Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

cholera mialo byc sywia a nie sara - sorki slonce 👄 widocznie sara o nas mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna te literowki - sylwia!!! oj slonce raz jeszcze przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patinki
do patinki - dziękuję Ci za odpowiedź:) Zasługujesz w końcu na prawdziwe szczęście i tego szczęścia Ci życzę:) Nie chciałabym, aby ponownie ktoś zranił Ciebie albo Twoje maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana patinka czego te chlopy pewne rzeczy pojmują dopiero jak jest za pozno i teraz jak ty ukladasz sobie zycie na nowo to on stwierdzil ze chce wrocic olawd poszukaj w necie jakiegos prostego tortu gramka to twoje ciasto na dniach wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Gramka !!Niedorba Babo- smaka mi narobilas z samego rana, a obiecałam sobie ze od dzisiaj ścisła dieta i teraz co? Będę musiala zrobic to ciacho, bo nie zatrzymam ślinotoku ;) ;) Dziewczyny o jakim programie piszecie? gdzie i o której? :) Kalpeczku🌼 jesteśmy tu - jakby co. Milego dnia wszystkim życze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzis test znow calkiem negatywny i wylecialo ze mnie cos czego nie potrafie okreslic zbita galareta z zylkami krwia itd zaczynam plamic jedno dobrze jesli rozkreci sie na okres to przynajmniej wiem ze wraca wszystko do normy ale brzuch boli tak bardzo ze az mi niedobrze :( plecy boki alc wzielam 2 nurofeny extra 2 paracetamole i zero nie pomaga nic moj organizm reaguje juz chyba tylko na morfine ..:( jedynie mi niedobrze po tych tabsach Laura na wycieczce a ja sama z maluchami w domu ktore wstaly dzis lewa noga jak nie jedna w bek tak zaraz druga i tak na zmiane .... oszaleje dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa jak masz polska tv to program nazywa sie TLC uwielbialam ten program czesto o roznych przypadkach zdrowotnych mowia problemach ludzi i te ciasta uwielbialam go ale teraz mam tylko tv ang i nie mam tego programu :( ubolewam ten mezczyzna to mistrz tortow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko angielską telewizje mamy ale dzięki. U nas dzis upał, mam wolne wiec mamy rozłozony basenik i namiot w ogródku. Adaś ma frajde. Przydałoby mu się jakies dzieciece towarzystwo ale niestety wszyscy sie porozjeżdzali albo pracują. Może macie ochote wpasc? wlasnie robie deser owocowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa bardzo chętnie, zaraz będe :P a tak na powaznie, to rodzeństwo może dla Adaśka by sie przydało? czy na razie nie macie takich planow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche musimy się wstrzymac... mam nadzieje, ze w przyszłym roku bedziemy mogli o dzidziusiu pomyslec. Jak już Wam pisałam myslimy o powrocie do Polski. Z dnia na dzien mam wiecej pracy ... pewne zobowiązania, z których musze się wywiązac, awansowałam.Ten moment nie jest najlepszy na drugie dziecko- niestety. Ale wierzę, że w przyszłym roku ...i wtedy będziemy mogli wrócic do Rodziny- tam gdzie nasze miejsce. Bo chociaż jesteśmy tu szczesliwi, rozwijamy się zawodowo, to jednak czegos ( Kogos) brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche musimy się wstrzymac... mam nadzieje, ze w przyszłym roku bedziemy mogli o dzidziusiu pomyslec. Jak już Wam pisałam myslimy o powrocie do Polski. Z dnia na dzien mam wiecej pracy ... pewne zobowiązania, z których musze się wywiązac, awansowałam.Ten moment nie jest najlepszy na drugie dziecko- niestety, czasami trzeba podejsc racjonalnie i rozsądnie do zycia. Ale wierzę, że w przyszłym roku ...i wtedy będziemy mogli wrócic do Rodziny- tam gdzie nasze miejsce. Bo chociaż jesteśmy tu szczesliwi, rozwijamy się zawodowo, to jednak czegos ( Kogos) brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tytlko na chwilke mam smutna wiadomosc moj dziedek jest w szpitalu ma przyjsc ksiadz z olejami jest juz bardzo slaby mysle ze to juz koniec bedzie nieplanowany lot do polski i to chyba w ciagu kilku dni .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi joluś :-( lilku fajnie, że piszesz :-) TObie czekoladziorki nie zaszkodzą ślicznotko :-) ja dziś ciężki mam wieczór ;-) jutro leniut organizuje urodzinowe przyjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka to sie bedzie dzialo :) liliowa a powiedz uczysz jeszcze tego chlopca polskiego? mowilas, ze mama mu zmarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... Kurcze ja chyba bede musiala dzis odwiedzic lekarza chodze na wpol zgieta leddo oddychac moge .....nie wiem tylko jak dostane sie do samochodu uffff :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale tu cisza.... ja jakos przezylam wczorajszy dzien ale do 15 myslalam ze nie wytrzymam... dzis niebo lepiej choc jeszcze odczuwam delikatny bol... u nas cieplo....Laura wyszla ze znajomymi a maluchy spia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko - ty bidulko , wracaj do zdrowia 👄 dzis tak jak patinka pisze , bylo dosc ladnie . pojechalismy dzis nad zatoke , normalnie jedzie sie okolo 40 min a dzic takie korki byly ze szok . wszyscy ciagneli na cornwalie i jechalismy ponad 2 godziny poruszajac sie niczym zolwie :I ale przynajmniej przyjemnie bylo , tylko ze smutno bo bez malego . no ale jeszcze rowne 3 tyg i bede go meczyc ze hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno tu mnie nie było..różnie się działo i tak..trzymam kciuki cały czas za Was żebyście zaszły w upragnioną ciążę:)ja też jak na razie nie mam dziecka i na razie jeszce chyba dlugo nic nie wyjdzie..a jak u Was> Smerfetko29?buziaki dla Ciebie i małych.:*** Patinko29 co ja tu czytam?rozwód>?przykro zdawało , że tak dobrze bylo.. kalpku? jak u Ciebie? Myszka24? zabiegana skrobnij cos? naka kobietko dziekuje za pamięć:* Dzadzura , Monia, PaniMisiowa i wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×