Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dziekuje olawd juz duzo lepiej :) buzki i spijcie dobrze ja znow pobodka o 5 nad ranem ojj ciezko glowe podniesc o tej porze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilku ciutek spóźnione ale prosto z serducha najlepsze życzonka urodzinowe... Ty sama wiesz czego najbardziej pragniesz, o czym marzysz... i tego właśnie Ci kochana życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was dziewczynki i z góry pozdrawiam,moze nie ktore mnie jeszcze pamietają,bywałam tu jak starałam sie z mezem o 2 dziecko- i po roku sie udalo.Teraz w wieku 28 lat postanowiłam , ze chce jeszcze jedno 3...i chciałam bym zeby udało nam sie przed 30...moje dzieci sa w wieku 8 i 4 lata wiec wydaje mi sie, ze to juz najwyzsza pora na 3 i ostanie(marzy mi sie córcia,mam 2 synów) ale jak bedzie synek bede kocha go rownie mocno. Kochałam sie z mezem wczoraj w nocy to byl 12 dzien cyklu..cykle mam 29-30 dniowe... ostatnia miesiączka 1.08...wiem, ze szanse są duze...ale ze wzglę na to , ze mam tyłozgiecie macicy i o jedno i drugie dziecko staralismy sie po roku...pewnie nie bede tym razem zaskoczona tak szybką ciązą..co o tym myslicie,sluz mam dziś płodny...jesli to śluz a nie jeszcze wczorajsze "zolnierzyki":D...Ps.nie myslicie , ze to za wczesnie na 3 dziecko...mam obawy czy sobie poradze, z pracą tez nic pewnego..spłacamy kredyty..ale doszłam do wniosku jak i tak wiem, ze chce miec to 3 i ostanie..to lepiej teraz niz po 30 ..a i dzieci mam juz spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca - super ze sie odezwalas , ja cie slonce pamietam i bardzo ciesze sie ze chcesz 3 dziecko . bede mocno trzymac kciukasy za ciebie !! i nie martw sie poradzicie sobie , tym bardziej ze synkow masz juz odchowanych . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca trzymam i ja... i podziwiam... :-) olawd cmokas... a gdzie reszta baboli? misowa???? nie strajkuj ;-) efqa napisz co u Was? kalpeczku, myszeńko... cmokole :-*** lilku... a Ty nadal świętujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
gramnis...no wlasnie podziwiasz,wiem, ze to szalenstwo tym bardzije,ze juz teraz przy 2 mam ochote czasem uciec na marsa...a kasa tez sie nie podwaja..ale dlaczego instynkt tak mnie prowokuje...jesli gteraz nie zajde,odpuszcza..mam dosc tych decyzji,chce ,nie chce, chce (nie kochanie, nie wyszlo,wiec jednak w ogole,nie stac nas itp..i znów chce...od roku tak powolutku sie staramy a ja ciagle sie wacha,,tak nie powinno byc.Powinnam byc tego pewna, a nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... nic się nie dzieje bez przyczyny... jeśli się uda to pewnie właśnie tak miało być... chyba nigdy nie można być gotowym... póki los nas nie postawi przed faktem trudno powiedzieć... czekam, jestem gotowa... na wszystko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gramka nie strajkuje:P bylam u rodzinki kilka dni gramka jak urodziny Leny wypadly? duzo miala gości? no i jak prezenty? obca pamietam cie ty mloda kobietka jestes a juz masz takie duze dzieci a powiedz jak mlodszy synek? bo pisalas kiedys, ze choruje czy u Was tez jest tak zimno koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sylwia 32...tak i ciesze sie , ze mam juz duze dzieci...spełnie sie jako matka..i jeszcze troche młodosci zostanie dla mnie :) czekam teraz w tym cyklu na ciąze lub jej brak i odpuszczam narazie..tz do czasu jak znajde stałą prace...a moze tak sie zdarzyc moze i nie...wiec wszystko juz wtedy bedzie uzaleznione od mojej pracy,ten ostatni raz ide na spontran"i bezmyslnie" co prawda niestety staram sie z mezem o 3 dzidzie...tak..dobrze pamietasz, mój starszy syn ma stwierdzony zespoł Aspergera,moze tez dlatego chciała bym dla niego jak najliczniejsze wsparcie ze strony rodziny w przyszłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca wszystko jeszcze przed Tobą nie ten cykl to bedzie kolejny tak jak mowisz, jestes mloda, dwojka dzieci dużych juz jest teraz by sie przydala mała księżniczka :) żeby pleść warkoczyki i sukienusie zakladać życzę Ci tego a jak sie trafi mały książe to też będzie dobrze będziesz miala w domu trzech muszkieterow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa pięknie to ujęłaś :-) coś się niepokojąco robi... szuakałam topiku! alarm!!!! :-) dziewuszki kupowałyście kiedyś perfumy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka nigdy nie kupowalam przez neta perfum a chcesz kupic czy sie zastanawiasz? w jakiejs dobrej cenie? madzik co tam slychać? wcale sie nie odzywasz myszka co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no są na allegro tańsze niż w sephorze... ale to ryzyko jednak... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czytam was codziennie ale nie mam weny do sluchania jakis ciezki okres mnie dopadl,wszystko mnie przytlacza,,,i ta pogoda :/ U mnie nic nowego Zuzia rosnie,Dawid troche byl w Norwegii ale szybko wrocil od tamtej pory zachowuje sie jakby kazdy dzien byl naszym ostatnim ZLOTY MAZ (oby nie przechwalic):p Rodzice tez sie rozjechali mama w Niemczech tata w Norwegi we wrzesniu maja wrocic i prawdopodobnie znow jechac nie ma po co w tej Polsce siedziec,,,Ja zajmowalam sie mlodsza siostra teraz pojechala na troche do domu ogolnie to aby dom ,dom i dom mam ochote pojsc do pracy wyrwac sie juz z tej monotoni teraz zaczely sie maliny wiec sie nie nudze i troche oderwie sie od domu,,,:) sylwia dzieki za pamiec :* patinko dzielna kobitko PODZIWIAM:) myszko a ty>??:) gramka widze ze Lenka juz kierowca pelna para:) 😘 pozdraiwam reszte dziewczyn mam nadzieje ze bede miala co czytac bo nawet jak nie pisze to czytam i pamietam o kazdej i razem z wami przezywam sytuacje na topiku_ nie da sie o Was zapomniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis - podeslij mi jak chcesz konkretnego linka na allegro , bo widze kilka rodzai a tak moze moge sie tu rozejrzec . tu sa czasami tansze i pewniejsze jesli chodzi o zapach . a 1go lece do pl to moze na lotnisku na strefie bezclowej sie rozejze - gdybys byla zainteresowana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaden problem , jesli ci sie nie spieszy (do pl lece 1go) moge popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie laski - nie mam samozaparcia w odchudzaniu!!! tak bardzo chce zrzucic choc z 5-10kg (marzenia!!) a za kazdym razem co sobie obiecam ze nie rusze nic slodkiego to wymiekam ;( cholera!!! w weekend tak mi sie chcialo ciasta z bita smietana , wiec zrobilam biszkopt , przelozylam gruba warstwa bitej smietany + ananasy .... obzarstwo a teraz jak widze swoje kilogramy to mnie cos trafia .... co ja mam robic....wiem ze zle juz wygladam . a jak bym chciala jeszcze zajsc w ciaze , i przytyje z 15 kg jak w pierwszej (mam nadzieje ze tylko 15) to bedzei masakra!!!! juz waze 77 przy 162 cm wzrostu... a najgorzej ze meza moj zaczyna mi to wytykac... 😭 ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik a zuzia chodzi do przedszkola ? czy dopiero od wrzesnia zaczyna ? olawd to wyrwalosci zycze, bo wiem ze z tym najgorzej ja tez ile razy bym nie zaczynala tyle razy przerywalam jakos mobilzacji brak :P gramka a Lenka chodzi do przedszkola ? bo jakos przeoczylam lubie kenzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia- dziekuje chyba dzis wyciagne z piwnicy sprzet do cwiczen... tylko pytanie czy bede z niego korzystac czy znowu beda mi zagracac pokoj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd to jak masz urządzenia do ćwiczeń to moze bedzie łatwiej codziennnie bedziesz na nie patrzyla i moze sie skusisz ja na diecie dukana wytrzymalalam chyba tylko z trzy dni innym razem ćwiczylam A6W to skonczylam na 23 dniu pozniej zalowalam że tak latwo sobie odpuścilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku spełnienia i szczęścia :-) misiowa lenka od września zaczyna :) olawd... no ja mam mega słomiany zapał... będę Ci kibicować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×