Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

myszeńko no to się zaczyna :-) super!!!! joluś ale baba z leneczki :-) gratki dla siostry!!!! u nas też zima na całego... pracuję w tym tyg do 21 i aż strach wracać... ślisko, zamiecie!!! masakra!!! ale lenka się cieszy bo śnieg :-) i sanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas sypie snieg mój ma dzis wolne zadzwonili z pracy ze zamkniete samochodem nie mogłam wyjechac z parkingu tyle sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Jestem i ja;) Wlasnie ogladam fakty i widze jaka zime macie w Polsce....sniegu tyle ze szok.....uwazajcie tam na siebie, bo i slisko jest i mnostwo wypadkow. U nas dzis slonce swieci,ale jest zimno....Wczoraj to tak padalo i wialo ze myslalam ze chalupke zmiecie z powierzchni ziemi:):) Wczoraj troszke podekorowalam mieszkanko juz a swieta....jeszcze przed domkiem musimy z malzem swiatelka porozwieszac, noi troszke podekorowac w mieszkanku i choinka....i Swieta moga byc....a jeszcze prezenty oczywiscie trzeba kupic:O:o:o:o dla meza kupie chyba jakies perfumy....nie robimy w tym roku drogich prezentow ze wzgladu na kase wydana na IVF.....dla dzieci cos kupie i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale jakos nie chce mi sie nic pisac - same powazne problemy mamy wiec .... trzymam za was kciuki - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌻 co sie dzieje?? Trzymaj sie i glowa do gory;) Ja jeszcze okolo tydzien czekam na @ i dopiero zaczne stymulacje:) Pozdrawiam Was wszystkie, choc i tak nikt tu juz nie zaglada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko :) ❤️ strasznie się cieszę!!!! olawd... uszy do góry!!! co się dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) byłam wczoraj u lekarza i zobaczyłam pęcherzyk ma 10mm następna wizyta 21 grudnia . Czuję się w miarę dobrze niekiedy mnie mdli i jest mi słabo no i spać mogłabym cały czas . Myszko to godzina O zbliża się wielkimi krokami będę trzymać kciuki :) Zasypało nas na całego jeszcze zamarzł nam płyn do spryskiwacza w przewodach no ale to tak jak się nie słucha żony :) już w sobotę tydzień temu mówiłam żeby zmienić płyn na zimowy. Nasz Oskarek dosłownie bez zmian znowu gorączka ,katar i antybiotyki dożylne. Uciekam na małą drzemką :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) No chodz Grameczka i Gab sie odezwaly :) bardzo sie ciesze:) Gramka🌻dziekuje kochana za tak silna wiare we mnie....tez nie moge sie doczekac az zaczne sie stymulowac....a zarazem troche sie boje, ale bedzie co ma byc i tyle👄 Gabus👄ciesze sie ze wszystko z dzidzia dobrze i dziekuje bardzo za kciuki....A co do Oskarka to biedactwo sie nameczy:(:( caluski dla Ciebie i malutkiego:) Patinko❤️ mysle o Tobie....sciskam mocno i caluje👄 A reszta dziewczyn dalej milczy:( Ja za 2 godziny lece do pracy, dzis Barbary a mamy w pracy 2 wiec bedzie co swietowac:) A i wszystkiego najlepszego dla wszystkich Bas na naszym topiku i nie tylko:) Buziaki ;)Odezwe sie w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslalam meila na nasza poczte - nie chce zeby ktos nie powolany czytal o moich problemach a tak w ogole widze ze topik upada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my po imieninach u barbary mojej teściowej siostra moja w domu ale mała została w szpitalu bo w serduszku jakieś szmery i bije nierówno podejrzewają że może ma dziurke w serduszku zrobili jej rentgen i jutro bedą wyniki martwię sie.... oby było wszystko dobrze szwagier kupił 100 róż i 100 balonów a tu malutka nie wyszła jeszcze aż mi się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w rentgenie wyszło że Lenka ma dziurkę w serduszku została w szpitalu jeszcze kilka dni podobna ma to się samo zagoić zobaczymy ale się martwię leży tam sama teraz w tą pogode dojechać też nie jest łatwo właśnie zaczął padać śnieg jest tak ślizgo że jade samochodem tylko gdy muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus🌻biedna Lenka....mam nadzieje ze szybciutko wroci do zdrowia:)A Ty uwazaj na drogach kochana, skoro taka slizgawica u Was:)Pozdrawiam goraco!!!👄 Olawd👄 czytalam meila:( szkoda ze takie problemy sie Was uczepily...mam nadzieje ze szybko sie rozwiaza i bedzie dobrze...glowa do gory👄 A reszta czemu sie tak obija???? Jesli chodzi o mnie to stymulacje zaczne jednak po Swietach i dla mnie to lepiej, bo przed Swietami bedziemy miec tyle roboty w kuchni ze szok...i pozniej Sylwester, wiec mi to nawet na reke, bo po transferze bede mogla sobie odpoczywac i oszczedzac ile sie da;) Wiec narazie nie musicie trzymac kciukow:)👄👄 U nas dzis zimno i polatuje sniezek co jakis czas.....A ja kupilam choinke i ja rozlozylam,teraz tylko musze kupic lampki i wieczorem juz ja ubiore.... Pozdrawiam Was wszystkie i sciskam i zagladajcie tu od czasu do czasu:)Wielkieee buzzzkiii👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko dzięki moja kochana wszystcy odliczamy dni kiedy wróci do domu i wielka buzka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wczoraj bylam u lekarza z dzidzia ok uparciuch maly nie chcial sie pokazac nawet i skrzetnie chowal co ma miedzy nozkami ;p Jolanta biedna malutka ale bedzie ok wszyscy trzymamy za nia kciuki da rade bedzie zdrowa :) Olawd ja tez czytalam maila bardzo mi przykro z tego co tam sie u was dzieje kurcze teraz ludzie sa tacy zawistni i roszczeniowi szkoda slow na nich nie wiem dlaczego to zawsze uczciwym i pracowitym ludziom wiatr w oczy wieje pozdrawiam trzymajcie sie cieplo Myszko zadne odpuszczanie kciukow bedziemy je mocno zaciskac az do momentu ogloszenia dobrej nowiny no i pozniej tez!!! reszta dziewczynek gdzie sie podziewa szalenstwo zakupow Mikolaowych minelo wiec meldowac sie szybko!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Olawd----> kurczę ale się wkurzyłam po przeczytaniu tego!!! Czemu życie musi być tak niesprawiedliwe!!!!!!!! Pozostało mi tylko mieć nadzieję,że jakoś dasz rade i wszystko się ułoży!! Myszko---> cały czas trzymam kciuki kochana i wiem,że się Ci uda!! To fajnie,że już kupiłaś choinkę. Ja jeszcze nie wiem gdzie będę na święta. buziaczki Kakusia---> super,ze z dzidziusiem wszystko ok:) to jest najważniejsze!!Szkoda,że nie chciało pokazać co ma miedzy nóżkami hehe mój synek na połówkowym od razu rozłozyl nóżki aż lekarz był zdziwiony ale za to cały czas zasłaniał twarz hehe:P:P dużo zdrówka dla ciebie i dzidziusia:*:*:*❤️ Jolanta---> biedactwo malutkie. Mam nadzieje,że szybko wyjdzie z tego szpitala!!! dużo zdrówka dla niej i siostry:*:* buziaki dla ciebie:) Gab--> Jeszcze raz gratulacje i bardzo się cieszę,że Oskarek będzie miał rodzeństwo!!! super,że wszystko jest ok!!! Dbaj o siebie i dzidzie buziaki:*:*:*: Pozdrawiam kochane:):):) BUZIAKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka moje jeszcze nie polowkowe na nastepnej wizycie bo teraz to 16 tydzien sie zaczal ale moze byc ciezko z dojrzeniem co kryje bo moj niunio byl taki sam wstydzioch ale za to teraz odwazny chlopak i nie boi sie i nie wstyd zi ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mialam juz wczesniej sie wpisac i zapomnialam ;p STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................39................06.12.2010 Kakusia 25....................25................16................30.05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to pewnie nie długo się dowiesz;P oby na połówkowym pokazał co tam ma heheh:D:D:D ciekawe co tam u Lilann:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz tuli swoj prezent mikolajkowy tego jej zyczymy :) uciekam jakis obiadek zrobic do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam kobietki U mnie ok.Malutki zdrowy i rośnie jak na drożdżach,waży już 3770(2tyg.temu),ale teraz już pewnie więcej,nie długo idziemy na szczepionkę to będziemy wiedzieć.Mały dostawał bebiko ale musieliśmy przejść na nutramigan,miał kolki i wzdęcia krzyczał niemiłosiernie aż mi było smutno i szkoda go,ale już dostaje kropelki i już wszystko jest ok.Na spacerku mu się podoba a w aucie jak jedziemy to śpi.W nocy od czasu do czasu daje nam wycisk hheee ale da się przeżyć.Filipek ma już miesiąc i 8 dni.Od paru tygodniu już główkę sam podnosi i trzyma do góry,czołga się jak wąż malutki i się już obraca sam,uwielbia spać na brzuszku.Jest bardzo silny.Już sobie gada po swojemu śmieje się,jest po prostu uroczy a my się cieszymy ze mamy takie szczęście A ja nie mogłam się przyzwyczaić i przez parę dni chodziłam jak po ścianie,ale teraz już ok.od czasu do czasu położę się z małym i śpimy a czasami tatuś go bierze a ja idę odespać Wczoraj spalam tylko 2godz.bo mały nie chciał wogole prawie spać,zasnął to była godz.5 rano,bo wzięło go na gadanie,śmianie i płakanie a godz. mijały i czas było znów na mleko,coś mu się ostatnio pomyliło w dzień śpi a w nocy wariuje,ale to nie zawsze.Uwielbia się kąpać,ale jak go się wyciągnie z wanienki to wielki krzyk.A mleko tez rożnie pije,raz co 3godz,co 4 a nawet czasami co 5godz. ale w miedzy czasie dostanie herbatkę lub wodę.Mąż też się przeziębił,więc ja wszystko robię koło małego,bo nie chce żeby malutkiego zaraził a teraz czuje że przeziębienie przechodzi na mnie.Za 30 min. czas na mleko dla ssaczka A potem do odbicia i do spania.Na bioderkach byliśmy i jest wszystko ok. ale jeszcze nie jest tak jak powinno być,więc za miesiąc znów idziemy na badanie bioderek. A co tam u Was kochane?,jak tam dzieciaczki? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i przesyłam buziaczki dla naszych pociech:* Do usłyszenia jak będę mieć czas. Dobranoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G R A T U L A C J E
madziarka, dopisz sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj:):) Kakusia,Aneczko🌻 dziekuje za kciuki bardzo bardzo :)Jestescie kochane:)👄 Madziarko👄 Wasz Synek jest przesliczny .....male cudo kochane...dobrze ze jest grzeczny.....👄 dla Ciebie i Synusia.... A co u reszty dziewczyn?? Gotowe do Swiat?? Prezenty zakupione?? Ja mam dla malza kupiony fajny sweterek,dokupie jeszcze jakies dobre perfumy i tyle....a dla reszty pomyslow brak...:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Myszko,ze masz już prezencik:) Ja jeszcze się zastanawiam co kupić mężusiowi. No cały czas trzymam kciuki i nie przestanę;):*:* A co u reszty? Gab---> jak się czujesz kochana? Lilann--> Co u ciebie? odezwij się czy już po wszystkim czy wszystko dobrze? Olawd---> co u ciebie kochana jak sobie radzisz?? ściskam mocno!! Kakusia--> jak tam u ciebie samopoczucie? dbaj o siebie:* Madziara--> super masz synusia ja od razu sobie przypominam jak to było jeszcze nie dawno było z moim a już sam wszędzie włazi i broi hehe:) Misiaczki--> jak sie czujesz i co słychać u ciebie i dzidzi?? Patinko--> dawno już nie zaglądałaś co u ciebie i malutkich? Madzik--> jak tam Zuzia? co u ciebie słychać? Też dawno nie zagladałaś? Jak kogos ominełam to pszepraszam Buziaki dla wszystkich dziewczyn i pozdrowienia. Odezwijcie się:*:*:*❤️ Dużo zdrówka dla dzieci tych urodzonych jak i w brZuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam pomyłke sorrki mialo byc Panimisiowa a nie misiaczki heh a to przez to że ciagle mi siedzi w głowie heheh sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka dziekuje za slowa otuchy - niby cos tam sie dogadali maz z nia ale to juz nie to samo . szkoda bo bardzo ja lubilam ... po za tym jakos leci , maly gada jak najety , teraz juz nie usiedzi chwili spokojnie . no ale coz - jeszcze tylko nieco ponad 1.5 miesiaca i dwa latka juz bedzie mial...jej jak ten czas leci . wczoraj bylam z nim na szczepieniu - ma 90 cm i wazy 13kg madziarko - dopisuj sie do tabelki!!! buzialki dla was wszystkich i dzieciaczkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×