Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witai jolku... to całe szczęście, że plecory odpuszczają :-) lilku och ja coś wiem o zalataniu... powiem Wam, że mam nadzieję, że teraz więcej oddechu będę miała... winetko żadna tajemnica... kieruję działem telemarketingu... i to cała specyfika tej pracy ... witam nową koleżankę... masz rację... zawsze wespół w zespół raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu będzie dobrze. Witamy nową forumowiczkę. Gramko mnie zawsze przerażał telemarketing, kiedys mialam propzycje tam pracy ale jakoś sie nie przekonałam może to był mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynałam w telemarketingu i ta profesja pozwoliła mi "wypłynąć", nauczyłą wiary w siebie :-) później zdobywałam doświadczenie w innych dziedzinach... aż przyszła propozycja kierownictwa w dziale obsługi klienta... przeszłam więc szkolenie i zaczęłam :-) uwielbiam pracować z ludźmi :-) ale przede wszystkim z ludźmi z pasją :-) a że taką tworzę ekipę... nie wiem czy będę umiała być tam na pół gwizdka... ale bardzo się postaram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja dzis z racji ze u nas piekna pogoda czyscilam kanapy i dywany....i zrobilam 3 pralki prania....teraz popoludniowa kawka i relaksik.....czekam az maz wroci z pracy:) Grameczko👄 czy cos zostalo jeszcze z tego Twojego obiadku???Sciskam:) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie jest mama troche u mnie troche u siostry pomoze zostaje z chlopakiami jak jest potrzeba w czwartek ide na usuniecie mojego implantu antykoncepcyjnego bo od 3 miesiecy mam co 2 tyg. okres i boli mnie glowa powiedzialam o tym Bartkowi ze go usowam i pyta sie co teraz a ja ze nastepne dziecko hi hi nie tak na powaznie to plastry sproboje jeszcze raz bo juz kiedys mialam zobaczymy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki... nie pamiętam czy któraś z was jest ze śląska... potrzebuję dobrego kardiologa dziecięcego... lenka ma 2 wady serduszka :-( Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej i Przetrwały przewód tętniczy... chciałabym to skonsultować jeszcze z jakimś lekarzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 niestety nie moge pomóc w tej sprawie. Mam nadzieje, ze znajdziecie super specjaliste! Rozumiem, ze wiecie o tym juz od dawna, czy teraz to zdiagnozowano dopiero? Wpadłam tylko na chwile i juz uciekam... Postaram sie zagladac. Jak się czują staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal oczekiwania jeszcze kilka dni do testowania chociarz mam przeczucie ze jednak @ przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura nie wiesz jak trzymam kciuki za Ciebie mocno. Ja testuje tak okolice 27 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj mam takiego doła, ze masakra. Jakos ten śluz mnie tak wpienia bo ciągle mi się wydaje ze jest odpowiedni do dni plodnycha ale przeciez ile czasu. No nic ciagle sie bzykamy co drugi dzień zobaczymy co z tego wyniknie bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Winetka🌻 Dzadzurka🌻 rozszalalyscie sie nam dziewczynki hihihih trzymam w takim razie mocno kciuki za Was:) Grameczko👄to przykre co piszesz o serduszku Lenki... mam nadzieje ze skonsultujesz to z innym lekarzem i na strachu sie skonczy....wierze ze wszystko sie dobrze skonczy....caluski👄👄 Lilkus🌻co u ciebie kochana i u Twojego Adaska??? Sciskam:) Jolanta👄super ze masz mame, zawsze troche Ci pomoze:) Kalpeczku🌻 a Ty gdzie sie podziewasz????? I co slychac u Ciebie? Dawno sie nie odzywalas:) Mala Kobitka👄 a Ty gdzie jestes?? Odezwij sie kochana:)👄 Patinko🌻 jak sie masz zakochancu?? Madziarka👄 daj znac co u ciebie i Filipka?👄 Ewelko🌻 hop hop odezeij sie slonko....;) Olawd👄 a Ty gdzie jestes?? Smerfetko🌻 jak sie maja Twoje Smerfy i jak Ty sie masz kochana?? Pewnie o kims znow zapomnialam, wiec goraco przepraszam:) Lece sobie zrobic kawke i sniadanko bo jestem glodna jak wilk:)Buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - jestem , moj mężuś wczoraj wyjechal i tak nam smutno... ale jeszcze tylko 6 tyg i lece do niego na dluzszy weekend . graminis - moj maly tez mial jakies szmery , mam nadzieje ze wszystko bedzie ok staraczki - trzymam kciuki za was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciuki trzymam ja, kciuki trzyma Adaś - aż czerwony na buźce się robi- tak zaciska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko trzymam moooocno piąstki. Dawaj znac jak wrócisz. Dzadzurko za Ciebie równiez. A ja jeszcze musze dwa tygodnie prawie czekac na tesciora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jesli przyszlaby znowu za wczesnie to jutro 26 dc... A jesli normalnie to w niedziele mi wypada 28 dc .. Wtedy zatestuje pewnie :) juz sie powoli zaczynam stresowac I boje kolejnego rozczarowania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×