Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiowa :) fajnie, że piszesz... pati... cieszcie się :-) gratuluję... kalpeczku łezka mi się zakręciła w oku :) straszliwie mocno trzymam kciuki :) dziś moja psiapsiółka odebrała betę z radosną nowiną :) strasznie się cieszy i boi równocześnie... parę lat temu urodziłą synka ze złożoną wadą serca... zmarł tego samego dnia :( za nią też trzymam kciuki... straszliwie mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd :) no to siup folik :) ha ha ha widzę, że się Wam wszystko pięknie układa! życzę z całęgo serducha powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie a wystarczylo tylko zeby dziewczyny wziely sie troche do roboty ;P tej przyjemnej :D i topik lekko ozyl !! no my tak planujemy ale dopiero za jakies 4-6 miesiecy sie starac . na razie biore folik i musze wkoncu sie wziasc za moj kregoslup bo inaczej nie dam rady zniesc ciazy . wiec duzo do zrobienia . na miesiac jade po synka do pl wiec ide do gina , zalatwie sobie od razu duphaston iiii bedziemy dzialac - juz nie moge sie doczekac buziaki dla was i wciaz trzymam mocno kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no w koncu sie ruszyo kalpek trzymie kciukipozdrawiam ca reszte dziewczyn u nas pomalutku byam na zebraniu z Szymonkiem jestesmy zapisani do programu enable ireland zobaczymy maz pracuje dzieci zdrowe szaleja pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę uwierzyć... klik i odpowiedzi płyną :) akcja-reakcja :) prawie jakkiedyś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli prawda ze wzystkie czytaja ale zadnej nie chce sie pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie umiem się rozstać z Wami :) jasne, że czytają wszystkie... ale jak wchodzisz i widzisz, że ostatni wpis był 2 tyg temu to się po prostu nie chce :( ale... wierzę, że nadszedł czas zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba ja to juz sie pozegnalam z wami haha no miejmy nadzieje ze jednak pomalutku cos sie ruszy .. na razie ja zmykac , bo cosik nie moge sie wyspac ostatnio , ciagle przemeczona chodze - oj przydalby sie porzadny urlop !! slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane na razie nie zapeszam bo jestem po silnym zastrzyku okresu nie mam od lutego bo ten zastrzyk takie komplikacje wlasnie powoduje....wiekszosc kobiet po jednej iniekcji ma nawet problem do powrotu miesiaczki do 2 lat a po wiekszej ilosci zastrzykow do 4 lat i czesto nawet leki na wywolanie nic nie pomagaja. wiec tak sobie pomyslalam ze skoro nie ma @ to nie ma owulki i wdzien pożegnainia ukochanego przed wyjazdem sobie pofolgowalismy no i jajko czyhalo .....nie wierze nie dosc ze mam tylko 1 jajnik i na nim torbiel 4 cm obecnie to ciaza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha... a jakże... spotęgował go jeszcze wpis kalpka i działąmy :) jak się czujesz patinko? wysypiaj się olawd póki możesz, he he bo jak zaczniecie działać to już nie będzie czasu na sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ty powinnas kupic wozek tak jak poprzednim razem to na pewno zaraz zajdziesz w ciąże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha... a ja śpię... zasypiam szybko i wcześnie wstaję... i ogólnie roztrzepana jakaś jestem ostatnio :) misiowa pisz co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na wychowawczym przynajmniej jeszcze półtora roku dostaje pierdolca w domu bo patrycja ma wakacje od przedszkola czyli mam dwojke dzieci w domu i jeszcze moj M jest trzecim dzieckiem mam tak dość, że ryczec sie chce no ale nie bede was dołowala bo topik żyje i tego sie trzymajmy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na wychowawczym przynajmniej jeszcze półtora roku dostaje pierdolca w domu bo patrycja ma wakacje od przedszkola czyli mam dwojke dzieci w domu i jeszcze moj M jest trzecim dzieckiem mam tak dość, że ryczec sie chce no ale nie bede was dołowala bo topik żyje i tego sie trzymajmy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na wychowawczym przynajmniej jeszcze półtora roku dostaje pierdolca w domu bo patrycja ma wakacje od przedszkola czyli mam dwojke dzieci w domu i jeszcze moj M jest trzecim dzieckiem mam tak dość, że ryczec sie chce no ale nie bede was dołowala bo topik żyje i tego sie trzymajmy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szit... przygody z małżem w roli głównej? czyli historia o tym jak zawsze można liczyć na swą drugą połówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka różowo nie jest mam czasami ochote wypieprzyć ale sie powstrzymuje najgorzej ze mi nie pomaga w domu i tu jest bol ja jestem ze wszystkim sama i mam dość i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby chlopak wykształcony, normalny a czasami zachowuje sie jak ostatni burak ale damy rade :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( czemu tak jest... nie kumam bazy... szok. ale czasem też sobie myślę o trudnych sytuacjach w życiu... i najczęściej wtedy włąśnie kobieta zostaje sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia skad ja to znam ....ja czesto do poduszki krzyczalam ale to bylo wszystko na raz problemy z exem stress i maluch teraz czy jedno wiecej czy mnie juz roznicy nie bedzie :P ahhh juz sie doczekac nie moge pierwszego usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka ja ci powiem, że ja tez tego nie rozumiem kiedys ze wszystkim bylismy razem pomagal mi bardzo a czym mamy wiecej dzieci i co za tym idzie wiecej obowiązkow tym on ma to bardziej w dupie a ja tez nie jestem cyborgiem nie bede na sile robila cos czego ktos inny niedocenia w kazdym razie mam dzieci i jest ok a czy jemu pasuje to sie nie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam juz isc spac ale jeszcze musialam sprawdzic poczte , no to przy okazji zerkam na kafe iiii szok!!! no laski jestem pod wrazeniem waszej obecnosci 🌻 misiowa - ja juz rozgladam sie za wozkiem haha a tak wogole trzymaj sie cieplo ( na facetow czasami trzeba troche nakrzyczec , przelozyc przez kolano i wpierniczyc i do kata za kare wygonic - to wtedy sa grzeczniejsi :D ) dobra zmykam bo rano o 5.30 pobudka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×