostatniej wizyty 1,5 kg:P:P Myszka buziaki!!!!:*:*:*:*:* i uściski kochana::* Misiaczki odezwij się wiesz,że tęsknie!!!:)::: Sara na pewno Ci się uda wierze w to!!!! mojej koleżance też się własnie udało przy drugim podejściu i tobie też sie na pewno uda!!!! nie dlugo ujrzysz upragnione 2 kreseczki!!!!! buziaki kochana trzymam kciuki bardzo mocno!!!!!! Madzik odezwij sie dziewczyny się martwią!! \\Smerfecia buziaczki co tam słychać u dwóch bąblów:) pewnie dają ci popalić hihih :*:: lece spać kochane bo już padam na pysk;/;/ DOBRANOC WSZYSTKIM BUZIAKI DLA POZOSTAŁYCH DZIEWCZYNEK ORAZ *************************************************************************** *********************************************************************************** *********************************************************************************** ***********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak fajnie że zaglądnełyście :) Myszko na pewno wyniki wyjdą w normie, trzymam za was kciuki. gab widzę że nabierasz optymizmu :) tak trzymać!!!! Maluszek to czuje i spokojnie rozwija się dalej :) Dorota mam nadzieje że napiszesz jak tylko wrócisz od lekarza bo z wielką niecierpliwością czekam na wiadomości!!!!!! Makrelcia miło że nas czytasz, pozdrawiam i niech cię bociany nie ominą tej wiosny 🌻 Lilowa no juz się stęskniłam za toba :) Ja włożyłam spodnie ciążówki już w 10 tygodniu bo brzuch mi się jakoś tak powiększył. to normalne. Fajnie że już macie płaski monitor :) Ja w ciąży cały czas grałam w gry komputerowe bo jestem nałogowcem - to znaczy byłam :p Dziewczyny tez mam jakieś złe przeczucia co do Madzika ... :( :( :( ja się dziś sprężyłam i umyłam okna, jeszcze mi tylko jedno na jutro zostało :) aha Myszko łazienkę mi sąsiedzi zaleli!!! Wróciliśmy w niedzielę od teściów , kąpałam małą i nagle poczułam jak mi coś na plecy kapnęło. myślę sobie \"prania nie robiłam\" ale spojrzałam do góry i patrzę kropla na suficie. mąż od razu poleciał na górę a ten ch** sąsiad mówi że to nie u niego bo on ma sucho i na pewno to skąd indziej. Całą noc leciało, rano hydraulik przyszedł i powiedział że to na bank z góry. I poszedł do nich naprawiać a oni go nie wpuścili bo powiedzieli że do pracy idą a po za tym maja wannę zbudowaną i on musi sam sie tym zająć. Hydraulik się zezłościł. No i tak do południa kapało coraz więcej. O 15-stej straciłam cierpliwość zadzwoniłam do działu technicznego spółdzielni i kazałam coś zrobić. Wysłali ponownie hydraulika a tam jakaś babcia była i też nie pozwoliła mu nic robić więc tylko zakręcił im wodę. Przestało się lać. Do tej pory spokój. Słyszałam że jak wrócił z pracy coś tam kuł więc pewnie już się zorientował że to u niego pod wanną jakby baran zakręcił w niedzielę wieczorem to miałabym czysty sufi a tak MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Saro aż mnie dreszcz przeszedł! Uda się tym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz to wszystko porządnie zrobione :) Myszko mniam mniam wrzuć mi tu parę bułeczek :) Ewelka ale jakaś dokładna ta lekarka tyle badanek od razu zleciła. To dobrze. wysłałam jeszcze raz maila do Madzika. MISIACZKI A TY GDZIE ??????? ODEZWAĆ SIĘ TU PROSZĘ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam pierwsze mdlosci za soba.... Zemdlilo mnie paskudnie na zapch ryby - ukochanego lososia... nie wiem czy jeszcze sie kiedys do niego przekonam. :( Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej, bo poki co moj zoladek jeszcze nie doszedl do siebie... Spokojnej nocki Wam zycze laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie sie was czytalo az milo :) dla was w nagrode 🌻 madzik skoro wchodzisz na kompa napisz do nas chociaz ze wszsytko ok lub cokolwiek bo odchodzimy od zmyslow :( strasznie nie lubie takich sytuacji a to juz bardzo dlugo trwa. dorotka trzymma kciuki :) myszka mniam mniam chetnie bym cie poprosila o pare pysznych buleczek ale moglabym tylko na nie patrzec :) wiec niewskazane dla mnie :) Sara no teraz to ty na pewno zlapiesz fasolinke :) nie ma bata badz spokojna teraz aby dzidzia mogla sie zaczepic u ciebie :) latwo sie mowi co :p Efqa widzisz jak tloczno dzis :) a juz nastraszylas mnie :) Monia odpoczywaj fajnie iz zle sie czujesz masz sile jeszcze naskrobac pare slow dla nas 😘 za to kalpek co u ciebie dalej tak mocno sie leje ?? alutek brzuszek coraz wiekszy :) Smerfetka mi odpisala ze nie ma numeru telefonu do madzik niestety :( graminis czekamy na twoje wiesci o samopoczuciu fajnie ze sie odezwalas :) Lilowa pamietaj ze terasz masz dbac o siebie :) Brzychatki nie zapomnijscie teraz wysylac dziewczynom regularnie fluidkow bo kto jak nie wy macie zarazac brzuszkami :) no wlasnie Obca dlugo sie nie odzywa,rusaczek tez zamilkl Pani misiowa cos rzadko zaglada :( a izulaa przekazala nam cudowna wiadomosc ale co u niej nie wiemy wiec Alarm meldowac sie kochane. ja sie wymasowalam ze hej skora jak ta lala :p i ide robic Lulu buziaczki 😘 dla was i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Monia ale to zabrzmialo jakbym sie cieszyla z twojego zla samopoczucia ,a nie tak mialo wyjsc chcialam napisac ze pomimo iz zle sie czujesz masz sile skrobnac do nas pare slow. Lilowa to super ze sa mdlosci tzn dla ciebie to niemile ale to oznacza ze hormony pracuja tak jak powinny wiec wszsytko bedzie dobrze :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa sliczny ten kojec :) wage wam podam 15 kwietnia ok :) stopke bede ukazywac co 2 tygodnie bo jak b ede to robic co kilka dni to braknie mi miejsca :p chyba dobra wymowka co :p ja przegrzalam malej mleko wiec studze je teraz i uciekam do lozka bo moj urwisek sie wierci kurcze chce spac tylko w koszyku wiklinowym jak daje do lozeczka to 10 min ok a potem juz marudzi :( a koszyk tak gora miesaic i za ciasny bedzie ale jak wkladac ja do koszyczka sekundka i spi a w lozeczku ciekawa wszsytkiego oj cos czuje ciezka przedemna droga 😘 dobra C.D. snu nastapi za chwilke buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem 1 sza :p 🖐️ alutek wyprzedzam cie od 2 dni :D za oknami u mnie jeszcze ciemno juz sie rozjasnia powolutko ale z godzinke poltora zajmie zanim sie rozjasni na dobre :) kawusia stoi na stole mleczko tez czeka na alarm Olivki jak zrobi LALA :D dzis ide do kubusia powyrzucac kwiatki stare co kolory wyblakly bo mama poslala piek ny stroik dla kubusia z zajaczkiem i 2 znicze z jajaeczkiem i palma az w szoku jestem jak powiedziala ze to dla Kubusia :) wiec musze zrobic porzadki zaniesc do domu figurki z aniolkami i wymyc :) no i okno mnie czeka wiec dosc pracowity dzien Na obiadek planuje zrobic dla Laury i Lubego nalesniki i znow bedzie mi pachnialo :p buzki i wsatwac dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) po tygodniowej przerwie jesteśmy z niunią znowu w pracy... czujemy się dobrze, choć jesteśmy trochę zmęczone podróżą... wróciliśmy wczoraj z roczku :-) w czwartek wizyta u gina już nie mogę się doczekać!!! madzik u mnie też była na profilu kilka dni temu i też niestety bez wieści... odezwij się maleńka!!! lilowa... co tam łosoś :-) pokochasz makrelę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc patinko widzę że mamy wyścigi, to jutro ja będę pierwsza ;-) Jakość zaspana wstałam i nie miała siły jeszcze włączyć kompa. Zaraz muszę przeskanować go bo chyba mam wirusa, wczoraj same okna się otwierały, a juz to kiedys miałam. Dziś kolejny dzień wycieczy w miasto, pogoda jest śliczna więc może dzis mi się uda upolować jakieś mokasynki, bo nie mam siły wiązać juz bucików, brzuch przeszkadza he he, a mam białe tyle że już chyba nie modne. Wczoraj przyszedł leżaczek dla synusia http://www.allegro.pl/item587442793_lezaczek_bujaczek_link_a_doos_fisher_price_0_18kg.html mąż już złożył i czekam. Może w tym tygodniu uda się wyjechac do sklepu dla dzieci i wkońcu kupię łóżeczko i inne rzeczy bo lista to juz dawno zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj graminis, a ty kobieto na zwolnienie a nie praca i praca, oszczędzaj się bo juz półmetek minął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26tygodni za nami :-) ale czujemy się dobrze... nie przemęczamy się w pracy... :-) ale z tym brzuszkiem to rozumiem bo mi powoli zaczyna też przeszkadzać w zakładaniu butków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek ok jutro dam ci wejsc 1 -sza :p sliczny ten lezaczek przyda ci sie do karmienia malca zobaczysz mowi doswiadczona mama :p ja moja karmie tylko w lezaczku :) graminis bidulko kochana nie przemeczaj sie szkoda ze w pracy musisz siedziec :( taki duzy internetowy 🌻 ci posylam :) alutek mam nadzieje ze polowanie po sklepach bedzie udane kurcze drogie te rzeczy sa w polsce :O mozna majatek zgubic :( ja bylam na carboocie targu niedzielnym to kupilam 3 zabawki z chicco i fisher price graja swieca i ksiazdeczke ktora sama spiewa rymuje i czyta w sklepie dalabym za te 3 rzecy ok 50 funtow 250 zl ok a zaplacilam L1.90 ok 9 zl wszsytkie w idealnym stanie musialam tylko baterie dokupic. aha bym zapomniala :p link :D http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko głos na królewnę oddany :-) głosujemy podwójnie raz z pracy raz z domu :-) w końcu jesteśmy dwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosik oddany Jestem zszokowana tą róznicą cen, rzeczywiście 250 a 9 zł to wielka róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieściłam kilka zdjęć na poczcie- mój brzuszek i firanki które zakupiłam a Monia chciała zobaczyć. Coś ledwo chodzę, chyba kolano mi wysiada, pewnie przez tą wagę. Byle do końca ciąży wytrzymały te moje stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis Wyslę ci namiary na naszą wspólna pocztę na ten adres co masz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek bo uzywane kazdy moze sprzedawac tu nie ma takich problemow jak w poslce :) tylko sa rzeczy mozcno zuzyte albo prawie idelalne ciuszki mozna kupic z metka a cena 1 czy 2 funty za ciuch co w sklepie kosztuje 15-20 funtow wiec ten targ jak dla mnie rewelacja :) graminis 😘 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis nie zapomnij podac swoich namiarow czyli numeru tel gg tak aby w razie ''w'' gdybys znow nam znikla to bedziemy mialy kontakt z toba i nie bedziemy sie martwily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×