Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Patinko- Oliwcia rośnie i rośnie! Czas okropnie ucieka... U mnie za oknem szaro się zrobiło i zaraz chyba zacznie padać, za chwilkę po córcię jadę, a taka jestem jakaś do niczego, płakać mi się chce... Ja też chciałabym już schudnąć, nie mogę na siebie parzeć, a zwłaszcza na nogi- jak 2 salcesony A u mnie w niedzielę \"wielka impeza\", a właściwie nie u mnie, tylko obok mnie, ale to oznacza, że będę obstawiona dokoła mnóstwem aut i autokarów, Bo ja mieszkam obok Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, no i wielkie uroczystości, odpust... Już się ludzie zjeżdżają na czuwania... Rok temu tak mnie zastawili, że wyjechać nie mogłam... No dobra, nie smęcę. Do zobaczenia :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - cudna twoja księżniczka!!! nie powstrzymuj się serwuj nam częściej takie fotunie 🌻 monia, widzę, że ogarnął cię deszczowy nastrój :-( uśmiech proszę :-) i przesyłam 😘 no ja powoli się zbieram do domku!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko super ta woja księżniczka!!! a druga córcia też gwiazda!!! pozwoliłam sobie oglądnąć twoje fotki witaj monia, u mnie tez zimno i pada deszcz a ranek taki ładny był:(:( to masz zamęt koło domu z tym odpustem,ludzi pewnie masakra totalna ale to w sumie jednorazowo czy ciagle tak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis to ty tez z pracy piszesz,???? fajną mamy robotę!!! bo ja tez siedzę i patrze w internet:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita- u mnie w sumie najwięcej ludzi właśnie na to święto pzyjeżdża, na ogół mają parkingi bliżej... Jakoś przeżyję, raz mi na ogród wjechało 12 aut(bo nie mam wszędzie ogrodzone), jak wróciłam do domu, to na moje auto już miejsca nie było!! Pogoda coraz gorsza... Faktycznie miałam Was zapytać- jaką Wy pracę macie, że tak sobie tu możecie zaglądać??? Obijamy się co?? :P Spadam już naprawdę, bo córcia się będzie niecierpliwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie siedze i sie obijam hihihih :):):) praca biurowa ,przy kompie hihi no ja tez nie mam jeszcze ogrodzenia przy domku :(:( bo to duży koszt a dom trza było postawić i wykończyć w całości może dopiero w przyszłym roku,na razie mój chce sadzić drzewka bo ma manie ogrodnika a ja strasznie nie lubię robić takich robót,ale w sumie zieleń jest wskazana przy takim domku hi hi więc może jutro pomogę mu żeby nie było .........że sam robi a ruch jest wskazany...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się niedługo zbieram,czas weekendzik zacząć,trzymajcie się do poniedziałku,udanego wypoczynku pozdrowionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe- nietylko graminis z pracy pisze... jest nas tutaj wiecej... :) ja tez pracuje przy komputerku i spokojnie moge sobie pozwolic zeby poszperac w necie :) Udanego weekendu Dziewczynki 🌼 ja mam jeszcze troche pracy zanim pojde do domciu... jutro zreszta tez pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, bo już mi się żyć nie chce... dzisiaj rano dostałam okres, wiedziałam, że tak będzie, bo mi za każdym razem testy wychodziły negatywne a potem zjawiała się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlsanie ze szkoly wrocilam i oglaszam ze juz koniec szkoly:):):):):):) zajze do was poznioej bo strasznie mnie boli glowa jakos musze sie polozyc 😘 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro tak mi przykro ale pamietaj nie poddawaj sie uda sie napewno tylko cierpliwsci i wiary tego Ci zycze kochana z calego serca 🌼 Monita objawow jakos szczegolnych nie mialam choc przestraszylam sie czytajac ulotke ale bylo ok choc kazdy organizm reaguje inaczej a co do drugiego pytania to skoro chodzis zna monitoring to lekarz powie ci kiedy trzeba \'\'pracowac\" nad dzidzia ja jak bralam to od ok 10-12 dnia cyklu chodzoalm monitoring co 2 dni do momentu kiedy gin nie stwierdzil ze pecherzyk pekl no i za 3 razem sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro proszę mi się tu tylko nie załamywać, proszę dzielnie stanąc na wysokości zadania i przeprowadzić staranka w kolejnym miesiącu. Trzymam kciuki i nastepnym razem napewno się uda, tylko sie nie załamuj bo na psychikę źle to działa i blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara moje serce 😭 Przykro mi bardzo a bylam niemal pewna ze sie uda.Prosze tylko nie zalamuj sie 🌻 dziewczyny dziekuje za komenatarze dla Olivki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarusia nie poddawaj sie !!! zbieraj siły:) uda sie zobaczysz estes juz o krok :) Patinka malutka sliczna 👄 graminis 👄 Smerfeciaki 👄 madzik 👄 odpoczywaj 👄 olawd co u was?? 👄 Myszka 👄 jeszce raz sto lattttttttttttt:D:D:D ja juz mam weekend dopiero w poniedzialek do pracy...co do mnie i .. rozstaismy sie i tertaz tylko rozwod...:( nie wiem ak ma sie za to zabrac :( ale wiem ze tak bedzie lepiej bedzie mogl sobie ulozyc zycie mmiec dzieci a tego mu nie moglam daac :( milego wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja was czytam ale zbiegana jestem bo chrzciny w niedzielę - pozdrawiam :) Monita ja też cię pamiętam :) Kakusia buziaki od Emilki dla Niunia :) 👄 Patinko niesamowite - jak opowiadam koleżankom ile schudłaś to są sine z zazdrości !!! Xamadziara pozdrawiam 🌻 Niania się nie odezwała, byłam dziś na rozmowie z dyrektorem na razie przyjęli mnie na pół etatu a za 2 m-ce na pełen etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku serce mnie boli jak cie czytam. Saro kochana uda się zobaczysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara-🌻🌻🌻🌻 Przecież wreszcie musi się udać! Misiaczki👄 zaczekaj jeszcze z tym rozwodem, może rozstanie coś zmieni? I nie próbuj się obwiniać za brak dziecka, może to być jego wina! Smutno się zrobiło:-( Patinko- to niedobrze, że robi Ci się słabo, może to jest zbyt szybki spadek wagi? Uważaj na siebie! Oczy mi się kleją... Efqa- będzie dobrze! Fajnie, że szykuje Ci się dobra oferta pracy, ja raczej nie będę miała gdzie wrócić:-( Dobranoc kochane, mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki to wcale może nie jest Twoja wina, że nie mogliście mieć dzieci, naprawdę nic się już nie da zrobić? Czyżby on Ci zarzucał, że przez Ciebie nie macie potomka? Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że znalazł już kogoś na Twoje miejsce? Ja długo byliście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy 5 l razem za duzo sie zdarzylo i za dużo bylo powiedziane..kazde pojdzie w swoja strone..chovc nie jest łatwo :( Sarus on mnie nigdy nie obwiniał wspieral ale to tylko i wylacznie moja winna ostatnio bylo j uz nie dowytrzymania..szczerze mowiac nie wiemczy jeszce kiedys bedde w pełni szczesliwa ..takie jest życie..trudno musze sprobowac żyć dalej.. milej nocki 👄 uszki do gory bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Misiaczki
Uszki do góry ❤️ Pamiętaj, że pierwsza sprawa rozwodowa jest pojednawcza więc może uda się Wam pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki nie wiem co mam Ci powiedziec :( Moze jeszcze nie jest nic straconego,moze jeszcze jest jeszcze nadzieja.. Saro sciskam cie bardzo bardzo mocno,całuje ogromnie!!!!!! Monia Ty mi sie dzis snilas,ze byłam u Ciebie w Krakowie,bawilam sie z Różą,a Ty jeszcze w ciazy byłas,ale juz mialas jechac do szpitala,bo rodzilas juz.. Moze sie sprawdzi ? Ja zjadlam sniadanko i pije kawusie i biore sie za potrzadki.. Bede zagladac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kalpek witaj :) Misiaczki az sie poplakalam :( ale musze ci powiedziec ze jestes niesamowita i wyjatkowa pomimo wlasnej tragedi i smutku jeszcze nas pocieszasz i masz usmiech na twarzu bynajmniej tak wynika z postow ale czuc od ciebie pelen optymizm jestes silna kobieta :) duza 😘 dla ciebie.Pamietaj nigdy nie wolno ci myslec ze jestes nic nie warta kobieta bo nie mozesz dac dzieci Nigdy pamietaj. Sara mam nadzieje ze dzis zebralas nowe sily do dalszej walki? Moja olivka czeka za mleczkiem i kopie mnie nozkami :) ide ja nakarmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×