Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzień doby! Sarannnnn- to może być zapalenie jajników, na ciążę mi to nie wygląda.. Najlepszy byłby w tym wypadku ginekolog, ale skoro nie masz możliwości... No- spa powinna uśmierzyć ból. Ale gdyby zaczęło się jakieś większe krwawienie, to po prostu jedź na pogotowie. EfQa- trzymam kciuki, może akurat znalazłaś :-) Ja pacowałam jako niania przez prawie 2 lata. Mała miała 4 miesiące jak zaczęłam, karmiłam, gotowałam, sprzątałam, chodziłam od 8 rano do 18, a płacili mi marne grosze i oczywiście żadnego ubezpieczenia, a jak zezygnowałam, to nagle usłyszałam, jaka jestem wspaniała i żebym to sobie przemyślała.... Ale wtedy był okres cholernego bezrobocia... Na szczęście znalazłam potem fajną pracę, ale tęskniłam za małą... Gab- ale Ci szybko te tygodnie upływają i w ogóle dziewczynom, ja mam wrażenie, że zatrzymałąm się w miejscu:-( Idę dziś na ktg, ale wolałabym wizytę, może coś się tam ruszyło i nie wiem :P Ale na wizytę muszę poczekać do przyszłego tygodnia:-( Patinko- piękna waga- mówiłam, że dasz radę, teraz na pewno jest o wiele łatwiej niż na początku, żołądek sie skurczył i przyzwyczaił... Kalpek, Myszko, Misiaczki👄👄👄 Myślałam, że Sara z rana ogłosi wieści, ale muszę poczekać ciepliwie:-) Wiem, że do porodu coaz bliżej, ale jestem już taka nieciepliwa, że dla mnie każdy kolejny dzień to wieczność.... Obiadek mam właściwie zrobiony, więc chyba jescze skuszę się na jakąś małą drzemkę:-) I jeszcze jedno: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarannnnn
Dziewczyno starasz się o dziecko, a porad na dosyć niepokojące objawy szukasz u "wirtualnych" ludzi, którzy nie mają pojęcia o diagnozowaniu i tym bardziej leczeniu chorób. P O W O D Z E N I A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale dzis jestem spóźniona, ho ho już tyle bezemnie napisałyście. Byłam rano w labolatorium na badankach, cała ręka mnie boli bo chyba jakos nieumiejętnie wbiła mi się w żyłę. Z tymi niańkami to róznie bywa, ja niestety nie mam tu żadnej babci i będę tez musiała na kimś obcym polegać. Zrobię jakiś kasting bo jakie mam wyjście a reszta wyjdzie w praniu. Widzę że tu pod blokiem nianie siedzą z maluchami to może popytam i coś znajdę. Jeszcze tyle miesięcy a ja juz się martwię, bo w styczniu muszę wrócić do pracy, na samą mysl robi mi się niedobrze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry ja wlasnie przegladam oferty w moim miescie i szukam kogos ale dorywczwo w weekedny na kilka godzin zeby wyjsc z M sobie do kina i na piwo, dziadkowie nie beda musieli przyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxmadziaryxx
czy ty dziewczyno na wszystkich topikach musisz wysyłać wypowiedzi jednozdaniowe? Nie możesz w jednym poście napisać więcej????? Tym samym zaśmiecasz tylko forum tymi swoimi pościkami, bo inaczej nie można tego nazwać. Wyprodukuj jednego porządnego, a nikt się nie będzie czepiał... tym bardziej, że twoja stopka jest duuuuuuuuuuuuuuuużo większa od twojej wypowiedzi i przez to twój post jest nieczytelny...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty anonimowa koleżanko nie masz nic lepszego do roboty niż komentowanie cudzych wypowiedzi i wrzucanie niepotrzebnych dygresji? wiosna jest... idź się przejdź i wypluj ten jad ;-P jakoś nikomu nie przeszkadzają krótkie posty madziary ani też pytania nowych dziewczyn... jak cię to wkurza to nie wchodź na forum bo jeszcze biedaczko zawału dostaniesz w ten piękny wiosenny dzień... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej graminis:) dziękuje... ale nie przejmuj się tymi wpisami,ja już to olałam i dla tego zrezygnowałam z udzielania się na tym forum,ale nie odpuszczę i będę pisać dalej a te anonimy niech sobie piszą co chcą,mam to w nosie,niech patrzą na siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty anonimie ''do xxmadziaryxx'' niech Cie to nie interesuje ile pisze i gdzie i czy to samo,jeżeli Ci coś nie pasuje to nigdzie nie zaglądaj lub załóż sobie swój własny topik i tam się udzielaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorku 😘 😘 😘 ja też olewam takie anonimy, co najmniej śmieszne zresztą... ale nie mogłam się powstrzymać ;-P lilowa :-) witaj, jak samopoczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja myslalam ze juz bedzie Sara na topiku z wiesciami, a tu cisza ----- trzymam kciuki kochana:)👄 Ide sie brac za obiadek, bo na 1 mam do pracy.....bede podgladac i czekac na wiesci:) Patinko glos oddany👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................29......... ...............25-06-09 graminis..................25................28.......... . ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ .............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ...........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No to EQfa masz rzeczywiście problem a nie myślałaś o żłobku dla małej. Ja jak na razie czuje się ok tylko czasami boli mnie wątroba ale nie wiem czy od tego że pewnych rzeczy mam nie jeść czy od tego że jestem głodna miałyście możne taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara76 czy ja dobrze przeczyałam czyżby się i tobie udało?????????? Je3śli tak to SUPER daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wielkie rozczarowanie... co prawda miesiączki jeszcze nie dostałam (dzisiaj mam termin), ale test ciążowy wyszedł negatywny. Żyć mi się odechciewa...myślałam, że po tych zastrzykach hormonalnych i po inseminacji w końcu się uda, ale ja jednak nie mam szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Sara nie załamuj się jeszcze!! przecież @ jeszcze nie ma!! a właśnie dziś rozmawiałam z koleżanką która czuła że jest w ciąży, @ jej sie spóźniała, zrobiła 5 testów i żaden nic nie wykazał!!!!! więc jest jeszcze szansa!!! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO dzięki, że mnie pocieszasz, ale czy to możliwe, że test nie miał racji? Mój organizm zachowywał się w tym cyklu mimo wszystko inaczej, tylko, że brałam od momentu inseminacji luteinę 2 razy dziennie przez 10 dni i może stąd te odczucia typu bardzo wrażliwe i obolałe piersi, jakiś lekki ból jajnika itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara!! testy nie są nieomylne!! może nie był wystarczająco czuły!! a ile dni temu przestałaś brac luteine?? jak ja brałam to @ pojawiała sie 3-4 dni po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO ostatnie 2 tabletki luteiny wzięłam we wtorek czyli 2 dni temu, nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Test niby miał 99% skuteczności - przynajmniej taka była na nim informacja umieszczona. Czy któraś z Was tak miała, że test wyszedł negatywny mimo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO ostatnie 2 tabletki luteiny wzięłam we wtorek czyli 2 dni temu, nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Test niby miał 99% skuteczności - przynajmniej taka była na nim informacja umieszczona. Czy któraś z Was tak miała, że test wyszedł negatywny mimo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara kochanie... ja jeszcze mam nadzieję na twoją fasolinkę pod serduszkiem :-) z testami bywa różnie... poczekaj... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spotkałam się dzisiaj z ta potencjalną nianią z internetu i muszę wam powiedzieć że fajna dziewczyna. bardzo spokojna, konkretna i rzeczowa, przyszła z dziewczynką którą się opiekuje więc na żywo zobaczyłam sobie jak to wygląda i byłam zachwycona. Miała wspaniały kontakt z tą małą. Dziewczyna jest naprawdę na poziomie, małe szanse że kradnie lub inne przekręty robi - znam się na ludziach :) bardzo lubi dzieci i po studiach chce założyć prywatne przedszkole. ma dużą wiedzę na temat dzieciaków i bardzo przeżywa rozstanie z tą dziewczynką które nastąpi już za kilka dni. Umówiłyśmy sie na telefon w ciągu trzech dni. potem tylko sprawdzę ją u dotychczasowych pracodawców i gotowe :) Ja się boje że ona dostanie lepsze propozycje pracy :( i odmówi... bo za idealna jest :( Saro kochana trzymam kciuki żeby @ jednak nie przyszła a kolejny test pokazał 2 krechy!!!! Ty sie Xamadziara nie przejmuj komentarzami pomarańczy tylko pisz swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Saro testy niestety są omylne. pierwszy mi wyszedł z cienką kreska ale chciałam na drugi dzien potwierdzić a on wyszedł negatywny. Tak więc się nie martw może na jakis felerny trafiłaś. Zyczę powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 dzięki za słowa otuchy, póki co koleżanki @ jeszcze nie ma, test miał datę ważności do 2011r. więc chyba nie był felerny, pozostało mi czekać, ale moje nadzieje zostały pogrzebane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×