Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

do forumowiczek , piękna dygresja wzrusza wręcz do łez!!! ale powtarzam pytanie: skoro ci się nie podoba obecna forma topicu to po co zaglądasz??? poszukaj czegoś co cię zadowoli!!! życzę szczęścia!!! lilka znalazłam szkołę przy szpitalu w którym zamierzam rodzić... spotkanie 25zł a "kurs" składa się z 12-stu spotkań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx🌼Pomimo tego, ze na razie bez zmian, to wierze ze niedlugo takie u Was nastapia :) Wrzesien!! To juz niedlugo!! Zobaczysz jak zleci. Teraz masz czas na relaks i beztroskie spedzenie lata... Potem z dzieciaczkiem bedzie trudniej ;) Graminis🌼 mysle, ze warto do takiej szkoly pochodzic... mam nadzieje,ze bedziesz tu opowiadac na biezaco jak bylo na sesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lilowa :) dziękuje,no jeszcze troszkę można poszaleć do puki dzidzi nie ma,ale wiesz co,bardzo bym już chciała teraz mieć,bo tak to siedzę w domciu sama,bo M. w pracy a tak to bym wyszła na spacerki z dzidzia i wogole... ale zleci do września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarko... wiosnę juz mamy, lato zleci jak z bicza trzasnął i już wrzesień :-) a póki co ciesz się wolnością!!! wyszalej się kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do forumowiczek :) rozmawiamy tu na rozne tematy. Od starania o dziecko poprzez tematy kulinarne az do opieki nad dzieckiem. Jestesmy kobietami, lubimy rozmawiac, kazda znajduje sie w innej sytuacji zyciowej...Wszystkie nas laczy jedno... wiemy co to pragnienie posiadania dziecka i jak trudno jest kobiecie gdy po prostu to marzenie tak szybko sie nie spelnia.Gdybym jako starajaca ( zaznaczam,ze jeszcze kilka tygodni temu nia bylam) czytala tylko o jajnikach,owulacjach, testach , pecherzach i nie wiadomo czym jeszcze, to po prostu dostalabym w leb!!! Wlasnie dzieki temu, ze spotkalam tu Dziewczyny, ktore rowniez byly kiedys starajacymi sie i to przez dlugie miesiace, a teraz wiem , ze sa szczesliwymi Mamusiami, to pozwalalo mi sie wyluzowac, uwierzyc ze i ja kiedys bede Matka! Nie wiem skad sie bierze Twoj zal? Czy czujesz, ze nie otrzymalas tu odpowiedzi na swoje pytania? Jesli tak, to po prostu je powtorz, ale nie unos sie i nie wprowadzaj anonimowo smierdzacej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa masz święta rację. Bardzo dobrze, że na forum udzielają się zarówno ciężarne dziewczyny jak i młode mamusie, bo dla takich osób jak ja istnieje wtedy promyk nadziei, że w końcu się uda, bo prawda jest taka, że na tym topiku niewielki odsetek dziewczyn nie miał problemu z zajściem w ciążę. Zresztą nie wyobrażam sobie, że osoby, które piszą od kilkunastu miesięcy nagle miałyby się stąd wynieść tylko dlatego, że udało im się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ja jak zwykle przelotem :-) xxmadziaraxx- no to już Ci nie dużo luzu zostało :-) Kozystaj ze słoneczka, bo zimą z brzuszkiem ciężko :-) Sara- a Ty jutro z rana testujesz? O której to będzie? Mam nadzieję, że nas poinformujesz? Nie mogę się doczekać i nadal trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby wydano rozporzadzenie, ze ciezarowki i Mamusie skazane sa na wyganie z topicu, to szybko forum po prostu by umarlo, bo przeciez wszystkie bedziemy wczesniej czy pozniej fajnymi Mamuskami :) Jesli jednak takie rozporzadzenie bedzie wydane, to podkreslam ze ja ciagle diagnozy lekarskiej nie mam, wiec jeszcze te 9 dni pobede z Wami :) ;) Madziara🌼 znalazlas klinike blisko domciu czy bedziecie musieli dojezdzac gdzies dalej? Sara🌼 jak sie czujesz? Tylko nie mow, ze siedzisz i myslisz :) Ksiazeczke czyta Dziewczynka? Film oglada? Manicure, pedicure zrobione? :) Ewelka🌼 jak wczorajsze sadzonki? ;) EfQa🌼 a co Ty taka cichutka? Kolejna za uszy trzeba wyciagnac? :) Jak Twoja Gwiazdeczka sie dzis czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia671:) no masz racje co do zimy,ale latem to tu są gorączki ze aż nie można wytrzymać,lepiej wiosna lub jesienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa :) co do kliniki to mamy blisko siebie,ale zdecydowaliśmy się ze zrobimy in vitro w polsce,wiem ze drożej,ale szybciej,a tu jest na odwrót,taniej a trzeba rok czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia o ile dojdzie do testowania to jutro wieczorem, bo rano byłabym zbyt nerwowa, zresztą zawsze się spieszę do pracy a kto wie czy koleżanka @ nie zdąży mnie wyprzedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:) Saro ===== nadal trzymam kciuki za Ciebie, kochana🌻 xxmadzarkoxx ===== ciesze sie ze zagladnelas do nas, a do wrzesnia szybko zleci, zobaczysz:) Graminis, lilowa ===== jak tam sie mamuski sie maja????? prosimy o fluidki ciazowe ===== szczegolnie Sara ich bardzo teraz potrzebuje;) Patinko ===== glos na ksiezniczke oddany:) a dlaczego Twoje posty sa kasowane??? EfQa ===== a Ty co tak cichutko dzis siedzisz??? Co slychac???? Monia ===== wytrzymaj jeszcze troszeczke, juz blizej jak dalej do konca, poglaskaj Adasia:) Madzik ===== a Ty gdzie sie podziewasz???? Misiaczku ===== jak sie masz kochana????👄 Pozdrawiam Was wszystkie , lece wysuszyc moje wloski i zaraz wracam spowrotem:) Milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx to super, że podchodzicie do in vitro, nie wiem czy się doczytałaś, że Rusaczek nam ogłosił nie dawno ciążę z in vitro.... także bądź dobrej myśli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja jeszcze koncowke szkoly odwalam:):):):) teraz mam luzne lekcje i wczesniej w domu jestem:):):):):) myszko to razem bedziemy swietowac:):):):)😘 😘 saro oby temp nie spadla cos czuje ze to jest twoj miesiac:):):) juz dawno fasolka powinna cie nawiedzic a ja tez mialam slaba kreske na tescie owu czyli pocichy moge gratulowac:):):):):) 😘 😘 patinko nie wiem jak ty wytrzymujesz bez jedzienia bo ja to juz bym dawno sie skusila na cos dobrego:):):0 😘 😘 monia juz nie dlugo bedzie malutki lezal obok ciebie i zapomnisz ten dzien jak dzis:):):):) 😘 😘 madziara mam nadzieje ze spelnia sie twoje plany i wszystko pojdzie jak po masle:):):) 😘 😘 liliowa ja sie cieszylam z tego brzuszka juz bym chciala zeby byl tak bardzo widoczny :):):):) [kiss ]😘 graminis to juz nie dlugo bedziesz przygotowywac sie do przyjscia maluszka:):):) 😘 😘 do forumowiczek wogole bez komentarza .... pani misiow 😘 ewelka 😘 i dla wszystkich dziewczym wielkie 😘 ide troszke odpoczac i poogladac tv ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76:) Trzymam mocno kciuki za Ciebie,żebyś w końcu zobaczyła dwie czerwone grube kreseczki na teście🌻 A co do Rusaczka,to nic nie wiedziałam,ale już wiem,bo mi na pisałaś,super nowina i jeszcze z in vitro,długo się starała,czy zaskoczyło za pierwszym podejściem do in vitro? Mam wielka nadzieje ze nam tez się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej madzik255:) Gratuluje ciąży🌻 Wiesz jestem dobrej myśli i mam nadzieje ze nam tez się uda i będziemy mieć dzidzie, długo wyczekiwana i bardzo ja będziemy kochać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×