Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

moja koleżanka miała termin na 15... wczoraj miała cesarkę i ma cudnego synusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona w ogóle miała ciężką ciążę... anemia, krążek w szyjce... masakra... jej lekarz prowadzący tak zdecydował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszystko żeby dziecko było zdrowe ide dać Martynce obiad i dżemka pa do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja dopiero teraz bo u nas taka burza byla z gradem ze szok - powylaczalam kompy zeby cos sie nie stalo . ja wlasnie po obiadku mniam robilismy dzis pierozki z jagodami , ze smietanka i cukrem ..... teraz maly wlasnie zasnal wiec mam chwilke zeby usiasc ( jeszcze dzis soczek z czerwonej porzeczki robilam hehe) saro 👄 trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuu czy u Was tez taki upal? Normalnie SZOK!!!!! Moj biedny kroliczek tez cierpi, az mu wlaczylam wiatraczek, chyba mu lepiej, tylko ze teraz ja sie gotuje, chyba wejde do klatki i posiedze tam z nim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki, ktore na dniach beda rodzic trzymajcie sie! Wasze maluszki musza miec niezla saune w brzuszku :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiecie na basen w cieniu ? Cole z lodem lub to, co kto lubi? zapraszam chetne!!! szybciutko :-) to ja ide, do kroliczka :D Chyba, jak mowi moj maz "slonko niedobrze dziala na moja zonke, bo ma dziwne pomysly" :-D to pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) W końcu weekend. 3 dni wolnego :) Ten tydzień był bardzo nerwowy. W naszym związku coś się popsuło. W środę była poprostu tragedia. Teraz trochę się uspokoiło i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Wmawiam sobie, że jak wrócimy do Polski to wszystko się zmieni i staram się w to wierzyć. Teraz jest w naszym życiu monotonia... Praca dom i ze względu na oszczędności bardzo mało rozrywki... W poniedziałek przylatuje mój brat z kuzynem więc będzie wesoło :) 1 sierpnia lecimy na 16 dni do Polski i napewno to wszystko wpłynie pozytywnie na relacje między nami :) Dodatkowo szukamy nowego mieszkania, bo dom w którym mieszkamy jest w bardzo kiepskim stanie... Znalezienie czegoś interesującego nie jest takie proste jak mi się wydawało. W sumie mamy 2 konkretne mieszkanka i pewnie na jedno z nich się zdecydujemy :) OK teraz uciekam wyczarować jakiś obiad ;/ Później poczytam Was żeby nadrobić zaległości Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dodać, że zaprzepaściliśmy szansę na ciążę ze względu na kilkudniowe kłótnie, które wypadły okres dni płodnych. Nieźle co ????? Kolejny cykl w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonka:):):) u nas tak burza że od 12 nie miałam netu!!!! szlak mnie trafiał:):):) i ogólnie duchota straszna,klimka by sie przydała:):):) fajny pomysł z tym basenem:):):) kurcze nikolka szkoda że tak wyszło w tym miesiacu ale moze na przyszły bedzie oki:):):) a jak tam wytrzymują nasze finalistki z brzusiami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie... przebadana od stóp do głów!!! ze złych wieści -infekcja dróg moczowych czyt. jem furagin od dziś a poza tym szyjka skrócona o 30%, miękka, mała głową do wyjścia... pozostaje czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ma ktos ochote na popcorn??? Wlasnie sie zajadam nim, zapraszam wiec.... ja tez za chwile musze isc wstawic rosol i obrac ziemniaczki do obiadku,ale jszcze nie teraz, bo maz wraca dopiero kolo 6 wiec mam jeszcze troche czasu.... Gramka jak tam wszystko u Was??? Lucy jeszcze nie wychodzi z brzuszka???👄 EfQa dziekuje za emaila , odpisalam Ci👄 Pozdrawiam wszystkie goraco i zagladne pozniej:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już jestem po dżemnce i po spacerku byłam u koleżanki która jaest w 38 tyg. ciąży też jej już ciężkoi też bedzie mieć synka u nas troche chłodnie wieje przyjemny wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki;) u nas trwają prace na budowie- więc zwykle ok północy udaje mi się włączyć kompa i troche Was poczytać ale nie mam juz siły klikac;) buziaki dla wsyztskich a naszym brzuchatkom \"na ukończeniu\" zyczę takiego porodu jaki miała kilka dni temu moja koleżanka: ledwo dowieźli ją do szpitala, rodziła 15 minut;) po czym wstała i poszła na sale poporodową o własnych siłach;) pozdrawiam i całuje wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 jak tam dziś?? zapowiada się bardzo ładny dzionek,byle tylko burza nie przyszła:):):) ewelka fajnie jest budować domek:):):) wiem coś o tym ale od grudnia już mieszkam więc strasznie się cieszę,że przeszliśmy przez to wszystko:):):) życzę powodzenia :):):) a duży domek budujecie ? kochane no z tym porodem to też życze zeby szybciutko i bezproblemowo było,moja bratowa taka kruszynka mała i chuda a trójkę dzieciaczków już urodziła w mig!!!:):):) grameczko super ze wszystko oki :):):) melduj mi się tu zaraz :):):) hihih buziaki dla wszystkich kobitek i dzieciaczków 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja właśnie jem sniadanko u nas pogoda ładna troche popadało w nocy ale jest ciepło samopoczucie dobrze graminis a jak ty nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałąm ciężą noc... nie mogłam zasnąć... jakaś jestem podjarana tym co się dzieje... brzuchol co jakiś czas twardnieje ale bezboleśnie... no cóż... czekam... od wczoraj łykam furagin... czy po nim mocz jest ciemniejszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) uff... no to przynajmniej już się moczem nie stresuję... wiesz... chciałabym, żeby się już zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle od kilku dni chodzę jak nakręcona... sama nie wiem co ze sobą zrobić... i jeszcze ta pogoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, rodzi ze mną... ja też wymyślam sobie mnóstwo zajęć a później nie mam siły zrealizować planów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×