Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny ja teraz jestem u mamy i nie mam jak do was zagladac widze ze troche sie tu namieszalo nie bede sie wypowiadac na ten temat wiem tylko jedno ze to nie jest to samo forum co wczesniej szczerze powiem ze dziewczyny ktore odpowiadaja na moje posty moge policzyc na dloniach jednej reki wiec ja wole zajrzec raz na ile poczytac niz wslizgiwac sie w wasze tematy. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-( cudnie, że jest jak misiowa mówi!!! solidarne jesteśmy i pomarańczom się nie damy :-) dzięki, że jesteście... i tylko lilki mi żal bo wiem, że wczoraj pół nocy przepłakała przez jakieś głupie wtrącenia pomarańczki... Liluś!!! czytaj co koleżanki piszą :-) my to my a reszta świata... olać pomarańcze!!! ja się świetnie czuję z wami na tym topicu i mam nadzieję, że wy ze mną też!!! i bez ciebie lilku to nie będzie to samo więc wycieraj nos i wracaj!!! bo jak ja zacznę ryczeć to dopiero powodzie nawiedzą południe polski ;-) buziole dla was kochane!!! no i udanych imprez dla kalpka i misiowej!!! buziole słodziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzięi za poranną dedykację!!! jeżeli o mnie chodzi zmieniaj nazwę i nikt się przynajmniej czepiać nie będzie!!! buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po prostu załóżmy drugie forum gdzie będziemy się dzielić opowieściami o brzuszkach i dzieciach ale tu też zaglądajmy żeby wspierać starające się, pocieszać i dawać rady na temat leków i badań :) będziemy prowadzić dwa równoległe fora. Staraczki nie będą się dołowały a na nowym forum dla mam pewno chętnie dołączą inne mamy. No i jak staraczki będą miały ochotę poczytać o brzuszkach to też zajrzą na forum dla mam myślicie że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np forum o nazwie: Ciężaróweczki i młode Mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to będą dwa zaprzyjaźnione fora :D wydaje mi się że to wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze znow moj post zostal ominiety wiec trzymajcie sie dziewczyny jest tu grupa dziewczyn ktora widac golym okiem spiskuje przeciw mnie ok. sa dziewczyny ktore zasluguja na wielkiie 🌻 pa pa pa zaciazonym zycze wielkich brzuszkow graminis jesli myslisz ze to ja bylam ta pomaranczka to sie myslisz bo mnie tez obsmarowywala jakias pomaranczka i nikt nie pomyslal jak ja sie moglam czuc nikt obcy tego napewno nie napisal a ja mam spor z liliowa to moze myslisz ze to ja ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................38.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................37........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009 i starajacym sie tez zycze wielkich brzuszkow :):) i na koniec fluitki :):) ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik no coś ty wracaj!!! My z Emilka jesteśmy same gotujemy obiadek. Wczoraj dowiedziałam się ciekawostki- koleżanka mojej bratowej od pięciu lat stara sie o dziecko. Mieszka w małej miejscowości i chodziła po różnych lekarzach. Ci orzekli że ma zespół policystycznych jajników i nie zajdzie szybko w ciążę o ile w ogóle... więc dziewczynisko brało leki i czekało. Aż wreszcie ktoś z rodziny ją zawlókł do kliniki leczenia niepłodności w wa-wie, gdzie zrobili jej dokładnie badania i co się okazało - to żaden zespól policystycznych jajników tylko brak owulacji!!!! Zespołu policystycznych jajników u niej podobno nie stwierdzono. Dostała zastrzyki i teraz czeka - jutro robi test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczynki drugiego topiku się nie dało uruchomić - jakieś wulgaryzmy tam wypisują. Jedyna nadzieja w moderatorach. takim osobom powinno się zablokować wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi madzik... nic nie pisałam pod twoim adresem... czyżbym jakoś źle rozumiała swoje własne wypowiedzi...??? nie chcę denerwować żadnej mamuśki ani staraczki ani ciężarówki... przykro mi strasznie, że jakoś tak się dziwnie dzieje... efqa... może coś zrobią z tym drugim topikiem... rzeczywiście niesmaczne komentarze... może pogoda tak na ludzi wpływa i ogólnie kwas wisi w powietrzu... dobra znikam nie chcę smęcić... miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki co sie tu dzieje:(:(:(:(:(:j jeden dzień mnie nie ma i takie akcje chcecie nas biedulki zostawić z naszymi problemami??? i kto nas teraz będzie wspierać no normalnie formalnie nie zgadzam się!!!!!! to nie chodzi tylko o to kto się stara kto zaciążył i urodził ale o przyjaźnie i możliwość porozmawiania,przecież mam nadzieję ze wszystkie kiedy ś będziemy w ciąży i co to znaczy że mamy się wynieść z topiku???? ja jestem jak najbradziej za tym żeby nadal było tak jak dotąd liluś👄 madzik👄 graminis👄 jolanta👄 i pozostałe czekamy na wsparcie i fluidki my zaś staraczki musimy więcej udzielać się na forum a mamuśki proszę o dalsze rady o dzidziach ,przecież w koncu nam się mogą przydać dla wszystkich buziaki i normalnie już paluchem kiwam żeby mi czasem nikt stąd nie uciekał i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę udanego weekendu:):):):) i zabaw weselnych my dziś grilka robimy bo mężulek to Piotr ,w poniedziałek Piotra i Pawła więc już dziś poświstujemy trochę z rodzicami,ale na razie leże bo tak sie dziś umęczyłam z tym całym przygotowywaniem ze mam dość :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Ja pisałam na tym topiku już bardzo dawno - jakieś 2 (?) lata temu i chciałam zauważyć, że w tamtym czasie dokładnie rozmawiałyśmy tutaj na temat rodzajów badań, terminów itp. W związku z tym proponuję wszystkim pomarańczkom stojącym na początku drogi prowadzącej do dzidziusia, aby zamiast włazić tutaj:P i krytykować cofnęły się do wpisów sprzed 2-3 lat i dokładnie poczytały topik od samego początku. Na pewno znajdą dla siebie odpowiedzi na stawiane pytania. I tak jak któraś napisała - nieładnie jest rozganiać grupę przyjaciółek, bo komuś się coś nie podoba! PS. Za kilka dni rodzę - po 4 insemce doczekałam się właśnie wymarzonego bejbika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dima :-) fajnie, że są takie osoby jak ty!!! gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz ja... monitko ty to masz tyle optymizmu, nadziei i uśmiechu, że kwasy się rozpuszczają!!! udanego świętowania!!! :-) najlepszego dla mężusia twego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serce mi pęka... od poniedziałku wracam do pracy na pełen etat a malutka zostaje z nianią. wiem że już nie będzie przywiązana tak bardzo do mnie - tak mi żal bo jest taka słodziutka. Wiem że z niania się bardzo kochają i będzie jej dobrze ale serce boli... tyle się starałam o to dziecko a teraz muszę ja zostawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża mnie jeszcze to że chciałabym mieć dwoje dzieci więc za półtora roku znowu starania - nie wiem ile czasu to zajmie i czy w ogóle się uda bo z pierwszą ciążą tyle to trwało... a jak się uda to znowu stracę pracę? ?? i co potem.... eh jakaś załamana jestem.... teraz przez kilka dni byłam u mamy - emilka świetnie się bawiła a teraz skazana na bloczysko... wolałabym zostać w domu z małą ale gdzie ja potem robotę znajdę taką dobrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:):):) jak tam niedziela ?? ja niestety w pracy,choć dziś dopiero na 10 przywędrowałam:):) po wczorajszej imprezce nie chciało mi się wcale wstawać :):)mam lenia hihih no i mam nadzieje że wszystkie sie zameldujecie:):):) efqa szkoda że musisz iść do pracki:( i niunie zostawić,teraz tak ciężko jest wybrać,straszne czasy dla matek nastały , kiedyś to kobitki z dzieciaczkami w domu a mężusiowie do pracy i wystarczało a teraz aż zgroza fajnie by było chociaz do trzech latek z dzidzię być :):):) grameczko jak tam brzunio:):):) jolanta 🌻 madzik🌻 monia jak tam terrorysta??:):):) chyba się nie gniewasz :):):)że tak pisze myslę ze powinno być już coraz lepiej staraczki odzywajcie się !!!!!!! bo nam temat umrze,brzuchatki chcą nas opuścić :( nie możemy im na to pozwolić przecież a u mnie na razie nic sie nie dzieje,na razie nie nakręcam się miałam wczoraj jechać do mojej gin sprawdzić czy pecherzy pękł ,ale co mi tam pregnyl podany więc mam nadzieje ze pękł i teraz tylko czekać,zobaczymy co będzie testowanie dopiero za tydzień jeżeli wczesniej @ się nie pojawi,a jak nie to ta cholerna drożność mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku jak tam samopoczucie?? kiedy testujesz?? bo ty chyba trochę przedemną,kurcze mam nadzieje ze Ci się uda trzymam mocno kciuki :):):) prześlij nam troszkę pogody bo u nas strasznie pada i burze na okrągło,nawet na forum burzowo się zrobiło daj od razu znac co u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic przeciwko, żeby na topiku pisały dziewczyny. które się starają o dziecko, te które są w ciąży i które są młodymi mamami, więc błagam dziewczyny nie przenoście się na nowy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×