Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

patinko ty zakochańcu :-) winetko no właśnie myślę, że takie pół etatu to mógłby być złoty środek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kakusia 25 moc życzeń zdrowia szczęścia pomyślności i zdrówka spełnienia marzeń ..o--/-- u mnie powoli zawirowania...i jakoś leci ..praca dom i tak.. w pracy zdziwienie na kolor włosów:)ale ogólnie na tak eheh.Dziękuje za komentarze :) na nk miło sie zrobiło:) Smerfetko29..skrobnij coś na maila..wiem że jesteś zabiegana ale jakbyś miała chwilkę napisz co u Was.. czytam Was ale nie zawsze mam jak pisać .. Patinko26 jesteś bardzo dzielną i Wspaniała Kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko ja zebym była w innej sytuacji to bym na pół poszla bez wahania. Zawsze to w ludziach się jest a nie tylko place zabaw i gary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mam taki zly dzień dzisiaj ze maskara. Nie wiem jak nie uda mi się zajśc w ciąże w tym cyklu to tylko iśc na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane miłego dzionka słoneczka :) ahhh życie jest piekne :) Kocham Kocham Kocham i Kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj patinko jak się fajnie ciebie czyta :-) lilku moja poezjo gdzie jesteś? misiowa sylwio ale ja proszę więcej !!! efqa... skrobnij słówko :-) piszcie dziewuszki piszcie!!! a ja idę kawkę zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczatka .. Cóż ja mam pisać moja owulka już była przytuulance tez także zostało mi czekać na wyniki fikolow :) w sobotę na badania krwi mykam , to mój 20 dzień cyklu tam mi kazał lekarz .. Wiec zobaczymy oby wszystko wyszło w porządku :) pozdrawiam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaa
Dziewczyny, (Te, których temat dotyczy), jeśli są podstawy, żeby podejrzewać, że możecie mieć problem z owulacją, może spróbujcie leku homeopatycznego Ovaria Compositum (niestety na receptę) Należy jednak restrykcyjnie przestrzegać zasad zażywania (czyli tak, jak przy każdych lekach homeopatycznych: 0 kawy, alkoholu, napojów gazowanych, innych lekarstw, ziół, mięty, odpowiedni odstęp między przyjmowanym lek. a posiłkiem itd.) Kupiłam 3 opakowania, jedno zdążyłam zużyć, przed zażywaniem leku moje próby ciągnęły się 11 m-cy! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka 🌻 ja nie mialam internetu przez 2 godziny i zauwazylam przed chwilka ze kabel internetowy zostal wyciagniety z modemu mmmmm ciekawe która to :D dzadzurka sciskaj nogi i trzymaj do 9 msca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka jesli chodzi o Emilke to jestem w szoku ten Najwyzszy pomylil sie ze płcia ona tak rozrabia smiech ma taki chłopiecy kiedy sie denerwuje szczypie gryzie skacze z wszystkiego czego sie da wdrapuje sie na sofy łózka juz pare guzów zlapala nie nadązam za nia Olivka to znow taka Beksa wszystko be na nie do tej pory dobrze ze zaczela zalatwiac sie na nocnik i do wc duza ulga ale smoczek nie ma opcji by odstawic ona taka typowa histeryczka wiec nawet nas smok ratuje i ona sie uspokaja pod tym punktem czuje sie bezradna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam dzadzurka ściskaj kciuki... a przytulaj się dalej :-) niech fasolka widzi jak się rodzice kochają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja tez dopiero kawke pije i jem sniadanko:) I na 1 do pracy pedze.... Milego dzionka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia
witam dzisiaj mielismy kolejna fantastyczną nocke, przeplakal wiekszość ja ledwo chodze a moje dziecko zadowolone coraz mniej mam checi na A6W ale z drugiej strony to juz 18 dzien, szkoda bylo by rezygnowac gramka zdecydowas sie na to pol etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewuszki zdecydowałam się na pół etatu. październik będzie miesiącem próby... wczoraj byłam pierwszy dzień i było ok :-) cały dzień z lenką... obiadek całą rodzinką i na 4h do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho od wczoraj?? Sylwia🌻 ciesze sie ze sie odezwalas....dzieciaczki Twoje pewnie juz duze ....jak znajdziesz chwilke to wrzuc aktualne zdjecia Twoich pociech na nasza poczte;) Noi obowiazkowo pokaz nam sie i TY:) Buziaki!!! Grameczko👄 mysle ze podjelas dobra decyzje i ta praca na pol etatu bedzie Ci sprawiala radosc:)Buzka:) A reszta dziewczyn to gdzie sie podziewa?? Hop hop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzadzurko trzymam kciukasy mocno, mocno. A kiedy przewidujesz testować? Gramko dobra decyzja z tą pracą, nie wiesz jak mi tęskno do ludzi. Ja właśnie starankuje z mężulkiem i ciągle mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki nie wiem czy to ogarnę na pół gwizdka... to specyficzny rodzaj pracy :-( ale pożyjemy zobaczymy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Gramko to co ty robisz? Brzmi tajemniczo. Ja dowiedzialam sie dzisiaj o poronieniu kolezanki w 6 miesiacu. Ale jakos nie mogę w to uwierzyc i jeszcze mysle ze to plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiha
hej, znalazłam Wasze forum i chciałam zapytać czy mogę się do Was przyłączyć :) właśnie zaczynam starania o maleństwo i pomyślałam że fajnie byłoby z kimś pogadać będzie nam raźniej :) jeśli pozwolicie oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie- również Ciebie Kaiha. :) Napisz nam kilka słów o sobie i zaczernij swój nick, zeby nikt nie mógł się pod Ciebie podszyc. Dziewczynki. :) Zabiegana jestem. Zaglądam, podczytuje ale czasu brak. Właśnie skończyłam przygotowywać się do jutrzejszych lekcji. W sumie prowadzę jutro 9 godzin zajęć. I tak codziennie coś.... włączając niedziele. Nie dajemy już rady zmieniać się z opieką nad Adasiem. :( Małż często kończy późnym wieczorem. Od tygodnia mamy więc Adasiową Nianię. Polubili się bardzo. :) :) Pani polecana i sprawdzona, wychowała 2 synów, jest to siostra mojej koleżanki. Proszę ją o przyjście, kiedy nie jesteśmy w stanie pogodzic naszych godzin pracy, chcielibysmy by przychodziła na 3-4 godzinki 2 razy w tygodniu... zobaczymy jednak czy uda mi się tak ustawić wszystkie zajęcia.Poki co, jest bardzo pomocna.Niestety będzie tutaj tylko do lutego. :( Potem znowu będzie trzeba myśleć co dalej.... No, ale nie ma co się martwić na zapas. Damy rade :) Na Świeta przylatuje też moja Mama więc przez kilka tygodni Adaś bedzie miał tu ukochaną Babcie... a my może będziemy mieli możliwość by iść do kina, jakąś imprezkę czy zaplanować bal na sylwestrową noc. ;)...hehe... randka po latach... nie wiem czy umiałabym sie odnaleźć ;) Pewnie byłabym jak słoń w składzie porcelany :) Kochane! Trzymam za Was mocno kciukasy i często myślę!! Śpijcie z aniołkami! Wasza ,,zalatana'' lilowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas choroby juz sie skonczyly!! wczoraj przyleciala moja mama i zostaje dwa tyg. troche u mnie i u mojej siostry wlasnie sa na spacerku a ja gotuje obiad a poza tym to ok bylam na drugiej akupunkturze i super plecy wcale nie bola jest poprawa moge sie pobawic z dziecmi w koncu Szymonek zaczal chodzic tyg. temu pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×