Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

pamietacie mnie jeszcze kochane :p U mnie wszystko ok. tylko padnięta jestem strasznie bo do tej pracy chodzę. Emilka z niania świetni sie dogaduje. pierwszego dnia jak wróciłam z pracy to w ogóle nie chciała na mnie patrzeć tylko się do magdy wdzięczyła i uśmiechała - mama juz nie potrzebna. ciesze się bo to dla niej tez rozrywka posiedziec trochę z kimś innym a nie tylko z mamą ciągle. Alutek kochana maluch jest śliczny a na zdjęciu widać że silny - da sobie radę!!!!!!!! Zobaczysz za kilka miesięcy będziesz już spała spokojnie! monia całuski dla Adasia. Madziku dbaj o siebie bardzo i zobaczysz twoja dzidzia urodzi się o czasie zdrowa i silna!!!!! graminis spakowana juz jesteś? :) Pani misiowa ucałuj ode mnie Patrycję. myszko 👄 Monita i nikolka - Kochane trzymam kciuki za was żebyście szybko zaciążyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa pozdrowionka dla ciebie i malucha :) odezwe się jeszcze! biegne do małej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewqa jasne, że pamiętamy :-) fajnie, że ci się układa :-) i trzymam kciuki za napływ energii :-) ja jeszcze się nie spakowałam ;-) ale może powinnam powoli??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się powoli ewakuuję :-) już przemyślałam sprawę... od poniedziałku będę się relaksowała w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piszę do was razem z Emilką która siedzi mi na kolanach i też rwie się do klawiatury m< obvbb jkkkkkkkkkkkkkk dfdvr2434 b l0kjkjjjj to napisała Emilka. tłumaczę: \" pozdrawiam was drogie ciocie internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku, ale tylko na moment, bo muszę napisać zakończenie do pracy licencjackiej, a natchnienia brak. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Czesc. Chciałam sie Was doradzic, może któras z Was tak miała. Chce dzisiaj zrobic test owulacyjny pierwszy raz go robie, nigdy nie stosowałam.Jesli na tym tescie ukaza sie dwie kreski to nie wiem czy owulacja juz jest czy dopiero będzie? Bo zauwazyłam że śluz mam juz przezroczysty ale mało jeszcze go jest. Gdybym 2 dni temu zaczęła test robic przez kilka dni to bym wiedziała na czym stoję. Własnie nie wiem jak to jest, ze jeśli 1 raz dzisiaj test zrobie i pokaża sie 2 kreski to chyba owulacja albo juz jest albo będzie. Doradzcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie w końcu zbieram do domu !!! mam dość na dziś:(:(:(:( co do testów to ja nie wiem dokładnie bo mi nigdy nie wyszły dwie kreski i dlatego zdecydowałam sie na monitoring usg bo w sumie nie miałam owulacji bo moje pęcherzyki były za małe i nie było owulacji ale z tego co kojarzę to dziewczyny tutaj pisały że jak są dwie krechy to trzeba działać z mężusiem przez 3 dni i może sie udać:):):) powodzenia:):):):) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie pospałam. Czytałam książkę (dosyć ciekawą) przeczytałam jakieś 70 str i nie wiem kiedy mi sie oczy zamknęły, 3 godziny przeleciały i o... koniec dnia. EfQa dzięki za trzymanie kciuków [usta} mam nadzieję, że się uda. Oczywiście nie muszę dodawać, że zaczynam mieć objawy ciąży :) Lilowa dzięki za pozdrowienia :) Dobra idę obiad zrobić bo zaraz przyszły tatuś wróci głodny :) Możecie napisać mi jak prawidłowo mierzyć temperaturę bo postanowiłam się tym w końcu zająć i iść niedługo do ginekologa z większymi danymi dotyczącymi mojego cyklu. Chodzi mi o to gdzie powinno się mierzyć i jak długo. Buziaki i narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdafikus - co do testów to ja mam mieszane uczucia i do końca w nie nie wierzę... Chodzi o to, że mi w ciągu dnia potrafiły wyjść 3 różne wyniki (tzn że owulacja była, później nie było następnie znowu się pojawiała), także nie mam zbyt dużego zaufania do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście EfQa podziękuj Emilce za pozdrowienia :) Pięknie to napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam u tego malenstwa dziewczynka 1550g wazy niby duzo a tak malo urodzila sie w 28tyg widzialam ja taka malutka jest sina ramienie ma takie i glowke ma taka malutka:(: moze by bylo dobrze ale szwgierka urodzial w domu dziecko 10min lezalo czekalo na karetke potem pojechali jeszcze idioci do szpitala w ktorym nie ma inkubatora z wczesniakiem wyobrqazcie sobie ze jezdzili ponad godzine i jeszcze nie chciueli ja przyjac do tego szpitala co jest tylko dziecko drgawek dostalo wydaje mi sie ze z niedotlenienia i wzieli ja jak sie urodzila to plakala potem jeszcze w karetce dlugo plakala to czyli oddychala na chlopski rozum byla silna a teraz oddycha za nia respirator:(:(:( TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!! wiem jedno jakby szwagierka poszla na czas do szpitala to by to byla zdrowa dziewcxynka bo z taka waga juz da sie uratowac dzioeciatko tylko wszystko ze urodzila silami natury i w domu i jeszce ta jebana karetka niedotlenili dziecko tylko jechalo jak noworodek urodzony o czasie owiniete w koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik,moj mezus jak sie urodził wazyl 1500 i w 32 tyg,a ona tak jest duza jak w 28!!!!dziewczynki sa silne!!!da rade,ale na nasza sluzbe zdrowia nie powiem pozytywnego słowa!!!!paranoja co sie dzieje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik aż mnie dreszcze przeszły po przeczytaniu tego co napisałaś. Straszne ale nie martw się będzie dobrze zobaczysz. Ty nie denerwuj się tak bardzo bo musisz myśleć o swoim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam strasznie się to czyta ta dziewczyna mogla zapobiec temu, wystarczylo polozyc sie do szpitala jak zalecal lekarz a jeszcze ten porod w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no najsmutniejsze jest to, że mamusia mogła zaradzić i nie zrobiła tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Cześc dziewczyny. Słuchajcie zrobiłam sobie wczoraj test owulacyjny pierwszy raz i od razu mi wyszły dwie kreski,i teraz nie wiem czy owulacja wczoraj jak zrobiłam test juz sie odbywała czy dopiero bedzie . Staram sie o drugie dziecko i maż dzisiaj przyjezdza z kursu to chyba najlepszy czas aby postarac sie w te dni bo wychodzi na to ze owulacja powinna wystapic od 24 do 36 godzin.Ale nie wiem czy wczoraj nie miałam bo bardziej mnie jajnik bolał i wiecej śluzu rozciagliwego było. ale mówia ze po owulacji do 2 dni płodne dni sa takze spróbujemy dzisiaj i jutro tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zyje ale od 2 dn i w biegu :) Pani misiowa trzyma kciuki za duzo cierpliowsci dla Patrycji pomysl sobie ze to juz nie dlugo miie :) Madzik tak jak ci napisalam na gg brakj slow na twoja bratowa jest bezmyslna Glupia wrecz wybacz za te slowa ale miala juz taka tragedie ja to bym z kazdym dziwnym bolem biegla do lekarza jeszcze w polsce nie lekcewaza tego tak jak tutaj i dostala skierowanie wspolczuje twojemu Bratu na pewno.Bo to nie jest Kobieta ktora bedzie dobra Mama tylko POtwor pozwolilam sobie na slowa krytyki ale uwzam ze slusznie. Sara zapracujesz sie nam bidulko daj znac nam od czasu do czasu co u ciebie. graminis glaskanko dla brzuszka od Cioci Pati. pozdrowcie Alutka i na pewno bedzie wszsyko dobrze synus jest przesliczny :) monia jak tam dajesz sobie rade :)? jak sie czujesz Kalpek co u ciebie @ sobie wreszcie poszla? a ja czekam za @ zadnych plamien nic :O 2 dni temu test byl negatywny wiec juz uwazam ze nie ma sensu robi wiecej ze jeszcze przylezie :D uciekam ubrac dziewczynki odezwe sie kolo wieczorka bo mam gonitwe dzis. 😘 dla was wszsytkicch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda fikus testy robi sie ok 2-3 dni przed owulacja najlepiej bo obserwujesz natezenie koloru na tescie musza byc 2 jednakowe kolory ak samo zabarwione jesli jedna jest jasniejsza to owulki jeszcze nie ma . ja robilam testy po 3 razy dziennie i jak tylko widzialam ze kolory sa takie same to 5 -7 dni przytulanki na maxa i olivka po 2 miesaicach powstala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko fajnie,że jesteś :-) stuk puk od Lucy dla cioci Pati :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma nikogo :-) ciotka gramka została sama... a dziś mój ostatnio dzień w pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka --- zgadzam się z Tobą w 100% jak mozna byc tak nieodpowiedzialną po pierwszym skurczu powinna jechac do szpitala a nie rodzic w domu ręce opadają a potem wszyscy winni tylko nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Graminis🌼juz Ci sie zaczyna macierzynski? I jak sie czujesz tego ostatniego dnia w pracy? Na temat sytuacji szwagierki Madzika nie bede sie wypowiadac, bo nie znam sprawy dokladnie...Zal mi dzidziusia bardzo i mam ogromna nadzieje, ze sobie poradzi... moze po prostu mama dziecka nie zdawala sobie sprawy czym to grozi, myslala ze uda sie przeciagnac ciaze bez pomocy lekarskiej.Roznie kobiety podchodza do tego w czasie ciazy,nie zawsze mysla racjonalnie- dzialaja hormony, stres itp... dlatego potrzebny jest ktos bliski- glos rozsadku, kto pokieruje, doradzi a czasami nawet powie dosadnie co robic... tym bardziej tak mlodej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca się 22
Witam was wszystkie jestem pierwszy raz na tym forum więc może najpierw troszkę o sobie jestem 4miesiące po ślubie i od nie dawna staramy się o dzidziusia ale jak narazie bez skutecznie ale umówiłam się już do ginekologa aby polecił mi jakieś dobre tabletki na zwiększenie szans. I z tąd moje pytanie jakie wy polecacie tabletki na zwiększenie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej liluś... nie macierzyński poczeka :-) idę na L4 :-) panimisiowa... moja córcia to Łucja :-) Lucy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×