Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Właśnie nie wiem co sie dzieje... Rano czuje,że cos mi leci,bardzo dużo sluzu i w tym domieszka krwi...troszeńke dosłownie,przyjechałam z pracy i juz może tam ze 3 cm wkładki bylo brudnje(przepraszam za szczególy)boli brzuch troszke i jajor...ja w 7dc cyklu bylam juz po owulce,gin na urlopoie,bo nie odbiera tel :( jest mi zle bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana musimy sie wspierać a brzuchatki nam ślą cały czas pozytywne fluidki więc trzeba łapać:):):):) my już 6 lat ale od roku tak intensywnie a od lutego pod okiem specjalisty ze stosowaniem leków i hormonów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 AsiaAaK....................19...................13....................10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................39.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................38........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek czytałam gdzieś o owulacji wtórnej,a może jakieś antybiotyki jadłaś???moze dopiero teraz pęcherzyki popękały więc jeszcze nic straconego działajcie dziś i jutro:):):):) a w 7 dc miałaś owulkę??? nie za wcześnie mi to dopiero okres się kończy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no młodziutka młodziutka;) tzn niedlugo koncze 20 latek ale wpisalam jeszcze 19:) ale mam nadzieje ze Wam to nie przeszkadza ze taka MALOLATA tu z Wami pisze?;P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita ja w 7dc miałam robiony progesteron i miałam go 5.00 wiec gin powiedział,ze jajeczkowanie juz było,sama juz nie wiem co myslec,nie brałam zadnych lekow,biore tylko parlodel na prolaktyne,4 miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uciekły kobitki ja tez za niedługo zbieram się do domu,do moich chłopaków:):):) jutro postaram sie wieczorkiem zaglądnąć :):):) a moze jeszcze dziś kuknę no zobaczę:):):) pukanko do brzusi 🌻 to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szoku jestem że w 7 dc moze juz być owulka,przecież pęcherzyki musza rosnąć ,no nie wiem sama ale jeszcze się nie spotkałam z taka sytuacją, moze przez te leki pecherzyki jeszcze urosły,ja miałam jeden cykl taki ze w jednym jajniku pech.na 23 mm a w drugim chyba z pięc małych,i te małe mogły dopiero po paru dniach peknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie stara?:) no ja tez juz zmykam zaraz moj M przyjezdza zajrze wieczorkiem albo jutro:) papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym działała mocno z mężuniem :):):) a może akurat się uda trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malwinki jak ci to tak bardzo przeszkadza to nik nie kaze ci czutać co my sobie piszemy a jak się nie podoba to załuż sobie swój topik i tyle a nie wkurwiasz nas tu tylko swoim pierdoleniem sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byłyśmy na spacerku razem z koleżanka w ciąży tak wysoko jak ja dzieci pobiegały sobie zjadłysmy sobie lody i siedzimy teraz w domu bo ty chłodniej ale się wkurzyłam tą wypowiedzią malwiny nie napisze gdzie ma problem tylko szuka do czego sie przyczepić zal mi takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia gdzie jestes ? Jolanta nie denerwuj sie,bo nie ma czym...olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpek jak tam samopoczucie nie wiem co to może być a dalej plamisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta mam takie male,mam wkladke,jak pomysle to mnie brzuch boli,a jak jestem czyms zajeta to nie boli...nie wim co to,gin na urlopie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam z Martynka na dwór troche i musze jeszcze jechać na małe zakupy pa do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku kochany Ty to masz zmartwień ale napewno niepotrzebnie się denerwujesz :) Może idź do jakiegoś innego ginekologa :) i pamiętaj nie stresuj się bo to bardzo źle wpływa na cykl (przynajmniej na mój) Witaj Asiu :) Gdzie jest nasza Lilowa????? Madzik Ty też się nie wygłupiaj i wracaj :) Monita brałaś w tym cyklu pregnyl????? Chciałabym żeby mi się okres tak ze 3 dni spóźnił to wtedy jak będę w Polsce to pójdę sprawdzić czy mam owulację i ewentualnie coś zadziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po zakupach kupiliśmy drukarke i tak była w planach a była w promocji i ogórki małosolne tak że sobie podjem dopóki mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę myć Martynkę bo mój biega dobranoc i owocnych starań przesyłam fluidki ************************************************************************ ************************************************************************ ***********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×