Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monia, tzrymam kciuki, patinko jestem duuuumnaaa z ciebie!!! a to dla was :-) Moc prezentów od zajączka   co kwiatuszka trzyma      w rączkach   Wielu wrażeń,mokrej głowy   w poniedziałek dyngusowy.    Życzę jaja święconego   i wszystkiego najlepszego!      . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.\'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \\. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . \'..oOOo..\'. . .. \\ . ,. . . . . . ....\\.--.oOOOOOOo.--. \'/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /\'\'---\'oOOOOOOo\'---\'\\ ..................\\. . . .\'\'oOOo\'\'.. . .. ./ ................ \' .-..(. . . /.. \\. . . )-\' ...._.........,-\"--,_....//\' .../..\\....../...____\\.//. . . .. . /| ...||.\\\\..../.../`......\'((. .. . |\\/./_ ...||..\\\\._ |...\'.``\'-....\\\\. .| \\;. . . - \' ...|.\\_.\\\\.`.......6 \\....\\\\| \\: . . \' ` --. ....\\_........6...._..`\\..\\\\,. . \' . . --\' ..... |.._......... \\.)... |..))\' ._ ,-\'` ......\\/.....= \\......;_ \'/.//- \' ......|...........`--´__ ;// .......`.,____....-\'´......`| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-´..............,-´| || ...,-/................/....| \\\\ (´..|.............../_..../.\\| ..`-\\.................`\\--;`. .....` -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. \'...\'--,. ......(.......... )...(........) ......`---------´ trochę póxno ale lepiej późno niż wcale, w końcu jescze mamy święta... wracam do leniuchowania!!! buziolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło, że ktoś zajrzał :-) Ja też tylko przelotem:-) Nie wiem jak to z tymi skurczami, niby nic, ale chwici, to boooliiiiii............ Ale nie sądzę, żeby to już TEN moment. Za chwilkę zamierzam na mały spacerek wyjść do kościółka się pomodlić. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Postanowilam zagladnac na chwilke, bo za godzinke tez ide do kosciolka.......Swieta zlecialy spokojnie i szybko, a dzis juz moj mezus poszedl do pracy.......wiec jestem sama w domku.....ale na topiczku tez widze ze cichutko jest, wiec pewnie jeszcze swietujecie......Pozdrawiam Was goraco i zagladne pozniej!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze zajączek po lesie, życzenia dla Was niesie, przez pisanki przeskakuje, Alleluja wykrzykuje! Po czym znika w długich susach, cały mokry od dyngusa Wesołych Świąt dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madik255
czesc dziewcztny jak tam u was swieta i lejos:):):) ja wlasnie z chrzcin wrocilam a swieta jak swieta noi juz po switach wszystko wraca do normy szal zakupow mija:):):) buziaki ja juz zakonczylam swietowanie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki już po swietach nawet mielismy ładną pogode w Irlandi najadłam sie że az mi ciężko własnie ugotowałam nam rosołek po tych obrzarstwach i kupiłam mamie bilet na 25 kwietnia na 3 tyg. przylecifajnie pomoże mi troche a mój mały tak sie rozpycha w brzuszku ze aż czasem boli Bartek się smieje że daje mi popalic mały a tak to ok troche cięzko do pracy chodze do 12 czerwca czyli jeszcze 9 tyg. mam nadzieje że dam rade pozdrawiam was pa buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................29......... ...............25-06-09 graminis..................25.................26......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............22........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ .............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ...........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach!!! ufff... koniec obżarstwa!!! uaktualniam :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................29......... ...............25-06-09 graminis..................25................28........... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............22........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ .............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ...........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam pytanie, czy któraś z Was robiła test ciążowy przed spodziewanym terminem miesiączki? Bo ja mam termin na 16-go i już nie mogę się doczekać czy ta inseminacja się udała. Z jednej strony boję się zrobić ten test, bo dzisiaj dopiero 14-ty, a poza tym boję się, że znowu będzie rozczarowanie. W zasadzie to czuję się normalnie tylko mam tak wrażliwe piersi, że jak mąż mnie próbował dotknąć to był obłęd, zwłaszcza brodawki mi się dają we znaki. Zajrzę później do Was, bo co prawda mam dziś urlop, ale muszę zmęczyć ten ostatni rozdział pracy i nie wiem czy w ogóle dam radę, czy od razu mam popełnić hara-kiri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach Dobrze że juz się skończyły, bo już dość obrzarstwa czas wracać do diety ;-), a pogoda była piękna. Poszłam z rodziną do lasu bo brakowało mi tej ciszy , spiewu ptaków bo na codzień mam tylko szum samochodów. Właśnie wstawiłam pralkę z dziecięceymi ubrankami, szkoda tylko że same sie nie wyprasują :-) , ale podobno EfQa lubi prasować to może wpadnie i mi pomoże hi hi. Madzik a jak tam twoje krwawienia, byłas u lekarza? Jolanta widzę że dzielnie zamierzasz pracować - szacun Graminis a ty kiedy na wolne? Monia jak tam Adaś, daje znac o sobie. Mąż to już wyzdrowiał? Nie ma jak chory facet w domu ;-) . Mój jak choruje to jakbym miała małe dziecko w domu. Zreszto zawsze mówiłam że mam juz dziecko w domu a teraz będę miała dwa hihi. Rusaczek odezwij się jak tam u ciebie dzidzi sie rozwija Patinko a jak tam twoja wytrwałaść, czy przez święta nie została nadszarpnięta? Dało się tacie wytłumaczyć co nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię Saro i powodzenia życzę w testowaniu i oczywiście w pisaniu pracy. Jak się porządnie zbierzesz to może uda ci się ja skończyć i będziesz miała ją z głowy. Coraz cieplej się zrobi i będzie ci jeszcze gorzej ja pisać, tak więc do dzieła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forumowiczek
Drogie panie zmieńcie tytuł waszego topiku. Łatwo mozna zauważyć, że forum zamieniło się na poradnik dla zaciążonych i szczęśliwych mam. Te które się starają zostały przez was zdominowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że mamy obserwatorów ;-P oko wielkiego brata czuwa!!! saro kochana trzymam mocniutko!!! madzik... daj znać... alutku ja też podrzucę troszkę ciuchów do ciebie jak już ewqa będzie ;-P ciekawe tylko co ona na to? he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do forumowiczek\" nie mamy najmniejszego zamiaru zmieniać tytułu jeżeli czujesz się zdominowana to po co tu zaglądasz ? znajdź sobie inne forum albo załóż swoje - proste! cześć dziewczynki! Już po świętach! Ale sie obżarłam u mamy - zgroza. Saro a zmierz temperaturę pod pachą - wiem wiem ja jak zwykle to samo :) Alutek wpadnę i ci poprasuję :D podaj adres :D Rusaczku co tam u ciebie? No dziewczynki w kwietniu testują Myszka i Misiaczki mam przeczucie że kurczaczki się wyklują :D A ja w niedzielę mam chrzciny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis podrzucaj podrzucaj :D :D :D twoje tez poprasuję :D Saro nie mogę się doczekać wiadomości od ciebie! Może masz już fasolkę - ale emocje :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Sara- ja robiłam test 3 dni wcześniej:-) Wiem, że nie możesz się doczekać, trzymam kciuki!!! Nareszcie net działa jak należy :-) A u mnie bez zmian, chć dzięki Bogu M prawie wyzdrowiał i pojechał do pracy. DO FORUMOWICZEK: nie możeny zmienić tytułu naszego topiku, bo to już tradycja! A poza tym każda z nas była staraczką!!!! I co nagle skoro jej się udało zajść ma się stąd zmyć? Raczej będzie pocieszeniem i dowodem, że może mieć DZIECKO :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa- ja już od dawna miałam pytać, czy Emilka miała chrzciny, bo sobie nie mogłam przypomnieć:-) Będzie jakaś huczna imprezka, czy raczej kameralnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to byłoby niesamowite, gdyby Sara już była zafasolkowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara :-) byłoby cudnie i... wiecie... pewnie już jest :-) a później kolejne fasolinki!!! ewqa... pięknie to napisałaś!!! i dzięki... podrzucę pranko po chrzcinach ;-P pewnie masz teraz kolorowy zawrót głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolego PO SWIETACH!! 🌼 🌼 Sara🌼 mocno trzymam kciuki!! Ja nie robilam testu ciazowego przed czasem, ale nie wytrzymalam i zrobilam owulacyjny... Wyszedl mi pozytywny 3 dni przed terminem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sara zapytaj sie czy sa u was testy CLEARBLUE w jakis duzych aptekach wykrywa ciaze w 100% 4 dni przed @ ja taki uzywalam sa bardzo drogie to jedyna wada .sara ja trzymam kciuki za ciebie barzo ale to bardzo mocno :) ja u siebie znalazlam 3 sztuki jeszcze i musze sprzedac bo szkoda zeby sie zmarnowaly a jeden taki kosztowal 20 funtow wiec duzo. dzis zamowilam profesjonalna kamere przed dom wyglada jak lampa ma czujnik i specjalny detektor czujny jesli ktos podejdzie to wlancza sie na 10 sekund i jesli dalej ta osoba jest dalej nagrywa.Troszk mnie to szarplo bo ta 1 sza kamera tragedia jak to sie mowi moj tato powiedzial mi wczoraj Kto tanio kupuje to 2 razy kupuje i to prawda.no i w nocy bedzie normalny obraz jak za dnia a ta moja 1 ssza kamera w nocy tragedia i co 5 godzin musze wstawac przeglada cala tasme i znow nagrywac no masakra a terazjedna tasma starczy na tydzien :) bo bedzie automatycznie nagrywalo jesli cos sie bedzie dzialo a nie pustki :) jutro ma byc przesylka wiec expres :) do forumowiczek nikogo nie odzucamy jak sobie wyobrazasz ze staraczk po 2-3 latach bycia z nami zajdie w ciaze i wypad z forum bo juz zaszla??? nie podoba ci sie u nas przeciez nikt cie nie zmusza. zycze milego dnia :) Moja dieta na 6 z + jutro zmiana stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ta kawiatura nie wyrabiam chce nowy laptop 😭 na caps locku pisze mi malymi za chwilke duzymi i na odwrot wciskaja mi sie podwojnie literki albo na literkach cyfry ana cyfrach kropki itd. 10 wdechow spokojnie :O http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje kochane jeszcze 6 dni :O i macie spokoj ode mnie :D a tak wogole to was witam bo pustki byly okropne i sciskam was bardzo mocno. Lilowa moj tata wziol ten aparat do Londynu dzis napisze ci maila co do szczegolow :) dzis musze sie troszke poruszac bo przez 2 dni obijalam sie tzn brak spacerow itp ale masazer byl w akcji a jak :D tata w szoku byl jak wszystko mi latalo :) moje faldki hihi albo ups :O no i zaraz biore sie za wystawianie rzeczy na sprzedaz na ebay bo za duzo mi zalega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia patinko!!! jesteś wojowniczką!!! jak już urodzę to musisz zostać moim trenerem od diety :-) głosik oddany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głos oddany na Olivkę a widzę że Patrycji głosowanie już zakończone. Ojejku jak mi się nic nie chce buuu... A powinnam posprzątać i wziąć małą na spacer jak śpi a chyba położę się obok niej i usnę bo jestem skonana po prostu. Patinko nie mogę się doczekać aż powiesz ile teraz ważysz!!! lilowa jak tam sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne mam, więc pod wieczór zrobię, bo boję się, że test ciążowy mi tą \"hipotetyczną ciążę\" wypłoszy.Dam znać w razie czego, a co do temperatury to rano mierzyłam i było 37,1 ale na 2 dni przed terminem @ to może być podwyższona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×