Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dzięki monita... ja też bardzo się cieszę, że się ma męża zdecydowała :-) będę się czuła bezpieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kakusia ale ten czas leci i twój maluszek już jaki duży to już 9 miesięcy wow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje :) Saro🌼 glowka do gory!! U nas szaro buro i zimno... Jestem w pracy ale zjadlam dopiero sniadanko, bo rano nie moglam jakos przelknac. Mam ochote na cos i sama nie wiem na co...lazi to za mna i spokoju nie daje. EfQa🌼 no faktycznie Dziewczyna wydaje sie byc sensowna. Mam nadzieje, ze wszystko sie uda i bardzo sie polubia z Twoja Ksiezniczka. Monita 🌼 witam!! Widze, ze rozmowy m.in o Mezach dzisiaj... ja nie wiem czy moj sie zdecyduje na porod ze mna. Namawiac go na pewno nie bede. Poki co jest jednak zaangazowany, chce chodzic ze mna na wizyty, gdy wieczorem czytam ksiazke ,, Ciaza i narodziny\'\' to dopomina sie zebym czytala glosno, w domu tez bardziej pomocny sie zrobil. :) no mam nadzieje, ze mu sie to nie znudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka na pewno się nie znudzi :-) wraz z powiększaniem się brzucholka entuzjazm jeszcze wzrośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 mam nadzieje, ze sie nie mylisz :) Ja czasami sie obawiam, ze kolejne miesiace takiego zaangazowania moga go znudzic i wtedy kiedy bedzie potrzebny, to chlop sobie akurat odpusci ;) Slyszalam o apetytach w ciazy ale zeby kobieta miala na cos ochote a nie wiedziala na co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos wielce sie o to nie martwie. Przeciez ja i tak bym mu nie odpuscila ;) Chyba moj organizm dopomina sie czegos takiego jak placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja bylam rano u konsultantki :) moge ugotowac sobie 100 gram kurczaka lub zjesc tune ale z wody i zielone warzywa bo mam bardzo silne zawroty glowy wczoraj maz mnie zlapal od tylu to byla sekundka czarno przed oczami.w ciagu 9 dni od ostatniej wizyty zlecialo 3.5 kg waga na dzis rowne 95 kg. Monita ja cie doskonale pamietam mam nawet twoj numer gg :) fajnie ze sie znow odezwalas :) Sara czekam na twoje wiesci mam nadzieje ze @ cie nie dopadla a kysz od ciebie a kysz wynocha 🖐️ na pozegnanie Monia teraz kolejka na ciebie juz sie doczekac nie moge :D trzymaj sie wiem ze koncowka potrafi zmeczyc i wykonczyc ale juz nie dlugo :) Alutek oj leci ten czas szybciutko :) Kakusia gratuluje koljenych zabkow kurcze twoj ma 9 miesiecy i gadula moja za 2 dni skonczy 5 i juz sie nie umiem doczekac ze tak bedzie gadala do mnie :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 glos oddany. Sporo tych glosikow Malenka juz zlapala. :) Nie za szybko ta waga Ci w dol leci? Jak to potem jest z efektem jojo po tej dietce? Jak sie wraca do normalnego jedzenia zeby nie przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nam przypominasz o olivce bo pamięć okazuje się bywa zawodna!!! szaleństwo z tą dietą!!! ty uważaj mamuśku... i jedz grzecznie kurczaczka jak pani kazała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Monitko witaj spowrotem, ciesze sie ze odezwalas sie do nas - zagladaj czesciej i trzymam kciuki za Ciebie👄 Dziewczyny ja lece do pracy, a pozniej biore sie za gotowanie, bo moj maz ma dzis urodzinki i wieczorem przyjedzie brat z bratowa, postaram sie pozniej zagladnac:) Milego dnia Wam zycze i przesylam po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuupsss... no to pojechałam na nk :-( wysłałam ci na profilek buziolki urodzinkowe a to twa męża ma dziś święto... ale siara!!! biegnę kasować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko:) oddalam glosik na mala,ale Ci waga w dol leci,ale uwarzaj na siebie. Monita:) tez mam Twoj nr gg.ale sie nic nie odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa jest bardzo dlugi bo 12 tygodniowy program wprowadzania stopniowego jedzenia czyli np 2 torebki zupki i jedzenie pozniej jedna torebka wiecej jedzenia wszsytko stopniowo jesli bede tego pilnowala to efektu jojo nie bedzie no a jesli wroce do starych nawykow to bede miala jojo na wlasne zyczenie :O dziekuje za glosiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - respect :-) madziara!!! nawet się nie zastanawiaj tylko wpisuj się ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec się wpisuje 🌻 🌻 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................28.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24:) ale tez babola zrobiłam hehee;) idę szybko kasować,tez myślałam ze to Twoje urodzinki,ale siara;) Ale i tak Wszystkiego najlepszego dla Meza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane miło ze mnie pamietacie,ja cały czas mam was na gg patinko,myszko,madziaro, i zawsze głosika oddaje na córcie patinki:):):):):) tylko same wiecie jak to z tym czasem jest........................... normalnie płynie ja rzeka!!!! ja dzis cały dzionek w pracy więc pisze patinko trzymie za ciebie kciuki bo tez mam takie problemy jak ty........... całe zycie sie odchudzam raz 21 kilo i 17 kilo za drugim razem a i tak wróciłam do swojej wagi normalnie amok waze 105!!!a to chyba przez siedzaca prace sama juz nie wiem,ale trzymie kciuki zeby udało ci sie jak najwiecej zrzucić i utrzymać pózniej te wage:):):):) musimy na gg obgadac strategi to moze znów podejme wezwanie!!!! razem rażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kakuisia,za odp. ja dopiero pierwszy cykl biorę i jutro idę na usg zobaczyć czy coś sie poprawiło z pęcherzykami....zobaczymy a miałaś jakieś objawy?? podczas brania tych tabletek ,i czy dokładnie wiedziałaś kiedy probować ?? zeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita to bede czekala ah my kobiety jak nie problemy z zajsciem potem z donoszeniem ciazy porod problemy z waga ehmm chce byc facetem :D to zem wymyslila myszka wszystkiego naj dla meza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×