Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej dziewczeta Cisza tu taka ze hoho .. W angli zimno jak cholera chyba musze zimowy plaszcz z szafy wyciagnac .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko uszy do góry. zima idzie, trzeba się grzać będzie więcej okazji ;-) uda się zobaczysz :-) lilku wyciśnij ten pobyt w Polsce jak cytrynkę! baw się dobrze! dzadzurko u nas też zimówa!!! brrr... całuski dla Was dziewuszki! myszeńko kochana, grzejcie się moje zakochańce :-) monitko i mam nadzieję widzieć cię tu więcej i więcej z Twoim góralskim temperamentem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze ze za wiele to tu sie nie dzieje dziewczynki co jest ? bylam u lekarza jest 1 sztuka :P ale zapowiada sie wielowodzie ilosc wod odpowiadajacej ciazy 5 cio miesiecznej i torbiel prawie 4 cm :( powiedzial ze jak dojdzie do 5 cm ona nadaje sie do usuniecia nawet jesli bede w ciazy nigdy nie miala torbieli o co kaman?czy to naprawde takie niebezpieczne? do tego 4 miesniaki najwiekszy obliczyl ze ma 4.5 cm no niezle jak na poczatek... wlasnie wrocilam z zakupow i padam zaraz zapodam sobie kawke dolce gusto moja ulubiona i trzeba cos smerfom ugotowac :) Olivka ma zapalenie oskrzeli i ostra infekcje gardla a to wszystko dzieki cudownemu lekarzowi ktore odiwedzilam z corka w zeszly piatek spokojnie to wirusowe zapalenie przejdzie i dorobila sie biedbna 4 noce nie przespane ale dostalam juz antybiotyk i jakos do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takiego dola że masakra. Nie wiem czy mi się uda zajść w tą ciążę bo nie potrafie o tym nie myśleć. Wczoraj przeryczalam pół wieczoru, dzisiaj też sie szykuje rewolucja. Okresu nie mam i to mnie wkurza bo jeszcze bardzie mam to napiecie przed @. Nie chce mi się juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patinka26
patinko nie usuwaj tej torbieli.ja miałam ponad 6 cm.zaczela znikac jak zaczał sie II trymestr.stopniowo zmniejszala sie i zniknela.gin powiedzial,ze jakby ja usunal to automatycznie nastapiloby poronienie,bo w poczatkowej fazie,jak nie było łozyska to zarodek pobierał z tamtad pozywienie.bo to było ciałko zółte plus ta torbiel.a wczesniej przed moja ciaza,ten gin mial pacjetke co miala 10cm torbiel i tez jej nie usunał,wchłoneła sie i urodziła zdrowe dziecko.tak wiec,poczekaj spokojnie do II trymestru.mi zaczeła malec ta torbiel ok.15tc,zmniejszyła sie do ok.3cm a ok.18/19tc nie bylo juz po niej sladu.bylam na kontroli po porodzie,gin robil usg i nie ma sladu po tym gadzie. powodzenia Patinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Patinko26 bedzie dobrze zobaczysz :) Winetka zrób coś co lubisz rozerwij martwienie wkurzanie nie pomoże a uwierz stres też źle działa na zajście w Ciąże..:) a graminis co porabia? Myszka24? Kalpek? ja niedawno wróciłam z pracy..i tak..jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a gramka żyje ale ma gonitwę... byłam dziś na uczelni w sprawie mej reaktywacji... nie wiem dziewuszki czy dam radę... taka przewra przy studiach językowych :-( patinko nie wiem jak to jest z torbielą w ciąży... mi torbiel uniemożliwiała zajście ... może rzeczywiście poczekać lepiej... zobaczysz jak się sytuacja rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaam :) do patinka26 dziekuje za wsparcie i pocieszenie :) dzieki dziewczyny ja dzis umieram ..... chyba grypa lamie mnie na wszystkie strony kosci bola kicham jak szalona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem . jak zwykle zagladam kilka razy dziennie ale nie mam zbytnio o czy pisac . u nas ok . wlasnie @ mi sie konczy wiec super . w pracy ok . maly przesłodki . a tak to tylko chlopa brak ;) slodkich snow i milego dlugiego weekendu (ja w pon pracuje brrr...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie puściochy. co się dziej!!! no maskara! olawd ja też do pracy... ale jutro znów wolne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie pisałam do miałam wypadek:(nie swoim samochodem i nie ja byłam za kierownicą,tylko kolega z gminy,jechaliśmy z 5 dzieci ze szkoły,facet nie dał kierunku i gwałtownie skrecił w lewo i kolega nie wyhamował i w niego przywalił,a były tam butle z gazem... Nikomu nic się nie stało,ja mam tylko reke mocna stłuczona i obdrapana,bolało...ale na szczescie nic nikomu sie nie stalo Poza tym nic ciekawego,remont,szkoła,praca i tak w kołko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawda
kalpek - to dobrze ze nic ci i dzieciom sie nie stalo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pomaranczka olawda to bylam oczywiscie ja ale cos mi sie literka dodala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olawdo ;-) , hej kalpeczku - bidulko całe szczęście, że tak to się skończyło!!! oj teraz trzeba strasznie na drogach uważać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kalpeczku🌻 dzieki Bogu ze nic sie Wam nie stalo.....jednak trzeba miec oczy dookola glowy:(👄 Olawd👄 co u Ciebie?? Grameczko🌻 i jak Ci sie pracuje??? Buziaki dla Ciebie i Leneczki:) Patinko👄 te Wasze stroje na Halloween byly super.....i te ciasteczka, sama je robilas?? i wogule jak sie czujes?? Lilowa🌻 ty jeszcze w Polsce??? Buziaki i udanego pobytu:) Dzadzurka👄 co u Ciebie??? Winetka🌻a jak u Ciebie? co slychac?? Misiaczku👄jak sie masz?? I gdzie reszta dziewczyn??? Odzywajcie sie:) Mi sie wczoraj tez @ skonczyla.....juz na nia nie reaguje zloscia czy placzem bo wiem ze to i tak nic mi nie da.....ach.... A nas w sobote zasypalo sniegiem....masakra zeby w pazdzierniku snieg sypal....nasypalo troszke ale juz topnieje bo slonce swieci....ale juz niestety zimno jest i trzeba w kurtki i plaszcze sie ubierac....brrr... Niewiem czy widzieliscie w tv , przed chwila samolot ladowal awaryjnie w Warszawie....lecial z Nowego Jorku....ale pieknie i szczesliwie wyladowal i nie ma osob rannych....brawa dla pilota:) I oby takie sytuacje z tymi samolotami sie nie zdarzaly wiecej.... Pozdrawiam Was wszystkie i do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. My już wróciliśmy i znowu uczymy się ułożyć wszystko jakby na nowo- bez obecności cioć, babć i wujków. Tak łatwo w Polsce przyzwyczajam się do zycia w stadzie - z Rodzinką. I doceniam tę ich obecność i chłonę każdą spędzoną z nimi minute... by wystarczyła do następnej wizyty. Pewnie zajmie mi kilka dni zanim znów przyzwyczaje się do bycia tylko z moimi chłopakami.Jakaż to ulga gdy obok jest babcia, która moze zająć się maluchem, gdy chociazby trzeba iść do lekarza. Adasko rozgaduje się niesamowicie. Chetnie po nas powtarza słowka- nawet o to nie proszony.Jest śmieszny i rozkoszny. Nocnik jednak go nie pociaga jeszcze, nie zmuszam go wiec... przyjdzie czas i na to.Sam zrezygnował z cycka, pozniej z karmienia nocnego... widać sam musi podejmować takie decyzje... oj charakterek to on ma.Typowy facet. Ma swoje zdanie i nie przekonam, chocbym i próbowała czymś przekupić. Powoli zaczynamy zastanawiać się nad rodzenstwem dla Adasia' i mysle, ze w przeciagu roku poszerze grono staraczek. Cykl mam mniej reguralny niż przed ciążą, więc pewnie zajmie nam to troche czasu. Staram się na to nastawić psychicznie i poukladać w ciągu tego roku sprawy zawodowe, finansowe i mieszkaniowe. Co los pokaże- zobaczymy. Kochane- Starające się o Dzidziusia. Główki do góry!! Winetko🌼wiem, ze to czekanie jest zawsze niesamowicie trudne, po nim niestety czesto przychodzi rozczarowanie, ale niedługo nadejdzie taki dzien, ze to czekanie bedzie zwienczone małym bijacym serduszkiem.Misiaczki🌼 ma racje- spróbuj się oderwać od mysli o starankach. Psychika potrafi nam płatać niesamowite figle. Dzadzurka🌼 co u Ciebie?Piszesz, ze u Ciebie zima a u nas piękne słoneczko i cieplutko jak na listopad. Chyba daleko od siebie mieszkamy.Pewnie pisalas gdzie, ale juz nie pamietam, niestety. Grameczko🌼 jak twoja reaktywacja na uczelni? Co studiowałas? Praca na pół etatu? Jak się czujesz? Patinko🌼 imprezka widać bardzo udana. Jak sobie radzisz? Kalpek🌼 jak dobrze, ze nic powazniejszego się nie stało!! Jak remoncik? Widać już jakies efekty? Myszka🌼 ja też jestem pod wrazeniem umiejętności polskiego pilota. Mistrzostwo. Dość często latam i nie trudno mi sobie wyobrazić co czuli ludzie podczas tego awaryjnego ladowania. Rozgadałam się niesamowicie. Ubieramy się i idziemy na spacerek by wykorzystać wolne chwile. Popołudnie będę mieć juz zabiegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! no myszęńko wczoraj cały dzień aż huczało u nas... naprawdę przeszczęśliwe zakończenie nerwowego lotu :-) lilku... dobrze, że adaśko ma charakter... będzie mu w życiu łatwiej postawić na swoim :-) no i pięknie, że myślicie o maleństwie :-) co do mojej reaktywacji to idzie powoli i mozzolnie. w piątek ostatecznie mam spotkanie z promotor. czeka mnie jesc=zcze parę rozmów z prowadzącymi na temat moich różnic programowych. reaktywuję się na język rosyjski - tłumaczeniówkę. co do pół etatu dziewczyny to nareszcie czuję że żyję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie po staremu, nie mam co pisać zbytnio. Nie dlugo nowe staranka oby udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania ww. leki: 1 opakowanie Clostilbegyt (10 tab) data ważności do 06. 2015 r - cena z apteki 15,02 zł - sprzedam za 10 zł, 2 opakowania Parlodelu (po 30 tab) data ważności do 07. 2013 r - cena z apteki 73,20 zł za opakowanie- sprzedam za 50 zł za szt, 3 ampułki Menipuru (fiolki z proszkiem i rozpuszczalnikiem) data ważności do 05. 2013 r - cena z apteki 110,0 zł za ampułkę (razem 330zł) - sprzedam wszystkie 3 za 250 zł. Proszę o kontakt pod nr gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakaś... co się dzieje? czemu nas tak mało.?? misiowa... helo helo!!! efqa dawno cię nie było!!! monitko a ty jak tam sobie radzisz? myszeńko, kalpeczku, lilku, olawd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Grameczko🌻 ja jestem, ale pustki tu rzeczywiscie sa.....ja zagladam czesto ale nie pisze bo nic nowego nie ma i nikt nic nie pisze.... A co u Ciebie?? Jak w pracy?? Reszta dziewczynek gdzie jestescie?? Mala kobietko🌻odezwij sie co u Ciebie???? Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My troszkę zabiegani jesteśmy. Poza tym ok, czekam aż nasze Kobietki odezwą się z dobrymi wieściami.Kciuki trzymam jak zawsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze wrozby!!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html TAROT Konkretna Analiza problemu ODP DO 1 GODZ http://allegro.pl/tarot-konkretna-analiza-problemu-odp-do-1-godz-i1914979317.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×