Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Mitaj Winetko:) ano nie mam przerwane starania ..na jakiś czas..a tak wolne dziś nudzę już ...a Tobie jak minął dzień? Patinko26 dzielna jesteś:)super że maluszek rośnie he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki szkoda,że przerwaliście staranka ale pewnie macie powody. Dzadzurko daj znac jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Jak tam weekend zlecial??? Patinko👄 slicznie wygladaliscie na zdjeciach przed kosciolem:) Misiaczku🌻co u Ciebie kochana?? Dzadzurka👄 jak test??? Odezwij sie bo czekamy z niecierpliwoscia:) Winetko🌻na jakim etapie staranek jestes?? Grameczko👄oj ciezko sie wbic...ale jednak dziewczynki sie odezwaly:) Olawd🌻 jak zdrowko?? Ja gotuje obiad bo juz glodna jestem....Pozdrawiam kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki róznie bywa w życiu, rozumiem to. Myszko ja już po starankach teraz tylko zostalo czekac. Testuje 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! a jednak jesteście ;-) witaj misiaczki. fajnie, że piszesz :-) myszeńko :-) winetko awansujesz na strażniczkę topiku :-) dzadzurka co tam? ja już po pracy,. powiem Wam pół etatu to jest idealna opcja dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam zaglądam i lece dalej. Widzę, że Dzadzurka ciągle trzyma nas w niepewności... Pozdrawiam Wszystkie i Każdą z Osobna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczęta nie mam dobrych wieści ... Już byłam dobrej myśli co prawda testu nie robiłam ale wczoraj małpa przyszła i znów popsula plany ....:( :( ehh już mam dość ... Ale wiecie co lekarz mi powiedział ze jakby 100 dziewcząt przez rok się kochalo systematycznie bez zabezpieczenia to tylko 55 z nich ma szanse zajść w ciążę takie statystyki .. Wiec mam jakieś szanse a jak nie to w przyszłym roku .. Pozdrawiam wszystkie i dzięki za cierpliwość ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ma rację ten lekarz dzadzurko bo to jest trudniejsze niż gola strzelić w meczu z dobrym przeciwnikiem :-) całus zapracowany lilku! to jak? kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurko przykro mi:( Gramko ja też z kawusią przychodzę. Ale fajnie że Ci się w pracy układa. Ja już mam schizy wydaje się ze jajeczko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzuro moja wyobraźnia płata mi figle, zresztą jak zawsze. Ale nie ukrywam, że mam głupia nadzieję. Dziewczyny mam pytanie do tych co mają już dzieci. Moja córcia ma 2 latka i 8 miesięcy i ciagle spi w pampersie. Nie wiem czy dobrą metoda oduczania jest budzenie w nocy. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) myszko dziekuje :) dzadzurka przykro mi ale nie trac nadziei dzidzius na pewno sie pojwi a co do tej teori ojjj ona mnie nie dotyczy wystarczy kropla dni plodne i bec jestem ugotowna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winetk kazde dziecko jest inne ale rozpoczecie nauki załatwiania potrzeb na nocnik w nocy to nie najlepszy sposo moze sie tak zrzci ze bedzie moze chciec zalatwiac sie w pampka do 5 roku zycia.Dziecko musi byc gotowe.J olivke zmuszlłam n rozne sposoby i sma pewnego dnia 2 lata i 10 mscy zczela siadac na nocnik 3 dni byly przerabane bo pilnowalam prosilam i patrzalam teraz sma siada.... U nas pomogly torszke ilmy puszczane z you tube jak dzieci siusiaja oraz ksiazeczki z ilustracjami roznych dzieci jak sie zalatwia ta sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko troche mnie martwi bo córcia nie miała jeszcze 2 latka i wołała siusiu a w nocy tyle czasu sika w pieluszkę. Owszem czasami sie zdarzy sucha ale to na prawde wyjątek. Nie wiem czy mam czekac do 3 lat? Od dwóch dni ją w nocy wysadzam i nie ma problemu bo zasypia od razu i nie płacze ale czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko powiem szczerze, że jakoś mnie to ominęło... lenka sama z siebie zaczęła się załatwiać na nocnik. dawaliśmy jej pieluszkę na noc ale jak kilka razy była sucha to spała bez... 2 razy był error i się budziła zsikana, poczuła dyskomfort i teraz siusiu przed snem i rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ,Myszko24 u mnie powoli właśnie @ po raz kolejny rozłożyła mnie na łopatki i leże i zdycham :P no ale zaciskam ząbki i się nie daje:) Dzadzurka pamiętaj nie można się poddawać a walczyć trzeba :) z moim ex..nie wyszło płakałam nie raz jak się nie udało..teraz wiem że tak miało być nie było nam pisane :) jestem z nowym związku chcemy założyć rodzinę ale jeszcze trochę trzeba wstrzymać:)nachodzłam dziś aż nogi w dup..e wchodzą i do tego@ daje we znaki heeh okopałam w łóżku z herbatka i pisze..:)a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko właśnie z kontaktowałam się z pediatąa na forum i mi powiedziła ze budzenie nie jest konieczne bo dziecko w tym wieku jeszcze pa prawo siusiać. No troszkę mi lżej. Misiaczki widze że i Ty masz bolące @ Ja nadal nakręcona jakoś mi cycki zaczeły bolec, troszke za wcześnie moim zdaniem i jajeczko pobolewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko nie wiedzialam ze twoja córcia złatwia sie juz w ciagu dnia myslalam ze siusia tylko do pieluszki cala dobe nie wiem co ci doradzic moja OLivka spi w samych majteczakch wstaje rano i wola mama siusiu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najśmieszniejsze jest to że Milenka nie chce nakładac pieluchy i mnie prosi z płaczem mamo nie chce nie zrobie siku. Parę razy jej nie założyłam ale nic z tego, wszystko zasikane. Mówie Wam mam błędne koło. Teraz nakładam jej przez sen bo tak to sie nie daje mi. A jak w staje i jej pokazuje ze znowu zrobila siku to mi mówi ze już dzisiaj na pewno nie zrobi. Parodia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko nie wiedzialam ze twoja córcia złatwia sie juz w ciagu dnia myslalam ze siusia tylko do pieluszki cala dobe nie wiem co ci doradzic moja OLivka spi w samych majteczakch wstaje rano i wola mama siusiu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzdzurka - przykro mi ale nie poddawaj sie i glowa do gory winetko - moj maly tez ma 2latka i 8 miesiecy i wciaz gania w pamperze , twoja to chociaz w dzien juz chodzi bez a moj nie chce za chiny ludowe wolac . jak go przypilnuje i wysadze na sile to zrobi do nocniczna lub kibelka a jak nie to nie . przed chwila zrobil mi grubsza sprawe w pieluche i nic mu nie przeszkadza . juz sama nie wiem co mam z nim robic , nie wiem moze to jeszcze nie jego czas ?? tylko jesli nie teraz to kiedy/??? a ja do piatku na zwolnieniu , juz mi opuchlizna prawie cala zlazla , wyniki mam ok . lekarka mowila ze to jakies dziwne bylo ... buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na chwilke bylam dzis u doktora z Szymonkiem i zmowu angina i antybiotyk brak mi sil maly ciagle chory pozdrawiam was i trzymie kciuki za nowe fasolki probujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) I ja skonczylam kawke pic.... Dzadzurko przykro mi ze sie nie udalo, ale piastki dalej zacisniete za nastepny cykl.....:) Ja wczoraj obudzilam sie z takim bolem jajnika jak niewiem, pewnie jestem w trakcie owulacji, tylko szkoda ze i tak nic z tego nie wyjdzie:( ach.....zycie....Buziaki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola są różne dzieciaczki bo nawet u mnie na osiedlu jedne wołają już bardzo wzesnie siuisu a inne idą do przedszkola z pampem (tak jak córcia mojej koleżanki). Kiedyś pewnie na wszystko przyjdzie pora. Jola zdrówka życze dla Szymonka. Myszko nie ociągaj się tylko działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko - masz racje , ale tak bardzo bym chciala odrzucic pampy . wczoraj caly dzien ladnie robil (wysadzany oczywiscie) na nocniczek ale pozniej bawiac sie z moja siostra zapomnial i osiusial siebie i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wiem o czym mówisz bo u nas też tak bylo ale wiesz trzeba konsekwentnie tlumaczyc i sadzac i załapie. Jak to mój mąz mówi jak będzie miał 15 lat to już nie będzie sikac po piętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane my w wakacje z siostra uczylysmy mojego chrzesniaka siku na nocnik ( w grudniu bedzie mial 3 latka) i w ciagu dnia po domu chodzi w majtkach i ladnie wola siku, natomiast na noc jeszcze zakladaja mu pampersa...nawet dosc szybko sie nauczyl.....i mam nadzieje ze szybko oduczy sie rowniez pampersa w nocy....uczylysmy rowniez jego 2-letnia niespelna siostre, ale jeszcze nie kumala o co chodzi.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo.... widzę, że siusiankowe przeboje... kurcze jakiemo mam farta, że mnie to ominęło. leniuta sama z siebie usiadła i zaczęła robić na nocnik, raz walnęła kupę w majtki ale raz i skumała, ze 2,3 razy zsikała się w nocy i teraz trzyma... ja myślę, że najbardziej do dziecka przemawia poczucie dyskomfortu. jak się zsika w majtki to jest mu mokro i nieprzyjemnie, i wtedy majtki w dół i hop na nocnik i tak do skutku ale trzeba zacisnąć zęby i pozwolić dziecku chodzić w majtkach. z pampersem na dupce jest po prostu wygodniej i dziecku i nam. my jak leniuta zaczęła sikać na nocnik to nawet do auta nie zakładaliśmy pieluchy, brałąm po prostu majtaski i spodnie na zmainę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×