Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dobre... z dupą i zębami... ;-) monia lenka też się straszliwie wydziera ale zaraz padnie bo to jej czas~!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki widzę że szturm rozpoczęty ale coś szybko się zakonczył więc ja coś dorzucę :) dziś koncze luteinę i ciekawe czy wredota przylezie:( wizytę mam na 6 luty więc się okaże co i jak humor mam podły,siedze w domu na zwolnieniu,grypa mnie całkiem rozłożyła,kicham psikam i kaszel:( palę w kominku oglądam tv i ogólnie się lenie:) ugotowałam krupnik i odgrzałam bigosik z zamrażarki hihihih poszłam dziś na łatwiznę bo brak gazu(butla się skonczyła) a nie chce mi się jechać do punktu,więc wykorzystałam naszą kuchenkę turystyczną na takie małe wkłady z gazem hiihih ale jestem dzik co do zębów to święta prawda lepiej zrobić i mieć spokój,ja dwa lata temu zrobiłam wszystkie dziurki bo maiłam az 7 ale wszystkie takie małe i to w środku !! na zewnątrz wcale nie było widać dopiero pod światłem było widać ze coś tam się dzieje,ciekawe czy teraz jest wszystko dobrze bo na razie nic nie widać:) nikola 👄 jestem z tobą jolanta,patinka mam nadziję że ciąże będą super książkowo przebiegać:):):) madzik super ze wszystko juz załatwione,sala wypasiona:) już nie mogę się doczekać fotek:) a co z chrztem myślałaś o tym? super by to była pamiątka dla was i dla Zuzi oczywiście trzymam kciuki za wszystkie nasze uczennice:)studiujące oczywiście :) za powodzenie w sesjach i egzaminach gab fajnie macie z tym wyjazdem:)super prezent od mężusia monia biedulko kiedy ty będziesz mieć czas na odpoczynek👄 gramo marsz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu:) wzywam do pisania wszystkie kobitki:) myszko🌻,lilowa🌻,ewelko🌻,kalpek🌻,kakusia🌻, sara🌻,małakobietka🌻,wasabi🌻,ewqa🌻,smerfetka🌻,olawd🌻,alutek🌻 i dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wreszcie, ale nie wiem na jak długo. Mam nadzieję,że ktoś tu jeszcze jest???? Monitko- biedaku- kuruj się! A ja przeżyłam taki szok, że ciśnienie kurna 200/200!!!!! Noszę Adaśka a tu huk masakrystyczny!!! Otwieram drzwi, coraz głośniej, huk dobiegał z korytarza, szybko zostawiłam Adaśka i lecę. Okazało się,że to z kotłowni!!! Otwieram drzwi.... A tam POWÓDŹ!!!!!!!!!! Woda bucha z całą siłą, wszędzie para, nic nie widać, wszystko wypływa na ganek, panika na całego!!! Adaśko w ryk, drze się okrutnie, ja za telefon i dzwonię do M! A ten nie odbiera!!! Myślałam, że padnę przy tym telefonie, a wyklinałam przy tym, że hej :D Wreszcie się dodzwoniłam i pierwsze co, to krzyczę do słuchawki: RATUNKU!!! :D :D :D M się wydziera: "i co zrobiłaś?" ja na to, ze ja nic:P Kazał mi zapalić światło i zobaczyć z czego cieknie.MówięWam jaki huk, na piecu 90 stopni, ja nie wiedziałam kto głośniejszy- Adaśko czy ten wybuch :P Szybko wszystko poodłączałam, zeby się woda do kabli nie dostała. I co się okazało???? Że nieświadomie wyłączyłam prąd w kotłowni!!! A tym samym pompa stanęła, a biedny piec temperatury nie wytrzymał:O A mi nawet przez myśl by nie przeszło, że tak zrobiłam, wyłącznik prądu jest obok kontaktu w korytarzu i ja nieświadomie gasząc światło w korytarzu zgasiłam prąd:O Żebym to ja wiedziała, ze tam jest ten wyłącznik, to z 10 razy bym sparawdziła. Szok!!! Teraz to się z tego śmieję, ale jakbyście zobaczyły mnie w mega rękawicach i z czarnym mopem próbującą ogarnąć ten zasmolony syf... He he he, murzyn!!!! Nie wspomnę,że Adaśko nie ustępował w swym darciu przez caly czas mojego sprzątania:O No i werdykt- dopóki M nie wróci, będzie w domu lodówka, ewentualnie palenie w kominku... Ale wyobraźcie sobie, ze mądra Moniczka :P się nie poddała i po wysprzątaniu, kiedy nieoczekiwanie Adaśko zasnął, zadzwoniła po instrukcję "napełniania" pieca od nowa wodą:P Ale był czad, tym razem się nie rozłaczałam, tylko po kolei wg wskazówek M przeprowadzałam "operację" :P :P :P I udało się!!!!!! Tak więc, mam zadatki na hydraulika :D :D Ale się rozpisałam... a Adaśko już mi ciągnie kable od kompa:P No i jeszcze poszliśmy na mały spacer i wypierniczyłam na samym progu:P M mi powiedział, żebym się dziś pomoczyła wodą święconą, bo niewiadomo, co jeszcze do wieczora wykombinuję:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma Was :-( A ja muszę uciekać, bo jadę po Różę do przedszkola. Dziś wcześniej, bo na 17 idziemy na "Kota w butach", w Bonarce jest za darmochę dla dzieci, to niech dziecko ma coś z tych ferii:-) A co do zębów- to ja mam chyba dziurę w każdym, ale po prostu nie stać mnie na dentystę:-( Nie oszukujmy się-dziś o dentyście w naszej służbie zdrowia można zapomnieć, a prywatnie koszt wyleczenia jednego zęba, to 100zł jak nic:-( No cóż... wkrótce wygram w totka, to zrobię wszystkie :D Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to masz pecha dziś,zaraz poleciałam zobaczyć na piec jak zaczęłam czytać bo m przed chwilą dzwonił żebym włączyła:) ale dobrze ze ci pieca nie rozerwało bo to juz nie byłoby ciekawe za bardzo:( dobrze ze tak się skończyło udanego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale pogoda zasypalo mi droge nie mam jak sie ruszyc normalnie syberiaa!!!a co do zebow to ja mam takie dziury ze szkoda gadac nie kazdy dentysta chce sie ich podjac bo sa takie co trzeba wyrywac operacyjne :(ale oczywiscie za kase mozna wszystko na wesele bede musiala jakos sie zebrac i ich zrobic pani misiowa sala kosztuje 1800zl plus prad itp i naczynia 2zl od osoby :) a kiedy szwagier bierze slub :)bo od przyszlego roku maja sie podnies do 2000zl monita ach te paskudne grypsko cie dopadlo mam nadzieje ze szybko minie :):) monia hehe ale historia ja tez mialam taka tylko ze zdazyl dawid uratowac sytuacje bo na piecu sie palilo a swiatlo wylaczyli :/ ale kiedys woda sie nam zagotowala to wiem jak to piszczy hehe gramka smigaj do gina bo to roznie moze byc lepiej dmuchac na zimne :):) gab to nie dlugo zaszalejecie z M :):) patinko ja jakims cudem oduczylam zuzie z nami spac ale ostatnio tez daje popalic byla takim aniolkiem a teraz adzic probuje:/ o wlasnie juz wstala lece zajze pozniej :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop znowu przeziębiony, z nosa mu leci, kaszle jak Chopin przed śmiercią, węzły chłonne mu wysadziło, ale do lekarza nie pójdzie... ja w domu, niby się uczę, ale jestem już wykończona, a czas nagli... ledwo żyję, jak przetrwam ten weekend to będzie cud. Kuzynka do mnie przyjechała z bobasem 3 miesięcznym, jak ja jej zazdroszczę... no, ale cóż... ja za to mam fajniejszego męża, muszę się jakoś pocieszyć... kończę, bo już chyba głupoty plotę, mózg mi się chyba zlasował od nadmiaru informacji... Pozdrawiam Was ciepło i trzymajcie się babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zębów to mój chłop stwierdził, że też go coś w kłach boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to monia jak zwykle okazałaś się superbohaterką!!! :-) :-) :-) ja jestem już umówiona do gina na 15lutego :-) w walentynki jeszcze będzie sex bez stresu ;-) próbuję się uczyć ale jestem jakaś mało chłonna na wiedzę dziś... nie wiem z czego to wynika... pewnie ze stresu, że nauki dużo a czasu mało!!! madzik no to szczerze ci powiem, że fajnie z tą salą... u nas jest drożej... a macie kucharki i kelnerki we włąsnym zakresie czy catering??? ale ci zazdroszczę!!! no ja w kwietniu się weseluję u braciszka mojego :-) monitko kuruj się żabeczko!!! ha ha ha niezły ten temat zębowy... ale to pocieszające że nie jestem sama dziurawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja czuje się dobrze nie mam żadnych zachciewanek i nie przytayłam ani kilo a tak to ok dzieci też wracam do pracy 15 lutego ale bedą jaja jak powiem że jestem w ciąży jeszcze nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol.. ja dzis tez jakas nie do zycia jestem... W pracy nie byłam za ta woda...tak wialo i taki snieg padał,ze sozk !!!!! Dzwonilam dzis do tego gina z Łodzi,jutro mial wolne miejsce na 19.45 ale powiedzialam mu,ze zadzwonie jeszcze wieczorem czy mozna kiedys indziej,bo on musi zobaczyc te swoje rozpiski,ta godz ina jutro to jest za późno!!!!!ja mam spory kawal do Łodzi i jeszcze taka zima.. Wiec dzwonie i jestem umowiona na 3 lutego(środa)na 17.45 to juz jest lepsze !!!! Mi jakos nie dobrze jest,na wymioty mnie bierze i co chwile lece,bo mnie szarpie,ale nic... Zrobilam se herbatke cytrynowa,moze pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki 🌼 🌼 🌼 Witam z lekka wieczornie ;) ALE NAS ZIMA NA CAŁEGO ZASTAŁA BRRRRRRRRRRRR PRZED CHWILĄ ZADZWONILI SĄSIEDZI, ŻE OKNO W SAMOCHODZIE OTWARTE I ŚNIEGU Z LEKKA NAPADAŁO..... WRACAJĄC Z PRACY NIE MOGŁAM ZAPARKOWAĆ AUTA PRZED BLOKIEM (PRZEZ WARSTWĘ ŚNIEGU) POPROSIŁAM WIĘC MAŁŻA BY POMÓGŁ -CHŁOPAK BY SOBIE UŁATWIĆ ZADANIE,OTWORZYŁ OKNO.......... SZKODA TYLKO, ŻE GO JUŻ NIE ZAMKĄŁ ;) A KIEDY JUZ TAK JESTESMY PRZY TEMACIE SNIEGU TO "ORGANIZUJE" KULIG Z NOCLEGIEM I BALANGĄ W OSTRZYCACH. CIESZĘ SIĘ, BO JEDZIE CAŁKEIM FAJNA EKIPA. MAM TYLKO NADZIEJE, ZE DO TEGO CZASU SNIEG BEDZIE JESZCZE LEZAL.... BO KULIG ZA TRZY TYG. A POZA TYM TO NUDY NA PUDY A DO TEGO TROCHĘ ŻYCIOWYCH PROBLEMÓW...., KILKA WAŻNYCH DECYZJI DO PODJĘCIA - ECH KALPECZKU musisz mi wybaczyć ten.......... jakże mało wybaczalny błąd. Doprawdy nie mam zielonego pojęcia jak to się stało.... LICZĘ, ŻE TO BĘDZIE PRZEPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE - ŻE JUŻ NIEDŁUGO I ŻE BĘDZIE CÓRCIA ;) :) CZEGO CI ŻYCZĘ Z CAŁEGO NICOLA77 - bidulka z Ciebie - dbaj o zdrowie. Wierzę mocno, że dzidzia będzie zdrowa - Ty też musisz wierzyć GAB2901 - jak twoje samopoczucie? przesyłam 🌼 optymizmu :) GRAMINIS - Witam Cię :) No proszę jaka wzorowa uczennicza. No to ja się pochwalę, że w pierwszym sem. mam wszystko pozaliczane na 5 -heheh ale okropna chwalipięta ze mnie ;) super, że przesunęli Ci termin - więcej czasu do nauki i pewnie mniejsza presja. NO I MOJA DROGA - DO LEKARZA BIEGUSIEM ;) MONITA30 - TRZYMAM KCIUKI BY WREDOTA NEI PRZYLAZŁA. GŁOWA DO GÓRY PANIMISIOWA170 - TRZYMAM KCIUKI W TYM MIESIĄCU :) MADZIK255 - POZDRAWIAM CIEPLUTKO :) SARA76 - :) JAK IDZIE NAUKA? - NIE STRESUJ SIĘ TAK - NA PEWNO WSZYSTKO PÓJDZIE DOBRZE :) :) TRZYMAM KCIUKI MONIA671 - HISTORIA NIEMAL JAK Z DRAMATU ALE PRZYZNAM CI SIĘ, ŻE MNIE ROZBAWIŁAŚ TĄ OPOWIEŚCIĄ - TAK TO NAPISAŁAŚ, ŻE ZROBIŁ SIĘ Z TEGO KOMEDIO-DRAMAT ;) NO ALE ZUCH DZIEWCZYNA Z CIEBIE - WYSZŁAŚ Z TEGO OBRONNĄ NIEMALŻE RĘKĄ :) BUZIAK DLA ADAŚKA JOLANTA2 - CIESZY WIADOMOŚĆ, ŻE WSZYSTKO UKŁADA SIĘ POMYŚLNIE :) OBY TAK DALEJ DLA WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH KOBITEK TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO I ODZYWAJCIE SIĘ KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitko wybaczam ci ten błąd,nic sie nie stało kochana :)moze mi wywrózysz dziewczynke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, po baaaaardzo dlugiej przerwie. Nie wiem czy mnie jescze pamietaci... Moj synek ma juz 2,6 m-cy. .. ale rodzenstwo nie pojawilo sie. Czasami Was podczytuje :) Widze, ze niektore znowu przylaczyly sie do walki z @ jak Pani Misiowa. Gratuluje Patince i innym zaciazonym. Kalpeczku, gdzie masz tego lekarz, bo ja jestem z Lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam w słoneczny poranek w irlandi ciepło się robi a w polsce pewnie zima na całego ja dzis ide na sprzątanie ale tylko 2 godzinki Bartek jest w domu z dzieciakami jutro jade do koleżanki z pracy urodziła synka 6 tyg. temu miłewgo dnia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjne powitanie ;) - Witam kobitki 🌼 👄 Właśnie spijam kawkę - na 16.30 jadę do szkoły w której spędzę 4 godzinki, jutro nieco dłużej, bo cały dzionek SONIA 17 🌼 Witaj :) Pamiętamy, pamiętamy ( a szczególnie dziewczynki które zaglądają tu od początku tych dziejów ;) Wszystkiego dobrego JOLANTA2 🌼 - Hejka :) W Polsce mamy prawdziwą zimę moja droga - śniegu w niektórych miejscach po kolana. Tylko uważaj z tym sprzątaniem. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jestem:) u mnie zima na max!!! byłam przed chwilą jedzonko dla pieska zanieść to po kolana śniegu:) grypa nadal nie odpuszcza,całe usta i nos wysuszone i popękane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwilką byłam na balkonie - śniegu a śniegu, więc trzeba było się go pozbyć chociaż w jakimś stopniu. Na mojej twarzy a właściwie na jednej połowie pojawiły się malutkie krostki w tym też na brodzie i skóra w dotyku jest mało przyjemna. Nie wiem od czego mi się to cholerstwo przypałętało ale zaczyna mnie to drażnić coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zmienić tabelkę -przy okazji może troszkę ją "wyrównam" ;) STARAJĄCE SIĘ 🌼 🌼 🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA..............26.................34................20.02.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................65.................18.01.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................16.................14.02.10 silnaaa....................... 32..................7..................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 7 z clo............14.01.10 Moni25....................... 25.................46..................14.12.09 PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 30.................29..................21.01.10 Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................21.12.09 ZACIĄŻONE 🌼 🌼 🌼 Nick/Skąd.................Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34.................11.................09.12.09 dressmaker-84.............25.................12.................29.05.10 nevmila......................23...................9.................25.06.10 nicola77.....................32..................15.................21.07.10 jolanta2.....................28..................13.................01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE 🌼 🌼 🌼 Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja🌼.........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna🌼.....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja🌼.....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś🌼.........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper🌼....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka🌼.........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice🌼.....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem🌼.. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip🌼...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz🌼...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel🌼.........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek🌼......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś🌼...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka🌼.........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek🌼........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar🌼..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia🌼..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś🌼...........09.12.09 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku świetnie, że idziesz do innego gina! trzymam kciuki i życzę powodzenia. małąkobietko gratuluję.... no u mnie nie będzie tak różowo bo lenka brdzo absorbująca a mój mózg jakoś w tym tygodniu mało chłonny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis 🌼 - 👄 dla Lenki - trzymaj się cieplutko. Co do mojego mózgu - to ze mną jest coraz gorzej :/ np. zamiast pójść zanieść ręcznik do łazienki idę z nim do pralki.... albo chcę coś zanieść do pokoju to idę do kuchni - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku, wiem,ze on przyjmuje w Matce Polce, ale jak sie domyslam idziesz na prywtna wizyte. Ja niestety nic blizej o nim nie wiem. W Lodzi tez jest tez klinika Gameta(tam pracuja glównie lekarze z Matki Polki) i ona ma dosc dobra renome w przeciwienstwie do Salve. Jak bys chciala(albo byscie chcialy)jakies szczegoły to sluże. Np. przy ostatnim usg pan dr zauwazyl,ze mam za cienkie endometrium i powinnam brac luteine i ogolnie zbadac hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Kobito, mam chyba to samo ostnio chleb schowalam do lodowki ,a maslo do chlebaka i tak cala noc lezalo. Bylismy w ikei a ja na abazur mowie "zurabar" czy jakos tak, a "cukraki burowe" na buraki cukrowe i mowie, do meza,ze cos mam z glowa... a on na to ze to starosc hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia17 - cieszy mnie Twoja opinia na temat kliniki Gameta. Ja przez ostatnie 1,5 roku pomykałam do Gdańska do In Victy Kiedy chciałam się zapisać na kolejną wizytę okazało się, że mój gin już tam nie pracuje........ Na szczęście miałam nr do dr i wysłałam sms z zapytaniem gdzie teraz można go znaleźć i okazało się, że właśnie w klinice Gameta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam w Gamecie to lekarz zlecil mi "przeglad jajowodow" i dal skierownie do szpitala-wiec bylo by to za darmo. To tez jakos w miare dobrze o nich swiadczy,ze nie wyciagaja z ciebie wszystkich pieniedzy, w koncu mamy przeciez sluzbe zdrowia dla wszystkich za darmo...w teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc lasencje:) Ja dzis siedze w domu bo mam wolne.....musze sie zaraz przebrac bo jeszcze w pizamce siedze i zapraszam na kawke.....wstawie pranie i luzzzzzz;) Sonia🌻oczywiscie ze pamietamy Cie kochana:)Co tam u ciebie , opowiadaj......👄 Izulkaa🌻 a co u ciebie slonce, jak sie czujesz i odezwij sie do nas:) Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na Was z kawka👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie calkiem syberia zeby do sklepu pojechac to tzreba bylo isc do sasiada dopiero jutro rano odsnieza myszka milo zobaczyc posta od ciebie :):) ja tez chyba wstawie pranie :):) a co tam wiecej u ciebie :):0 😘 sara to ci sie maz schorowal :):) bedzie dobrze :) 😘 gramka z sala nie ma kucharki trzeba latwic we wlasnym zakresie ja zalatwilam obsluge razem z kucharka :):) 😘 jolcia a to dobrze sie trzymasz ani kg wiecej:):0 😘 kalpeczku bardzo sie ciesze ze jedziesz do gina mam nadzieje ze ona ci pomoze :):0 😘 mala kobitka chetnie zapisze sie na kulig wrocilabym do czasow dziecinnstwa :):) napewno frajda bedzie tak pojezdzic:) 😘 sonia witam cie mam nadzieje ze teraz czesciej bedziesz do nas zagladac :):) 😘 monia wiem jak to jest niech te grypsko spada od ciebie a kysz :):) 😘 ewcia a gdzie ty jestes dawno cie nie slyszalam co tam u ciebie :):0 😘 misiaczki odezwij sie prosze :) 😘 patinko a co tam u ciebie jak tal oliwka sie czuje :):0 😘 ewelka czego cie nie slychac mam nadzieje ze znow prad u ciebie nie znikl:):0 😘 nikolka co tam u cibie ?? 😘 liliowa jak tam maly adasko?? 😘 😘 caluje wszystkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×